یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل RB34T630ESANew Samsung bottom mount freezer refrigerator RB34

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل RB34T630ESA
قیمت:
۴۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۴/۲۹
تضمین اصالت:

قیمت و مشخضات یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل RB34
 یک کمپانی چند ملیتی ای که در هر عرصه‌ای که ورود می‌کند یک رقیب جدی برای دیگر تولید کنندگان آن محصول محسوب می‌شود و اصلاً محصولی را تولید نمی‌کند که در آن زمینه جزو بهترین‌ها محسوب نشود. سامسونگ هنگامی که از اولین تولید یخچال خود رونمایی کرد تا آخرین یخچال همواره کیفیت بی نظیر جهانی را حفظ کرده است. یخچال های برند سامسونگ جزو مهمترین تولیدات این شرکت از دیرباز بوده اند و یک رقیب سرسخت برای سایر برندهای تولید یخچال محسوب می شود.

ساختار کلی یخچال فریزر RB34T630ESA
در اولین مواجهه با این محصول شما شاهد طراحی متفاوت این یخچال فریزر هستید. یخچال سامسونگ مدل RB34T630ESA به گونه ای طراحی شده است که در کمترین فضا جای گیرد ولی بیشترین کارایی و فضا را در اختیار شما قرار دهد. تمام فناوری هایی که در این محصول استفاده شده است جزو مواردی است که بعد از کلی آزمون و خطا و پرسشنامه در درون این یخچال تعبیه شده‌اند و شکایت از این یخچال را به حداقل رسانده است فناوری هایی مانند space max ، multi flow ،no frostو ... که همگی با هماهنگی خاصی یک یخچال فریزر کامل را برای ما به ارمغان آورده اند.

ویژگی های ظاهری
این یخچال بالا پایین سامسونگ دارای طول ۱۸۵۳ میلیمتر عرض ۵۹۵ میلیمتر و عمق ۶۸۵ میلی متر است و وزن آن حدود ۶۶ کیلو گرم می باشد. این یخچال کاملاً مناسب با هر نوع فضایی در خانه شما طراحی شده است که می توانید در کمترین فضا آن را تعبیه کنید و با توجه به عرض کم آن و طول و عمق زیاد آن در حالی که در آشپزخانه شما فضای کمی را اشغال می کند بسیار جادار است که می‌توانید مواد غذایی را بدون دغدغه جا و فضا درون این محصول قرار دهید. رنگ و جنس این یخچال استیل براق و زیبا می باشد.طراحی شکل ظاهری یخچال فریز سامسونگ مدل RB34T630ESA نیز بسیار شیک و با سلیقه انجام گرفته است.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rb34t630esa

Space max
این فناوری در یخچال های نسل جدید سامسونگ برای استفاده هرچه بیشتر از فضای داخل یخچال تعبیه شده است که اندازه عایق های آن را متحرک کرده که موجب بیشتر شدن میزان گنجایش و فضا با توجه به نیاز شما شده است. گاهی اوقات برای ما پیش آمده که هنگامی که مهمان داریم بعد از خرید برای مهمانی دیده‌ایم که فضای کافی برای قرار دادن مواد غذایی را نداریم و نیاز به فضای بیشتری داریم در این مواقع خاص و فناوری اسپیس مکس به کمک ما می آید تا دیگر با مشکل فضا در این مواقع و مانند آن مواجه نشویم.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rb34t630esa

Multi flow
فناوری دیگری که برای مشتریان خود سامسونگ طراحی کرده است multi flow می باشد. دیگر دغدغه ای که همواره مورد اعتراض مشتریان یخچال های موجود در بازار بوده است قسمت خنک کنندگی یخچال های قدیمی می باشد.در یخچال های قدیمی تر یک مشکل اساسی که همواره وجود داشته است نبود خنک کنندگی یکنواخت در همه قسمت‌ های یخچال می باشد که معضل اصلی خیلی از مشتریان  از دیرباز بوده است. در این یخچال ها معمولاً ما شاهد خنک کنندگی یکنواخت به تمام قسمتهای یخچال نبوده ‌ایم و قسمت هایی از یخچال یا زیاد سرد می شدند یا در بعضی از قسمتها شاهد این بودیم که دما کمتر به آن ناحیه می رسید یا اصلاً نمی رسید. یکی از فناوری های جدید سامسونگ multi flowنام دارد که موجب شده است بعد از آن دیگر مهم نباشد که ما مواد غذایی خود را در کدام قسمت یخچال فریزر سامسونگ مدلRB34T630ESA / EF می گذاریم؛ طبقه بالا باشد یا پایین در عمق یخچال باشد یا جلو همگی به صورت یکنواخت خنک می شوند. در این فناوری دما به صورت یکنواخت در یخچال جریان دارد و دما از طریق جداکننده های طبقه جا به جا می شود تا مواد غذایی ما بدون توجه به موقعیت شان در یخچال خنک کنندگی مطلوبی را داشته باشند و دیگر مواد غذایی موجود در یخچال به دلیل نرسیدن دمای کافی خراب نمی شود.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rb34t630esa

قابلیت No frost یخچال RB34
به هنگامی که در یخچال فریزر خانه ما برفک ایجاد می شود؛ یک لایه عایق دور لوله های خنک کننده به وجود می آید که میزان سردی هوا را بسیار کاهش می دهد و توانایی یخچال ما را بسیار کم می‌کند.فناوری ها و تکنولوژی های متفاوتی همیشه به دنبال این بوده اند که برفک زدن یخچال را بزدایند. بیشتر فناوری ها کم و بیش توانستند در این جهت و این هدف حرکتی انجام بدهند به خاطر اهمیت این موضوع چون بالا بردن کارایی  یخچال یکی از هدف های همیشگی تولیدکنندگان بوده است. اما با آمدن فناوری no frost دیگر خبری از برفک نیست. برفک ها به صورت خودکار از بین می‌روند تا ذره‌ای در روند خنک کنندگی مشکل پیش نیاید. با وجود این فناوری دیگر خبری از یخ زدگی مواد غذایی نیز نمی باشد و لازم نیست وقتی را صرف یخ زدایی مواد غذایی بکنیم. در یخچال فریزر سامسونگ مدل RB34T630 مواد غذایی ما همواره یک سردی کاملاً مناسب دارند و همچنین کارایی یخچال به علت برفک های ایجاد شده کم نمی شود و همیشه یک سیر متناوب دارد.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rb34t630esa

حالت یخ زدگی فوری یخچال RB34
گاهی اوقات پیش می آید یک نوشیدنی یا مواد غذایی دیگری داریم که نیاز به یخ زدگی فوری دارند و باید در کمترین زمان ممکن ماده غذایی راه خنک کنیم،این فناوری به کمک ما می آید. وقتی این حالت را برای یخچال انتخاب می کنیم یک تولید دمای بسیار سریعی برای سرد شدن این ماده غذایی ایجاد می شود تا در کمترین زمان ما شاهد سرد شدن ماده غذایی مدنظر خود باشیم. این قابلیت معمولاً برای خوراکی هایی که نیاز به دمای پائین تر از حد معمول دارند استفاده می شود مثل یک اسموتی یا بستنی.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rb34t630esa

درب یخچال بالا پایین
دربه این محصول دو تکه می باشد؛ یک درب با طول کمتر در قسمت پایین و درب طویل تر در قسمت بالایی که بسیار خوش دست نیز طراحی شده اند. اما نکته اصلی در مورد دربه این محصول اضافه شدن گنجایش بیشتر در قسمت داخلی دربه این محصول می باشد. علی الخصوص قسمت مربوط به بطری ها این محصول که گنجایش آن دو برابر شده است و به حداکثر چهار بطری رسیده است که گنجایش مطلوبی در این قسمت محسوب می شود. همین طور اینکه دما نیز در درب یخچال فریزر سامسونگ مدل RB34T630ESA بسیار مطلوب و مناسب با سایر قسمت های یخچال می باشد.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rb34t630esa

سر و صدای کم و کمپرسور اینورتر RB34
در یخچال های قدیمی تر کمپرسور های یکنواخت که سر و صدای بسیار زیادی مخصوصاً در طول شب ایجاد می‌کردند که مصرف برق در این یخچال ها بی توجه به دمای محیط بسیار زیاد بود استفاده می شد. کمپرسورهای جدید که با توجه به فصل و دمای محیط خنک کنندگی را انجام می دهند یک انقلاب در زمینه تولید کمپرسورهای یخچال محسوب می شوند. کمپرسور اینورتر در فصل‌های گرم میزان سرمایش را بالا برده و در فصل‌های سرد میزان مصرف انرژی را کاهش می دهد و این کار را در سکوت انجام می دهد.
قسمت پشتی این محصول نیز هماهنگ با بدنه اصلی بسیار جالب طراحی شده است. در قسمت پشتی ما شاهد یک قطعه فلزی هستیم که هم امنیت موتوری این محصول را بالا برده و هم قابل شست و شو می باشد این قطعه فلزی می تواند به هنگام آتش سوزی امنیت موتوری یخچال فریزر شما را تامین کند.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل rb34t630esa

کلام آخر
یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل RB34 در کل طراحی بسیار خاص و کاربردی دارد. حجم ناخالص این محصول ۳۴۱ لیتر می باشد که فضای کاملا مطلوبی برای این محصول محسوب می شود. فناوری های به کار رفته در این محصول موجب شده است خیال ما از همیشه راحت تر باشد؛ حتی زمانی که به سفر می رویم دیگر نیاز به از برق کشیدن یخچال نیست و از بسیاری از جهات اطمینان کامل را از این محصول داشته باشید.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha