جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل FC9170/01philips Vacuum cleaner with bag 2200wat FC9170

جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل  FC9170/01
مدل
FC9170/01
رنگ
Slate grey
کشور سازنده
لهستان
قدرت ورودی (حداکثر)
2200 وات
قدرت مکش (حداکثر)
500 وات
وزن محصول
6.3 کیلو گرم
قلم مو
نازل کوچک
نازل TriActive
قیمت:
۷/۷۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

مشخصات وقیمت واقعی جاروبرقی 2200وات با کیسه فیلیپس مدل FC9170/01

 

جاروبرقی فیلیپس 2200 وات با کیسه مدل fc9170/01

 
ساختار کلی
جارو برقی فیلیپس مدل 9170 با تمیز کردن آسان حتی در محیطی که پر از مبلمان های ظریف و غیر قابل نفوذ میباشد بسیار کار امد است.TriActive با موتور منحصر به فرد 3در1 و 2200W توان مصرفی و  قدرت مکش 500W  سیستم بسیار قوی ضد حساسیت HEPA AirSeal و فیلتر 13 HEPA قابل شستشو و کیسه های گرد و غبار s-bag بسیار بزرگ و4 لیتر ظرفیت برای عملکرد طولانی وعملکرد تصفیه هوای اتاق با فرایند مکش طبیعی این جاروبرقی را به یک وسیله دوشت داشتنی در خانه ی شما تبدیل خواهد شد.این جارو برقی تقریبا تمام آلرژی ها را از فرش و محیط منزلتان را حذف می کند .با داشتن یک لوله آلومنیوم تلسکوپی و داشتن چندین سرک یدکی جهت راحتی و تمیز کردن برای یک نتیجه عالی مهیا می باشد همچنین سرک اصلی این جارو برقی با داشتن برس هایی بر روی خود از کوچک ترین مواد اضافی و گرد وغبار غافل نخواهد شد.راشتن ولولم تنظیم قدرت بر روی جارو برقی به راحتی قابل تنظیم برای انواع کف پوش و فرش موکت است.
 

جاروبرقی فیلیپس 2200 وات با کیسه مدل fc9170/01


جاروبرقی فیلیپس مدل 9170 با داشتن توان مصرفی 2200 وات و 500وات مکش تا چندین سال بدون تغییر و کند شدن در مکش و مصرف برق بالا در نتیجه فشار زیاد منزل شما را عاری از هرگونه گرد وغبار و ذرات اضافی در محیط شما خواهد شد.این ویژگی با کمک یک فیلتر تصفیه و ضد الرژی به نام HEPA Airseal plus  یا همان HEPA 13  این پروسه را تکمیل وبه نوحوی احسنت انجام خواهد داد. این فیلتر چیست؟ HEPA Filter Airseal plus چرا از آن استفاده می کند؟ طراحی شده برای ایجاد یک محیط راحت برای کودکان، افرادی که از گرده های گرد و غبار و آلرژی های حیوان خانگی رنج می برند. این فیلتر 99.95٪ از تمام ذرات (ویروس ها و باکتری ها) را از بین می برد و خانه شما را از نظر بهداشتی تمیز می کند. ویژگی ها خانه خود را بدون میکروب نگه دارید: مناسب برای آلرژی و بیماران مبتلا به آسم فیلتر HEPA فعال کمک خواهد کرد که هوا و خانواده تان را از مواد آلرژیزا، گرد و غبار، خاک و ذرات پرورش حیوان خانگی تنفس کنید. تعمیر و نگهداری در هنگام تنظیم فیلتر بر روی دکمه فلش در زمان به پایان رساندن معلوم می باشد و هنگامی که فیلتر اشباع شده و نیاز به جایگزینی دارد نوار نشانگر را به طور کل قرمز می شود، پس شما می دانید که باید آن را تعویض کنید.
 

جاروبرقی فیلیپس 2200 وات با کیسه مدل fc9170/01


جاروبرقی فیلیپس در طراحی جاروبرقی های خود از بهترین وپیشرفته ترین فناوری های روز دنیا بهره می گیرد برای نگه داری گرد وغبار از بهترین نوع کیسه استفاده می کند که می تواند تا حد زیادی در برابر مواد تیز و برنده مقاوم می باشد و مقدار قابل توجهی را در خود ذخیره می کند تا در کاهش هزینه ومصرف انرژی کاهش پیدا کند.چند سال پیش گروه الکترولوکس و فیلیپس S-bag®  را طراحی کرد، کیسه استاندارد مناسب برای همه مدل های جاروبرقی می باشد این همکاری بین الکترولوکس و فیلیپس با هدف تسهیل زندگی مصرف کنندگان و مشتریان با ساده کردن بازار پیچیده کیسه های گرد و غبار است.
 

جاروبرقی فیلیپس 2200 وات با کیسه مدل fc9170/01


TriActive دارای یک نوآوری فیلیپس منحصر به فرد است که بر خلاف اکثر نازلهای استاندارد، تضمین می کند که تمام خاک ها در داخل هدایت شوند و نه به جلو حرکت کنند. این نوآوری در کانال های هوا شکل Z است که ذرات بزرگ و کوچک را به داخل هدایت می کند. به این ترتیب شما می توانید در یک چشم به هم زدن منزل خود را تمیز کنید.
نازل TriActive کف پوش و فرش را به سه روش پاک می کند: 1) باز شدن و بزرگتر شدن دهنه سرک ر نوک نازل به راحتی موادهای اضافی و بزرگ را جمع می کند.2) دارای حداکثر کارایی خنک کننده با توجه به جریان هوا بهینه شده از طریق نازل است.3) دو طرف برس ها گرد و غبار و خاک را در کنار مبلمان و دیوارها جارو می کنند.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
FC9170/01
رنگ
Slate grey
کشور سازنده
لهستان
جریان هوا (حداکثر)
47 لیتر بر ثانیه
قدرت ورودی (IEC)
2000 وات
قدرت ورودی (حداکثر)
2200 وات
سطح صدا (Lc IEC)
78 دسی بل
قدرت مکش (حداکثر)
500 وات
خلاء (حداکثر)
34 کیلو پاسکال
وزن محصول
6.3 کیلو گرم
ویژگی های اساسی
نوع کیسه های گرد و غبار
s-bag
ظرفیت گرد و غبار
4 لیتر
فیلتر اگزوز
فیلتر شستشوی HEPA 13 فوق العاده خالص
تجهیزات جانبی
قلم مو
ابزار خراشیدن
نازل کوچک
ذخیره سازی لوازم جانبی
نازل استاندارد
نازل TriActive

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha