یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267 دور این دور 3 درب سیلورNew LG silver side by side door in door refrigerator model GCJ 267PHL

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267 دور این دور 3 درب سیلور
قیمت:
۶۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۹
تضمین اصالت:

قیمت و ساختار کلی یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267 دور این دور 3 درب سیلور
یخچال ساید بای ساید j267 مدلی از ساید بای سایدهای با کیفیت و منحصربفرد ال جی است. با وجود کمپرسور اینورتر دار در این یخچال طول عمر بالای موتور و یخچال تضمینی و مصرف انرژی پایین فراهم است. ساید بای ساید 25 فوت ال جی مدل GCJ-267PHL دو درب اصلی دارد، به وسیله قابلیت Door In Door و درب در درب به راحتی می‌توانید به انواع مواد غذایی متنوع دسترسی داشته باشید زیرا برای آنها طبقه های مجزا طراحی شده است. طبقه نگهداری بطری‌ها در این یخچال باعث می‌شود به راحتی شیشه‌های نوشیدنی خود را در آن نگهداری کنید و در صورتی که به آن نیاز نداشتید می‌توانید آن را جدا و از یخچال فریزر خارج کنید. دارای کشوهایی برای نگهداری سبزی و میوه با قابلیت حفظ رطوبت است که جنس آنها شیشه دما دیده می‌باشد و بسیار راحت باز می‌شوند. با وجود یخساز و آبریز بر روی درب فریزر می‌توانید به آب سرد و یخ‌های کروی به راحتی دسترسی داشته باشید. با وجود وای فای از طریق ویژگی Smart ThinQ می‌توانید آن را به وسایل هوشمند وصل کنید و به تنظیمات یخچال دسترسی داشته باشید. 276، 601 لیتر ظرفیت دارد و برای نگهداری و محافظت از مواد غذایی شما بسیار جادار و مطمئن است.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267 دور این دور 3 درب سیلور

فیلتر بهداشتی و هوای چندگانه ساید بای ساید GC-J267PHL ال جی
وجود فناوری گردش هوای چندگانه در ساید بای ساید J267 سبب می‌شود هوا به طور یکنواخت در تمامی نقاط یخچال و فریزر جریان پیدا کند. برای تامین هوای تازه حفره‌هایی درون یخچال طراحی شده است. با وجود فیلتر Hygiene FRESH که یک فیلتر هوای هوشمند است، تمامی ویروس‌ها و باکتری‌های موجود در درون یخچال از بین میروند و بوی نامطلوب و ناخوشایند داخل یخچال را نیز از بین می‌برد.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267 دور این دور 3 درب سیلور

کمپرسور اینورتر خطی ساید بای ساید GC-J267PHL ال جی
تمامی یخچال فریزرهای ال جی دارای کمپرسور اینورتر خطی هستند که ساید بای ساید مدل GC-J267HPL دارای این نوع موتور است. طول عمر 10 ساله محصول با وجود مصرف بهینه‌ای که این موتور دارد تضمین می‌شود و به دلیل کم مصرف بودن، کاهش هزینه را به دنبال دارد. کاهش اصطکاک داخلی دستگاه و قدرت خنک‌کنندگی یخچال فریزر به وسیله کمپرسور اینورتر خطی کنترل می‌شوند، کاهش اصطکاک قطعات باعث می‌شود صدای یخچال و میزان نویز بسیار کم شود و دستگاه در کمال آرامش کار خود را انجام دهد، این قابلیت در طول عمر زیاد و ماندگاری یخچال تاثیر دارد.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267 دور این دور 3 درب سیلور

سبد جادار ساید بای ساید GC-J267PHL ال جی
در یخچال J267 ال جی یک قفسه که قابلیت کج شدن دارد و فضای ذخیره‌سازی بسیار زیادی برای نگهداری مواد غذایی کوچک مانند تخم‌مرغ، سوسیس، پنیر و تنقلات وجود دارد. به وسیله این سبد می‌توانید بسیار مرتب یخچال خود را بچینید و به مواد غذایی به آسانی دسترسی داشته باشید.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267 دور این دور 3 درب سیلور

قفسه تاشو ساید بای ساید GC-J267PHL ال جی
یکی از طراحی های جذاب و کاربردی که ال‌جی در تولید یخچال فریزرهای جدید خود به کار می‌برد قفسه تاشو است، از این قفسه می‌توانید برای نگهداری بطری‌های نوشیدنی، اقلام و وسایل بزرگ که ارتفاع زیادی دارند استفاده کنید.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267 دور این دور 3 درب سیلور

کشوهای ساید بای ساید GC-J267PHL ال جی
کشوهای یخچال J267 بسیار منظم و جادار طراحی شده‌اند و باز و بسته کردن آن‌ها بسیار راحت است.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267 دور این دور 3 درب سیلور

قفسه‌های نگهداری ساید بای ساید GC-J267PHL ال جی
در ساید بای ساید J267 برای نگهداری و محافظت از موادغذایی که بوی نامطبوع در یخچال تولید می‌کنند، محفظه‌هایی با درب طراحی شده که از مواد غذایی محافظت و از پخش‌شدن بو در یخچال جلوگیری می‌کند و به یخچال نظم می‌دهد.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267 دور این دور 3 درب سیلور

کلام آخر
با توجه به قدمت و محبوبیت کمپانی بزرگ ال جی پی می‌بریم محصولات این برند بسیار با کیفیت هستند. یخچال ساید بای ساید GC-J267PHL از محصولات با کیفیت این شرکت است که در بازار موجود است و دارای قابلیت‌های زیادی است. موتور پر قدرت کمپرسور اینورتر خطی این یخچال طول عمر بالا و کارایی بهتر آن‌را به ارمغان می‌آورد. با وجود قفسه‌ها و کشوهای جادار و با طراحی‌های جدید این یخچال می‌تواند موادغذایی شما را تازه‌تر و به مدت طولانی نگه دارد. فیلتر بهداشتی و هوای چندگانه آن باعث می‌شود دمای هوا در تمامی نقاط یخچال یکسان باشد و تمامی باکتری‌ها و ویروس‌ها به وسیله Hygiene FRESH از بین می‌روند. اگر به دنبال یخچالی با امکانات فوق‌العاده هستید پیشنهاد ما به شما ساید بای ساید J267 ال جی است.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha