یخچال ساید بای ساید ال جی مدل l267 سیلورNew LG silver side by side refrigerator model GCL 267PXL

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل l267 سیلور
قیمت:
۴۸/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۹
تضمین اصالت:

قیمت و ساختار کلی یخچال ساید بای ساید ال جی مدل l267 سیلور
یکی دیگر از شاهکارهای شرکت معروف ال جی در زمینه ساید بای ساید یخچال فریزر L267 می‌باشد. کاربران به راحتی می‌توانند تمامی مواد غذایی خود را در این یخچال بگذارند، زیرا از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است، ظرفیت 659 لیتر فضایی بسیار عالی برای ذخیره مواد غذایی خانواده‌های پرجمعیت فراهم می‌کند. موتور بسیار قوی اینورتر خطی سایدL267 باعث می‌شود صدای بسیار کمی به اندازه 41 دیسیبل از یخچال تولید شود. هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه خوراکی و میوه‌های شما پوسیده شوند وجود ندارد، به وسیله کشوهای مخصوص سبزیجات و میوه و فناوری‌های Moist Balance Crisper و Fresh Balancer کنترل رطوبت و دمای درون کشوها صورت می‌گیرد و از موادغذایی شما محافظت می‌شود. وجود سیستم هوای چندگانه که باعث می‌شود هوای تمامی نقاط یکسان باشد، از قابلیت‌های چشمگیر این ساید  به شمار می‌رود، با وجود یکسان بودن هوا در تمام نقاط کاربر می‌تواند حرارت و رطوبت داخل یخچال را کنترل کند و برای سالم ماندن مواد غذایی که درون ساید قرار دارند برای مدت طولانی‌تری تاثیر بیشتری بگذارند. کنترل کردن یخچال از راه دور به وسیله موبایل از طریق فناوری ThinQ در این ساید امکان پذیر است. به وسیله فیلتر بهداشتی Hygiene FRESH هوای داخل یخچال سالم می‌ماند، بوی ناخوشایند از بین می‌رود و 99 درصد میکروب‌ها را کاملا از بین می‌برد. از سری قابلیت‌های دیگر ساید بای ساید GCL_267PXL ال جی می‌توان به هشدار باز شدن درب، آب‌ریز، اتصال به آب شهری و یخ‌ساز اتوماتیک اشاره کرد.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل l267 سیلور

فضای بیشتر با Door-in-Door در ساید بای ساید GCL_267PXL ال جی
ساید بای ساید L267 ال جی به وسیله‌ی ویژگی Door-In-Door فضای بسیار زیادی را برای نگهداری مواد غذایی به شما می‌دهد که می‌توانید بسیار راحت به تنقلات و نوشیدنی‌های خود دسترسی داشته باشید. بدنه و قاب این یخچال بسیار باریک، ظریف و پیشرفته طراحی شده که باعث می‌شود فضای داخلی بیشتری برای شما وجود داشته باشد. وجود قفسه‌های اضافی گزینه بسیار عالی است که یخچال شما همیشه منظم باشد و 46.5 درصد هوای سرد کمتری هدر برود.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل l267 سیلور

مخزن آب در ساید بای ساید GCL_267PXL ال جی
مخزن آب در یخچال L267 بسیار هوشمندانه طراحی شده، به صورتی که کاربر بسیار آسان می‌تواند در داخل مخزن آب بریزد و آن را پر کند، دارای ظرفیت حداکثر 4 لیتر آب می‌باشد. طراحی این سیستم در ساید L267 به صورتی است که کودکان به راحتی می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل l267 سیلور

سیستم یخ Slim SpacePlus در ساید بای ساید GCL_267PXL ال جی
بخش فریزر این ساید به طوری طراحی شده که فضای قفسه‌ی یخ بسیار جادار و بزرگ باشد و به راحتی می‌تواند یخ‌های زیادی را برای شما تولید کند، فضای این قفسه 36 لیتر می‌باشد.

کشوی جادار نگهداری از موادغذایی کوچک در ساید بای ساید GCL_267PXL ال جی
ال جی در طراحی این یخچال یک کشو جدا که فضای بسیار زیادی دارد، برای نگهداری از مواد غذایی و اقلام کوچک مانند پنیر، مربا و سالاد را ساخته است.

قفسه نوشیدنی در ساید بای ساید GCL_267PXL ال جی
یک قفسه بسیار شیک و کاربردی در این یخچال وجود دارد که برای نگهداری نوشیدنی‌های شما به کار می‌رود و بسیار مورد پسند کاربران است. نگهداری چهار بطری از نوشیدنی‌های شما را برعهده می‌گیرد که دسترسی به بطری‌ها را برای کاربران بسیار آسان می‌کند.

کشو تعدیل رطوبت در ساید بای ساید GCL_267PXL ال جی
اتفاقی ناخوشایند برای کاربران که در بیشتر یخچال.ها اتفاق می‌افتد آن است که مواد غذایی و میوه را که داخل کشوی یخچال قرار می‌دهیم اول کاملا خشک است و بعد از بیرون آوردن طی مدت زمانی کوتاه خیس می‌شوند، اما در ساید بای ساید L267 ال جی قضیه این گونه نیست، با وجود فناوری Moist Balance Crisper رطوبت اضافی غذاها که بخار می‌شود بر روی شبکه کشو متراکم می‌شود و روی مواد غذایی نمی‌نشیند، به این صورت تعادل رطوبت مناسب در تمامی فضای کشور برقرار می‌شود و مواد غذایی هیچ تغییری نمی‌کنند.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل l267 سیلور

کشوی میوه و سبزیجات ساید بای ساید GCL_267PXL ال جی
یخچال‌های قدیمی قابلیت‌های چشمگیری نداشتند و تنها وظیفه آن‌ها ایجاد فضایی سرد برای جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی بود، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی کاربران از محصولات جدید انتظارهای بالایی دارند. ساید L267 ال جی از دو کشو در قسمت پایینی‌اش برخوردار است که مختص به سبزیجات و میوه‌ها می‌باشد، Fresh Balancer مختص دما و Moist Balance Crisper مختص رطوبت است. بر روی این کشوها دو گزینه میوه و سبزیجات وجود دارد قبل از اینکه مواد غذایی را درون آن قرار دهید دکمه مربوط به آن را انتخاب کنید. Fresh Balancer برای محافظت از سبزیجات و میوه‌ها و تازه نگه داشتن آنها برای مدت طولانی‌تر دمای مناسبی را در کشو ایجاد می‌کند و سطح رطوبت را بهینه می‌کند که مانع از پوسیدن و خراب شدن آنها می‌شود.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل l267 سیلور

فیلتر بهداشتی ساید بای ساید GCL_267PXL ال جی
یخچال محل نگهداری مواد غذایی است و طبیعی است که بعضی اوقات فراموش شود که غذاهای کهنه را بیرون بیاوریم که باعث ایجاد بوی نامطبوع در یخچال می‌شود، اما در ساید بای ساید L267 ال جی با وجود فیلتر بهداشتی Hygiene FRESH که به صورت کاملا هوشمندانه طراحی شده، هوا را تصفیه می‌کند و باعث از بین رفتن بوی نامطبوع در یخچال می‌شود و تمامی میکروب‌های موجود در یخچال را از بین می‌برد. به این صورت محیطی کاملاً تمیز برای نگهداری مواد غذایی شما به وجود می‌آید که به سالم ماندن آن‌ها در مدت زمان طولانی بسیار کمک می‌کند.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل l267 سیلور

سیستم هوای چندگانه در ساید بای ساید GCL_267PXL ال جی
در بعضی از یخچال‌های قدیمی دمای هوای یک نقطه نسبت به نقاط دیگر فرق می‌کند، فناوری که بتواند هوا را درون یخچال به گردش در بیاورد، کیفیت آن را چند برابر می‌کند. وجود قابلیت Multi Air Flow در ساید بای ساید L267 ال جی باعث شده به وسیله سیستم گردش هوای چندگانه که روی قفسه‌ها به صورت دریچه‌های کوچک قرار دارند هوایی کاملاً یکنواخت را تولید کند، با وجود حسگرهای دیجیتالی در یخچال هوایی تمیز و تازه تر به وجود می‌آید.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل l267 سیلور

موتور قوی ساید بای ساید GCL_267PXL ال جی
از مهم‌ترین اجزای یخچال موتور قوی آن است که باعث قوی بودن کارایی آن می‌شود. یخچال ساید L267 ال جی از موتور منحصر به فرد ال جی با نام کمپرسور خطی اینورتر برخوردار است که از یک درایو پیستونی خطی به جای درایو رفت و برگشت معمولی استفاده شده و به وسیله این درایوها اصطکاک داخلی کمتری ایجاد می‌شود و مصرف انرژی بسیار کاهش می‌یابد. صدای آرام این موتور از ویژگی‌های چشمگیر آن است که صدای 41 دسی بل را از خود تولید می‌کند و از به وجود آمدن هر گونه صدا که موجب اذیت و آزار اطرافیان شود جلوگیری می‌کند. جهت عملکردی با دوام و مطمئن ال جی این موتور را با 10 سال سابقه گارانتی در یخچال ساید بای ساید L267 به‌ کار برده است.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل l267 سیلور

کلام آخر
شاهکاری دیگر از برند معروف ال‌جی که در سال 2020 روانه بازارهای جهانی شد، سایدبای‌ساید GCL_267PXL است که دارای ویژگی‌های بسیار کاربردی و جدید می‌باشد. موتور کمپرسور خطی اینورتر آن بسیار قدرتمند با مصرف انرژی پایین است، دارای فیلتر بهداشتی می‌باشد که میکروب‌ها را از بین می‌برد. سیستم هوای چندگانه آن باعث می‌شود مدام هوای داخلی یخچال در حال گردش باشد و هوای تمیزتر به وجود بیاید. دارای مخزن آب با 4 لیتر و فضای بسیار زیاد برای نگهداری از مواد غذایی شما می‌باشد. طراحی بدنه این یخچال بسیار شیک و زیبا با رنگ سیلور کاربر پسند است که برای تمامی خانه‌ها یک گزینه بسیار ایده‌آل به شمار می‌رود.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha