جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل FC9174/01philips Vacuum cleaner with bag 2000wat FC9174

جارو برقی با کیسه 2200وات فیلیپس مدل  FC9174/01
مدل
FC9174
رنگ
امپراتور قرمز
کشور سازنده
لهستان
قدرت ورودی (حداکثر)
2200 وات
قدرت مکش (حداکثر)
500 وات
وزن محصول
6.3 کیلو گرم
قلم مو
نازل کوچک
نازل TriActive
قیمت:
۸/۷۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

مشخصات وقیمت واقعی جاروبرقی 2200 وات فیلیپس با کیسه مدلFC9174/01

 

مشخصات وقیمت واقعی جاروبرقی 2200 وات فیلیپس با کیسه مدلfc9174/01

 
ساختار کلی
جارو برقی فیلیپس با کیسه مدل 9174 با داشتن حداکثر قدرت مکش، توانایی مکش 500 وات برای تمیز کردن آسان است بسیار لذت بخش است. یان جارو برقی که مورد تایید اتحادیه اروپا یا به طور کلی تمامی کشورهای دنیا می باشد آن هم به لطف تمامی آپشن های مفید و دوست دار محیط زیست این میزان محبوبیت را به دست آورده است. بالاترین میزان مکش در هر زمان، منجر به تمیز کردن آسان  محیط شما می شود. این چیزی است که Philips Performer در مورد آن صدق می کند. همراه با یک فیلتر بهداشتی و سیستم حذف آسان کیسه های گرد و غبار Performer مراقبت از تمام گرد و غبار و خاک خود که آن را جمع کرده است. تمیز کردن با بالاترین توان مصرفی  2200 وات موتور و تولید حداکثر 500 وات قدرت مکش یک نتیجه مطلوب و در خور کاربران خود قرار می دهد.مشخصات وقیمت واقعی جاروبرقی 2200 وات فیلیپس با کیسه مدلfc9174/01

 
TriActive دارای یک نوآوری فیلیپس منحصر به فرد است که بر خلاف اکثر نازلهای استاندارد، تضمین می کند که تمام خاک ها در داخل هدایت شوند و نه به جلو حرکت کنند. این نوآوری در کانال های هوا شکل Z است که ذرات بزرگ و کوچک را به داخل هدایت می کند. به این ترتیب شما می توانید در یک چشم به هم زدن منزل خود را تمیز کنید.نازل TriActive کف پوش و فرش را به سه روش پاک می کند: 1) باز شدن و بزرگتر شدن دهنه سرک ر نوک نازل به راحتی موادهای اضافی و بزرگ را جمع می کند.2) دارای حداکثر کارایی خنک کننده با توجه به جریان هوا بهینه شده از طریق نازل است.3) دو طرف برس ها گرد و غبار و خاک را در کنار مبلمان و دیوارها جارو می کنند.
 

مشخصات وقیمت واقعی جاروبرقی 2200 وات فیلیپس با کیسه مدلfc9174/01


برس توربو براش چرخشی برای خواسته های بالا و خاک های مداوم
برس توربو براش چرخشی برای جاروبرقی هایی طراحی شده است که نتایج عالی وعمیق تمیز کردن را در فرش ها ارائه می دهد.  برس توربو تمیز کردن عمیق تر فرش را تضمین می کند. در مقایسه با نازل های استاندارد، برس توربو براش حاوی یک براش چرخشی با دو انگشتی است که توسط جریان هوا جارو برقی هدایت می شود. این قلم مو گرد و خاک، موی حیوان خانگی و دیگر پرز های ریخته شده در کف نساجی ها ، یا خیاطی ها پاکسازی می کند.
آنها یک جایگزین مناسب برای جاروبرقی هستند که تمرکز بر تمیز کردن فرش و یا به عنوان لوازم جانبی به عنوان بخشی از کسب و کار است.
برس توربو براش طیف گسترده ای از راه حل ها را ارائه می دهد، برای مثال با یا بدون تنظیم هوا، عرض کاری مختلف و یا بهره وری انرژی. آخرین مدل برای استفاده با جارو برقی صرفه جویی در انرژی طراحی شده است. برس توربو می تواند به طور دقیق برای بهینه سازی عملکرد تمیز کردن با انتخاب دروازه ورودی مطلوب تنظیم شود. توربو براش چرخشی به طور خاص برای تمیز کردن عمیق فرش ها، به راحتی از بین بردن مو و پاشیدن طراحی شده است. قلم مو در داخل نازل به طور فعال ذرات گرد و غبار کوچک و موهای حیوان خانگی را حذف می کند.
 

مشخصات وقیمت واقعی جاروبرقی 2200 وات فیلیپس با کیسه مدلfc9174/01


10 متر طول سیم
جاروبرقی فیلیپس با استفاده از ده متر کابل شما را برای یک تمیز کاری اساسی بدون وقفه و اتلاف انرژِی کمک می کند. شما دیگر لازم نیست هر دفعه برای رسیدن به یک گوشه از اتاقتان کابل را جدا کنید و دوباره برای جمع کردن سیم و انتقال ان به آنجا دچار مشکل و بهم ریختگی شوید این کابل به اندازه ایست که نه خیلی بلند است که بار اضافی دریافت کنید و مصرف برق شما را بالا برد و نه به قدری کم است که برای رسیدن به هر گوشه آن را از پریز برق بکشید. کیفیت و جنس این کابل از شرکت فیلیپس نشان کیفیت را دریافت کرده است.
 

مشخصات وقیمت واقعی جاروبرقی 2200 وات فیلیپس با کیسه مدلfc9174/01


ظرفیت کیسه
جاروبرقی فیلیپس در نظر گرفته است که کاربران خود با کمترین هزینه واتلاف وقت جهت تمیز کاری منزل خود مشغول باشند با طراحی و گنجاندن یک کیسه 4 لیتری از پر شدن سریع آن جلوگیری می کند.


مشخصات وقیمت واقعی جاروبرقی 2200 وات فیلیپس با کیسه مدلfc9174/01

فیلتر HEPA13

سیستم فیلتر HEPA13  99.9٪ گرد و غبار از جمله گرده، موی حیوان خانگی و گرد و غبار را از بین می برد و برای افراد مبتلا به آلرژی و هر کسی که خواستار سطح بالاتر از بهداشتاست بسیار مفید می باشد این میزان از کیفیت وآلرژی توسط شرکت ECARF تایید شده است. مرکز تحقیقات آلرژی اروپایی (ECARF) گواهی محصولاتی را که نیازهای افراد مبتلا به آلرژی را برآورده می کند. ECARF Quality Seal کمک به انتخاب محصولات مناسب برای مصرف کنندگان آلرژیک است.فیلتر بیش از 99.9 درصد از گرد و غبار را جذب می کند که فیلتر های دیگر به راحتی به داخل خانه شما باز می گردند. این ذرات ریز مانند گرده و گرد و غبار را که باعث آلرژی و علائم آسم می شود، تضمین می کند.

مشخصات وقیمت واقعی جاروبرقی 2200 وات فیلیپس با کیسه مدلfc9174/01


جاروبرقی فیلیپس در طراحی جاروبرقی های خود از بهترین وپیشرفته ترین فناوری های روز دنیا بهره می گیرد برای نگه داری گرد وغبار از بهترین نوع کیسه استفاده می کند که می تواند تا حد زیادی در برابر مواد تیز و برنده مقاوم می باشد و مقدار قابل توجهی را در خود ذخیره می کند تا در کاهش هزینه ومصرف انرژی کاهش پیدا کند.چند سال پیش گروه الکترولوکس و فیلیپس S-bag®  را طراحی کرد، کیسه استاندارد مناسب برای همه مدل های جاروبرقی می باشد این همکاری بین الکترولوکس و فیلیپس با هدف تسهیل زندگی مصرف کنندگان و مشتریان با ساده کردن بازار پیچیده کیسه های گرد و غبار است.کیسه های S-bag تا 50٪ دیگر طول می کشد و قدرت مکش جارو را تا لحظه ای که پر است، حفظ می کند.
 

مشخصات وقیمت واقعی جاروبرقی 2200 وات فیلیپس با کیسه مدلfc9174/01


فناوری اروپا
جاروبرقی فیلیپس که ساخت لهستان یکی کشور های اروپا محسوب می شود دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد که می تواند تا چندین سال با همان کیفیت بدون کاهش قدرت مکش برای شما کار می کند این محصول طراحی شده، آزمایش شده و ساخته شده در اروپا است بنابراین شما می توانید از بالاترین سطح کیفیت لذت ببرید.این جاروبرقی برای هرکدام از قطعاتش چندین مدرک معتبر از شرکت های اروپایی برخوردار می باشد.این میزان کیفیت برای کاربران شرکت فیلیپس تضمین شده است .
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
FC9174
رنگ
امپراتور قرمز
کشور سازنده
لهستان
جریان هوا (حداکثر)
47 لیتر بر ثانیه
قدرت ورودی (IEC)
2000 وات
قدرت ورودی (حداکثر)
2200 وات
سطح صدا (Lc IEC)
78 دسی بل
قدرت مکش (حداکثر)
500 وات
خلاء (حداکثر)
34 کیلو پاسکال
وزن محصول
6.3 کیلو گرم
ویژگی های اساسی
نوع کیسه های گرد و غبار
s-bag
ظرفیت گرد و غبار
4 لیتر
فیلتر اگزوز
فیلتر HEPA 13 فوق العاده خالص
طول سیم
10 متر
شعاع عمل
7 متر
نوع لوله
لوله تلسکوپی
شاخص کامل گرد و غبار
تجهیزات جانبی
قلم مو
ابزار خراشیدن
نازل کوچک
نازل استاندارد
نازل TriActive
ابعاد محصول: ( ارتفاع * عرض * عمق )
ابعاد محصول: ( ارتفاع * عرض * عمق )
280 * 320 * 500 میلیمتر

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha