جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل VC 2500vacuum cleaner samsung 2000wat new VC 2500

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل VC 2500
رنگ
Blue Cosmo
حداکثر قدرت مصرفی
2000 وات
سطح صدا
83 دسی بل
ظرفیت کیسه
2.5 لیتر
شعاع کارکرد
9.2 متر
قیمت:
۳/۱۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۳/۱۸
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل VC 2500

 

ساختار کلی

جارو برقی 2000 وات سامسونگ مدل vc 2500 یکی از جدیدترین محصولات شرکت سامسونگ در زمینه تولید جارو بر قی می باشد.جارو برقی سامسونگ 2000 وات مدل vc 2500 دارای ویزگی های منحصر به فردی است که راحتی و آرامش کامل را برای استفاده کنندگان این محصول به ارمغان می آورد. جاروی سامسونگ vc 2500 توانسته است تمام کارهایی که شما از یک جارو برقی انتظار دارید را کاملا برآورده کند. شیلنگ 360 درجه ، چرخ های بزرگ ، زیبا و محکم پلاستیکی، فیلتر تصفیه ALLERGEN لوازم جانبی پر کاربرد ، دستگیره آسان ارگونومیک ، راحتی در خالی کردن ، قدرت مکش فوق العاده و ویژگی   Safty Hatch از امکانات بسیار کاربردی این جارو میباشند
با توجه به امکانات ذکر شده جارو برقی 2000 وات سامسونگ مدل VC 2500  که در ادامه به توضیحات آن می پردازیم متخصصان ما در زمینه فروش جارو برقی را بر آن داشت تا ، جارو برقی سامسونگ VC 2500 رو به عنوان یکی از بهترین جاروبرقی های تولید شده ی شرکت سامسونگ به شما معرفی کنند.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 2500


بیشترین مکش درعین حال جابه جایی آسان
هنگامی که می خواهید جارو برقی را در بالاترین سطح مکش قرار دهید حمل جارو نیز سخت تر خواهد شد و مطمئنا بعضی اوقات هم که شده ممکن است که با سطح مکش بالایی کار تمیز کردن را انجام دهید ، جارو برقی سامسونگ 2000 وات مدل VC 2500 طوری طراحی شده است که پلاستیک های فوق العاده محکم (در عین حال خیلی سبک) تا جا به جایی آسان تر جارو برقی در بالاترین حالت مکش نیز ممکن شود در نتیجه شما از جارویی استفاده می کنید که  مکنده ی قدرتمند ، تمیزکننده ی عمیق و فشرده و کامل فرش و کف های سخت بوده همچنین قابل جابه جایی بسیار آسان نیز میباشد.

 
پاک کردن ذرات درشت گرد و خاک
فیلتر های منحصر به فرد EZClean Cyclone ذرات گرد و غبار بزرگ را با استفاده از نیروهای گریز از مرکز از زمین جدا می کند در حالی که که کیسه های گرد و غبار فقط گرد و غبار ریز را جمع می کنند زمان مکش جارو برقی های معمولی برای جمع آوری ذرات ریز 4 برابر طولانی تر خواهد شد که خوب افزایش این زمان نه تنها باعث وقت گیری شما میشود بلکه انرژی برق مصرفیتان نیز بسیار زیادتر میکند و این همان هزینه های پنهانی است که بعضی دستگاه های بی کیفیت دارند اما متاسفانه مشتریان نسبت به این امر بی توجهند.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 2500

 

تخلیه ی آسان فیلتر های EZClean Cyclone
با این فیلتر شما میتوانید از کیسه ی جارو برقی خود به صرفه تر استفاده کنید چون فیلتر سیکلون EZClean کاراصلی جمع کردن گرد و غبار را انجام می دهد فیلتری که محتویات داخل آن قابل دیدن میباشد تا شما بتوانید میزان پاک کنندگی جارویتان را به وضوح مشاهده کنید علاوه بر این این محفظه قابل شستشو نیز است و به راحتی میتوان بعد از تمیز کردن فیلتر ؛ محفظه را دوباره سر جای خود گذاشته و از آن استفاده کنید.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 2500


 با دستگیره آسان Grip ارگونومیک  به راحتی جارو کنید
دستگیره جارو برقی سامسونگ مدل VC 2500 از جالب ترین دستیگیره های تعبیه شده ای است که بسیار خوش دست و استفاده از آن بسیار راحت میباشد چراکه از دست لیز نمی خورد و میتوان به راحتی حرکت  آن را کنترل کرد.همچنین اگر برای مدت طولانی هم بخواهید با جارو کار کنید به هیچ گونه دستان شما (بخاطر سنگینی یا بدفرمی دسته) خسته نمی شود.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 2500


 
لوازم ریز و جانبی تعبیه شده در جاروی سامسونگ VC 2500
یک از لوازم جانبی جارو برقی VC 2500 سامسونگ ؛ 2 در 1 نام دارد این وسیله با دسترسی آسان در زیر دسته جارو برقی قرار  داده شده است ، زمانی که می خواهید مبلمان را تمیز کنید و یا به مکانهایی که  با ابزار ریز تمیز خواهند شد دسترسی پیدا کنید تنها کافی است که این وسیله را از زیر دسته ی جارو برقی خارج نموده و هر آنچه را که از به دلیل ساختمان خاص خوود از قلم افتاده را تمیز کنید.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 2500


 تصفیه هوا (فیلتر آلرژن ها)
هنگامی که از جاروبرقی خود استفاده می کنید، قطعا هنگام مکش، همراه هوا ذرات ریز میکروسکوپی که قابل دیدن نیستند نیز وارد لوله جاروبرقی می شود. اگر این ذرات هنگام عبور از فیلتر جاروبرقی گیر نکنند، مجددا از خروجی جاروبرقی خارج شده و به هوا منتقل می شوند. وجود این ذرات در هوا افزایش میزان آلودگی محیط خانه را حاصل می کند که این خبر خوشی برای کسانی که دچار آلرژی یا آسم هستند، نیست! جارو برقی 2000 وات سامسونگ مدل VC 2500  از فیلتر آلرژن استفاده کرده است که وجود این نوع فیلتر ؛ گرد و غبار ریز و مواد حساسیت زای موجود در خانه را به حداقل می رساند.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 2500


 ایمنی دریچه Safety Hatch  
گاهی پیش می آید که شما بعد  از تمیز کردن کیسه ی جارو برقی فراموش میکنید آنرا دوباره سر جای خود برگردانید در چنین مواقعی جارو برقی های رایج در بازار بدون توجه به این مسئله برای بار دیگر شروع به کار میکنند و استفاده کننده نیز غافل از این مورد ممکن است مقدار زیادی گرد و غبار و آشغال را به جاروبرقی خود وارد کند که خانه دار ها میدانند که این چه افتضاحی است لذا سامسونگ جهت جلوگیری از این مشکل از یک سیستم ساده اما کاربردی به نام Safety Hatch  استفاده کرده که از بسته شدن محفظه ی بدون کیسه ی گردوغبار جلوگیری میکند چس دیگر از این به بعد هرگاه با جارو برقی VC 2500  سامسونگ مشغول جارو زدن باشید مطمئن خواهید بود که هیچ مشکلی از این بابت نخواهید داشت .
به این ویژگی که در جاروی سامسونگ VC 2500 ایجاد شده است ایمنی دریچه یا Safety Hatch  گفته میشود.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 2500


شیلنگ 360 درجه ی جارو برقی vc 2500 سامسونگ 2000 وات
شیلنگ 360 درجه ای جاروبرقی vc 2500 سامسونگ می تواند به صورت دایره ای چرخیده و این امکان را به شما بدهد تا بدون پیچ و تاب خوردن و به هم پیچیدن لوله (که گاه مانع ادامه ی حرکت شما یا کندن لوله ی جارو برقی از تنه میشود) ، آزادانه از هر گوشه ی اتاق به گوشه ی دیگر بروید.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 2500


آسیب کمتری به کف
چرخ های بزرگ کائوچویی در این جارو برقی کمک می کنند تا بدون ایجاد خراش بر روی کف منزل، به راحتی و به طور پیوسته در گوشه و کنار خانه از جارو برقی vc 2500 نهایت استفاده را ببرید.

جارو برقی سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات مدل vc 2500

 

و در نهایت خوشحال خواهیم شد که بعد از پایان توضیحات مربوط به جاروی سامسونگ VC 2500 نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
VC 2500
رنگ
Blue Cosmo
کیسه
از نوع کیسه دار
حداکثر قدرت مصرفی
2000 وات
قدرت مکش
450 وات
سطح صدا
83 دسی بل
توانایی چرخش شیلنگ تا 360 درجه
بررسی فیلتر
طول سیم برق (متر)
6 متر
ابعاد (عمق * ارتفاع * عرض)
ابعاد جارو
390 عمق *246 ارتفاع* 280 عرض ( میلیمتر)
وزن دستگاه
وزن جارو برقی
4.3 کیلو گرم
وزن جارو برقی = بسته بندی
6.9 کیلوگرم
ظرفیت کیسه
2.5 لیتر
دیگر ویژگی ها
شعاع کارکرد
9.2 متر

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha