لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW80K5213WW/FHsamsung washing machine Add wash WW80K5213WW-FH

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW80K5213WW/FH
مدل
WW80K5213WW/FH
ظرفیت
8KG
شرکت سازنده
SAMSUNG
موتور
موتور های اینورتر دیجیتال (تسمه ایی)
دور موتور
1200 دور
رده انرژی
+++A
ecobubble
Ok
حباب ساز(eco bubble)
قیمت:
۲۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

قیمت لباسشویی8کیلوادوواش سامسونگ مدل WW80K5213WW/FH

شرکت سامسونگ در طراحی لباسشویی های خود با سایر رقبا در رقابتی تنگاتنگ در حال پیشی گرفتن است. این شرکت با استفاده از موتور های اینورتر دیجیتال و تسمه ای در رقابت با شرکت های با شرکت های اروپایی و امریکایی است و در سایر امکانات و ظاهر دستگاهای خود با شرکت های اسیایی مثل الجی و دوو در حال به روز رسانی است. سامسونگ برای این سری از لباسشویی های با برنامه های ویژه و منحصر به فرد پا به عرصه جدیدی گذاشته است که زندگی را برای ما اسان و لذت بخش تر کرده است. امروزه که تمیزی و شیک بودن یکی از مهم هر فرد در جامعه است شرکت سامسونگ به نحوی احسنت این رساله ی خود را که امری ضروری میداند برآورده کرده است. لباسشویی سامسونگ با داشتن انبوهی از مشتری در سرتا سر دنیا مسولیت بزرگی را برعهده دارد که یکی از بزرگترین ددغدغه های ان رضایت مشتری است که سعی کرده است در ادامه خدمات و کیفیت بهترین عملکرد را داشته باشد یکی از بهترین و با کیفیت ترین لباسشویی های سامسونگ می توان اشاره کرد به مدل WW80K5213WW/FH


لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW80K5213WW/FH


 ساختار کلی :
لباسشویی 8 کیلوادوواش سامسونگ مدل w80 که ساخت سال 2017 که قطعا نسبت به مدل های قبل از خود دارای ویژگی و امکانات بیشتری است این لباسشویی با داشتن ظاهری شیک و استاندارد در آشپزخانه جایگاه ویژه ای را به خود میگیرد از دیگر تفاوت های این لباسشویی برنامه  eco buble که بیشترین نقش را ایفا میکند و هچنین درب اضافه کردن لباس هنگام شستشو که ظرافت دو چندانی را به ان بخشیده است. وزن این لباسشویی 60 کیلو وبا ابعاد 850ارتفاع 600عرض و 500 میلی متر عمق میباشد که با استفاده از این سایز استاندارد زیبایی خاصی را به آشپزخانه شما می بخشد  در پایین به دیگر مزیت ها این لباسشویی تک به تک اشاره خواهیم کرد.

درب اددواشلباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW80K5213WW/FH لباسشویی 8 کیلو
 
 

درب ادوواش :
پیراهن تان را فراموش کرده اید ؟ با استفلده از درب ادوواش دیگر نگران کثیف ماندن لباس های خود نباشید آن را داخل لباسشویی در حال حرکت و شستشو اضافه کنید. شما هچنین می توانید به راحتی لباس هایی را که با دست شسته اید را برای خشک شدن داخل لباسشویی قرار دهید تا لباس هایتان را خشک و ابکش کنید. در ماشین لباسشویی های معمولی شما باید ابتدا پودر یا نرم کننده ها را به ان اضافه کنید اما در لباسشویی ادوواش مدل W80شما میتوانید در حال شستشو و چرخش دیگ درب ان را باز کنید و به مقدار نیاز به ان پودر و نرم کننده اضافه کنید که این امر باعث لطیف بودن لباس ها و حوله شما خواهد شد.
 

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW80K5213WW/FH


 شستشو خنک برای صرفه جویی بیشتر انرژی :
لباسشویی8کیلو سامسونگ با داشتن این ویژگی و با استفاده از برنامه Eco bubble هوا و اب را با به جریان می اندازد که باعث تولید حباب های پاک کننده می شود که به و الیاف نفوذ کرده به طوری که 40 برار نسبت به حالت عادی شستشو بهتر و با کیفیت حتی با استفاده از اب خنک و سرد که این امر خود باعث کاهش مصرف انرژی به این خاطر از آّب گرم که به انرژی بیشتری احتیاج دارد و در بعضی مواقع حتی این اب گرم به الیاف پارچه هم ضرر میرساند.


فناوری حباب ساز چیست؟
پیشرفت و فناوری این سیستم به اینگونه این است که با استفاده از هوا و اب قبل از شروع شستشو و چرخاندن دیگ حباب های پاک کننده ای بسیار قوی را درست میکند که با نفوذ به عمق پارچه و الیاف سبب تمیز شدن لباس میشود جالب است بدانید که برنامه با استفاده از اب سرد هم امکان پذیر است این امکان خود باعث صرفه جویی در انرژی می شود که این امر نیز به خودی خود به محیط زیست کمک بسزایی میکند و انقلابی در شستشو ایجاد کرده است.

 لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW80K5213WW/FH

حذف لکه های سخت:
همیشه یکی از دغدغه های خانم ها باقی ماندن لکه روی لباس های روشن و تیره است اما با استفاده از لباسشویی ادوواش سامسونگ دیگر نگران لکه های سخت همچون خون شکلات روی لباس های خود نباشید در این تکنولوژی بکار رفته که به نام Bubble soak که کمک میکند تا انواع لکه های خیره کننده و سخت را حذف کنید با لمس این دکمه لباسشویی شروع به ساخت حباب هایی می کند که به عمق الیاف لباس نفوذ می کنند وکه سبب حذف کثیفی و لکه ها به طور موثری می شود.


 لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW80K5213WW/FH


موتور اینورتر دیجیتال:
تمامی لباسشویی های سامسونگ دارای موتور اینورتر دیجیتال هستند از جمله لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدلWW80K5210UX/FHکه از نوآوری بی نظیری استفاده کرده است در این نوع از موتور ها از آهن ربا برای چرخاندن دیگ و جلوگیری از اصطکاک میشود به این معنی که نویز و ارتعاش و لرزش کمتری دارد اصطکاک کمتر نیز باعث کاهش سایش قطعات داخل دستگاه میشود بنابراین تمامی این ویژگی ها از ضمانت 10 ساله برخوردار است.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW80K5213WW/FH


سیستم عیب یابی هوشمند:
با استفاده از این ویژگی دیگه مجبور نیستید با تعمیر کار تماس بگیرید زیرا لباسشویی با استفاده از سیستم عیب یابی هوشمند راه حل مشکل را به شما نشان میدهد. برنامه هوشمند Smart chech  برای تشخیص عیب در مرحله اول ودادن راه حل های برای برطرف کردن عیب را به اسانی روی گوشی هوشمند خود به نمایش بگذارید تا قبل از اینکه کار از کار بگذره و با دردسر مواجه شوید.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW80K5213WW/FH


دیگ الماسه :
دیگ این مدل لباسشویی 8 کیلو سامسونگ شکل ساده ای دارد اما با عملکرد بسیار بالا برای شستشو را فراهم می کند. حباب های برجسته بر روی دیگ به طرز محسوسی لباس را در انتهای دیگ نگه میدارد و به ارامی روی ان به حرکت در می آورد در حالی که حفره های داخل آن برای خروج اب به موقع و جلوگیری از ماندن اب زیر لباس میشود که این امر قابلیت ضد چروک را به امکانات دیگه این لباسشویی اضافه می کند با از دیگ الماسه حساس ترین پارچه ها را به اسانی تمیز می کند.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1200 دور اددواش مدل WW80K5213WW/FH


حافطه اخر :
این برنامه به شما کمک میکند که بعد از ریختن لباس داخل لباسشویی سامسونگ مدل W80 و برنامه ریزی کردن جهت شستشو دیگر لازم نیست هر دفعه این برنامه را انجام دهید چون این موراد را به خاطر میسپارد برای استفاده های بعدی یا حتی اگر ماشین لباسشویی بر اثر برق رفتن خاموش شود کافی است بعد از روشن کردن فقط دکمه شروع را فشار دهید و بار دیگر به شستشو خود ادامه می دهد که این امر به ذخیره انرژی و صرفه جویی در زمان میشود.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
WW80K5213WW/FH
سری
Add Wash
رنگ
سفید
ظرفیت
8KG
کشورسازنده
Poland لهستان
شرکت سازنده
SAMSUNG
موتور
موتور های اینورتر دیجیتال (تسمه ایی)
دور موتور
1200 دور
ویژگی های کلیدی
رده انرژی
+++A
ecobubble
Ok
Bubble Soak
موتور اینورتر دیجیتال
برنامه های شستشو
تعداد برنامه های شستشو
15 برنامه شستشو
گزینه های ویزه
قفل کودک
فناوری حباب خیس(Bubble soak)
حباب ساز(eco bubble)
دیگ الماسه
سنسور نشت آب
سیستم عیب یابی هوشمند
بدون صدا ولرزش
مصرف آب (سالانه)
10500لیتر
سازگار با محیط زیست
میزان صدا(دی سی بل)شستن
53db
میزان صدا(دی سی بل)چرخش
74db
مصرف انرژی (سالانه)
195 کیلو وات ساعت
ابعاد
ابعاد ( عرض * عمق * ارتفاع )
600 * 550 * 850 ( بر حسب میلیمتر )
وزن
وزن خالص(کیلو گرم)
61 کیلو گرم

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha