ساندبار ال جی 400 وات مدل SN5YNew lg sound Bar 400 watt model SN5Y

ساندبار ال جی 400 وات مدل SN5Y
قیمت:
۵/۷۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۶/۲۸
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات ساندبار ال جی 400 وات مدل SN5Y

ساختارکلی
ساندبار SN5Y محصول سال 2020 است. ال جی این محصول را سیستم صوتی 2.1 کاناله و با توان خروجی 400 وات تولید کرده است و صدایی بسیار قدرتمند و فراگیر را پخش می کنند. ساندبار sn5y از جدیدترین فناوری ها برای بهبود کیفیت صدا برخوردار است ، فناوری DTS Virtual: X از جمله تکنولوژی بکار گرفته در سیستم صوتی sn5y است که همیشه صدای چندبعدی را در خانه بدون در نظر گرفتن نوع محتوا ایجاد کنید و باعث می شود هنگامی که موسیقی یا فیلمی را با صدای بلند گوش می دهید صدایی نرم و واضح را دریافت کنید و اذیت نشوید. قابلیت Hi-Res یک فرمت پخش موسیقی است که به بالا بردن کیفیت پخش صدا معروف است و صداها را با وضوح بسیار بالا و عالی به گوش کاربران می رساند. ساندبار sn5y از نظر پورت های ورودی و خروجی USB ,HDMI نیز پاسخگوی تمام نیاز های شماست که به لطف داشتن این ویژگی دیگر برای پخش آهنگ و فیلم های خود دچار پریشانی نخواهید شد و از شنیدن آهنگ یا فیلم های مورد علاقه با صدایی رسا و فراگیر شگفت زده شوید.

ساندبار ال جی 400 وات مدل sn5y

تکنولوژی DTS Virtual: X در ساندبار SN5Y
با فناوری DTS Virtual : X همیشه صدای چندبعدی را در خانه بدون در نظر گرفتن نوع محتوا ایجاد کنید. درکل سیستم صوتیSN5Y به معنی ایجاد صدایی معادل با صوت ایجاد شده توسط تعداد زیادی بلندگو فقط با تعدادی محدود از بلندگوها است.
این تکنولوژی نوعی فرمت صوتی می باشد که برای ایجاد صدای فراگیر استفاده می شود.

ساندبار ال جی 400 وات مدل sn5y

تکنولوژی Hi-Res
ساندبار 400 وات مدل SN5Y با استفاده از تکنولوژی Hi-Res ، صداها را با وضوح بسیار بالا و عالی به گوش کاربران می رساند.  قابلیت Hi-Res یک فرمت پخش موسیقی است که به بالا بردن کیفیت پخش صدا معروف است. بهترین راه توصیف این ویژگی میتوان به تماشای یک منظره زیبا از یک پنجره شفاف اشاره کرد که جزئیات دقیق و مشخص را به نمایش بگذارد. این قابلیت ضبط و پخش صداها را با کیفیت چند برابر بهتر از CD به گوش شما می رساند.

ساندبار ال جی 400 وات مدل sn5y

غرق در صدا شوید
به کمک ساندبار SN5Y صدا را در اطراف خود بشنوید. برای داشتن یک صوت کاملا سینمایی ، به صورت بی سیم با بلندگوهای 2.1 کاناله صدای فراگیر و رسا را تجربه کنید و از شنیدن صدا در هر زاویه ای از که شما را احاطه کرده لذت ببرید. تمامی فرمت های صوتی داخل ساندبار به خوبی پردازش میشود، صداهای مزاحم و غیرقابل پخش را حذف میکند تا را صدا رسا وگوش نوازتر کند.

فناوری AI Sound Pro
فناوری AI Sound Pro صداها را با بهترین حالت ممکن پخش میکند ولذت شنیدن صداها را دوبرابر می سازد ، به گونه ای که صدای خروجی را با محتوای در حال پخش تنظیم میکند. به طور کلی میتوان گفت این تکنولوژی فرکانس ها را آنالیز و بررسی میکند و با توجه به محتوای درحال پخش ، کیفیت صدا را تنظیم میکند. به عنوان مثال هنگام برنامه های خبری یا گزارش های ورزشی صدای دیالوگ را تقویت میکند تا بصورت شفاف و واضح تر شنیده می شود.

ساندبار ال جی 400 وات مدل sn5y

پورت های ورودی و خروجی
یکی دیگر از ویژگی های جذاب و پرکاربرد که ساندبار الجی SN5Y دارد، همان درگاه USB و HDMI می باشد که یکی از معظلات کاربران به حساب می آید. به لطف داشتن این ویژگی دیگر برای پخش آهنگ و فیلم های خود دچار پریشانی نخواهید شد. این سیستم به گونه است که تمامی پورت های USB پر سرعت و پیشرفته را نیز پشتیبانی می کند. علاوه برآن HDMI نوعی پورت ارتباطی است که قابلیت انتقال تصویر و صدا را از ساندبار به صورت همزمان به گوش بیننده می رساند.

ساندبار ال جی 400 وات مدل sn5y

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha