جارو برقی آب و خاک بدون کیسه سامسونگ پرنس 2000 وات مدل VC20F70HNARsamsung Vucuum cleaner 2000wat prince VC20F70HNAR

جارو برقی آب و خاک بدون کیسه سامسونگ پرنس 2000 وات مدل VC20F70HNAR
رنگ
ابی/قرمز
حداکثر قدرت مصرفی
2000 وات
سطح صدا
79 dBA
نوع لوله
لوله تلسکوپی آلومینیومی
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۱۶
تضمین اصالت:
موجود نیست
اضافه به مقایسه

قیمت و مشخصات جاروبرقی اب و خاک بدون کیسه سامسونگ پرنس مدل VC20F70HNAR

 ساختار کلی
جارو برقی سامسونگ جدید مدل SC20F70HA ، دارای توانایی مکش عالی و ساخت ارگونومیک است. این جارو برقی سامسونگ دارای یک سرخیزگی یا چرخ های متحرک به تمامی اطراف فوقالعاده است.جاروبرقی سامسونگ SC20F70HA Sync Design بدون درز با شستشو قدرتمند خود را تمیز می کند. طراحی Motion Sync از دستگاه باعث می شود حرکت آسان و راحت را برای سرعت بخشیدن به دفعات تمیز کردن خود انجام دهید. بر خلاف طرح های مرسوم، این Motion Sync جارو برقی را فعال کرده و چسبندگی را در کل منطقه قلم مو توزیع می کند به طوری که شما می توانید ، حتی موهای حیوانات پرخانگی خود را نیز با ان تمیز وعاری از هرگونه گرد وغبار کند. سامسونگ SC20F70HA Motion Sync Design خلاء موجود در خانه خود را پر کنید تا مدت زمان طولانی مکش قوی داشته باشد. وجود دکمه های کنترل کم وزیاد قدرت بر روی دسته ان نیز یکی دیگر ویژگی های این جارو برقی به شمار می رود لوله تلسکوپی و قابل تنظیم آن نیز یکی دیگر از ویزگی های این جاروبرقی به شمار می رود.محفظه نگه دارنده گرد وغبار ان نیز برای هر بار اماده استفاده و لازم به تعویض یا جایگزینی کیسه نخواهد بود.

جاروبرقی سامسونگ اب و خاک بدون کیسه مدل sc20f70ha

 محفظه سیکلون
این جاروبرقی به لطف داشتن محفظه سیکلون دیگر نیازی به کیسه نیست که بعد از چند سال از مکش  وقدرت ان کاسته شود این محفظه کمک میکند که هر بار آن را با آب بشورید و تا چندین سال مکش و قدرت آن به همان اندازه اول باقی بماند این کار با استفاده از یک فناوری به اسم سیکلون انجام می شود کارایی این ویژگی به این ترتیب است که هوا به شدت چرخانده می شود ذرات را به طور جداگانه و واحدی جدا می کند. از آنجایی که بیشتر خاک در کانتور باقی می ماند، فیلتر تمیز تر می شود و مکش قوی می شود.به همین ترتیب جاروبرقی برای چندین سال بدون تغییر در قدرت و مکش باقی می ماند.

جاروبرقی سامسونگ اب و خاک بدون کیسه مدل sc20f70ha


 طراحی خاص و منحصر به فرد این جارو برقی به گونه ایست که از چرخ های بزرگ و بسیار روان ساخته شده است که براحتی می توان ان را به هر طرف و گوشه ای از منزل خود حرکت دهید بدون ترس از گیر افتادن و واژگونی به این طرف و آن طرف و حرکت به جلو بدون کمترین زحمت وکشیدن هایی که منجر به پارگی لوله پلاستیکی که اغلب کاربران از آن شکایت دارند.

جاروبرقی سامسونگ اب و خاک بدون کیسه مدل sc20f70ha

سنسور هوشمند تشخیص گرد وغبار
این جاروبرقی سامسونگ مدل پرنس یک نوع سنسور هوشمند جهت تشخیص گرد و غبار هنگام پر یا خالی بودن محفظه کار می کند به طوریکه اگر محفظه سیکلون پر شده باشد یا به هر دلیلی درست در جای خود قرار نگرفته باشد ان سنسور به رنگ قرمز در می آید و به شما نشان می دهد که عیب کار از کجاست و یاد آور می شود که محفظه پر شده است.


  جاروبرقی سامسونگ اب و خاک بدون کیسه مدل sc20f70ha

نداشتن کیسه یکبار مصرف جهت جمع آوری اشغال خود یکی از ویژگی های جذاب این جاروبرقی سامسونگ به شمار می رود چون هم از سرو صدای کمتر برخوردار می باشد و هم از لحظه شماری برای پر شدن کیسه هم جلوگیری می کند و برای جاگذاری کیسه های یک بار مصرف وقت و هزینه خود را تلف نخواهید کرد.تمیز کردن ودور انداختن اشغال های جمع اوری شده برای دور انداختن از منطقه زندگی خود بسیار آسان می باشد.

جاروبرقی سامسونگ اب و خاک بدون کیسه مدل sc20f70ha

دسته ی جاروبرقی از یک انحنا و یک ابزار جهت راحتی و اسانی کار با آن  ساخته شده که منجر می شود به هر جایی از منزل که به راحتی قابل دسترسی نیستند راه پیدا کند و همه جای منزل شما را عاری از هرگونه گرد وغبار و آشغال می کند کار با این دسته جاروبرق باعث می شود از تمیز کردن منزل خود لذت ببرید و از خستگی ناشی از جاروکردن کاسته شود.

جاروبرقی سامسونگ اب و خاک بدون کیسه مدل sc20f70ha

کنترل بر روی دسته
این جاروبرقی جهت رفاه وکاهش اتلاف وقت کاربران خود دکمه های کنترل کم وزیاد و روشن خاموش کردن جاروبرقی را روی دسته ی آن قرار داده است که این کار به شما کمک می کند که از خم شدن های بی جهت برای کم و زیاد کردن قدرت جارو و اتلاف وقت خود به تسریع در جمع آوری زباله منزل شما کمک می کند.

جاروبرقی سامسونگ اب و خاک بدون کیسه مدل sc20f70ha


محفظه مخصوص نگه دارنده کرد وغبار
این محفظه که با اشره یک دکمه باز و بسته می شود می توانید به راحتی آن را جدا کرده و مواد داخل ان را به سطل آشغال انتقال دهید و از ریختن وپاشیدن دوباره محتویات داخل ان جلوگیری کنید.جاروبرقی سامسونگ اب و خاک بدون کیسه مدل sc20f70ha

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
VC20F70HNAR
رنگ
ابی/قرمز
کیسه
سطلی
حداکثر قدرت مصرفی
2000 وات
قدرت مکش
360 وات
کارایی تمیز کردن (3mx3m / 10min)
NO
سطح صدا
79 dBA
ویژگی های اساسی
کنترل دستگیره
بررسی فیلتر
نوع لوله
لوله تلسکوپی آلومینیومی
طول سیم برق (متر)
9 متر
شعاع عمل (متر)
12 متر
ابعاد (عمق * ارتفاع * عرض)
ابعاد جارو
481 * 308 * 342 میلیمتر
ناخالص
627 * 342 * 373 میلیمتر
وزن دستگاه
وزن جارو برقی
7.4 کیلوگرم
وزن جارو برقی = بسته بندی
11.7 کیلو گرم

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha