یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل RT53 نقرهTop Mount Freezer SAMSUNG Refrigerator model RT53 silver

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل RT53 نقره
قیمت:
۳۰/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۹
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات کلی یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل RT53 نقره

ساختار کلی
شرکت سامسونگ در فناوری های جدیدش یخچال فریزری شگفت انگیز در رنگ‌ نقره ای با حجم ۵۲۸ لیتر، کاملا کم مصرف با سطح انرژی ۳ تیک، در اندازه ی ۱۸۵۵× ۷۹۰× ۷۲۰ میلی متر، تولید کرده است. این یخچال فریزر سامسونگ طراحی بینظیری ارائه داده است. با استفاده از این یخچال فریزر شما می توانید رطوبت و تازگی‌ را در مواد غذایی خود احساس کنید. یخچال فریزر RT53 سامسونگ به شما این امکان را می دهد که طعم عالی مواد غذاییتان را حفظ کنید و همچنین مواد غذایی در صورت انجماد بدون بوو باقی می ماند، یخچال فریزر بالا پایین RT53 برای ذخیره سازی فضایی کاملا انعطاف پذیر دارد، که به پنج حالت متفاوت قابل تغییر است. با استفاده از این یخچال فریزر می توانید به سرعت یخ و نوشیدنی های خنک تهیه کنید. از سایر ویژگی های برجسته ی این مدل می‌توان به دست رسی آسان به آنچه که در عقب گذاشته اید اشاره کرد. سامسونگ یخچالی با دوام ارائه کرده است که ضمانتی ده ساله دارد و این به شما امکان خریدی آسوده خاطر را می دهد . هوای تازه ای که در درون یخچال جریان دارد باعث حفظ پاکیزگی در یخچال می شود. همچنین نور پردازی عالی که یخچال فریزر سامسونگ دارد دید کافی را به شما می دهد تا بتوانید به همه ی قسمت های یخچال دید کافی داشته باشید.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rt53 نقره

حفظ و تضمین رطوبت و تازگی
در یخچال فریزر نقره ای سامسونگ مدل RT53 ، دو متور خنک کننده طراحی شده است. عملکرد این سیستم خنک کننده مستقل (Top cooling plus) به گونه ای است که متضمن می شود که درجه حرارت و رطوبت در سرتاسر یخچال تا ۷۰ درصد حفظ شود . که طی آزمایشاتی که بر روی یخچال فریزهای سامسونگ مدل RT22 و 53RT انجام شد، مشخص شد که این درصد در مقابل با سایر یخچال های سامسونگ ۳۰ درصد بیشتر است، که به طور شگفت انگیزی به حفظ تازگی و رطوبت مواد غذایی کمک می کند. به طوری که مهم نیست غذای شما در کدام قسمت این یخچال فریزر ذخیره شود.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rt53 نقره

طعم عالی و انجماد غذا بدون بو
بوی غذا می تواند طعم غذا های منجمد را تغییر دهد، و همچنین بر طعم غذاهای آماده تاثیر داشته باشد. به این علت یخچال فریزر سامسونگ دو سیستم خنک کننده طراحی کرده است. که برای یخچال یک سیستم خنک کننده مجزا و برای فریزر هم یک سیستم طراحی شده است، که به طور کاملا مستقل از هم عمل می کنند و جریان هوای مجزا را برای هرکدام از  یخچال و فریزر فراهم می کند. این کار از ایجاد جریان هوای نامطبوع که بین یخچال و فریزر جابه جا می شود جلوگیری می‌کند و تضمین می کند که بو و طعم اصلی مواد غذایی زخیره شده در فریزر بدون تغییر باقی بماند.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rt53 نقره

5 حالت تبدیل متفاوت برای زخیر سازی انعطاف پذیر
فضای ذخیر سازی یخچال فریزر سامسونگ قابلیت این را دارد که به طور انعطاف پذیری به پنج حالت متفاوت چیده شود، این قابلیت این امکان را به شما می دهد نهایت انعطاف پذیری را در ذخیره سازی داشته باشید. می توانید به راحتی فریزر خود را به تخچال تبدیل کنید تا بتوانید مواد غذایی را که برای فصل های مختلف سال و یا مناسب های خاص نیاز دارید نگه داری کنید و یا زمان های طولانی که از خانه خارج می شوید، می توانید به راحتی محفظه ی یخچال خود را خاموش کنید. این پنج حالت یخچال فریزر سامسونگ عبارتند از فریزر_یخچال، حالت صرفه جویی در انرژی، تعطیلات ، حداکثر یخچال و حالت مینی.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rt53 نقره

به سرعت درست کردن یخ و تهیه ی نوشیدنی های خنک با یخچال بالا پایین RT53
سیستم جریان هوای عالی که برای این یخچال طراحی شده است، با سرعت زیاد جریان هوای سرد را برای انجماد، یا خنک کردن سریع ایجاد می کند. برای دست رسی آسان شما به این ویژگی شگفت انگیز یخچال فریزر سامسونگ، یک دکمه که بر روی آن عبارت power cool نوشته شده است، تعبیه کرده است که با لمس کردن آن یخچال فریزر سامسونگ شما به سرعت غذاها و نوشیدنی هارا خنک می کند. همچنین دکمه ی دیگری با نام power freeze تعبیه شده است که برای تهیه ی یخ و انجماد یا سفت کردن مواد غذایی است که نیاز به انجماد دارند.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rt53 نقره

دسترسی آسان به آنچه که در عقب گذاشته اید
چیدن مواد غذایی پشت سر هم در یخچال های معمولی این امکان را از شما می گیرد که به سادگی به موادی که در عقب تر هستند دسترسی پیدا کنید اما قفسه های easy slide برای یخچال فریزر سامسونگ مدل RT53 طراحی شده اند که به شما امکان این را می دهد که به سادگی به مواد غذایی که در عقب تر هستند دسترسی داشته باشید و آن ها را به دلخواد خود سازمادهی کنید.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rt53 نقره

یخچال فریزر RT53 با دوام و تضمین شده
شرکت سامسونگ با ضمانت ده ساله این یخچال فریزر، دوام کمپرسور اینترور دیجیتال این یخچال فریزر را تضمین می کند، این فناوری اینترور دیجیتال در یخچال فریزر سامسونگ به طور خودکار سرعت کمپرسور را در پاسخ یه تقاضای خنک کننده در هفت سطح مختلف تنظیم می کند تا انرژی کمتری مصرف شود. همچنین سر و صدا را به حداقل می رساند و برای عملکرد طولانی تر سایش و پارگی را کاهش می دهد. ( ضمانت ده ساله یچخال فریزر سامسونگ مدل RT53 تنها برای کمپرسور است.)

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rt53 نقره

RT53 هوا را از نظر بهداشتی تمیز و تازه نگه می دارد
حفظ پاکیزگی در یخچال از مهم ترین ارکانی است که باید در انتخاب یخچال به آن‌ توجه کرد. شرکت سامسونگ در فناوری یخچال فریزر مدل RT53 سیستمی طراحی کرده است که در آن یک‌ محافظ ضد باکتری با عبور هوا از فیلتر کربن فعال یخچال را تمیز و پاکیزه نگه می دارد. همچنین یک طوری ضد باکتری دارد که به از بین بردن باکتری ها کمک می کند.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rt53 نقره

روشن تر و راندمان برق بهتر
یخچال فریزر سامسونگ دارای نورپردازی LED با راندمان بالا است، که نسبت به نورپردازی در مقایسه با مدل های معمولی یخچال های سامسونگ، باریک تر، خنک تر و همچنین کم مصرف تر است. این نور پردازی در یخچال فریزر سامسونگ در بالا و در کناره ها قرار داده شده است، که باعث می شود گوشه گوشه یهچال فریزر شما به زیبایی و درخشانی هرچه تمام تر روشن شود و دید بسیار عالی را به شما بدهد‌.

سخن آخر
یخچال فریزر بالا پایین نقره ای مدل RT53 از تولیدات مدرن سامسونگ، در بازار ارائه شده است. از شگفت انگیزترین و منحصر به فردترین ویژگی های این یخچال فریزر می توان به دوام بالا، حفظ طعم غذا و انجماد غذا  بدون بوو ، حالت های انعطاف پذیر برای زخیره سازی یخچال سامسونگ‌ و همچنین تهیه کردن یخ و نوشیدنی های خنک از دیگر کارکرد های مهم یخچال فریزر سامسونگ است. همچنین این یخچال فریزر سامسونگ هوا را تمیز و پاکیزه نگه می دارد. یخچال فریزر RT53 روشن تر و راندمان برق بهتری هم نسبت به سایر سخچال ها دارد.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha