ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل DW60M9530FSsamsung dishwasher DW60M9530FS

ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل DW60M9530FS
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل:DW60M9530FS

مقدمه:
در زمان های نه چندان دور که تکنولوژی به این صورت ارتقا پیدا نکرده نبود زمان های زیادی در مهمانی ها صرف شستن ظروف و فنجان های چایی می شد و خانم ها پس از مهمانی یا بعد از سرو غذا برای شستن این ظروف باید دوراز مهمان های خود در آشپزخانه وقت زیادی را تلف و بدور از دورهمی های شبانه خود باشند اما فناوری به کمک این مشکل امد و با ساخت ظرفشویی های بزرگ 14 نفره ایستاده و ظرفشویی های رومیزی برای خانواده های کم جمعیت خدمت بزرگی را در راستای رفاه خانواده ها از جمله خانم ها انجام داد. شرکت سامسونگ نیز که از قدیم در ایجاد رفاه وپیشرفت تکنولوژِی وظیفه خود دانسته و از رساله ی خود به خوبی دفاع کرده است و با شرکت های بزرگ سازنده ظرفشویی در حال رقابت است. به این شکل که با ساخت ظرفشویی های با کیفیت و شیک وبسته به نیاز مشتری های خود  مدل های زیادی را ساخته است. یکی از این مدل های پیشرفته و در حال عرضه در بازار میتوان به مدل: DW60M9530FS اشاره کرد.ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل dw60m9530fs


 
ساختار کلی:
ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل  Waterwall ™ یک نوار اسپری سریع کشویی است که به جلو و عقب حرکت می کند تا یک دیوار قدرتمند از جریان آب با نتایج تمیز کردن قابل توجهی داشته باشد. درب AutoRelease ™ به طور خودکار برای گردش هوا و سرعت زمان خشک شدن باز می شود. با استفاده از Zone Booster، شما می توانید مناطق خاصی از ماشین ظرفشویی با تنظیمات سفارشی را انتخاب کنید تا ظرف های چرب و کثیف و قاشق چنگال های ریز و کوچک را تمیز کنید تمامی این امکانات و بیشتر از این را در دستگاه منحصر به فرد سامسونگ می توانید بیابید که در ادامه به تک تک این ویژگی ها می پردازیم و خواهیم گفت که چه کارایی و کاربردی هایی دارند.این ظرفشویی دارای سه سبد جداگانه و قابل تنظیم بهره می برد که هر اندازه از بشقاب و دیس را می توان به راحتی با تنظیم ارتفاع در ان جایی داد یا حتی قابلمه های چرب و ته گرفته که تمیز کردن ان بسیار سخت است.سبد جداگانه قاشق و چنگال ان نیز مزیت بسیار مهمی برای یک دستگاه ظرفشویی به شمار می رود.ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل dw60m9530fs


فناوری  WaterWall ™
 ظرفشویی سامسونگ مدل WaterWall ™ DW60M9530FS یک ویژگی خاص برای جدیدترین ماشین ظرفشویی های سامسونگ است. WaterWall  به جای استفاده از نازل های اسپری معمولی رولینگ معمولی، از آب با فشار بسیار بالا استفاده می کند و یک نوار اسپری آب منعکس کننده آب است که در انتهای وسیله ماشین ظرفشویی به عقب و جلو حرکت می کند به عنوان اسپری نازل در ستون های بالا و متوسط در داخل ماشین ظرفشویی این اطمینان را به تقریبا 100٪ پوشش آب در تمام ماشین ظرفشویی تضمین می کند. به معنی که فشار آب به طور مستقیم وبا فشار بالا به ظروف داخل می رسد و ان ها را به بهترین شیوه بدون اتلاف وقت تمیز می کند.

ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل dw60m9530fs


تکنولوژِی Zone Boster
ظرفشویی سامسونگ با داشتن چندین فناوری منحصر فرد خود به صورت پیشتاز در عرصه لوازم خانگی و آشپزخانه می تازد.یکی از این امکانات جدید و خاص فناوری  Zone Booster است که شستشوی شدید را کنترل می کند Zone Booster اجازه می دهد تا شما قابلمه ها و تابه های کثیف خود را به تمیز کردن با فشار آب بالا و شستن با درجه حرارت مشخص هدف قرار دهید.
ناحیه Zone Booster ™ به طور موثر کثیفی را از بین می برد. بر خلاف ماشین های ظرفشویی معمولی، این منطقه گسترده ترین منطقه تمیز کردن می باشد که با داشتن 5 نازل در سمت چپ و همچنین 3 نازل دیگر در سمت راست بروسه تمیز کردن را به بهترین شکل به انجام می رساند.با استفاده از Zone Boosterقابلمه ها و تابه ها را در سمت چپ رک پایین که Zone Booster واقع شده است قرار دهید. پس از انتخاب چرخه، Zone Booster  را انتخاب کنید. هنگامی که چرخه انجام می شود، کثیف ترین ظروف خود را بدون خراشیدگی تمیز کنید. اما اطمینان حاصل کنید که دسته تابه  و موارد دیگر با چرخش نازل ها و بازتابنده آب تداخل نداشته باشند.


 ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل dw60m9530fs


فناوری Auto Open:
یکی دیگر از مزیت های این ظرفشویی جدید مدل 9530 باز شدن درب ظرفشویی بعد از برنامه ی شستشو ظروف است.در پایان برنامه، درب ماشین ظرفشویی به طور خودکار باز می شود و یک شکاف کوچک را به وجود می آورد.این کار اجازه می دهد هوا تازه برای رسیدن به ظروف سفالی و حتی موارد شستشو مانند پلاستیک خشک به طور کاملاجرا شود. الگوی جریان هوای ویژه برای جلوگیری از رطوبت و محافظت از کف ظرفشویی نیز کاربرد دارد. لذت بردن از ظروف تمیز درخشان در هر زمان با خشک شدن به وسیله هوای بیرون از محفظه. یک فن در بالای صفحه نیز یک پرده محافظتی را ایجاد می کند تا مطمئن شوید که کف ظرفشویی شما کامل خشک شده است.
 

ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل dw60m9530fs


برنامه شستشو سریع 55 دقیقه
ماشین ظرفشویی سامسونگ جدید با مزیت صرفه جویی در وقت وانرژی این بار به کمک بانوان خانه دار آمده است تا از راحتی و سرعت شستشو و خشک شدن ظروف خود لذت ببرند. این ویژگی یک چرخه روزانه 55 " می باشد که شما را در زمان صرفه کمک می کند. که این امر شستشو ظروف وخشک کردن را بسیار سریع تر،می کند. این ویژگی برای بارهای کوچکتر یا به این معنی برای تعداد کمتری از ظروف که از کثیفی کمتری برخوردار می باشد مانند فنجان ها و کارد و چنگال ایده آل است؛ زیرا آنها را از این طریق می توان شستشو و خشک کردن کامل در چرخه زمانی 55 دقیقه می توان به نتیجه رساند.
 

ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل dw60m9530fs


روش بارگیری و تخلیه اسان ظروف:
سیستم بارگیری این ظرفشویی به گونه ای طراحی شده است که شما بتوانید به راحتی ظروف خود را به هر اندازه و ارتفاع بتوانید آنهارا با تنظیم ارتفاع تا 5 سانتی متر تغییر داد و به راحتی ظروف خود را در ظرفشویی قرار دهید با جابه جایی سبد های داخلی شما حتی می توانید جای سبد ها را نیز برای بارگیری عوض کنید یعنی شما می توانید طبقه پایین که بیشتر برای قرار دادن دیس و ظروف بزرگ و با ارتفاع بالاست اما انها را در سبد بالایی قرار دهید ان هم با تغییر تنظیم سبد ها ممکن می شود.سبد های داخلی این ظرفشویی بر روی یک سری ریل های روان و محکم سوار شده است که از یک نوع فلز والیاژ بسیار قوی ساخته شده است.این کیفیت محصول در تخلیه ظروف بعد از شستشو خیلی مهم می باشد مه با سنگینی وزن ظروف به راحتی به طرف بیرون کشیده می شود به اندازه ای بیرو می آید که کاربر به راحتی به ظروف پشتی به راحتی در دسترس خواهد بود در نتیجه این مزیت در تخلیه ظروف به شما بسیار کمک خواهد کرد و بروسه بارگیری و تخلیه به بهترین شیوه ممکن صورت می گیرد.
 

ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل dw60m9530fs


کنترل دقیق تر و کنترل آن در هر نقطه
ماشین ظرفشویی اسمارت و هوشمند سامسونگ از کارایی خیلی جذاب و پر کاربرد بهره می گیرد این مزیت نیز استفاده ازاتصال Wi-Fi به شما اجازه می دهد تا از هر نقطه و هر زمان با استفاده از یک برنامه در تلفن هوشمند خود، از کنترل و نظارت بر آنچه که  در دستگاه در حال وقوع است اصلاع پیدا کنید و حتی تنظیم و تغییر دهید. تا اطلاعات تشخیصی را در هر کجا که هستید پیدا کنید و دریافت کنید.
 

ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل dw60m9530fs


طراحی شیک و مدرن:
ظاهر ظرفشویی طراحی فوق العاده است که به طور یکپارچه با کابینت های آشپزخانه شما متناسب است تا خانه خود را با ظاهر هماهنگ و مدرن تقویت کنید.ظرفشویی مدل 9530 از جنس فولاد ضد زنگ است که از مقاومت بالایی در برابر آب و نورخورشید برخوردار است. نمای کلی این ظرفشویی ارگونومیک استایل زیبا  وبی نظیری را ارایه می دهد. پانل نمایشگر شیک که از سوراخ های منحصری تشکیل شده است که مراحل تمیز شدن ،خشک کردن و زمان باقی مانده را نشان میدهد. صفحه لمسی جالب و مبتکرانه این ظرفشویی نیز داخل و روی درب تعبیه شده است که با اشاره لمس می توان برنامه هاب متعدد آن را فعال کنید.  

 

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha