لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FHSamsung washing machine WF70F5EHW4X-FH

لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FH
مدل
WF70F5EHW4X/FH
ظرفیت
7 کیلو گرم
کشورسازنده
کره جنوبی
رده انرژی
+++A
دور موتور
1400 دور
تعداد برنامه شستشو
15 برنامه شستشو
رنگ
اینوکس
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

 قیمت و مشخصات لباسشویی7 کیلو سامسونگ مدلWF70F5EHW4X/FH

شرکت سامسونگ در طراحی لباسشویی های خود با سایر رقبا در رقابتی تنگاتنگ در حال پیشی گرفتن است. این شرکت با استفاده از موتور های اینورتر دیجیتال و تسمه ای در رقابت با شرکت های با شرکت های اروپایی و امریکایی است و در سایر امکانات و ظاهر دستگاهای خود با شرکت های اسیایی مثل الجی و دوو در حال به روز رسانی است. سامسونگ برای این سری از لباسشویی های با برنامه های ویژه و منحصر به فرد پا به عرصه جدیدی گذاشته است که زندگی را برای ما اسان و لذت بخش تر کرده است. امروزه که تمیزی و شیک بودن یکی از مهم هر فرد در جامعه است شرکت سامسونگ به نحوی احسنت این رساله ی خود را که امری ضروری میداند برآورده کرده است. لباسشویی سامسونگ با داشتن انبوهی از مشتری در سرتا سر دنیا مسولیت بزرگی را برعهده دارد که یکی از بزرگترین ددغدغه های ان رضایت مشتری است که سعی کرده است در ادامه خدمات و کیفیت بهترین عملکرد را داشته باشد یکی از بهترین و با کیفیت ترین لباسشویی های سامسونگ می توان اشاره کرد به مدل WF70F5EHW4X/FH  


لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FH


 ساختار کلی :
لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WF70F5EHW4X  که ساخت سال 2017 که قطعا نسبت به مدل های قبل از خود دارای ویژگی و امکانات بیشتری است این لباسشویی با داشتن ظاهری شیک و استاندارد در آشپزخانه جایگاه ویژه ای را به خود میگیرد از دیگر تفاوت های این لباسشویی برنامه Eco Bubble که بیشترین نقش را ایفا میکند وزن این لباسشویی 59 کیلو وبا ابعاد 850ارتفاع 600عرض و 500 میلی متر عمق میباشد که با استفاده از این سایز استاندارد زیبایی خاصی را به آشپزخانه شما می بخشد  در پایین به دیگر مزیت ها این لباسشویی تک به تک اشاره خواهیم کرد .

لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FH


شستشو خنک برای صرفه جویی بیشتر انرژی :
لباسشویی 7 کیلو سامسونگ با داشتن این ویژگی و با استفاده از برنامه Eco Bubble هوا و اب را با به جریان می اندازد که باعث تولید حباب های پاک کننده می شود که به و الیاف نفوذ کرده به طوری که 40 برار نسبت به حالت عادی شستشو بهتر و با کیفیت حتی با استفاده از اب خنک و سرد که این امر خود باعث کاهش مصرف انرژی به این خاطر از آّب گرم که به انرژی بیشتری احتیاج دارد و در بعضی مواقع حتی این اب گرم به الیاف پارچه هم ضرر میرساند.

لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FH


زیبایی و ظرافت را به آشپزخانه خود اضافه کنید:
دکور خانه خود را با استفاده از طرح کریستال گلن با رنگ دودی الماسه طراحی کنید. لباسشویی مدل WF70F5EHW4X با داشتن رنگ تک و گرم زیبایی خاصی را به کابینت ها میبخشد. در طراحی این لباسشویی با داشتن صفحه نمایش لمسی به کوچکترین اشاره و لمس شما پاسخ می دهد و اجازه ی اجرای کامل تمامی برنامه را به شما می دهد .

لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FH


فناوری حباب ساز چیست؟
پیشرفت و فناوری این سیستم به اینگونه این است که با استفاده از هوا و اب قبل از شروع شستشو و چرخاندن دیگ حباب های پاک کننده ای بسیار قوی را درست میکند که با نفوذ به عمق پارچه و الیاف سبب تمیز شدن لباس میشود جالب است بدانید که برنامه با استفاده از اب سرد هم امکان پذیر است این امکان خود باعث صرفه جویی در انرژی می شود که این امر نیز به خودی خود به محیط زیست کمک بسزایی میکند و انقلابی در شستشو ایجاد کرده است.

لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FH


موتور اینورتر دیجیتال:
تمامی لباسشویی های سامسونگ دارای موتور اینورتر دیجیتال هستند از جمله لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل  WF70F5EHW4X که از نوآوری بی نظیری استفاده کرده است در این نوع از موتور ها از آهن ربا برای چرخاندن دیگ و جلوگیری از اصطکاک میشود به این معنی که نویز و ارتعاش و لرزش کمتری دارد اصطکاک کمتر نیز باعث کاهش سایش قطعات داخل دستگاه میشود بنابراین تمامی این ویژگی ها از ضمانت 10 ساله برخوردار است.

لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FH

سیستم عیب یابی هوشمند:
با استفاده از این ویژگی دیگه مجبور نیستید با تعمیر کار تماس بگیرید زیرا لباسشویی با استفاده از این کارایی راه حل مشکل را به شما نشان میدهد. برنامه هوشمند Smart Check برای تشخیص عیب در مرحله اول ودادن راه حل های برای برطرف کردن عیب را به اسانی روی گوشی هوشمند خود به نمایش بگذارید تا قبل از اینکه کار از کار بگذره و با دردسر مواجه شوید.

لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FH

برنامه لکه بری:
لباسشویی 7 کیلو مذل 702 برای از بین بردن لکه ها روش های زیادی دارد اما بهترین برنامه که منحصر به شرکت سامسونگ است برنامه ماندن در حالت است که با استفاده از تکنولوژی Eco Bubble به طور عمیق به آرامی و به طور تاثیر گذاری لباس ها تمیز و لکه های سخت همچون نوشیدنی،گوجه فرنگی، خون، شکلات و موارد دیگر را به اسانی پاک و حذف می کند.

لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FH

حافطه اخر :
این برنامه به شما کمک میکند که بعد از ریختن لباس دتخل لباسشویی سامسونگ مدل 702 و برنامه ریزی کردن جهت شستشو دیگر لازم نیست هر دفعه این برنامه را انجام دهید چون این موراد را به خاطر میسپارد برای استفاده های بعدی یا حتی اگر ماشین لباسشویی بر اثر برق رفتن خاموش شود کافی است بعد از روشن کردن فقط دکمه شروع را فشار دهید و بار دیگر به شستشو خود ادامه می دهد که این امر به ذخیره انرژی و صرفه جویی در زمان میشود.

لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FH

دیگ الماسه :
دیگ این مدل لباسشویی 7 کیلو شکل ساده اما با عملکرد بسیار بالا برای شستشو را فراهم می کند. حباب های برجسته بر روی دیگ به طرز محسوسی لباس را در انتهای دیگ نگه میدارد و به ارامی روی ان به حرکت در می آورد در حالی که حفره های داخل آن برای خروج اب به موقع و جلوگیری از ماندن اب زیر لباس میشود که این امر قابلیت ضد چروک را به امکانات دیگه این لباسشویی اضافه می کند با از دیگ الماسه حساس ترین پارچه ها را به اسانی تمیز می کند.

لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WF70F5EHW4X/FH


زمان شستشو سریع :
لباسشویی سامسونگ مدل WF70F5EHW4X این امکان را به شما می دهد که در مواقع ضروری شستشو عالی و تمیزی را در مدت زمان بسیار کم را داشته باشید به سادگی دکمه 15 دقیقه را فشار می دهید و در 15 دقیقه لباس های شما را تمیز تحویل می دهد در این روش تایم دیگری نیز در نظر گرفته شده است از جمله ( 15،20،30،40،50،60) که شما می توانید بر اساس مقدار و اندازه کثیفی ان ها زمان خود را تنظیم و برنامه ریزی کنید.

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
WF70F5EHW4X/FH
ظرفیت
7 کیلو گرم
کشورسازنده
کره جنوبی
شرکت سازنده
سامسونگ Samsung
رده انرژی
+++A
دور موتور
1400 دور
تعداد برنامه شستشو
15 برنامه شستشو
موتور
تسمه ای
رنگ
اینوکس
نوع درب
درب بزرگ
ابعاد
ارتفاع(میلی متر)
850
عرض(میلی متر)
550
عمق(میلی متر)
600
وزن لباسشویی
64
شستشو سریع (Quick Wash)
حالت شستشو دستی (Hand wash)
شستشو بصرفه
شستشو روزانه
شستشو لباس کودک (Baby Care)
شستشو لباس تیره (Dark Wash)
پیش شستشو ( Pre Wash)
ضد چروک ( Intensive)
حباب خیس(Bubble soak)
حباب ساز(eco bubble)
دیگ الماسه
اینورتر دیجیتال
سنسور نشت آب
سیستم عیب یابی هوشمند
صفحه نمایش دکمه ای
صفحه نمایش LED
بدون صدا ولرزش
مصرف آب (سالانه)
7400لیتر
سازگار با محیط زیست
میزان صدا(دی سی بل)شستن
59db
میزان صدا(دی سی بل)چرخش
74db
مصرف انرژی (سالانه)
195 کیلو وات ساعت

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha