لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور درب بزرگ WD80J5410AS/FH Samsung washing machine WD80J5410AS FH

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور درب بزرگ WD80J5410AS/FH
مدل
WD80J5410AS/FH
ظرفیت
8KG
شرکت سازنده
SAMSUNG
موتور
موتور های اینورتر دیجیتال (تسمه ایی)
دور موتور
1400 دور
حباب ساز(eco bubble)
قیمت:
۱۵/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۴/۲۹
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات  لباسشویی هشت کیلوسامسونگ مدل  WD80J5410AS/FH

شرکت سامسونگ در طراحی لباسشویی های خود با سایر رقبا در رقابتی تنگاتنگ در حال پیشی گرفتن است. این شرکت با استفاده از موتور های اینورتر دیجیتال و تسمه ای در رقابت با شرکت های اروپایی و امریکایی است و در سایر امکانات و ظاهر دستگاهای خود با شرکت های اسیایی مثل الجی و دوو در حال به روز رسانی است. سامسونگ برای این سری از لباسشویی های با برنامه های ویژه و منحصر به فرد پا به عرصه جدیدی گذاشته است که زندگی را برای ما اسان و لذت بخش تر کرده است. امروزه که تمیزی و شیک بودن یکی از  نکات مهم هر فرد در جامعه است شرکت سامسونگ به نحوی احسنت این رساله ی خود را که امری ضروری میداند برآورده کرده است. لباسشویی سامسونگ با داشتن انبوهی از مشتری در سرتا سر دنیا مسولیت بزرگی را برعهده دارد که یکی از بزرگترین دغدغه های ان رضایت مشتری است که سعی کرده است در ارایه خدمات و کیفیت بهترین عملکرد را داشته باشد یکی از بهترین و با کیفیت ترین لباسشویی های سامسونگ می توان اشاره کرد به مدل WD80J5410AS/FH


 لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور درب بزرگ WD80J5410AS/FH

ساختار کلی :
لباسشویی 8 کیلوسامسونگ درب بزرگ مدل WD80 که ساخت سال 2018 که قطعا نسبت به مدل های قبل از خود دارای ویژگی و امکانات بیشتری است این لباسشویی با داشتن ظاهری شیک و استاندارد در آشپزخانه جایگاه ویژه ای را به خود میگیرد از دیگر تفاوت های این لباسشویی برنامه  eco buble که بیشترین نقش را ایفا میکند .دور موتور 1400 برای خشک کردن 100 در100 لباس ها یکی از امکانات ویژه این لباسشویی به شمار میرود . وزن این لباسشویی 70 کیلو وبا ابعاد 850ارتفاع 600عرض و 600 میلی متر عمق میباشد که با استفاده از این سایز استاندارد زیبایی خاصی را به آشپزخانه شما می بخشد  در پایین به دیگر مزیت ها این لباسشویی تک به تک اشاره خواهیم کرد.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور درب بزرگ WD80J5410AS/FH


 شستشو خنک برای صرفه جویی بیشتر انرژی :
لباسشویی8 کیلو سامسونگ درب فضایی با داشتن این ویژگی و با استفاده از برنامه Eco bubble هوا و اب را با به جریان می اندازد که باعث تولید حباب های پاک کننده می شود که به لباس و الیاف نفوذ کرده به طوری که 40 برار نسبت به حالت عادی شستشو بهتر و با کیفیت حتی با استفاده از اب خنک و سرد تا 15 درجه سانتی گراد  که این امر خود باعث کاهش مصرف انرژی می شود چون استفاده از آّب گرم که به انرژی بیشتری احتیاج است. و در بعضی مواقع حتی این اب گرم به الیاف پارچه هم ضرر میرساند.


فناوری حباب ساز چیست؟
پیشرفت و فناوری این سیستم به اینگونه این است که با استفاده از هوا و اب قبل از شروع شستشو و چرخاندن دیگ حباب های پاک کننده ای بسیار قوی را درست میکند که با نفوذ به عمق پارچه و الیاف سبب تمیز شدن لباس میشود جالب است بدانید که برنامه با استفاده از اب سرد هم امکان پذیر است این امکان خود باعث صرفه جویی در انرژی می شود که این امر نیز به خودی خود به محیط زیست کمک بسزایی میکند و انقلابی در شستشو ایجاد کرده است.

     لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور درب بزرگ WD80J5410AS/FH

حذف لکه های سخت:
همیشه یکی از دغدغه های خانم ها باقی ماندن لکه روی لباس های روشن و تیره است اما با استفاده از لباسشویی8 کیلو درب بزرگ  سامسونگ دیگر نگران لکه های سخت همچون خون شکلات روی لباس های خود نباشید در این تکنولوژی بکار رفته که به نام Bubble soak که کمک میکند تا انواع لکه های خیره کننده و سخت را حذف کنید با لمس این دکمه لباسشویی شروع به ساخت حباب هایی می کند که به عمق الیاف لباس نفوذ می کنند وکه سبب حذف کثیفی و لکه ها به طور موثری می شود.


لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور درب بزرگ WD80J5410AS/FH

شستشو با استفاده از هوا Air Wash:
تکنولوژِی شستشو با هوا که در لباسشویی 8 کیلودرب بزرگ مدل WD80J5410AS بکار رفته شده باعث تمیز تر شدن هر جه بیشتر لباس ها می شود این فناوری با استفاده از هوا لباس های شما را ضد عفونی و به طور کامل تمیز و خوشبو می کند به نحوی که همیشه لباس هایتان خوشبو و بدون باکتری می باشد. این ویژگی به کمک هوا دیگر نیازی به آب و مواد شوینده خطرناک نیست که عمر لباسشویی و حتی لباس هایتان را هم پایین می آورد اما این لباسشویی مدل WD80 با کمک این فناوری لباس ها را عاری از هرگونه بوی ناخوشایند و باکتری میسازد و به طور کامل از بین میبرد.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور درب بزرگ WD80J5410AS/FH

موتور اینورتر دیجیتال:
تمامی لباسشویی های سامسونگ دارای موتور اینورتر دیجیتال هستند از جمله لباسشویی 8 کیلو سامسونگ درب فضایی مدل   WD80J5410AS که از نوآوری بی نظیری استفاده کرده است در این نوع از موتور ها از آهن ربا برای چرخاندن دیگ و جلوگیری از اصطکاک میشود به این معنی که نویز و ارتعاش و لرزش کمتری دارد اصطکاک کمتر نیز باعث کاهش سایش قطعات داخل دستگاه میشود  که این امر موجب میشود که دستگاه شما تا 20 سال ضمانت شرکت باشد و به طور کتبی تمامی این ویژگی ها از ضمانت 10 ساله برخوردار است.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور درب بزرگ WD80J5410AS/FH

سیستم عیب یابی هوشمند:
با استفاده از این ویژگی دیگه مجبور نیستید با تعمیر کار تماس بگیرید زیرا لباسشویی با استفاده از سیستم عیب یابی هوشمند راه حل مشکل را به شما نشان میدهد. برنامه هوشمند Smart chech  برای تشخیص عیب در مرحله اول ودادن راه حل های برای برطرف کردن عیب را به اسانی روی گوشی هوشمند خود به نمایش بگذارید تا قبل از اینکه کار از کار بگذره و با دردسر مواجه شوید.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور درب بزرگ WD80J5410AS/FH

 

برنامه شستشو و ضد عفونی کنندگی دیگ :
لباسشویی 8 کیلودرب بزرگ مدل WD80 یکی از شاخص ترین ویژگی آن همین بهداشتی سازی داخل دیگ است . برای بالا بردن عمر مفید لباسشویی این تعبیه شده است که مواد شیمیایی و مضر و رسوبات داخلی را به وسیله این برنامه از بین میبرد لباسشویی را روشن میکنید و برنامه شستشو دستگاه را فشار میدهید به طور خودکار شروع به کار میکند و اب را داخل دیگ به جریان می اندازد و شروع به شستشو خود میکند. این برنامه در صورت لزوم به طور خودکار روی صفحه نمایش لباسشویی ظاهر می شود و به شما اطلاع می دهد که لازم به شستشو و ضد عفونی شدن دیگ است.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور درب بزرگ WD80J5410AS/FH

صرفه جویی در زمان :
برنامه شستشو 15 دقیقه راه حل بسیار مناسب و عالی برای صرفه  در وقت شماست شما می توانید با استفاده از این برنامه لباس های کثیف خود را در مدت زمان کوتاه 15 تمیز کنید و دروقت خود صرفه جویی کنید و لذت ببرید. یکی دیگر از برنامه های ویژه و بسیار کاربردی که در آن گنجاده شده است برنامه 6 کیلو خشک کن جداگانه است با کمک این برنامه شما می توانید لباس هایی را که با دست شستید به داخل آن بیاندازید البته تا 6 کیلو انها را آبکشیده و خشک تحویل میدهد که این ویژگی نیز باعث صرفه جویی در وقت شما میباشد .

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور درب بزرگ WD80J5410AS/FH

دیگ الماسه :
دیگ این مدل لباسشویی 8 کیلودرب بزرگ سامسونگ شکل ساده ای دارد اما با عملکرد بسیار بالا برای شستشو را فراهم می کند. حباب های برجسته بر روی دیگ به طرز محسوسی لباس را در انتهای دیگ نگه میدارد و به ارامی روی ان به حرکت در می آورد در حالی که حفره های داخل آن برای خروج اب به موقع و جلوگیری از ماندن اب زیر لباس میشود که این امر قابلیت ضد چروک را به امکانات دیگه این لباسشویی اضافه می کند با از دیگ الماسه حساس ترین پارچه ها را به اسانی تمیز می کند.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
WD80J5410AS/FH
سری
WD80
رنگ
نقرایی
ظرفیت
8KG
کشورسازنده
Korea
شرکت سازنده
SAMSUNG
موتور
موتور های اینورتر دیجیتال (تسمه ایی)
دور موتور
1400 دور
فناوری خشک کن
برنامه خشک کن(کیلو گرم)
قابلیت خشک کن تا 6 کیلو گرم
موتور اینورتر دیجیتال
برنامه های شستشو
تعداد برنامه های شستشو
16 برنامه شستشو
گزینه های ویزه
قفل کودک
ضد چروک ( Intensive)
فناوری حباب خیس(Bubble soak)
حباب ساز(eco bubble)
دیگ الماسه
اینورتر دیجیتال
سیستم عیب یابی هوشمند
نشانه قفل درب
صفحه نمایش LED
بدون صدا ولرزش
ابعاد
ابعاد ( عرض * عمق * ارتفاع )
600 * 600 * 850 ( بر حسب میلیمتر )
وزن
وزن خالص(کیلو گرم)
71 کیلو گرم

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha