جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل VC257 vacuum cleaner samsung 2000watt new VC257

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل VC257
قیمت:
۳/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۳/۱۸
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات واقعی جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل VC 257

ساختار کلی
جارو برقی 2000 وات سامسونگ مدل  VC25 یکی از جدیدترین محصولات شرکت سامسونگ در زمینه تولید جارو برقی می باشد. جارو برقی سامسونگ مدل VC257 دارای ویژگی های منحصر به فردی است که راحتی و آرامش کامل را برای استفاده کنندگان این محصول به ارمغان می آورد. جارو برقی سامسونگ VC257 توانسته است تمام کارهایی که شما از یک جارو برقی انتظار دارید را کاملا برآورده کند. جارو برقی سامسونگ مدل VC257 طوری طراحی شده است که پلاستیک های فوق العاده محکم را با جا به جایی آسان تر جارو برقی در بالاترین حالت مکش نیز ممکن شود.  به کمک فیلتر منحصر به فرد EZClean Cyclone  ذرات گرد و غبار بزرگ را با استفاده از نیروهای گریز از مرکز زمین را در کمترین زمان ممکن جدا می کند. همچنین دسته کاملا ارگونومیک و راحت آن بسیار خوش دست و استفاده از آن بسیار راحت میباشد. جارو برقی VC257 با بهره گیری از فیلتر آلرژن ذرات ریز و مضری که با چشم قابل دیدن نیستند را میمکد و آنها را به حداقل می رساند. از دیگر قابلیت کاربردی جارو برقی VC257 چرخش 360 درجه لوله خرطومی و قفل ایمنی جاروبرقی میباشد که به کمک سیستم Safety Hatch از بسته شدن محفظه ی بدون کیسه ی گرد وغبار جلوگیری میکند.
با توجه به امکانات ذکر شده جارو برقی سامسونگ VC257 که در ادامه به توضیحات آن می پردازیم.

قدرت مکش بیشتر
هنگامی که می خواهید جارو برقی را در بالاترین سطح مکش قرار دهید ، حمل جارو نیز سخت تر خواهد شد و مطمئنا بعضی اوقات هم که شده ، ممکن است که با سطح مکش بالایی کار تمیز کردن را انجام دهید ، جارو برقی سامسونگ مدل VC257 طوری طراحی شده است که پلاستیک های فوق العاده محکم را با جا به جایی آسان تر جارو برقی در بالاترین حالت مکش نیز ممکن شود ، در نتیجه شما از جارویی استفاده می کنید که مکنده ی قدرتمند ، تمیزکننده ی عمیق و فشرده و کامل فرش و کف های سخت بوده ، همچنین قابل جابه جایی بسیار آسان نیز میباشد.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 257

فیلتر EZClean Cyclone
فیلترهای منحصر به فرد EZClean Cyclone ذرات گرد و غبار بزرگ را با استفاده از نیروهای گریز از مرکز زمین جدا می کند در حالی که کیسه های گرد و غبار فقط گرد و غبار ریز را جمع می کنند. زمان مکش جارو برقی های معمولی برای جمع آوری ذرات ریز 4 برابر طولانی تر خواهد شد ، که خوب افزایش این زمان نه تنها باعث وقت گیری شما میشود ، بلکه انرژی برق مصرفیتان نیز بسیار زیادتر میکند و این همان هزینه های پنهانی است که بعضی دستگاه های بی کیفیت دارند، اما متاسفانه مشتریان نسبت به این امر بی توجهند.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 257

تخلیه ی آسان فیلتر های EZClean Cyclone
با این فیلتر شما میتوانید از کیسه ی جارو برقی خود به صرفه تر استفاده کنید ، چون فیلتر سیکلون EZClean کار اصلی جمع کردن گرد وغبار را انجام می دهد.  فیلتری که محتویات داخل آن قابل دیدن میباشد، تا شما بتوانید میزان پاک کنندگی جارویتان را به وضوح مشاهده کنید. علاوه براین محفظه قابل شستشو نیز است و به راحتی میتوان بعد از تمیز کردن فیلتر، محفظه را دوباره سر جای خود گذاشته و از آن استفاده کنید.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 257

دسته کاملا ارگونومیک و راحت
دستگیره جارو برقی سامسونگ مدل VC25 از جالب ترین دستیگیره های تعبیه شده ای است که بسیار خوش دست و استفاده از آن بسیار راحت میباشد ، چرا که از دست لیز نمی خورد و میتوان به راحتی حرکت  آن را کنترل کرد. همچنین اگر برای مدت طولانی هم بخواهید با جارو کار کنید، دستان شما بخاطر سنگینی یا بد فرمی دسته خسته نمی شود.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 257

محل ذخیره لوازم جانبی روی بدنه جاروبرقی  
یک از لوازم جانبی جارو برقی VC257 سامسونگ، 2 در 1 نام دارد. این وسیله با دسترسی آسان در زیر دسته جارو برقی قرار داده شده است، زمانی که می خواهید مبلمان را تمیز کنید و یا به مکانهایی که با ابزار ریز تمیز میشود ، دسترسی پیدا کنید تنها کافی است که این وسیله را از زیر دسته ی جارو برقی خارج نموده و محل مورد نظر را تمیز نمایید.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 257

هوایی کاملا تمیز و تنفس راحتر
هنگامی که از جاروبرقی خود استفاده می کنید، قطعا هنگام مکش در هوا ذرات ریز میکروسکوپی که قابل دیدن نیستند، نیز وارد لوله جاروبرقی می شود. اگر این ذرات هنگام عبور از فیلتر جارو برقی گیر نکنند ، مجددا از خروجی جاروبرقی خارج شده و به هوا منتقل می شوند. وجود این ذرات در هوا افزایش میزان آلودگی محیط خانه را حاصل می کند ، که این خبر خوشی برای کسانی که دچار آلرژی یا آسم هستند ، نیست! جارو برقی سامسونگ مدل VC257 از فیلتر آلرژن استفاده کرده است که وجود این نوع فیلتر، گرد و غبار ریز و مواد حساسیت زای موجود در خانه را به حداقل می رساند.

قفل ایمنی جاروبرقی  
گاهی پیش می آید که شما بعد از تمیز کردن کیسه ی جارو برقی فراموش میکنید ، آنرا دوباره سر جای خود برگردانید در چنین مواقعی جارو برقی های رایج در بازار بدون توجه به این مسئله برای بار دیگر شروع به کار میکنند و استفاده کننده نیز غافل از این مورد ممکن است ، مقدار زیادی گرد و غبار و آشغال را به جاروبرقی خود وارد کند که خانه دار ها میدانند که این چه افتضاحی است ، لذا سامسونگ جهت جلوگیری از این مشکل از یک سیستم ساده اما کاربردی به نام Safety Hatch استفاده کرده که از بسته شدن محفظه ی بدون کیسه ی گرد وغبار جلوگیری میکند.  پس دیگر از این به بعد هرگاه با جارو برقی VC257 مشغول جارو زدن باشید ، مطمئن خواهید بود که هیچ مشکلی از این بابت نخواهید داشت .

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 257

قابلیت چرخش 360 درجه لوله خرطومی جاروبرقی
شیلنگ 360 درجه ای جاروبرقی سامسونگ VC257  می تواند به صورت دایره ای چرخیده و این امکان را به شما بدهد تا بدون پیچ و تاب خوردن و به هم پیچیدن لوله که گاه مانع ادامه ی حرکت شما یا کندن لوله ی جارو برقی از تنه میشود ، آزادانه از هر گوشه ی اتاق به گوشه ی دیگر بروید.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 257

چرخ های بزرگ و پلاستیکی
چرخ های بزرگ کائوچویی در این جارو برقی کمک می کنند تا بدون ایجاد خراش بر روی کف منزل ، به راحتی و به طور پیوسته در گوشه و کنار خانه از جارو برقی VC257 نهایت استفاده را ببرید.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 257

نتیجه گیری
جذابیت و قابیلت های خارق العاده جاروبرقی سامسونگ VC257 طرافداران زیادی را به خود جذب کرده است، در این صورت گروه خاص مارکت جارو برقی سامسونگ VC257 را نیز به شما پیشنهاد میکند.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha