ظرفشویی چهارده نفره بکو مدل 28424 استیل دو طبقهNew steel 14 place setting 8 program BEKO dishwasher

ظرفشویی چهارده نفره بکو مدل 28424 استیل دو طبقه
قیمت:
۲۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

قیمت و ساختار کلی ظرفشویی چهارده نفره بکو مدل 28424 استیل دو طبقه

نقد و بررسی ماشین ظرفشویی DFN28424X بکو
یکی از ضروریات هر آشپزخانه و خانه‌ای امروزه ماشین ظرفشویی است که انرژی و زمان را برای کاربران می‌خرد. یکی از برترین تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی در بازار برند معروف لوازم خانگی ترکیه بکو است، ماشین ظرفشویی DFN28424X یکی از پیشرفته‌ترین محصولات این برند با امکانات متنوع است، به دلیل طراحی مدرن و زیبای ظرف‌شویی 28424X در کانون توجه خریداران قرار می‌گیرد. نمایشگر LED و تنظیمات برنامه در قسمت بالای این دستگاه دیده می‌شود. دارای ظرفیت 14 نفره با طراحی داخلی هوشمندانه برای شستشوی تعداد زیادی از ظرف‌های کثیف طراحی شده است. می‌توان موقعیت سبد بالای ماشین ظرفشویی 28424X را در سه حالت جداگانه تنظیم کرد و برای ایجاد فضای بیشتر در سبد پایین می‌توانید سبد کارد و چنگال را از آن جدا کنید. مخزن کشویی حالت مواد شوینده آن، بسیار راحت باز و بسته می‌شود. دارای 8 برنامه شستشوی اصلی برای شستشوی انواع ظروف در شرایط متفاوت است، برنامه Intensive 70 °C به طور خاص برای شستشوی قدرتمند قابلمه‌ها طراحی شده است. برای شستشوی ظروف کثیف سیستم Aqualntense با شستشوی فشرده در سبد پایینی قرار دارد که شما را با بهترین نتایج شستشو روبه‌رو می‌کند. عملکرد ویژه Fast+ زمان شستشو را 3 برابر کاهش می‌دهد و انعطاف بسیار زیادی به ماشین ظرفشویی می‌بخشد.

ظرفشویی چهارده نفره بکو مدل 28424 استیل دو طبقه

سبد بالای قابل تنظیم در ماشین ظرفشویی DFN28424X بکو
یکی از دردسرهای خاص ماشین ظرفشویی جاگیری ظروف بزرگ در داخل سبد آن است، بکو با طراحی بسیار هوشمندانه سبد بالایی ماشین ظرفشویی DFN28424X به طوری طراحی کرده که قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد، این قسمت به شما امکان می‌دهد که سبد را در سه حالت تنظیم کنید و اقلام بزرگ مانند لیوان‌های ساق بلند و بشقاب‌های بزرگ را در قفسه پایین جا بدهید. برای ایجاد فضای بیشتر در سبد پایین، سبد بالایی را در بالاترین ارتفاع تنظیم کنید.

ظرفشویی چهارده نفره بکو مدل 28424 استیل دو طبقه

شستشوی 3 برابر سریع‌تر با +Fast در ماشین ظرفشویی DFN28424X بکو
موقعیت‌هایی وجود دارد که ظروف در حدی کثیف نیستند که ضروری باشد یک چرخه کامل شستشو طی شود و برای منتظر ماندن که یک چرخه کامل شستشو به پایان برسد زمان نداریم، در اینجا بکو با طراحی عملکرد ویژه +Fast در ماشین ظرفشویی DFN28424X به فرایند شستشوی ظرف‌ها سرعت بخشیده و زمان شستشو را سه برابر کاهش می‌دهد، به دلیل فشار بیشتر آب در برنامه +Fast ظروف کاملاً درخشان و تمیز به شما تحویل داده می‌شوند.

ظرفشویی چهارده نفره بکو مدل 28424 استیل دو طبقه

سبد کارد و چنگال ماشین ظرفشویی DFN28424X بکو
طراحی سبد کارد و چنگال در فضای داخلی ظرفشویی 14 نفره بکو مدل DFN28424X بسیار کاربردی است اما برای زمان‌هایی که شما قصد دارید یک قابلمه بزرگ را در سبد پایین قرار دهید مقداری محدودیت ایجاد می‌کند که جای نگرانی نیست، با حالت کشویی مانند این سبد به راحتی می‌توانید آن را به سمت راست و چپ حرکت دهید و برای جاگیری ماهیتابه و قابلمه‌های بزرگ می‌توانید سبد را از داخل ظرف‌شویی کاملاً خارج کنید.

ظرفشویی چهارده نفره بکو مدل 28424 استیل دو طبقه

مخزن مواد شوینده ماشین ظرفشویی DFN28424X بکو
در قسمت داخلی ماشین ظرفشویی DFN28424X مخزن مواد شوینده تعبیه شده است که حالت کشویی دارد، باز کردن آن بسیار آسان است و به انگشتان شما هیچ فشاری وارد نمی‌کند، به راحتی درب آن را حرکت دهید و مواد شوینده مورد نیاز را اضافه کنید.

ظرفشویی چهارده نفره بکو مدل 28424 استیل دو طبقه

برنامه SteamGloss در ماشین ظرفشویی DFN28424X بکو
در بیشتر مواقع بعد از اتمام فرایند شستشو اثر قطرات آب روی ظروف شیشه‌ای به چشم می‌خورد، در ماشین ظرفشویی DFN28424X این مشکل وجود ندارد، بکو در طراحی این محصول برای خشک کردن کامل ظروف از بخار استفاده می‌کند و تنها در مدت زمان 10 دقیقه بدون لک و کاملا خشک ظروف شیشه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد. استفاده از بخار برای خشک کردن ظروف باعث حذف باکتری‌ها از سطح ظروف می‌شود.

ظرفشویی چهارده نفره بکو مدل 28424 استیل دو طبقه

قفسه ظروف تاشو در ماشین ظرفشویی DFN28424X بکو
هنگام آشپزی کردن به طور حتمی از اندازه و سایز‌های مختلف ماهیتابه و قابلمه استفاده می‌کنید و قطعاً به یک ماشین ظرفشویی مناسب برای شستشوی این ظروف نیاز دارید. بکو با طراحی ماشین ظرفشویی DFN28424X و قرار دادن قفسه تاشو در آن، این امکان را برای شما فراهم کرده تا فضای بیشتری برای قرارگیری ظروف بزرگ داشته باشید. برای جاگیری ظروف بزرگ مانند ماهی‌تابه و قابلمه می‌توانید نگهدارنده‌های بشقاب را تا کنید. وقت آن رسیده با شستشوی دستی ظروف بزرگ خداحافظی کنید.

ظرفشویی چهارده نفره بکو مدل 28424 استیل دو طبقه

سخن آخر
وقت آن رسیده که با شستن ظرف‌ها با دست و هدر رفتن زمان ارزشمند خود خداحافظی کنید. ماشین ظرفشویی یکی از وسیله‌های کاربردی و مهم در آشپزخانه‌های امروزی است، بکو با طراحی ماشین ظرفشویی DFN28424X انرژی و زمان از دست رفته شما را برمی‌گرداند، ظرفشویی 28424X با قابلیت‌ها و فناوری‌های منحصربه‌فرد از جمله خشک کردن ظروف با بخار که از لکه شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند، سبد کشویی کارد و چنگال برای ایجاد فضای بیشتر، شستشوی 3 برابر سریع‌تر ظروف +Fast شما را از خرید خود مطمئن می‌کند. پس اگر به دنبال یک محصول کارآمد با طول عمر بالا و کارایی منحصر به فرد هستید، پیشنهاد ما به شما ماشین ظرفشویی 14 نفره بکو مدل DFN28424X است.

برچسب ها

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha