لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FHسری WF80Samsung washing machine WF80F5EHW4X FH

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FHسری WF80
مدل
WF80F5EHW4X FH
ظرفیت
8KG
موتور
موتور های اینورتر دیجیتال (تسمه ایی)
دور موتور
1400 دور
رده انرژی
+++A
ecobubble
Ok
حباب ساز(eco bubble)
قیمت:
۱۳/۶۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۴/۲۹
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات لباسشویی8کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FH

شرکت سامسونگ در طراحی لباسشویی های خود با سایر رقبا در رقابتی تنگاتنگ در حال پیشی گرفتن است. این شرکت با استفاده از موتور های اینورتر دیجیتال و تسمه ای در رقابت با شرکت های با شرکت های اروپایی و امریکایی است و در سایر امکانات و ظاهر دستگاهای خود با شرکت های اسیایی مثل الجی و دوو در حال به روز رسانی است. سامسونگ برای این سری از لباسشویی های با برنامه های ویژه و منحصر به فرد پا به عرصه جدیدی گذاشته است که زندگی را برای ما اسان و لذت بخش تر کرده است. امروزه که تمیزی و شیک بودن یکی از مهم هر فرد در جامعه است شرکت سامسونگ به نحوی احسنت این رساله ی خود را که امری ضروری میداند برآورده کرده است. لباسشویی سامسونگ با داشتن انبوهی از مشتری در سرتا سر دنیا مسولیت بزرگی را برعهده دارد که یکی از بزرگترین ددغدغه های ان رضایت مشتری است که سعی کرده است در ادامه خدمات و کیفیت بهترین عملکرد را داشته باشد یکی از بهترین و با کیفیت ترین لباسشویی های سامسونگ می توان اشاره کرد به مدل WF80F5EHW4X/FH
 

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FHسری WF80


ساختار کلی:
لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X که ساخت سال 2017 که قطعا نسبت به مدل های قبل از خود دارای ویژگی و امکانات بیشتری است این لباسشویی با داشتن ظاهری شیک و استاندارد در آشپزخانه جایگاه ویژه ای را به خود میگیرد از دیگر تفاوت های این لباسشویی برنامه Eco bubble که بیشترین نقش را ایفا میکند وزن این لباسشویی 60 کیلو وبا ابعاد 850ارتفاع 600عرض و 500 میلی متر عمق میباشد که با استفاده از این سایز استاندارد زیبایی خاصی را به آشپزخانه شما می بخشد  در پایین به دیگر مزیت ها این لباسشویی تک به تک اشاره خواهیم کرد.

 لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FHسری WF80

شستشو خنک برای صرفه جویی بیشتر انرژی :
لباسشویی8کیلو سامسونگ با داشتن این ویژگی و با استفاده از برنامه Eco bubble هوا و اب را با به جریان می اندازد که باعث تولید حباب های پاک کننده می شود که به و الیاف نفوذ کرده به طوری که 40 برابر نسبت به حالت عادی شستشو بهتر و با کیفیت حتی با استفاده از اب خنک و سرد که این امر خود باعث کاهش مصرف انرژی به این خاطر از آّب گرم که به انرژی بیشتری احتیاج دارد و در بعضی مواقع حتی این اب گرم به الیاف پارچه هم ضرر میرساند.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FHسری WF80

فناوری حباب ساز چیست؟
پیشرفت و فناوری این سیستم به اینگونه این است که با استفاده از هوا و اب قبل از شروع شستشو و چرخاندن دیگ حباب های پاک کننده ای بسیار قوی را درست میکند که با نفوذ به عمق پارچه و الیاف سبب تمیز شدن لباس میشود جالب است بدانید که برنامه با استفاده از اب سرد هم امکان پذیر است این امکان خود باعث صرفه جویی در انرژی می شود که این امر نیز به خودی خود به محیط زیست کمک بسزایی میکند و انقلابی در شستشو ایجاد کرده است.

 

 لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FHسری WF80

موتور اینورتر دیجیتال:
تمامی لباسشویی های سامسونگ دارای موتور اینورتر دیجیتال هستند از جمله لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل  WF80F5EHW4X  که از نوآوری بی نظیری استفاده کرده است در این نوع از موتور ها از آهن ربا برای چرخاندن دیگ و جلوگیری از اصطکاک میشود به این معنی که نویز و ارتعاش و لرزش کمتری دارد اصطکاک کمتر نیز باعث کاهش سایش قطعات داخل دستگاه میشود بنابراین تمامی این ویژگی ها از ضمانت 10 ساله برخوردار است.


 لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FHسری WF80

برنامه لکه بری:
لباسشویی 8کیلو مدل WF80F5EHW4X  برای از بین بردن لکه ها روش های زیادی دارد اما بهترین برنامه که منحصر به شرکت سامسونگ است برنامه ماندن در حالت است که با استفاده از تکنولوژی Eco bubble به طور عمیق به آرامی و به طور تاثیر گذاری لباس ها تمیز و لکه های سخت همچون نوشیدنی،گوجه فرنگی، خون، شکلات و موارد دیگر را به اسانی پاک و حذف می کند.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FHسری WF80


دیگ الماسه :
دیگ این مدل لباسشویی 7 کیلو شکل ساده اما با عملکرد بسیار بالا برای شستشو را فراهم می کند. حباب های برجسته بر روی دیگ به طرز محسوسی لباس را در انتهای دیگ نگه میدارد و به ارامی روی ان به حرکت در می آورد در حالی که حفره های داخل آن برای خروج اب به موقع و جلوگیری از ماندن اب زیر لباس میشود که این امر قابلیت ضد چروک را به امکانات دیگه این لباسشویی اضافه می کند با از دیگ الماسه حساس ترین پارچه ها را به اسانی تمیز می کند.


 لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FHسری WF80

زمان شستشو سریع :
لباسشویی مدل WF80F5EHW4X سامسونگ این امکان را به شما می دهد که در مواقع ضروری شستشو عالی و تمیزی را در مدت زمان بسیار کم را داشته باشید به سادگی دکمه 15 دقیقه را فشار می دهید و در 15 دقیقه لباس های شما را تمیز تحویل می دهد در این روش تایم دیگری نیز در نظر گرفته شده است از جمله ( 15،20،30،40،50،60) که شما می توانید بر اساس مقدار و اندازه کثیفی ان ها زمان خود را تنظیم و برنامه ریزی کنید.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FHسری WF80


حافطه اخر :
این برنامه به شما کمک میکند که بعد از ریختن لباس دتخل لباسشویی سامسونگ مدل WF80F5EHW4X و برنامه ریزی کردن جهت شستشو دیگر لازم نیست هر دفعه این برنامه را انجام دهید چون این موراد را به خاطر میسپارد برای استفاده های بعدی یا حتی اگر ماشین لباسشویی بر اثر برق رفتن خاموش شود کافی است بعد از روشن کردن فقط دکمه شروع را فشار دهید و بار دیگر به شستشو خود ادامه می دهد که این امر به ذخیره انرژی و صرفه جویی در زمان میشود.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X/FHسری WF80

سیستم عیب یابی هوشمند:
با استفاده از این ویژگی دیگه مجبور نیستید با تعمیر کار تماس بگیرید زیرا لباسشویی با استفاده از این کارایی راه حل مشکل را به شما نشان میدهد. برنامه هوشمند Smart chech برای تشخیص عیب در مرحله اول ودادن راه حل های برای برطرف کردن عیب را به اسانی روی گوشی هوشمند خود به نمایش بگذارید تا قبل از اینکه کار از کار بگذره و با دردسر مواجه شوید.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
WF80F5EHW4X FH
سری
WF80
رنگ
نقرایی/اینوکس
ظرفیت
8KG
کشورسازنده
Korea
موتور
موتور های اینورتر دیجیتال (تسمه ایی)
دور موتور
1400 دور
ویژگی های کلیدی
رده انرژی
+++A
ecobubble
Ok
Bubble Soak
موتور اینورتر دیجیتال
برنامه های شستشو
تعداد برنامه های شستشو
15 برنامه شستشو
گزینه های ویزه
قفل کودک
ضد چروک ( Intensive)
فناوری حباب خیس(Bubble soak)
حباب ساز(eco bubble)
دیگ الماسه
سنسور نشت آب
سیستم عیب یابی هوشمند
مصرف آب (سالانه)
10500
سازگار با محیط زیست
میزان صدا(دی سی بل)شستن
62db
میزان صدا(دی سی بل)چرخش
79db
مصرف انرژی (سالانه)
195 کیلو وات
ابعاد
ابعاد ( عرض * عمق * ارتفاع )
600 * 550 * 850 ( بر حسب میلیمتر )
وزن
وزن خالص(کیلو گرم)
64 کیلو گرم

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha