لباسشویی 7 کیلوی الجی 2021 نقره ای مدل F2M5HS6WNew silver LG washing machine 7Kg model F2M5HS6W

لباسشویی 7 کیلوی الجی 2021 نقره ای مدل F2M5HS6W
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی لباسشویی 7 کیلوی الجی 2021 نقره ای مدل F2M5HS6W
مقدمه
لباسشویی های ال جی هر سال با تکنولوژی جدیدتر و قابلیت های بهتری به بازار عرضه میشوند. در سال 2021 نیز ال جی لباسشویی 7 کیلوی جدیدی را به بازار عرضه کرده است لباسشویی که برای بسیاری از مشتریان توانسته رضایت خاطر کامل را جلب نماید.


ساختار کلی
لباسشویی 7Kg جدید ال جی مدل F2M5HS6W با قابلیت موتور اینورتردار دایرکت درایو قدرت بسیار بالایی در شستن و تمییز کردن لباس های مختلف با خصوصیات متفاوت دارد. توانایی بسیار بالای موتور در به حرکت در آوردن دیگ در شش جهت مختلف شستشویی صد درصدی و بی عیب و نقص را تضمین میکند موتور دایرکت درایو بسیار قدرتمند به کارگرفته شده در لباسشویی F2M5HS6W الجی تا ده سال تمام توسط این شرکت وارانتی شده است! تکنولوژی جدید و بسیار پیشرفته‌ی Steam برای شستشوی لباس های بچه گانه در لباسشویی F2M5HS6W ال جی باعث شده تا حساس ترین لباس ها نیز توسط لباسشویی 7 کیلوی ما به بهترین و ایمن ترین شکل ممکن شسته شوند. لباس های شسته شده توسط این آپشن از لباسشویی F2M5HS6W ال جی با هر نووع جنس پوستی سازگار بوده و به هیچ عنوان زبر و خشک نخواهند بود.قابلیت SmartDiagnosis لباسشویی جدید 2021 ال جی به شما اجازه میدهد تا با وصل کردن موبایل خود به لباسشویی الجی 7 کیلویتان بتوانید کوچک ترین مشکل و ایراد موجود در سیستم یا عملکرد لباسشویی را تشخیص داده و آنرا به سرعت برطرف نمایید. لرزش  و صدای ناشی از کار کردن لباسشویی ال جی مدل F2M5HS6W به حداقل ممکن رسیده است این امر به وسیله‌ی وجود موتور دایرکت درایو در این لباسشویی 7 کیلویی ممکن شده است. در واقع با حذف تسمه ها و ابزار های اضافی میزان اصطکاک و به طبع آن میزان صدا و مصرف انرژی به شدت کاهش یافته است. امری که سبب آسایش و کاهش هزینه های مصرفی شما مشتری عزیز میگردد.

موتور دایرکت درایو لباسشویی F2M5HS6W ال جی
موتور های دایرکت درایو که در نسل های جدید لباسشویی های ساخت ال جی به کار گرفته میشوند حداکثر کارایی را با کمترین میزان انرژی مصرفی به شما ارائه میدهند. موتور های دایرکت درایو به نسبت موتور های تسمه ای دارای تعداد قطعات بسیار پایین تری هستند کاهش تعداد قطعات هم به معنی کاهش اصطکاک و خرابی های پی در پی و هم به معنی کاهش میزان مصرف انرژی برای به حرکت در آوردن دیگ است. در واقع لباسشویی های ال جی که به این موتور مجهزند دارای دوام بالا و عدم نیاز به تعمیر هستند. ال جی موتور های دایرکت درایو خود را تا ده سال تمام وارانتی نموده است. این موتور قدرتمند به راحتی از پس همه‌ی هفت کیلو باری که در دیگ لباسشویی F2M5HS6W وجود دارد بر می آید.

لباسشویی 7 کیلوی الجی 2021 نقره ای مدل f2m5hs6w

حرکت های 6 گانه‌ی دیگ لباسشویی F2M5HS6W الجی
دیگ لباسشویی های الجی میتواند در جهات مختلف بار (لباس ها) را به حرکت در آورد این امر سبب میشود تا لباس ها کاملا درون دیگ حرکت کرده و تمامی اجزای آنها در فرایند شستشو تمییز گردند. به همین سبب الجی دیگ لباسشویی F2M5HS6W خود را در 6 جهت مختلف به حرکت در می آورد حرکت هایی که به ترتیب و مناسب با نوع پارچه‌ی قرار داده شده در لباسشویی طراحی و تنظیم شده اند. این شش نوع حرکت شامل
پله ای
 در طی این فرایند لباسها در داخل دیگ (درام) به بالا برده شده و خیلی سریع به پایین انداخته می شوند تا در عین اعمال قددرت شستوشو بر لباس از چروک شدن آنها نیز جلوگیری شود.
پیچاندن
  پیچاندن لباس برای شستشوی بهتر و کم سر و صدا می باشد تا در هنگام شستشو کمترین صدای ممکن از لباسشویی شنیده شود.

غلتاندن
 در طی این فرایند، به شیوه معمول، لباسها از قسمت پایین دیگبه بالا رفته و می چرخند که باعث شستشوی بهتر و یکنواخت می شود.

ساییدن
  با ایجاد حرکتی موجی شکل و ترکیب آب و مواد شوینده و لباس با هم ؛ کاری می کند تا آب و مواد شوینده کاملاً یکنواخت با هم ترکیب شوند و در نتیجه ی این ترکیب مواد شوینده بسیار با نفوذ تر از قبل عمل می کنند ودر دل و جان پارچه نفوذ کرده و هر نوع لکه ای را از روی الیاف پارچه بر می دارد
تاب دادن
  این حرکت بسیار ملایم برای تاب دادن لباس ها و شبیه سازی حرکات شستشوی دستی مخصوصاً برای لباسهای ظریف و حساس طراحی شده است.
 آبکشی
 در این مرحله دیگ با بالاترین سرعت چرخش شروع به چرخیدن می کند و با ایجاد نیرویی بسیار قویی کاری می کند تا لباس ها به دیواره ی لباسشویی بچسبند تا به بهترین شیوه لکه ها و جرم ها از لباسهایتان پاک شوند می توانید شستشویی مشابه دستی را فعال کنید تا بی نقص ترین و کامل ترین شستشو برایتان حاصل شود.

لباسشویی 7 کیلوی الجی 2021 نقره ای مدل f2m5hs6w

استفاده از بخار برای شستشوی لباس ها در لباسشویی F2M5HS6W
لباسشویی 7 کیلویی F2M5HS6W ال جی دارای قابلیت Steam یعنی شستشو با بخار میباشد. قابلیتی که باعث میشود تا لباس های حساس مانند لباس بچه ها به صورت کاملا بهداشتی و ایمن شسته و میکروب زدایی شده و در نهایت نیز سالم از لباسشویی F2M5HS6W خارج شوند. با شستن لباس ها به وسیله‌ی این تکنولوژی مطمئن خواهید بود که پارچه ها هیچگونه صدمه و آسیبی به پوست لطیف بچه ها نمیزند.

لباسشویی 7 کیلوی الجی 2021 نقره ای مدل f2m5hs6w

سیستم خود تشخیص لباسشویی F2M5HS6W الجی
شما میتوانید با اتصال موبایل هوشمند خود به لباسشویی الجی مدل F2M5HS6W و فعال حالت سیستم خود تشخیص (SmartDiagnosis) در هر جای دنیا که باشید در اسرع وقت از کوچکترین مشکل و ایراد سیستم و یا عملکرد لباسشویی خود باخبر شوید این قابلیت باعث میشود تا شما در سریعترین زمان ممکن بتوانید کوچکترین مشکلات لباسشویی خود را حل نمایید قبل از آنکه به مشکل و ایرادی بزرگتر تبدیل شود این قالیت حتی نوع مشکل را تشخیص داده و آنرا به شما ارائه میدهد تا شما تنها با اررسال آن به نمایندگی در سریع ترین زمان مشکل را رفع نمایید.

لباسشویی 7 کیلوی الجی 2021 نقره ای مدل f2m5hs6w

آسایش و راحتی بیشتر با استفاده از لباسشویی 7 کیلوی F2M5HS6W
همانطوری که قبلا نیز عرض کردیم به دلیل کاهش تعداد قطعات به کارگرفته شده در تولید موتور های دایرکت درایو لباسشویی های الجی مجهز به این موتور دارای حداقل سر و صدای مزاحم میباشند. میزان لرزش نیز به مینیمم حالت خود رسیده و به صورت کلی در موقع کار این لباسشویی کوچکترین مزاحمت صوت ایجاد نمیشود.

لباسشویی 7 کیلوی الجی 2021 نقره ای مدل f2m5hs6w

سخن آخر
اگر به دنبال خرید لباسشویی های ال جی جدید میگردید ما به شما لباسشویی سوپر سایلنت 7 کیلویی مدل F2M5HS6W الجی را  پیشنهاد میکنیم. این مدل دارای بهینه ترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا میباشد. هزینه های مصرفی این لباسشویی اعم از تعمیرات، مصرف انرژی و ... به حداقل میزان ممکن رسیده اند.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha