لباسشو یی 9 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW90K5210UX/FHsamsung washing machine Add wash WW90K5210UX-FH

لباسشو یی 9 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW90K5210UX/FH
قیمت:
۱۶/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۳/۱۶
تضمین اصالت:

قیمتو مشخصات  لباسشویی 9 کیلو ادوواش سامسونگ مدل WW90K5210UX/FH

شرکت سامسونگ در طراحی لباسشویی های خود با سایر رقبا در رقابتی تنگاتنگ در حال پیشی گرفتن است. این شرکت با استفاده از موتور های اینورتر دیجیتال و تسمه ای در رقابت با شرکت های با شرکت های اروپایی و امریکایی است و در سایر امکانات و ظاهر دستگاهای خود با شرکت های اسیایی مثل الجی و دوو در حال به روز رسانی است. سامسونگ برای این سری از لباسشویی های با برنامه های ویژه و منحصر به فرد پا به عرصه جدیدی گذاشته است که زندگی را برای ما اسان و لذت بخش تر کرده است. امروزه که تمیزی و شیک بودن یکی از مهم هر فرد در جامعه است شرکت سامسونگ به نحوی احسنت این رساله ی خود را که امری ضروری میداند برآورده کرده است. لباسشویی سامسونگ با داشتن انبوهی از مشتری در سرتا سر دنیا مسولیت بزرگی را برعهده دارد که یکی از بزرگترین ددغدغه های ان رضایت مشتری است که سعی کرده است در ادامه خدمات و کیفیت بهترین عملکرد را داشته باشد یکی از بهترین و با کیفیت ترین لباسشویی های سامسونگ می توان اشاره کرد به مدل WW90K5210UX/FH


لباسشو یی 9 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW90K5210UX/FH


 ساختار کلی :
لباسشویی 9کیلوادوواش سامسونگ مدل w90 که ساخت سال 2017 که قطعا نسبت به مدل های قبل از خود دارای ویژگی و امکانات بیشتری است این لباسشویی با داشتن ظاهری شیک و استاندارد در آشپزخانه جایگاه ویژه ای را به خود میگیرد از دیگر تفاوت های این لباسشویی برنامه  eco buble که بیشترین نقش را ایفا میکند و هچنین درب اضافه کردن لباس هنگام شستشو که ظرافت دو چندانی را به ان بخشیده است. وزن این لباسشویی 60 کیلو وبا ابعاد 850ارتفاع 600عرض و 500 میلی متر عمق میباشد که با استفاده از این سایز استاندارد زیبایی خاصی را به آشپزخانه شما می بخشد  در پایین به دیگر مزیت ها این لباسشویی تک به تک اشاره خواهیم کرد.

لباسشو یی 9 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW90K5210UX/FH

درب ادوواش :
پیراهن تان را فراموش کرده اید ؟ با استفلده از درب ادوواش دیگر نگران کثیف ماندن لباس های خود نباشید آن را داخل لباسشویی در حال حرکت و شستشو اضافه کنید. شما هچنین می توانید به راحتی لباس هایی را که با دست شسته اید را برای خشک شدن داخل لباسشویی قرار دهید تا لباس هایتان را خشک و ابکش کنید. در ماشین لباسشویی های معمولی شما باید ابتدا پودر یا نرم کننده ها را به ان اضافه کنید اما در لباسشویی ادوواش مدل 90Wشما میتوانید در حال شستشو و چرخش دیگ درب ان را باز کنید و به مقدار نیاز به ان پودر و نرم کننده اضافه کنید که این امر باعث لطیف بودن لباس ها و حوله شما خواهد شد.

لباسشو یی 9 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW90K5210UX/FH


شستشو خنک برای صرفه جویی بیشتر انرژی :
لباسشویی 9 کیلو سامسونگ با داشتن این ویژگی و با استفاده از برنامه Eco bubble هوا و اب را با به جریان می اندازد که باعث تولید حباب های پاک کننده می شود که به و الیاف نفوذ کرده به طوری که 40 برار نسبت به حالت عادی شستشو بهتر و با کیفیت حتی با استفاده از اب خنک و سرد که این امر خود باعث کاهش مصرف انرژی به این خاطر از آّب گرم که به انرژی بیشتری احتیاج دارد و در بعضی مواقع حتی این اب گرم به الیاف پارچه هم ضرر میرساند.
فناوری حباب ساز چیست؟
پیشرفت و فناوری این سیستم به اینگونه این است که با استفاده از هوا و اب قبل از شروع شستشو و چرخاندن دیگ حباب های پاک کننده ای بسیار قوی را درست میکند که با نفوذ به عمق پارچه و الیاف سبب تمیز شدن لباس میشود جالب است بدانید که برنامه با استفاده از اب سرد هم امکان پذیر است این امکان خود باعث صرفه جویی در انرژی می شود که این امر نیز به خودی خود به محیط زیست کمک بسزایی میکند و انقلابی در شستشو ایجاد کرده است.

لباسشو یی 9 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW90K5210UX/FH


حذف لکه های سخت:
همیشه یکی از دغدغه های خانم ها باقی ماندن لکه روی لباس های روشن و تیره است اما با استفاده از لباسشویی ادوواش سامسونگ دیگر نگران لکه های سخت همچون خون شکلات روی لباس های خود نباشید در این تکنولوژی بکار رفته که به نام Bubble soak که کمک میکند تا انواع لکه های خیره کننده و سخت را حذف کنید با لمس این دکمه لباسشویی شروع به ساخت حباب هایی می کند که به عمق الیاف لباس نفوذ می کنند وکه سبب حذف کثیفی و لکه ها به طور موثری می شود.

لباسشو یی 9 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW90K5210UX/FH


موتور اینورتر دیجیتال:
تمامی لباسشویی های سامسونگ دارای موتور اینورتر دیجیتال هستند از جمله لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WW80K5210UX/FHکه از نوآوری بی نظیری استفاده کرده است در این نوع از موتور ها از آهن ربا برای چرخاندن دیگ و جلوگیری از اصطکاک میشود به این معنی که نویز و ارتعاش و لرزش کمتری دارد اصطکاک کمتر نیز باعث کاهش سایش قطعات داخل دستگاه میشود بنابراین تمامی این ویژگی ها از ضمانت 10 ساله برخوردار است.

لباسشو یی 9 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW90K5210UX/FH


سیستم عیب یابی هوشمند:
با استفاده از این ویژگی دیگه مجبور نیستید با تعمیر کار تماس بگیرید زیرا لباسشویی با استفاده از سیستم عیب یابی هوشمند راه حل مشکل را به شما نشان میدهد. برنامه هوشمند Smart chech  برای تشخیص عیب در مرحله اول ودادن راه حل های برای برطرف کردن عیب را به اسانی روی گوشی هوشمند خود به نمایش بگذارید تا قبل از اینکه کار از کار بگذره و با دردسر مواجه شوید.


زمان شستشو سریع :
لباسشویی مدل ww90 سامسونگ این امکان را به شما می دهد که در مواقع ضروری شستشو عالی و تمیزی را در مدت زمان بسیار کم را داشته باشید به سادگی دکمه 15 دقیقه را فشار می دهید و در 15 دقیقه لباس های شما را تمیز تحویل می دهد در این روش تایم دیگری نیز در نظر گرفته شده است از جمله ( 15،20،30،40،50،60) که شما می توانید بر اساس مقدار و اندازه کثیفی ان ها زمان خود را تنظیم و برنامه ریزی کنید.

ویژگی های محصول

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha