مایکروفر سامسونگ 23 لیتری مدل MS23F300EEK مشکیSamsung 23 Lit black microwave model MS23F300EEK

مایکروفر سامسونگ 23 لیتری مدل MS23F300EEK مشکی
قیمت:
۲/۲۵۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۶/۲۸
تضمین اصالت:

مایکروفر سامسونگ مدل MS23F300EEK

مقدمه
استفاده از مایکروفرها اگر چه در ابتدا رایج نبود ، اما امروزه این وسیله در اغلب خانه های ایرانی وجود دارد و به همین جهت شرکت های مختلف از جمله شرکت سامسونگ نیز با ساخت جدیدترین سری از مایکروفرهای شیک و مدرن نظیر مدل MS23F300EEK توانسته به رضایت و استفاده ی مردم از این وسیله ادامه دهد.


مایکروفر ۲۳ لیتری سامسونگ مدل  MS23F300EEK  
این مایکروفر یکی از زیباترین و بهترین مایکروفرهای موجود در بازار رقابت جهانی است ، که با رنگ مشکی زیبا همراه با قابلیت ها و امکانات ویژه آن ، یک تجربه پخت و پز آسان را به ارمغان می آورد. مایکروفر MS23F300EEK دارای قدرت ۸۰۰ واتی بوده که با استفاده از سه منفذ که برای ورود امواج طراحی شده است ، سبب میشود که غذا حرارت یکنواخت دیده و کاملا مغز پخت میشود. از جمله ویژگی های دیگر این محصولات میتوان به بدنه مستحکم ، محفظه داخلی سرامیک ، درب شیشه ای دوجداره وهمچنین در بالای دستگاه یک پنل تنظیمات و صفحه led بزرگی وجود دارد، بدنه این دستگاه نیز ضد لک بوده و دارای حسگر اثر انگشت نیز میباشد.

مایکروفر سامسونگ 23 لیتری مدل ms23f300eek مشکی

تنظیمات و کنترل آسان با دکمه های دوگانه
این مایکروفر دارای برنامه خودکار با انتخاب میزان حرارت در ۶ سطح مختلف با استفاده از دکمه های کنترل دوگانه برای یک پخت و پز آسان و سریع میباشد. در نتیجه شما به طیف گسترده از تنظیمات و گزینه های پخت و پز، همچنین تنظیم میزان مصرف برق دسترسی خواهید داشت.

مایکروفر سامسونگ 23 لیتری مدل ms23f300eek مشکی

بهترین حالت پخت و پز با سیستم توزیع سه گانه
امواج این مایکروفر برای حرارت دادن یکنواخت به مواد غذایی از سه منفذ موجود در سه جهت مختلف ساطع میشود که باعث میشود ، غذای شما به طور کامل و یکنواخت پخته شود و خوشمزه تر باشد. کنترل حرارت در این دستگاه به گونه ای است که هر نقطه ای را در فضای داخلی مایکروفر در بر خواهد گرفت و از تمام جهات به غذا نفوذ میکند، در واقع این فناوری به مصرف کننده این اطمینان را می دهد که تمامی مواد غذایی داخل مایکروفر به طور کامل و یکنواخت مغز پخت خواهد شد.

مایکروفر سامسونگ 23 لیتری مدل ms23f300eek مشکی

سخن آخر
 مایکروفر MS23F300EEK با توجه به امکانات آن قیمت ارزان دارد. خرید مایکروفر سامسونگ برای کسانی که به دنبال یک مایکروفر با کیفیت خوب و امکانات ساده هستند ، پیشنهاد میشود.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha