تلویزیون الجی مدل nano91 فورکی 55 اینچ اسمارت 2021new nanocell 4k Smart 55inch lg tv 2021 model nano91

تلویزیون الجی مدل nano91 فورکی 55 اینچ اسمارت 2021
قیمت:
۴۰/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

نقد و بررسی کلی تلویزیون 55 اینچ ال جی نانوسل فورکا مدل NANO91 اسمارت 2021

 

ساختار کلی
تلویزیون 55 اینچ ال جی نانوسل فورکا مدل NANO91 دارای هوش مصنوعی، از محبوب ترین تلویزیون های بازار روز است، چراکه فناوری هایی منحصر به فرد که در این تلویزیون فوق العاده تعبیه شده است، هرکسی را به وجد می آورد، از جمله ی این فناوری ها می توان به خلوص رنگ و ایجاد رنگ های کاملا واقعی اشاره کرد، چراکه دقت نانو رنگ هایی دقیق و زوایایی وسیع ارائه می دهد، همچنین تلویزیون LG نانوسل، 4K واقعی را ارائه می دهد که با آن یک تجربه ی بصری درخشان خواهید داشت. همچنین پردازنده ی a7، در تلویزیون نانوسل ال جی فورکا، تجربه ی تصویر و صدایی فوق العاده ای را ارائه می دهد. تلویزیون NANO91 ال جی نانوسل، با ایجاد کنتراست شدید، تجربه ای شبیه به زندگی واقعی را برای شما ایجاد می کند. Dolby Vision IQ & Atmos در تلویزیون LG NanoCell فورکا، به شما امکان می دهد فیلم را زا دیدگاه سازنده ی فیلم تماشا کنید، و ویژگی شگفت انگیز FILMMAKER MODE، تصاویر را به طور خودکار برای شما همگام سازی می کند تا محتوا را آن طور که ساخته شده است ببینید، و همچنین کیفیت تصویر HDR در تلویزیون نانوسل LG فورکا به مطلوب ترین شیوه ممکن ارائه می شوند. همچنین نور پس زمینه LED، سطوح کنتراست و سیاهی را توسط نورکم و آرایه کامل افزایش می دهد تا تصاویر با جزئیات کامل نمایش داده شوند. با Disney, و برنامه ی Apple TV،  برنامه هایی نامحدود و متفاوت در اختیار خواهید داشت. با تلویزیون ال جی NANO91 نانوسل 4K، در هنگام بازی تاخیر ورودی کمی را تجربه می کنید به طوری که می توانید سریع و به هنگام واکنش نشان دهید. با تلویزیون بی نظیر نانوسل ال جی NANO91 فورکا، دیگر مهم نیست که شما کجا نشسته اید، چراکه محتوا از تمامی زوایا با رنگ هایی خالص می بینید. همچنین Motion pro هر حرکتی را با جزئیات به نمایش می گذارد. از دیگر شگفتی های تلویزیون ال جی نانوسل NANO91 فورکا، هشدار ورزشی است. با هشدار ورزشی دیگر هیچ برنامه ای را از دست نمی دهید، چراکه قبل، حین و بعد از بازی را به شما اطلاع می دهد. تلویزیون ال جی NanoCell فورکا NANO91، صدا را ارتقا می دهد و می‌توانید با اتصال دو بلند گو با بلوتوث، جلوه ی صدای فراگیری را ایجاد کند. فناوری هوش مصنوعی در تلویزیون 4K نانوسل LG، به تصاویر، صدا و محتوای شحصی سازی شده قدرت می دهد و همچنین می توانید دستگاه های خانگی خود را نیز با متصل کردن به آن به راحتی کنترل کنید. با تلویزیون LG NanoCell فورکا، با حداقل قاب نانو ساخته شده است، تا با هر فضای داخلی به راحتی ترکیب شود و جلوه ای زیبا ایجاد کند.

 

تلویزیون الجی مدل nano91 فورکی 55 اینچ اسمارت 2021

 

رنگ های خالص
 تلویزیون نانوسل ال‌جی فیلم‌های 4K، ورزش و بازی‌های پیشرفته را ارائه می‌دهد. این معیار، کیفیت تصویر LED را افزایش داد. همچنین رنگ نانو در تلویزیون LG نانوسل 55 اینچ NANO91 فورکا، رنگ طبیعی و واقعی را به ارمغان می آورد. دقت نانو رنگ های دقیق تر و زوایای وسیع تری را ارائه می دهد. و هوش مصنوعی در تلویزیون ال جی NANO91 فورکا 55 اینچ، همه چیز را در تصویر و صدا ارتقا می دهد.

 


رنگ هایی واقعی
 رنگ‌های RGB خالص در تلویزیون 4K نانوسل LG مدل NANO91، کلید کیفیت تصویر واقعی هستند. فناوری NanoCell در تلویزیون ال جی NANO91 فورکا، از نانوذراتی استفاده می‌کند که با فیلتر کردن رنگ‌های کسل‌کننده و افزایش خلوص طیف RGB، رنگ‌ را خالص ‌سازی می‌کنند.

every color crystal clear.


 4Kواقعی ساخته شده توسط رنگ خالص
تلویزیون ال جی NANO91 دارای هوش مصنوعی  NanoCell، یک 4K واقعی را ارائه می دهد که با استاندارد بین المللی CM مطابقت دارد. با رزولوشن واقعی 4K که توسط فناوری نانوسل در تلویزیون LG فورکا NANO91، تکمیل شده است، خواهید توانست تجربه بصری درخشان تر و واضح تری را کشف کنید.


پردازنده α7 نسل 3 4K
 تجربه تماشای خود را بالا ببرید
 پردازنده قدرتمند α7 Gen3 4K، در تلویزیون NanoCell ال جی NANO91 فورکا 55 اینچ، با تقویت منابع تصویر و صدا، تجربه تماشایی و صدای فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد. هچنین تلویزیون نانوسل LG فورکا، تجربه تماشای بهینه‌ای را با رنگ‌های خالص از هر منبعی ارائه می‌کند.

new nanocell 4k smart 55inch lg tv 2021 model nano91


رنگ های ناب برای تجربه سینما
 تلویزیون NanoCell ال جی NANO91 دارای هوش مصنوعی 55 اینچ، همه صحنه ها را بر اساس رنگ های خالص زنده و کنتراست شدیدی که نانو سیاه ایجاد می کند، واقعی می کند. علاوه بر این، تلویزیون LG نانوسل NANO91 فورکا 55 اینچ، صدای بهینه‌سازی شده را برای تجربه‌ای تماشایی و شبیه به زندگی واقعی ارائه می‌دهد. اکنون با تلویزیون نانوسل ال جی  55 اینچ NANO91،  که از سرگرمی های نامحدود پشتیبانی می کند، از یک سینمای خانگی واقعی لذت ببرید .

new nanocell 4k smart 55inch lg tv 2021 model nano91

 


Dolby Vision IQ & Atmos
 ارائه دیدگاه سازنده فیلم
با تلویزیون NanoCell ال جی NANO91 فورکا 55 اینچ، فیلم ها را همانطور که باید تماشا کنید. صحنه هایی کاملاً نفس گیر با Dolby Vision IQ و گسترش مزایای Dolby Vision فراتر از HDR در تلویزیون LG فورکا NANO91 نانوسل، که با این فناوری ها روشنایی صفحه نمایش، رنگ و کنتراست به طور هوشمند بر اساس نور و سبک تنظیم می شوند. Dolby Atmos در تلویزیون ال جی NANO91 نانوسل 55 اینچ، یک تجربه صوتی فراگیر را برای حداکثر لذت بردن از همه محتوا فراهم می کند.

 


FILMMAKER MODE™
  محتوا را همانطور که ساخته شده است ببینید
 در تلویزیون ال جی 55 اینچ NANO91 نانوسل فورکا، پردازشگر به طور خودکار تصویر را تنظیم می کند و هموارسازی حرکت را برای جلوه کامل تصویر متحرک خاموش می کند. با این ویژگی منحصر به فرد در تلویزیون ال جی نانوسل NANO91 فورکا 55 اینچ، فیلم ها را با نیت خلاقانه و حفظ تجربه سینمایی تماشا کنید همچنین از تمام محتوای خود با استانداردهای  سینمایی لذت ببرید و هدف هنری کامل هر فیلم را احساس کنید.

new nanocell 4k smart 55inch lg tv 2021 model nano91


HDR 10 Pro و HLG Pro
فرمت های اصلی HDR ارتقا یافته
تلویزیون‌های نانوسل ال جی NANO91 فورکا 55 اینچ، با تنظیم فرمت‌های اصلی HDR پشتیبانی‌شده HLG و HDR 10، کیفیت تصویر HDR مطلوبی را ارائه می‌کنند. تلویزیون NanoCell ال جی NANO91 فورکا 55 اینچ، به شما امکان می‌دهد از تمام محتوای خود در زندگی با وضوح بالا لذت ببرید.


کم نور آرایه کامل
هر صحنه را برجسته کنید
کم نور آرایه کامل با کنترل فردی، در تلویزیون دارای هوش مصنوعی LG فورکا   55 اینچ NANO91، نور پس زمینه LED سطوح کنتراست و سیاهی را افزایش می دهد و جزئیات را به طور چشمگیری برای تجربه ای فراگیرتر بهبود می بخشد.

new nanocell 4k smart 55inch lg tv 2021 model nano91


سرگرمی نامحدود Multiplex
 با تلویزیون 4K نانوسل NANO91 دارای هوش مصنوعی، در خانه خودتان برای انتخاب از میان Disney+ Hotstar، برنامه Apple TV، Netflix و Prime Videos به طیف گسترده ای از محتواها شیرجه بزنید. همچنین با تلویزیون نانوسل ال جی NANO91 فورکا، جدیدترین فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی، و مستندها، ورزش‌های زنده و موارد دیگر، را اینجا در یک مکان پیدا کنید. فقط بنشیند و لذت ببرید.


+Disney
همه موارد دلخواه شما، همه در یک مکان
Disney+ در تلویزیون ال جی نانوسل فورکا 55 اینچ NANO91، به شما امکان دسترسی کامل به پخش جریان های کلاسیک، لذت بردن از نسخه‌های اصلی جدید، یا تماشای جدیدترین فیلم‌ها را می‌دهد. با دیزنی،برای هر نوع سلیقه ای محتوایی خاص وجود دارد.


برنامه Apple TV
خانه Apple TV+ و خیلی چیزهای دیگر
نمایش‌ها و فیلم‌های اصلی از Apple TV+ و همچنین کانال های ممتازی که می خواهید و هزاران فیلم برای خرید یا اجاره در تلویزیون نانوسل NANO91 ال جی، به طور ماهرانه ای شخصی‌سازی و تنظیم شده است، بنابراین بهترین‌ها را در مورد آن‌ها کشف خواهید کرد. همه اینها در برنامه Apple TV در تلویزیون ال جی نانوسل NANO91 فورکا، در اختیار شما قرار دارد.

تلویزیون الجی مدل nano91 فورکی 55 اینچ اسمارت 2021


رنگ های خالص برای بازی نهایی
فناوری نانوسل، در تلویزیون دارای هوش مصنوعی LG فورکا 55 اینچ، دنیای مجازی را با رنگ‌های خالص که از طریق فناوری نانوسل ایجاد شده است، از واقعیت زیباتر نشان می دهد. علاوه بر این، ویژگی‌های مختلف بازی مانند تاخیر ورودی کم، HDMI 2.1 و HGiG به شما امکان می‌دهد از دنیای مجازی با گرافیک بهبود یافته در زمانی واقعی لذت ببرید.

 


تاخیر ورودی کم
  سریعتر واکنش نشان دهید و سربعتر هدف بگیرید
 تلویزیون نانوسل ال جی NANO91 فورکا 55 اینچ، به کاربران این امکان را می دهد که فوراً بدون معطلی به حریف حمله کنند. تلویزیون نانوسل 55 اینچ LG فورکا NANO91، حواس شما را با صحنه های بی درنگی که در یک بازی سریع اتفاق می افتد با تاخیر ورودی کم هماهنگ می کند، تا با یک لذت بی نهایت بازی کنید.

تلویزیون الجی مدل nano91 فورکی 55 اینچ اسمارت 2021


VRR، ALLM و eARC
نسل جدید و بازی استاندارد
نرخ فریم بالاتر، VRR (نرخ تجدید متغیر)، ALLM (حالت تأخیر کم خودکار) و eARC (کانال بازگشت صوتی پیشرفته) که همگی با مشخصات HDMI 2.1 مطابقت دارند، در تلویزیون نانوسل ال جی NANO91، وجود دارند. این جدیدترین ویژگی‌ها امکان حرکت سریع محتوا با وضوح بالاتر و گرافیک صاف و هماهنگ را فراهم می‌کنند. با تلویزیون نانوسل NANO91 فورکا LG، یک تجربه بازی واقعی تر داشته باشید.

تلویزیون الجی مدل nano91 فورکی 55 اینچ اسمارت 2021


AMD FreeSync™ Premium
تنظیم اعمال بدون لکنت تصویر
تلویزیون NanoCell ال‌جی NANO91 فورکا، با پشتیبانی از فناوری AMD FreeSync™ Premium، تجربه بازی روان‌تری را با کاهش پارگی و لکنت تصویر ارائه می‌کند. تا از بازی های اکشن، سریع و یکپارچه لذت ببرید.

 


نمایه HGiG برای بازی HDR
کات صحنه سینمای واقع گرایانه
 در تلویزیون ال جی NANO91 نانوسل 4K، با مناظری که برای چشم بسیار دلپذیرتر هستند، کاملاً در بازی غوطه ور شوید. HGiG در تلویزیون 55 اینچ LG نانوسل NANO91، عملکرد تلویزیون را در کیفیت تصویر تشخیص می‌دهد و گرافیک HDR را برای ارائه بهترین تجربه بازی HDR تنظیم می‌کند.

 


VRR (نرخ تجدید متغیر)
دریفت بی عیب و نقص
و LG NanoCell TV دارای پشتیبانی از VRR است که تلویزیون ال جی NANO91 فورکا 55 اینچ، را به انتخاب مناسبی برای تنظیمات بازی شما تبدیل می کند. با تلویزیون 4K نانوسل NANO91، همه بازی‌های کنسول شما واضح‌تر و روان‌تر خواهند بود، با تلویزیون ال جی نانوسل NANO91، با لکنت، تاخیر و سوسو زدن کمتر بازی کنید

 


رنگ های خالص و تجربه ورزشی واقعی

 با تلویزیون NANO91 نانوسل LG دارای هوش مصنوعی 4K، مهم نیست کجا نشسته‌اید، تلویزیون نانوسل رنگ‌های دقیق را از همه زوایا ارائه می‌کند. در این تلویزیون، بازی تیم های مورد علاقه خود را که با رنگ خالص در یک صفحه نمایش فوق العاده بزرگ با کیفیت تصویر شگفت انگیز نمایش داده می شود تماشا کنید.


Motion Pro
هر حرکت را با جزئیات ببینید
هنگام تماشای ورزش باید به هر قیمتی از تصویر باقیمانده (تاری حرکت) اجتناب شود. اکنون، با ویژگی Motion Pro، هر حرکت سریع و ظریف هر بازیکن را بدون تاری در تلویزیون ال جی نانوسل NANO91 فورکا، خود تماشا کنید. با تلویزیون LG NanoCell فورکا NANO91، نیازی به نگرانی در مورد تاری سوسو زدن نیست.

تلویزیون الجی مدل nano91 فورکی 55 اینچ اسمارت 2021


هشدار ورزشی
 هیچ تصویری را از دست ندهید
هشدار ورزشی در تلویزیون ال جی NANO91 نانوسل فورکا 55 اینچ، قبل، حین و بعد از بازی به شما اطلاع می‌دهد. بنابراین شما هرگز نگران از دست دادن بازی های بزرگ تیم های مورد علاقه خود نخواهید بود، حتی زمانی که در حال تماشای محتوای دیگر هستید.


بلوتوث فراگیر در خدمت شما
 صدای بزرگ برای بازی بزرگ
ال جی NanoCell TV فورکا دارای هوش مصنوعی NANO91، صدای 2.0 ch را به صدای مجازی 4.0  غنی تر ارتقا می دهد. تلویزیون ال جی نانوسل فورکا NANO91،  می تواند با اتصال دو بلندگوی بلوتوث جلوه صدای فراگیر ایجاد کند. بنایراین با تلویزیون ال جی NANO91 نانوسل4K ، بیشتر در بازی غوطه ور شوید و حس یک فضای زنده را به دست آورید.

تلویزیون الجی مدل nano91 فورکی 55 اینچ اسمارت 2021


هوش مصنوعی ThinQ
 هوش مصنوعی برای آسان کردن زندگی
تلویزیون نانوسل ال جی سریع فکر می کنند. پردازنده های پیشرفته هوش مصنوعی تلویزیون نانوسل NANO91 فورکا LG، تصویر و صدای بهتری را ارائه می دهند. هوش مصنوعی به webOS برای ارائه توصیه‌های محتوای شخصی‌سازی شده قدرت می‌دهد. فناوری هوش مصنوعی LG ThinQ و دستیار صوتی یکپارچه مانند Google Assistant و Alexa، در تلویزیون ال جی نانوسل NANO91، دستگاه‌های خانگی متصل سازگار را به راحتی کنترل می‌کنند.


رنگ های خالص روی دیوار شما
تلویزیون NanoCell ال جی NANO91 فورکا، با حداقل قاب نانو، طراحی شده است تا با هر فضای داخلی ترکیب شود و تجربه تماشای فراگیر را بدون هیچ وقفه ای ارائه دهد.

 


سخن آخر
ال جی، با تولید محصولی بی نظیر، تمامی انتظارات شما از یک تلویزیون منحصر به فرد را براورده کرده است.از جمله تلویزیون ال جی نانوسل مدل NANO91 فورکا دارای هوش مصنوعی، که دارای ویژگی هایی شامل، ارائه رنگ های خالص و واقعی، 4K واقعی، پردازنده ی a7 نسل 3، رنگ هایی ناب برای تجربه ی سینمایی، FILMMAKER MODE، کم نور آرایه ی کامل،  سرگرمی نامحدود، برنامه ی Apple TV، تاخیر ورودی کم در‌ هنگام بازی، تنظیم اعمال بدون لکنت تصویر، تجربه ی ورزشی‌ واقعی، هشدار ورزشی، دیدن تمامی جزئیات به دلیل کنتراست شدید، بلوتوث فراگیر و هوش مصنوعی ThinQ است، که به تمامی انتظارات شما از یک تلویزیون عالی پاسخ می دهد.

 

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha