جاروبرقی سامسونگ مخزن دار مدل SC4570Samsung bagless vacuum cleaner model SC4570

جاروبرقی سامسونگ مخزن دار مدل SC4570
قیمت:
۲/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۳/۱۸
تضمین اصالت:

قیمت و  مشخصات واقعی جارو برقی بدون کیسه ی سامسونگ مدل SC4570
ساختار کلی
با این جاروبرقی شگفت انگیز سامسونگ ، خانه خود را تمیز و بدون آلودگی و گرد وغبار نگه دارید. این جاروبرقی شگفت انگیز مجهز به ویژگی HEPA است که آن را قادر می سازد ، کوچکترین ذرات را جذب کند تا هوای تمیز و بدون آلودگی به شما بدهد. این جاروبرقی مجهز به مخزن بزرگ 1.3 لیتر خاک است تا مقدار زیادی خاک و گرد و غبار را در خود جای دهد. از یک سیستم نظافتی منحصر به فرد برای تمیز کردن بهتر و نتایج بی نظیر برخوردار است. این جاروبرقی در ابعاد جمع و جور برای استفاده آسان و ذخیره سازی موجود است.

جاروبرقی سامسونگ مخزن دار مدل sc4570

سیستم تمیز کردن بدون دردسر
این جاروبرقی شگفت انگیز دارای یک مخزن بزرگ خاک است که می تواند مقدار زیادی آلودگی را در خود جای دهد ، بنابراین شما می توانید به راحتی خانه خود را تمیز کنید می توانید از این جاروبرقی به راحتی استفاده کنید ، کافیست دکمه روشن و خاموش را فشار داده و خاک را با جاروبرقی پاک کرده و گرد و غبار را بیرون بکشید و پس از تمیز کردن خانه ، مخزن خاک را خالی کنید. با استفاده از این جاروبرقی سامسونگ از تمیز کردن متمایز ، آسان و بدون دردسر لذت ببرید.

جاروبرقی سامسونگ مخزن دار مدل sc4570

هوای پاک با جاروبرقی سامسونگ مدل SC4570

جاروبرقی سامسونگ SC4570 به ویژگی HEPA مجهز است تا خانه شما را به راحتی از ذرات گرد و غبار خلاص کند. این جاروبرقی لذت داشتن یک خانه تمیز باهوای سالم را برای شما فراهم میکند.

جاروبرقی سامسونگ مخزن دار مدل sc4570

پاکیزگی کامل
می توانید از جاروبرقی SC4570 برای تمیز نگه داشتن خانه و خالی از آلودگی در همه زمان ها استفاده کنید. جاروبرقی شگفت انگیز مدل SC4570 آلودگی های ریز و درشت را می مکد و آنها را در مخزن خاک تخلیه می کند ، بنابراین با تمیز کردن خانه می توانید آن را خالی کنید. این مخزن جایگزین کیسه خاک می شود و این ویژگی جارو برقی SC4570 را به گزینه ای ایده آل برای استفاده آسان و اقتصادی تبدیل می کند.

جاروبرقی سامسونگ مخزن دار مدل sc4570

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha