کولر گازی گرم و سرد سامسونگ 12 هزار مدل بوراکای AR12TQHQGWK/IQSAMSUNG wall mount air conditioner model AR12TQHQGWK

کولر گازی گرم و سرد سامسونگ 12 هزار مدل بوراکای AR12TQHQGWK/IQ
قیمت:
۱/۴۲۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی کولر گازی گرم و سرد سامسونگ 12 هزار مدل بوراکای AR12TQHQGWK/IQ

مقدمه
کولر گازی های شرکت سامسونگ یکی از معتبرترین کولز گازی های موجود در بازار میباشند هم به لحاظ اسم برند و هم به لحاظ کیفیت و کارایی آن، در اینجا نیز خاص مارکت کولر گازی جدید تولید شده‌ی سامسونگ یعنی مدل AR12TQHQGWK/IQ را به شما ارائه میدهد.

ساختار کلی
کولر گازی سامسونگ مدل AR12TQHQGWK/IQ 12۰۰۰ سرد و گرم دیواری سامسونگ دارای یکی از بهترین و قدرتمندترین موتور های سرد کننده هوا می باشد قابلیت فست کولینگ در این کولر گازی 12 هزار سامسونگ سبب تسریع تعدیل دمای هوای اتاق میگردد. همانگونه که می دانید این کولرگازی هم سرد کننده و هم گرم کننده می باشد پس در همه فصل های سال می‌توانید با خیال راحت از این کولرگازی سامسونگ استفاده نمایید علاوه بر این به خاطر داشتن سیستم محافظ DuraFin+ برای مبدل حرارتی، سلامتی کولر گازی شما در همه فصول سال تضمین می باشد داشتن امکاناتی نظیر Sleep Mode هرچه بیشتر سبب آسایش و راحتی و همچنین کاهش میزان مصرف انرژی شما می شود کولر گازی که با داشتن فیلترهای HD سلامت هوای اطراف خانواده شما را تضمین می نماید علاوه بر این با داشتن فناوری ضد رطوبت از شرجی شدن هوای داخل خانه جلوگیری مینماید. قابلیت ها و آپشن های بیشتر کولر گازی AR12TQHQGWK سامسونگ را بهتر برای شما شرح می‌دهیم.


حالت فست کولینگ کولرگازی AR12TQHQGWK/IQ
Fast Colling حالتی است که در آن هوای درون اتاق به سرعت و در کمترین زمان خنک میشود. شما می توانید با زدن این دکمه در عرض مدت زمان بسیار کمی هوای درون اتاق را خنک نمایید و پس از آن دوباره حالت کولر را بر روی حالت عادی یا نرمال برگردانید این قابلیت با استفاده از فن های بسیار سریع پخش هوای خنک در سراسر اتاق را در کمترین زمان ممکن میسازد.

کولر گازی گرم و سرد سامسونگ 12 هزار مدل بوراکای AR12TQHQGWK/IQ

فیلترهای HD
توجه به اینکه هوای خروجی از کولر گازی تا چه حد سالم و مناسب تنفس می باشد به دغدغه بسیاری از مشتریان و حتی شرکت‌های تولید کننده کولر گازی در آمده است از این رو شرکت سامسونگ در تولید کولر گازی AR12TQHQGWK جدید خود از فیلترهای HD استفاده کرده است که با استفاده از آن از ورود گرد و خاک و آلرژن ها یا همان مواد حساسیت زا به درون فضای اتاق جلو گیری می نماید فیلتر هایی که قابل شستشو هستند. با وجود این فیلترها شما مطمئن خواهید بود که هوایی که  خانواده‌ی شما استشمام میکند کاملا تمیز و بهداشتی می باشد.

کولر گازی گرم و سرد سامسونگ 12 هزار مدل بوراکای AR12TQHQGWK/IQ

مسیر های حرکت هوا در فضای اتاق
 مهم است که هوای درون اتاق به صورت یک دست و در یک سطح دمایی باشد این امر سلامت و راحتی بیشتری را تضمین مینماید به همین سبب شرکت سامسونگ در تولید کولر گازی AR12TQHQGWK خود از یک سیستم پخش هوای بهینه با پره های دوگانه استفاده کرده است که در آن هوای هر گوشه از اتاق به سرعت و به صورت کاملاً یک دست خنک یا گرم می گردد.

کولر گازی گرم و سرد سامسونگ 12 هزار مدل بوراکای AR12TQHQGWK/IQ

تکنولوژی DuraFin+ کولر گازی AR12TQHQGWK
همانطور که می دانید بسیاری از مشتریان به میزان ماندگاری این محصولات نیز بسیار اهمیت می دهند همچنین برای وسایل خانگی مانند کولر گازی لازم است که دوام و کارایی حداکثری حفظ شوند به همین منظور شرکت سامسونگ در ساخت کولر گازی AR12TQHQGWK خود از سیستمی برای محافظت از مبدل حرارتی استفاده میکند سیستمی به اسم DuraFin+؛ این سیستم قابلیت محافظت از لوله ها و اجزای مبدل حرارتی در مقابل زنگ زدن، خوردگی و رسوبات را دارد. کارایی این محافظ در آزمون ‏SST (Salt Spray Test) برای ۴۸۰ ساعت تضمین شده است عددی که می‌تواند به مشتری اطمینان خاطر بدهد که کارایی این کولر گازی سامسونگ برای سال های سال حفظ خواهد شد.

کولر گازی گرم و سرد سامسونگ 12 هزار مدل بوراکای AR12TQHQGWK/IQ

لذت داشتن یک خواب راحت با کولر گازی AR12TQHQGWK/IQ
 شما با خرید کولر گازی و استفاده از آن در شب در حالت Sleep Mode می توانید از داشتن خواب راحت شبانه بهره‌مند شوید این حالت باعث می شود تا دمای اتاق به صورت اتوماتیکی تنظیم شده و در طول شب نیاز به تنظیم مجدد کولر گازی نداشته باشید سنسور های تنظیم کننده هوا در این کولر گازی در طول شب میزان دمای هوا را در درون اتاق محاسبه کرده و بر اساس آن میزان دمای هوای خروجی از کولر گازی را تنظیم می نماید. جالب است بدانید که میزان مصرف انرژی در حالت اصلی مود بسیار از حالت نرمال مود کمتر است.

کولر گازی گرم و سرد سامسونگ 12 هزار مدل بوراکای AR12TQHQGWK/IQ

سخن آخر
 اگر به دنبال خرید کولر گازی ۲ کاره یعنی گرم کننده و سرد کننده هستید و توجه ویژه‌ای به میزان ماندگاری و کارایی کولر گازی خود دارید ما به شما کولر گازی 12 هزار AR12TQHQGWK/IQ سامسونگ را پیشنهاد می دهیم کولر گازی 12000ی که میزان مصرف انرژی بسیار پایین و قدرت و کارایی بسیار بالایی دارد.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha