تلویزیون اولد سونی مدل A80J فورکی 65 اینچ اسمارت 2021New Smart 65 inch SONY OLED TV 4K 2021 model A80J

تلویزیون اولد سونی مدل A80J فورکی 65 اینچ اسمارت 2021
قیمت:
۵۹/۶۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۵
تضمین اصالت:

قیمت و آشنایی با تلویزیون اولد سونی مدل A80J فورکی 65 اینچ 2021

نقد و بررسی تلویزیون فورکی A80J سونی
یکی از تلویزیون‌های محبوب با امکانات و قابلیت‌های ویژه که در میان کاربران محصولی کارآمد و محبوب است، A80J سونی است. یکی از اصلی‌ترین پارامترها در تعیین ارزش تلویزیون کیفیت تصاویر است، تلویزیون A80J سونی 65 اینچ از تصویر 4K برخوردار است، به وسیله آن می‌توانید جزئیات تصاویر را به صورت دقیق، با کیفیت و به صورت زنده مشاهده کنید. برای نمایش دادن تصاویر به صورت زنده و باکیفیت از پردازشگر قوی  تصویر Cognitive Processor XR استفاده شده که بهترین و لذت‌بخش‌ترین لحظات را برای شما به وجود می‌آورد، پردازش تصاویر به صورت فوق‌العاده توسط این پردازنده صورت می‌گیرد و محتوای دلخواه شما را با کیفیت بالا به نمایش می‌گذارد. برای نمایش تصاویر زنده با تنوع رنگ‌های بالا تنها پردازنده قوی کافی نیست بلکه وجود فناوری‌هایی چون XR Smoothing, Live Color, XR Triluminos در این زمینه کارساز هستند. به کمک فناوری XR 4K Upscaling کیفیت تصاویر ارتقا پیدا می‌کنند و لحظات دیداری کم نظیر در رزولوشن عالی برای شما پخش می‌شود. تلویزیون 65 اینچ A80J 4K سونی دارای سیستم صوتی بسیار قدرتمند است و به پخش صدا در توان 50 وات کمک می‌کند به وسیله این توان صوتی بالا، ریزترین جزئیات مکالمه‌ها را خواهید شنید. با وجود فناوری پشتیبانی از پخش صدای سه بعدی شنیدن صدای حاصل از تلویزیون در هر گوشه‌ای از خانه شما امکان پذیر می‌باشد. سیستم عامل تلویزیون A80J اندروید است و امکان استفاده از برنامه‌های لذت بخش بسیار زیادی را برای شما فراهم می‌کند. قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای را دارد و می‌توانید محتوا و فیلم‌های دلخواه خود را به صورت آنلاین دنبال کنید. می‌توانید از طریق صدای خود تنظیمات و کنترل تلویزیون را به دست بگیرید که اجرای این امر با پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا و گوگل امکان پذیر می‌باشد.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

قابلیت هوش شناسی در تلویزیون هوشمند BRAVIA_XR_A80J سونی
تلویزیون A80J درک می‌کند که انسان‌ها چگونه می‌شنوند و می‌بینند و به کمک پردازشگر قوی و هوشمند Cognitive Processor XR صوت و بینش را به سطح بالا تر از گذشته می‌رساند، هنگامی که برنامه مورد علاقه خود را نگاه می‌کنید، تجربه‌های کاملاً جدید را برای شما بوجود می‌آورد و باعث می‌شود کاملاً در صحنه غوطه‌ور شوید.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

تصاویر OLED مطابق با درک بینایی انسان‌ها در تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
تلویزیون A80J از کنتراست خیره‌کننده در بهترین OLED سونی برخوردار است که هنگام نمایش، بهترین کیفیت تصاویر را برای شما به نمایش می‌گذارد. تصاویر بسیار طبیعی و واقعی به نظر می‌آیند و حسی لذت‌بخش را تجربه خواهید کرد. پردازنده این تلویزیون در نوع خود بهترین است و از تجزیه و تحلیل دیدگاه انسان‌ها برای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی عنصرها استفاده می‌کند. به کمک این فناوری و صفحه OLED سونی رنگ‌های سیاه را خالص و رنگ‌های سفید و روشن را کاملاً روشن برای شما ارائه می‌دهد.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

صداهای فراگیر و فوق‌العاده در تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
وجود فناوری Cognitive Processor XR در تلویزیون A80J 4K تمامی منابع صوتی را به یک تجربه صوتی فوق‌العاده برای شما تبدیل می‌کند و تمامی تصاویر و محتوایی که برای شما پخش می‌شود، صداها را با وضوح کامل خواهید شنید. تصاویر و صدا کاملاً هماهنگ پخش می‌شوند و شما لذت واقعی صدای رسا و فراگیر را تجربه خواهید کرد.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

کنترل کردن تلویزیون از طریق صدا و گوگل در تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
برای کنترل کردن تلویزیون ریموت خود را کنار بگذارید و با استفاده از صدای خود و دستیارهای صوتی گوگل برای کنترل تلویزیون A80J سونی استفاده کنید. با گفتن سلام گوگل، چه چیزی را باید تماشا کنم؟ ("Ok Google, what should watch?") از گوگل بخواهید عنوان خاصی را بر اساس ژانر مورد علاقه شما جستجو و پیدا کند. شما می‌توانید با استفاده از این فناوری وسایل.های هوشمند دیگر خانه خود را فقط با استفاده ازصدای خود کنترل کنید.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

طراحی زیبا و محکم تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
سونی در طراحی تلویزیون BRAVIA-XR-A80J علاوه بر طراحی شیک و چشمگیر محصول طول عمر بالا و محکم اجزای تلویزیون را در اولویت قرار داده است و از بهترین قطعات در ساخت قاب و دیواره‌های تلویزیون‌های صفحه بزرگ استفاده کرده است.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

تجربه دیدن رنگ‌های درخشان و واقعی با تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
تلویزیون سونی A80J با استفاده از پردازنده قوی Cognitive Processor XR تصاویر را به همان روشی که چشم انسان‌ها برای رنگ واقعی روی آن‌ها تمرکز می‌کند تحیل و تجزیه می‌کند و آن‌ها را بهبود می‌دهد، روشنایی را در نقاط اوج نور و تاریکی را در عمق سیاهی تنظیم می‌کند و جزئیات تصاویر در تاریکی و روشنی زیاد در بهترین حالت برای شما به نمایش می‌گذارد.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

تجربه دیدن رنگ‌های طبیعی در تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
با وجود پردازنده قوی Cognitive Processor XR صفحه نمایش تلویزیون A80J 4K سونی تمامی رنگ‌ها را با کوچکترین تفاوت از هم تشخیص می‌دهد و تصاویر را کاملا طبیعی برای شما به نمایش می‌گذارد. پالت رنگ گسترده‌ای که تلویزیون A80J دارد تمامی سایه‌های روشن و بافت واقعی رنگ‌ها را تشخیص می‌دهد و کمرنگ‌ترین رنگ‌ها را واقعی و طبیعی به نمایش می‌گذارد.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

بازآفرینی کیفیت از دست رفته تصاویر در تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
مهم نیست محتوا و یا برنامه‌ای که نگاه می‌کنید چیست، با وجود پردازشگر XR در تلویزیون A80J سونی حجم وسیعی از داده‌ها بررسی می‌شوند و به طور هوشمندانه جزئیات و بافت از دست رفته آن‌ها بازسازی می‌شوند و همانند تصاویر آن‌ها در دنیای واقعی با نشان دادن کوچکترین جزئیات مانند خطوط صخره‌ها، سنگ‌ها و خز حیوانات برای شما به نمایش گذاشته می‌شود و از تجربه‌ای لذ‌ت‌بخش از محتوا را کسب خواهید کرد.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

پردازش هوشمندانه تصاویر سریع در تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
بدون نگرانی به تماشای فیلم‌های پرتحرک و ورزشی در تلویزیون A80J 4K سونی بپردازید، با وجود فناوری XR Motion Clarity داده‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کند و با بهترین عملکرد، روشن و شفاف تصاویر را برای شما نمایش می‌دهد.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

صدا کاملا با تصاویر مطابقت دارد در تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
در تلویزیون A80J XR 4K OLED صفحه نمایش سخنگو است و صدا دقیقا با آنچه در صفحه نمایش رخ می دهد مطابقت دارد، واقعیت صدا را برای شما به ارمغان می‌آورد که باعث می شود یک تجربه صوتی لذت بخش با احساس و عمق تصویر را تجربه کنید.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

صدای فراگیر سه بعدی در تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
هر چیزی را که با A80J XR نگاه کنید از صدای واقعی و فراگیر آن برخوردار خواهید شد. صدای فراگیر از کناره‌های تلویزیون به صورت عمودی به کمک XR Surround ایجاد می‌شود و شما صدای سه بعدی را بدون نیاز به وصل کردن بلندگوها و یا بلندگوهای درون سقف خواهید شنید. در تلویزیون BRAVIA XR A80J 4Kسونی شما می‌توانید بدون اینکه میزان صدا را افزایش دهید گفتگوی تلویزیون را با وضوح بالا بشنوید. در صورتی که شنیدن گفتار مشکلی داشته باشد به کمک Voice Zoom نوع صدا تشخیص داده می‌شود سپس آن را تجزیه و تحلیل می‌کند و وضوح آن را افزایش می دهد و شما کاملاً به صورت فراگیر آن را خواهید شنید.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

وسایل خانه خود را به راحتی کنترل کنید،‌ تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
با استفاده از صدای خود دستگاه‌های خانه را کنترل کنید، می‌توانید روشنایی و سایر تنظیمات دیگر دستگاه‌ها را تنظیم کنید.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

اشتراک‌گذاری برنامه‌های محبوب و بزرگنمایی آن‌ها در تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
شما می‌توانید برنامه‌های مورد علاقه خود را که بر روی گوشی قرار دارند به سرعت بر روی صفحه نمایش تلویزیون A80J قرار دهید و از آن‌ها لذت ببرید، از پخش و کارکردن با فیلم‌ها، عکس‌ها، بازی‌ها و موارد دلخواه خود بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون لذت و هیجان را تجربه کنید. شما می‌توانید به وسیله تلویزیون BRAVIA XR A80J سونی با دوستان و آشنایان خود تماس تصویری برقرار کنید و بر روی صفحه نمایش بزرگ آن‌ها را ببینید و صحبت کنید، با اتصال تلویزیون خود به دوربین به راحتی تماس بگیرید و مکالمه را آغاز کنید.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

ریموت هوشمند تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
سونی طراحی ریموت کنترل تلویزیون A80J 4K را به گونه‌ای طراحی کرده که با استفاده از آن می‌توانید تمامی وسایل هوشمند خانه خود را کنترل کنید، دیگر نگران نباشید که وسایل خانه شما شما ریموت ندارند.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

طراحی مینی‌مالیستی و زیبای تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
 طراحی تلویزیون BRAVIA-XR-A80J به گونه‌ای است که صفحه نمایش را در یک صفحه شیشه‌ای در بر می‌گیرد که بسیار ظریف و زیبا است و نگاه بینندگان را روی تصاویر متمرکز می‌کند. تلویزیون OLED چه بر روی دیوار نصب باشد و چه بر روی پایه ظاهر بسیار شیک و زیبایی دارد.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

پایه‌های چند حالته تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
می توانید پایه‌های تلویزیون A80J سونی را به سه حالت مختلف تنظیم کنید و هر حالتی را که به دکوراسیون خانه شما می‌آید انتخاب کنید و بسته به محیط خود تلویزیون را در حالت مناسب قرار دهید.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

سازگاری تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی با محیط اطراف
در هر محیطی که دوست دارید به تماشای برنامه‌های محبوب خود بنشینید و از آن‌ها لذت ببرید. به وسیله فناوری منحصر به فرد و بهینه‌سازی تلویزیون A80J 4K سونی 65 اینچ حسگر نور به طور خودکار صدا و تصاویر را با محیط اطراف تنظیم می‌کند.

تلویزیون اولد سونی مدل a80j فورکی 65 اینچ اسمارت 2021

حالت‌های هیجان‌انگیز تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی
تلویزیون BRAVIA-XR-A80J سونی با طیف وسیعی از فناوری‌ها از جمله Netflix, IMAX Enhanced, Dolby Vision دارای درام و هیجان بسیار بالایی است و تجربه‌های سرشار از لذت و هیجان را برای شما به ارمغان می‌آورد.

سخن آخر
یک تلویزیون با قیمت بسیار پایین و یک پکیج کامل از فناوری‌های تصویری دقیق، صدای بی‌نظیر، Google TV، با تمام اتصالات مرتبط می‌تواند یک انتخاب بسیار عالی برای خانه‌های شما باشد. کمپانی بزرگ سونی این نیاز شما را با طراحی و ساخت تلویزیون BRAVIA-XR-A80J برطرف کرده است که در سال 2021 آن را روانه بازار کرده است. طراحی و ظرافت خاص این تلویزیون با هر دکوراسیونی قابل ست است و از قابلیت‌های بسیار زیاد و کاربردی برخوردار است. تمامی تصاویر و محتوا ها را به صورتی 4K، شفاف، با نشان دادن کوچکترین خطوط و نمایش رنگ دقیق تصاویر برای شما به نمایش می‌گذارد، پخش صدای رسا و فراگیری دارد و با توجه به محیط اطراف نور و صدای محتواهای خود را تنظیم و پخش می‌کند.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha