جارو برقی مدل SC2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدیدNew vacuum cleaner samsung 2000 watt SC2540

جارو برقی مدل SC2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدید
قیمت:
۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۳/۱۸
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات واقعی جارو برقی مدل SC2540 سامسونگ با کیسه جدید 2000 وات


ساختار کلی
جارو برقی سامسونگ مدل SC20M2540JN یکی از جدیدترین محصولات شرکت سامسونگ در زمینه تولید جارو برقی می باشد. جارو برقی سامسونگ مدل SC20M2540JN دارای ویژگی های منحصر به فردی است که راحتی و آرامش کامل را برای استفاده کنندگان این محصول به ارمغان می آورد. جارو برقی سامسونگ SC20M2540JN توانسته است تمام کارهایی که شما از یک جارو برقی انتظار دارید را کاملا برآورده کند. جارو برقی سامسونگ مدل  SC20M2540JN طوری طراحی شده است که پلاستیک های فوق العاده محکم را با جا به جایی آسان تر جارو برقی در بالاترین حالت مکش نیز ممکن شود.  به کمک فیلتر منحصر به فرد EZClean Cyclone  ذرات گرد و غبار بزرگ را با استفاده از نیروهای گریز از مرکز زمین را در کمترین زمان ممکن جدا می کند. همچنین دسته کاملا ارگونومیک و راحت آن بسیار خوش دست و استفاده از آن بسیار راحت میباشد. جارو برقی SC20M2540JN با بهره گیری از فیلتر آلرژن ذرات ریز و مضری که با چشم قابل دیدن نیستند را میمکد و آنها را به حداقل می رساند. از دیگر قابلیت کاربردی جارو برقی  SC20M2540JN چرخش 360 درجه لوله خرطومی و قفل ایمنی جاروبرقی میباشد که به کمک سیستم Safety Hatch از بسته شدن محفظه ی بدون کیسه ی گرد و غبار جلوگیری میکند.
با توجه به امکانات ذکر شده جارو برقی سامسونگ SC20M2540JN که در ادامه به توضیحات آن می پردازیم. متخصصان گروه خاص مارکت جارو برقی سامسونگ SC20M2540JN  رو به عنوان یکی از بهترین جاروبرقی های تولید شده ی شرکت سامسونگ به شما معرفی میکنند.

جارو برقی مدل sc2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدید

قدرت مکش بیشتر
هنگامی که می خواهید جارو برقی را در بالاترین سطح مکش قرار دهید ، حمل جارو نیز سخت تر خواهد شد و مطمئنا بعضی اوقات هم که شده ، ممکن است که با سطح مکش بالایی کار تمیز کردن را انجام دهید ، جارو برقی سامسونگ مدل SC20M2540JN طوری طراحی شده است که پلاستیک های فوق العاده محکم را با جا به جایی آسان تر جارو برقی در بالاترین حالت مکش نیز ممکن شود ، در نتیجه شما از جارویی استفاده می کنید که مکنده ی قدرتمند ، تمیزکننده ی عمیق و فشرده و کامل فرش و کف های سخت بوده ، همچنین قابل جابه جایی بسیار آسان نیز میباشد.

جارو برقی مدل sc2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدید

فیلتر EZClean Cyclone
فیلترهای منحصر به فرد EZClean Cyclone ذرات گرد و غبار بزرگ را با استفاده از نیروهای گریز از مرکز زمین جدا می کند در حالی که کیسه های گرد و غبار فقط گرد و غبار ریز را جمع می کنند.  زمان مکش جارو برقی های معمولی برای جمع آوری ذرات ریز 4 برابر طولانی تر خواهد شد ، که خوب افزایش این زمان نه تنها باعث وقت گیری شما میشود ، بلکه انرژی برق مصرفیتان نیز بسیار زیادتر میکند و این همان هزینه های پنهانی است که بعضی دستگاه های بی کیفیت دارند ، اما متاسفانه مشتریان نسبت به این امر بی توجهند.

جارو برقی مدل sc2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدید

تخلیه ی آسان فیلتر های EZClean Cyclone
با این فیلتر شما میتوانید از کیسه ی جارو برقی خود به صرفه تر استفاده کنید ، چون فیلتر سیکلون EZClean کار اصلی جمع کردن گرد وغبار را انجام می دهد.  فیلتری که محتویات داخل آن قابل دیدن میباشد ، تا شما بتوانید میزان پاک کنندگی جارویتان را به وضوح مشاهده کنید. علاوه براین محفظه قابل شستشو نیز است و به راحتی میتوان بعد از تمیز کردن فیلتر، محفظه را دوباره سر جای خود گذاشته و از آن استفاده کنید.

جارو برقی مدل sc2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدید

دسته کاملا ارگونومیک و راحت
دستگیره جارو برقی سامسونگ مدل SC20M2540JN از جالب ترین دستیگیره های تعبیه شده ای است که بسیار خوش دست و استفاده از آن بسیار راحت میباشد، چرا که از دست لیز نمی خورد و میتوان به راحتی حرکت  آن را کنترل کرد. همچنین اگر برای مدت طولانی هم بخواهید با جارو کار کنید ، دستان شما بخاطر سنگینی یا بد فرمی دسته خسته نمی شود.

جارو برقی مدل sc2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدید

محل ذخیره لوازم جانبی روی بدنه جاروبرقی  SC20M2540JN
یک از لوازم جانبی جارو برقی SC20M2540JN سامسونگ، 2 در 1 نام دارد. این وسیله با دسترسی آسان در زیر دسته جارو برقی قرار داده شده است ، زمانی که می خواهید مبلمان را تمیز کنید و یا به مکانهایی که با ابزار ریز تمیز میشود ، دسترسی پیدا کنید تنها کافی است که این وسیله را از زیر دسته ی جارو برقی خارج نموده و محل مورد نظر را تمیز نمایید.

جارو برقی مدل sc2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدید

هوایی کاملا تمیز و تنفس راحتر
هنگامی که از جاروبرقی خود استفاده می کنید ، قطعا هنگام مکش در هوا ذرات ریز میکروسکوپی که قابل دیدن نیستند ، نیز وارد لوله جاروبرقی می شود. اگر این ذرات هنگام عبور از فیلتر جاروبرقی گیر نکنند ، مجددا از خروجی جاروبرقی خارج شده و به هوا منتقل می شوند. وجود این ذرات در هوا افزایش میزان آلودگی محیط خانه را حاصل می کند ، که این خبر خوشی برای کسانی که دچار آلرژی یا آسم هستند ، نیست! جارو برقی سامسونگ مدل SC20M2540JN از فیلتر آلرژن استفاده کرده است که وجود این نوع فیلتر، گرد و غبار ریز و مواد حساسیت زای موجود در خانه را به حداقل می رساند.

جارو برقی مدل sc2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدید

قفل ایمنی جاروبرقی  
گاهی پیش می آید که شما بعد از تمیز کردن کیسه ی جارو برقی فراموش میکنید ، آنرا دوباره سر جای خود برگردانید در چنین مواقعی جارو برقی های رایج در بازار بدون توجه به این مسئله برای بار دیگر شروع به کار میکنند و استفاده کننده نیز غافل از این مورد ممکن است ، مقدار زیادی گرد و غبار و آشغال را به جاروبرقی خود وارد کند که خانه دار ها میدانند که این چه افتضاحی است ، لذا سامسونگ جهت جلوگیری از این مشکل از یک سیستم ساده اما کاربردی به نام Safety Hatch استفاده کرده که از بسته شدن محفظه ی بدون کیسه ی گرد وغبار جلوگیری میکند. پس دیگر از این به بعد هرگاه با جارو برقی   SC20M2540JN مشغول جارو زدن باشید ، مطمئن خواهید بود که هیچ مشکلی از این بابت نخواهید داشت .

جارو برقی مدل sc2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدید

قابلیت چرخش 360 درجه لوله خرطومی جاروبرقی
شیلنگ 360 درجه ای جاروبرقی سامسونگ SC20M2540JN می تواند به صورت دایره ای چرخیده و این امکان را به شما بدهد تا بدون پیچ و تاب خوردن و به هم پیچیدن لوله که گاه مانع ادامه ی حرکت شما یا کندن لوله ی جارو برقی از تنه میشود، آزادانه از هر گوشه ی اتاق به گوشه ی دیگر بروید.

جارو برقی مدل sc2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدید

چرخ های بزرگ و پلاستیکی
چرخ های بزرگ کائوچویی در این جارو برقی کمک می کنند تا بدون ایجاد خراش بر روی کف منزل ، به راحتی و به طور پیوسته در گوشه و کنار خانه از جارو برقی SC20M2540JN نهایت استفاده را ببرید.

جارو برقی مدل sc2540 سامسونگ 2000 وات با کیسه جدید

نتیجه گیری
جذابیت و قابیلت های خارق العاده جاروبرقی سامسونگ SC20M2540JN طرافداران زیادی را به خود جذب کرده است، در این صورت گروه خاص مارکت جاروبرقی سامسونگ SC20M2540JN را نیز به شما پیشنهاد میکند.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha