جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل FC9190/01philips Vacuum cleaner with bag 2200wat FC9190

جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل FC9190/01
مدل
FC9190
رنگ
سیاه عمیق
کشور سازنده
لهستان
قدرت ورودی (حداکثر)
2200 وات
قدرت مکش (حداکثر)
500 وات
وزن محصول
5.0 کیلو گرم
قلم مو
نازل کوچک
نازل TriActive
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی جاروبرقی 2200وات با کیسه فیلیپس مدل

 

جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل fc9190/01


مقدمه
بهبود زندگی خود را با نوآوری های معنی دار در زمینه های مراقبت های بهداشتی، شیوه زندگی و نورپردازی ادامه دهید. این چیزی است که  Philips انجام می دهد. این نام تجاری رهبر بازار در زمینه های مختلف است. Philips از مراقبت قلب و عروق به راه حل های روشنایی انرژی و از اسکرابر به محصولات مراقبت از دهان می رسد.شرکت فیلیپس از اول شروع به تولید لامپ بیش از 120 سال پیش کرد. در همین حال، آن را تبدیل به یک شرکت با شهرت در سراسر جهان رسانده است. ارزش های رفاه انسانی اصل مهم این شرکت است که همچنان بعد از این همه سال است. علاوه بر طراحی زیبا، طراحی پایدار نیز برای این مارک مهم است. به این ترتیب همیشه به نیازهای شما پاسخ می دهیم و انتظارات شما دوباره و دوباره اهمیت بیشتری پیدا می کنند. با فن آوری های پیشرفته، فیلیپس به شما کمک می کند تا یک زندگی سالم را زندگی کنید، سالم بمانید و از زندگی لذت ببرید. از آنجا که شما شایسته آن هستید.
 


جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل fc9190/01

 

ساختار کلی
جاروبرقی فیلیپس مدل 9190 دارای توان مصرفی 220 وات و قدرت مکش 500 وات می باشد که این ویزگی باعث می شود یک  لذت وسهولت خاصی در تمیز کاری منزل خود و جلوگیری از اتلاف وقت کاربران شود این طراحی که از اروپا نشات می گرد شما را با یک تجربه جذاب مواجه می کند.امکانات این جاروبرقی باعث می شود که خانواده تان در معرض بیماری آلرژی نباشد آن هم به لطف داشن فیلتر HEPA 13  که از طرف شرکت ECARF اروپا تایید شده است. همچنین با داشتن یک کیسه و محفظه 5 لیتری و کیسه s-bag در جمع آوری و جایی دادن هرچه بیشتر مواد و گردغبار کمک می کند و با داشتن فناوری Air flow خاک و گرد وغبار رابه طور یکسان در کیسه جایی می دهد.تمیز کاری راحت با داشتن 11 متر سیم در تمامی اتاق منزل بچرخید بدون نیاز به کندن هرباره ی کابل از پریز، و با داشتن نازل TriActive و لوله تلسکوپی و دهنه چرخشی 360 درجه که بر روی جارو برقی می باشد از رسیدن به سخت ترین و دور ترین نقاط بی نیاز می باشید. منزل خود را با کمک این جاروبرقی ساخت اروپایی تمیز کنید تا بهترین نتیجه را به شما بدهد.
 

جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل fc9190/01


جریان هوا Airflow
فناوری جریان هوای یکنواخت در جاروبرقی فیلیپس مدل 9190 باعث می شود که گرد غبار جمع شده نوسط جارو به طور یکنواخت و میزان در تمامی کیسه پخش شود تا هم در پر شدن سریع و الوده کردن محیط جلوگیری کند و از قدرت مکش جاروبرقی ذره ای کم نشود حتی زمانی که کیسه پر باشد و باعث شود تا هوای پاک نیز به بیرون هدایت شود.
 

جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل fc9190/01


ظرفیت محفظه
جاروبرقی فیلیپس در نظر گرفته است که کاربران خود با کمترین هزینه واتلاف وقت جهت تمیز کاری منزل خود مشغول باشند با طراحی و گنجاندن یک محفظه 5 لیتری از پر شدن سریع آن جلوگیری می کند.

جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل fc9190/01


 
TriActive دارای یک نوآوری فیلیپس منحصر به فرد است که بر خلاف اکثر نازلهای استاندارد، تضمین می کند که تمام خاک ها در داخل هدایت شوند و نه به جلو حرکت کنند. این نوآوری در کانال های هوا شکل Z است که ذرات بزرگ و کوچک را به داخل هدایت می کند. به این ترتیب شما می توانید در یک چشم به هم زدن منزل خود را تمیز کنید.نازل TriActive کف پوش و فرش را به سه روش پاک می کند: 1) باز شدن و بزرگتر شدن دهنه سرک ر نوک نازل به راحتی موادهای اضافی و بزرگ را جمع می کند.2) دارای حداکثر کارایی خنک کننده با توجه به جریان هوا بهینه شده از طریق نازل است.3) دو طرف برس ها گرد و غبار و خاک را در کنار مبلمان و دیوارها جارو می کنند.


 جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل fc9190/01


جاروبرقی فیلیپس مدل 9190 با داشتن توان مصرفی 2200 وات و 500وات مکش تا چندین سال بدون تغییر و کند شدن در مکش و مصرف برق بالا در نتیجه فشار زیاد منزل شما را عاری از هرگونه گرد وغبار و ذرات اضافی در محیط شما خواهد شد.این ویژگی با کمک یک فیلتر تصفیه و ضد الرژی به نام HEPA Airseal یا همان HEPA 13  این پروسه را تکمیل وبه نوحوی احسنت انجام خواهد داد. این فیلتر چیست؟ HEPA Filter Airseal چرا از آن استفاده می کند؟ طراحی شده برای ایجاد یک محیط راحت برای کودکان، افرادی که از گرده های گرد و غبار و آلرژی های حیوان خانگی رنج می برند. این فیلتر 99.95٪ از تمام ذرات (ویروس ها و باکتری ها) را از بین می برد و خانه شما را از نظر بهداشتی تمیز می کند. ویژگی ها خانه خود را بدون میکروب نگه دارید: مناسب برای آلرژی و بیماران مبتلا به آسم فیلتر HEPA فعال کمک خواهد کرد که هوا و خانواده تان را از مواد آلرژیزا، گرد و غبار، خاک و ذرات پرورش حیوان خانگی تنفس کنید. تعمیر و نگهداری در هنگام تنظیم فیلتر بر روی دکمه فلش در زمان به پایان رساندن معلوم می باشد و هنگامی که فیلتر اشباع شده و نیاز به جایگزینی دارد نوار نشانگر را به طور کل قرمز می شود، پس شما می دانید که باید آن را تعویض کنید.
 


جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل fc9190/01


سیستم فیلتر HEPA13  99.9٪ گرد و غبار از جمله گرده، موی حیوان خانگی و گرد و غبار را از بین می برد و برای افراد مبتلا به آلرژی و هر کسی که خواستار سطح بالاتر از بهداشتاست بسیار مفید می باشد این میزان از کیفیت وآلرژی توسط شرکت ECARF تایید شده است. مرکز تحقیقات آلرژی اروپایی (ECARF) گواهی محصولاتی را که نیازهای افراد مبتلا به آلرژی را برآورده می کند. ECARF Quality Seal کمک به انتخاب محصولات مناسب برای مصرف کنندگان آلرژیک است.فیلتر بیش از 99.9 درصد از گرد و غبار را جذب می کند که فیلتر های دیگر به راحتی به داخل خانه شما باز می گردند. این ذرات ریز مانند گرده و گرد و غبار را که باعث آلرژی و علائم آسم می شود، تضمین می کند. هوای بیرون آمده از جاروبرقی حتی از هوای موجود در فضا نیز تمیز تر است.
 

جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل fc9190/01


s-bags Ultra Long Performance  قطرات و گرد و غبار بیشتری را جذب می کند
Philips s-bag Ultra Long Performance ساخته شده از پنج لایه با کیفیت بالا،از مواد اولیه می باشد.جمع آوری حتی سخت ترین  گرد و غبار وخاک در داخل خود. این فیلتراسیون عالی به شما یک نتیجه بهتر تمیز کردن و تمیز کردن هوا در خانه شما می دهد. فیلتراسیون چند لایه همچنین جاروبرقی را در طول عمر کیسه نگه می دارد . ULP s-bag توسط موسسه مستقل TÜV Rheinland Group تست شده و تایید شده است که تا 80 درصد طولانی تر از کیسه های دیگر گرد و غبار را جمع می کند.
کیسه های جارو برقی s-bag® Ultra Long Performance
عملکرد فوق العاده طولانی مدت: عملکرد s-bag® Ultra Long طول عمر 80٪ طولانی تر از کیسه های کاغذی پاک کننده سنتی است و ظرفیت بهینه 5 لیتر است. این کیسه نتایج بسیار خوبی را برای تمیز کردن در طول زمان بسیار طولانی فراهم می کند.قدرت مکش فوق العاده: مواد اولیه جدید با کیفیت بالا این کیسه را فراهم می کند جریان هوا مطلوب و جارو برقی خود را قدرت مکش شدید در طول عمر کیسه جارو در اختیار داشته باشید.
ظرفیت فیلتراسیون بالا: به لطف فیلتراسیون عالی در مواد چند لایه، حتی از بهترین ذرات ضبط می شود، که باعث نتیجه بهتر تمیز کردن و کیفیت هوا در خانه شما می شود.
برای عملکرد مطلوب، کیسه ها باید به طور مرتب تغییر داده شوند و فیلتر ها باید با هر کیسه جارو تغییر داده شوند. تمام فیلترها باید حداقل دو بار در سال جایگزین شوند یا زمانی که آنها به طور قابل ملاحظه ای خیس می شوند. استفاده از کیسه های جاروغیر استاندارد s-bag® ممکن است بر عملکرد دستگاه جارو برقی تاثیر بگذارد.
 

جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل fc9190/01


11 متر طول سیم
جاروبرقی فیلیپس با استفاده از یازده متر کابل شما را برای یک تمیز کاری اساسی بدون وقفه و اتلاف انرژِی کمک می کند. شما دیگر لازم نیست هر دفعه برای رسیدن به یک گوشه از اتاقتان کابل را جدا کنید و دوباره برای جمع کردن سیم و انتقال ان به آنجا دچار مشکل و بهم ریختگی شوید این کابل به اندازه ایست که نه خیلی بلند است که بار اضافی دریافت کنید و مصرف برق شما را بالا برد و نه به قدری کم است که برای رسیدن به هر گوشه آن را از پریز برق بکشید. کیفیت و جنس این کابل از شرکت فیلیپس نشان کیفیت را دریافت کرده است.


 
جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل fc9190/01


چرخش دهنه 360 درجه
جاروبرقی فیلیپس مدل 9190 به گونه ای طراحی شده است که در طول جاروکردن بدون هیچ محدودیتی به تمامی نقاط اتاق و منزل خود حرکت کنید وسخت ترین جاهای ممکن را از گرد وغبار تمیز کنید دهنه اتصال لوله یا شلنگ به سوراخ جارو به گونه ایست که 360 درجه به دور خود می چرخد که شما را کمک می کند تا به وسیله لوله تلسکوپی آن به یک نتیجه عالی و لذت بخش برسید.
 

جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل fc9190/01


اتصال SmartLock
اتصال فیلیپس SmartLock منحصر به فرد در نازل و لوله تلسکوپی به راحتی این قطعات را در حین تمیزکردن متصل می کند و جدا می کند. اتصال SmartLock به طور مستقیم شما را قادر به تنظیم لوله تلسکوپی به ارتفاع مورد نظر خود می رساند.
دستگیره ای طولانی با اسلاید هوا
این دستگیره ergonomically شکل مناسبی برای استفاده است. طراحی فوق العاده طول آن به شما امکان دسترسی بیشتر را می دهد، به طوری که شما به راحتی می توانید سخت مکان ها را تمیز کنید. کشویی هوا اجازه می دهد تا بدون نیاز به خم شدن، قدرت مکش را تنظیم کنید.بعضی از مواد نیاز به قدرت مکش بالاتری از حد دارند که در توان جاروبرقی نیست اما با کمک این دریچه که بر روی این دسگیره نصب شده است به راحتی می توان ان دسته از مواد را جمع آوری کرد و یا شاید برایتان پیش آمده که بعضی اوقات مواد داخل لوله گیر میکند باز میتوان با کمک این دریچه ا بیرون آوردن و رهایی کردن ان داخل لوله خلاصی پیدا کنید.

 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
FC9190
رنگ
سیاه عمیق
کشور سازنده
لهستان
جریان هوا (حداکثر)
51 لیتر بر ثانیه
قدرت ورودی (IEC)
1800 وات
قدرت ورودی (حداکثر)
2200 وات
سطح صدا (Lc IEC)
79 دسی بل
قدرت مکش (حداکثر)
500 وات
خلاء (حداکثر)
39 کیلو پاسکال
وزن محصول
5.0 کیلو گرم
ویژگی های اساسی
نوع کیسه های گرد و غبار
s-bag فوق العاده طولانی عملکرد
ظرفیت گرد و غبار
5 لیتر
فیلتر هوای HEPA
فیلتر اگزوز
فیلتر HEPA 13 فوق العاده خالص
طول سیم
8 متر
شعاع عمل
11 متر
نوع لوله
لوله تلسکوپی
فیلتر موتور
لایه سه گانه Triple layer
شاخص کامل گرد و غبار
تجهیزات جانبی
قلم مو
ابزار خراشیدن
نازل کوچک
ذخیره سازی لوازم جانبی
نازل استاندارد
نازل TriActive
ابعاد محصول: ( ارتفاع * عرض * عمق )
ابعاد محصول: ( ارتفاع * عرض * عمق )
300 * 310 * 500 میلیمتر

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha