تلویزیون اسمارت فورکی سونی 2022 مدل X80Ksony smart 4K 2022 tv X80k

تلویزیون اسمارت فورکی سونی 2022 مدل X80K
قیمت:
۳۵/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات تلویزیون 55 اینچ سونی Ultra HD 4K هوشمند X80K

 

ساختار کلی
کیفیت محصولات سونی، آن را از برترین برندهای روز دنیا کرده است، چراکه کیفیت بالا، محبوبیت بسیار نیز به دنبال دارد. تلویزیون ۵۵ اینچ Ultra HD 4K سونی مدل X80K، از محصولات با کیفیت و پر طرفدار سونی است. چراکه تلویزیون ۵۵ اینچ X80K سونی Ultra HD 4K، ویژگی هایی منحصر به فرد شامل، ارائه ی رنگ های نفس گیر دارد که با ایجاد کنتراست شدید، تصاویر را بسیار واقعی نشان می دهد. همچنین وضوح فوق العاده ی 4K، در تلویزیون Ultra HD 4K سونی ۵۵ اینچ X80K، موجب نمایش تصاویری با شکوه و سرشار از جزئیات می شود. با تلویزیون سونی مدل X80K، به موجب فناوری کمک هندزفری Google، می توانید با صدای خود آن را بدون نیاز به کنترل از راه دور، کنترل کنید. همچنین سطح ساف طراحی شده در تلویزیون هوشمند سونی  4K مدل X80K، باعث متمرکز شدن چشمان شما روی عکس می شود و تجربه ی تماشای لذت بخشی را خواهید داشت. با تلویزیون سونی x80k، می توانید با دوستان و خانواده خود در صفحه نمایش بزرگ تماس بگیرید و از چت تصویری‌ با آن ها لذت ببرید. با ویژگی Living decor در تلویزیون سونی Ultra HD 4K هوشمند X80K، می توانید تلویزیون خود را با هر محیطی هماهنگ کنید. همچنین در تلویزیون سونی ۵۵ اینچ X80K، روشنایی با فناوری Light sensor، با توجه به روشنایی اتاق، نور صفحه نمایش تلویزیون تنظیم می شود و چشمان شما از آسیب دور می ماند. همچنین ویژگی x-balanced speaker و Dolby Atmos  صدایی فراگیر را برای شما تولید می کند. از دیگر برتری های این محصول نسبت به سایر محصولات، فناوری Auto saving است. که به وسیله ی آن تصویر و صدا با توجه به فاصله ی شما از تلویزیون تنظیم می شود.

تلویزیون اسمارت فورکی سونی 2022 مدل x80k


رنگ های نفس گیر
 تلویزیون هوشمند سونی فورکا HD اولترا مدل X80K، با استفاده از رنگ های خالص و نفس گیر، همه چیز را بسیار واقعی نشان می دهد. در تلویزیون سونی Ultra HD فورکا مدل X80K، بیش از یک میلیارد رنگ توسط TRILUMINOS PRO™ و پردازنده 4K HDR X1™ زنده می‌ شوند. همچنین کنتراست شدید در تلویزیون سونی Ultra HD 4K، هر چیزی را که تماشا می کنید بسیار واقعی نشان می دهد.

 

تلویزیون اسمارت فورکی سونی 2022 مدل x80k


وضوح فوق العاده 4K، در هر آنچه که تماشا می کنید
 تصاویر باشکوه 4K، در تلویزیون سونی اولترا HD هوشمند مدل X80K، سرشار از جزئیات است و بافتی همانند دنیای واقعی را به نمایش می گذارد، که منحصراً توسط پردازنده 4K HDR X1™   تلویزیون سونی مدل X80K، ارائه می‌ شود. با تلویزیون فورکا سونی X80K،  تصاویری که در 2K و حتی HD فیلم‌برداری شده‌ اند توسط 4K X-Reality™ PRO، با استفاده از پایگاه داده منحصر به ‌فرد 4K، به سطح جزئیات نزدیک به 4K ارتقا می‌ یابند.

تلویزیون اسمارت فورکی سونی 2022 مدل x80k


کمک هندزفری از Google
 در تلویزیون سونی Ultra HD 4K هوشمند X80K، با کنترل صوتی هندزفری تعبیه شده در Google TV، می توانید کنترل از راه دور خود را کنار بگذارید و به سادگی از صدای خود برای کنترل تلویزیون خود استفاده کنید. از Google بخواهید عنوان خاصی را بیابد، بر اساس ژانر جستجو کنید و با گفتن "Ok Google, what should watch?" حتی برنامه های پیشنهادی برای تماشا را روی صفحه دریافت کنید، و همچنین سایر دستگاه‌های هوشمند خانه ی خود را کنترل کنید.

تلویزیون اسمارت فورکی سونی 2022 مدل x80k


سطح صاف برای مشاهده همه جانبه تر
 در طراحی منحصر به فرد تلویزیون سونی هوشمند X80K، از آنجایی که قاب بسیار باریک است، چشمان شما به طور طبیعی روی عکس متمرکز می شود، نه آنچه در اطراف آن است.

 

تلویزیون اسمارت فورکی سونی 2022 مدل x80k


تصاویر و صدا عالی
با تلویزیون سونی  4K هوشمند X80K، در هر محیطی که باشد بنشینید و از یک تجربه تماشای جذاب لذت ببرید. فناوری منحصر به فرد بهینه سازی محیط در تلویزیون Ultra HD 4K سونی X80K، با حسگر نور به طور خودکار تصویر و صدا را با محیط شما تنظیم می کند.

تلویزیون اسمارت فورکی سونی 2022 مدل x80k


از چت تصویری با دوستان و خانواده در صفحه بزرگ لذت ببرید
با تلویزیون سونی Ultra HD 4K، با دوستان و خانواده خود در صفحه نمایش بزرگ تماس بگیرید. وقتی تلویزیون خود را با BRAVIA CAM جفت می کنید، از لذت بیشتری برخوردار می شوید.

 


بدنه و پایه ها
تلویزیون سونی مدل X80K، دارای بدنه ای باریک است و همچنین دارای دو پایه در دو طرف بوده که ارتفاع و فاصله ی بین آنها قابل تنظیم است.

 


Living  decor
در تلویزیون سونی Ultra HD 4K هوشمند X80K، با استفاده از قابلیت living decor، می توانید تم هایی زیبا را روی صفحه ی نمایش خود نصب کنید. همچنین برای ایجاد محیطی زیبا و هنری می توانید با استفاده از براکت های تعبیه شده تلویزیون سونی خود را روی دیوار نصب کنید .

 


Dolby vision
با Dolby vision  در تلویزیون سونی X80K، این قابلیت با تقویت وضوح و کنتراست، جزئیات خارق‌ العاده‌ای را به تصویر می کشد. تلویزیون x80k سونی دارای فناوری HDR می باشد. این فناوری با کنترل رنگ و نور پس زمینه، تصویری با کیفیت و پر از رنگ های غنی و کنتراست دقیق را برایتان به نمایش می گذارد.


قابلیت Light sensor
 در تلویزیون های معمولی، روشنایی بدون توجه به نور اتاق یا محیط ثابت می ماند در نتیجه تصاویری بسیار تاریک یا بسیار روشن ایجاد می شود که موجب اذیت شدن چشم می شود، اما تلویزیون X80K سونی Ultra HD  4K،  دارای فناوری بی نظیر است که روشنایی تصویر را در شرایط محیط بهینه کرده و باعث ارائه ی تصویر با کیفیت بهتری می شود تا چشمانتان آسیب نبیند. به این صورت که روشنایی را در اتاق های روشن افزایش و در اتاق های تاریک کاهش می دهد تا با محیط متناسب سازی شود.

 

تلویزیون سونی مدل x80k


x-balanced speaker و Dolby Atmos
تلویزیون x80k سونی  هوشمند، دارای ویژگی منحصر به فرد x-balanced speaker و Dolby Atmos است. این ویژگی در تلویزیون 4K سونی X80K، صدایی فراگیر و متناسب با محیط را برای شما ایجاد می کند، به این صورت که در هر محیط صدایی بهینه را به گوش شما برساند.

تلویزیون سونی مدل x80k


Bravia cam
در تلویزیون سونی X80K اولترا 4K،  قابلیت Bravia cam، یک تجربه ی تماشایی بی نظیر را ارائه می دهد. به این شیوه که Bravia cam در تلویزیون x80k سونی Ultra HD 4k، فاصله ی شما از تلویزیون را تشخیص می دهد، و صدا و تصویر را برا اساس فاصله ی شما از آن تنظیم می کند، تا بتوانید تجربه ی تماشای فراگیرتری داشته باشید. به علاوه این ویژگی با داشتن حالت Auto saving power مصرف انرژی شما را با تاریک کردن خودکار صفحه،  در زمانی که جلوی تلویزیون نیستید،  به حداقل می رساند و موجب مصرف بهینه انرژی می شود. همچنین کنترل اشاره، در تلویزیون  سونی x80k،  به شما امکان می دهد با استفاده از حرکات ساده بدون نیاز به کنترل کانال ها را تغییر دهید و صدا را تنظیم کنید. همچنین Bravia،  با هشدار مجاورت به شما امکان می دهد فاصله تماشای توصیه شده را برای فرزندتان تنظیم کنید تا اگر بیش از حد مجاز به تلویزیون نزدیک شود،  به شما هشدار دهد.


سخن آخر
سونی با تولید محصولی بی نظیر، کیفیتی بی نظیر را با قیمتی باور نکردنی به شما ارائه می دهد. از جمله ویژگی های برتر تلویزیون 4K مدل X80K سونی ۵۵ اینچ، ارائه ی رنگ های خالص، وضوح تصویر فوق العاده 4K،  کمک هندزفری Google، سطح ساف برای مشاهده ی همه جانبه، صدا و تصویر عالی، امکان چت تصویری، بدنه و پایه های زیبا و بادوام، Dobly vision، x-balanced speaker و Dolby Atmos است که به شما امکان می دهد تا از برنامه های خود نهایت لذت را ببرید.

 

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha