قیمت تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل NANO75VPA فورکی 55 اینچNew LG Nanocell 4K TV 2021 model 55NANO75VPA

قیمت تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل NANO75VPA فورکی 55 اینچ
قیمت:
۱۸/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۵
تضمین اصالت:

قیمت و آشنایی با تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل NANO75VPA فورکی 55 اینچ

مقدمه
 امروزه کمتر کسی پیدا می شود که در خانه خود حداقل یک محصول از محصولات دیجیتالی ال جی را نداشته باشد. ال جی یک کمپانی کره ای چند ملیتی می باشد که غول صنعت الکترونیک و مخصوصاً لوازم خانگی محسوب می‌شود لوازم خود را با بالا ترین کیفیت چه در قسمت تولید و چه در قسمت سخت افزار عرضه می کند. ال جی همواره در پی آن بوده است که هنگامی که شما خریدی از این کمپانی می کنید هیچ شکایتی و پشیمانی برای شما نداشته باشد. ال جی بیشتر از همه محصولات خود به تلویزیون های بسیار با کیفیت و امکانات رفاهی دستگاه های خود معروف است در این پیج از فروشگاه خاص مارکت شما را با تلویزیون فوق استثنایی و ارزان قیمت NANO75 آشنا مینماییم.

ساختار کلی تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل NANO75VPA
اگر ذره‌ای در زمینه تلویزیون ها تحقیق کنیم می ‌دانیم که یک تلویزیون خوب المان‌های بسیار زیادی باید داشته باشد؛ همانند امکانات رفاهی و کیفیت بدنه و کیفیت در قسمت سخت افزاری. این تلویزیون کاملاً این موارد را رعایت کرده و موجب شده که یک تلویزیون کاملاً راضی کننده و دل ربا محسوب شود. اگر هر قسمت از این تلویزیون را بخواهیم بررسی کنیم کلمات کافی نخواهند بود. فناوری ها و تکنولوژی های به روزی که در این محصول استفاده شده است همگی از به روزترین فناوری هایی است که کمپانی ال جی دران پیشرو بوده است فناوری هایی مانند 4k، ،HDR thinQ، nanocell و...همگی گوشه کوچکی از آپشن های این تلویزیون همه کاره هستند و به هر چه راحت تر شدن در قسمت استفاده و با کیفیت شدن تصاویر و فیلم ها چه در قسمت صدا و چه در قسمت تصویر این محصول را ارتقا بخشیده اند.
اولین قسمتی که حائز اهمیت است و ما به آن می پردازیم ویژگی باشد که در نگاه اول شما را به خود جذب می کند ویژگی ظاهری و دیزاین این تلویزیون نانوسل ال‌جی میباشد به هنگام خریداری این تلویزیون و تعبیه آن در خانه همان لحظه تغییر چهره خانه خود و شیک شدن آن را مشاهده کنید  nano75 در عین ظرافت محکم و بادوام است که این مسئله هم در قسمت بدنه اصلی هم در پایه ها بسیار به چشم می آید طراحی صفحه نمایشگر این محصول به گونه ای است دیگر مکان قرارگیری شما نسبت به ثبت اهمیتی ندارد و کاملا می‌توانید دیده کامل به کل صفحه بدون تاری و نارسایی تصاویر و فیلم ها را داشته باشیم و با لذت هرچه تمام تر برنامه های مورد علاقه خود را تماشا کنید. جنس بدنه از پلاستیک بادوام بوده که قارا می باشد که دائم در چرخه طبیعت قرار می گیرد ضرری به محیط وارد نمی کند.

قیمت تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل nano75vpa فورکی 55 اینچ

کیفیت 4K تلویزیون نانوسل
فناوری اصلی در قسمت صفحه نمایشگر این تلویزیون نانوسل کیفیت بالای آن در نشان دادن تصاویر و فیلم ها می باشد. در این صفحه نمایشگر حدود ۸ میلیون پیکسل به کار رفته است که رزولوشن آن نسبت به سایر تلویزیون های رقیب بسیار بالاتر بوده است که کیفیت چشم نوازی در زمینه عرضه و نمایش تصاویر برای ما به ارمغان آورده است این تلویزیون قابلیت نشان دادن رنگ های بیشماری را در خود جای داده است که می‌تواند تمام رنگ ها را با جزئیات کامل به  نمایش بگذارد و دیگر خبری از مشکل پشتیبانی رنگ نخواهد داشت.

قیمت تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل nano75vpa فورکی 55 اینچ

پردازنده نسل جدید A5
نقطه قوت دیگر و آپشن دیگر این تلویزیون  نسبت به تلویزیون های دیگر  پردازنده بسیار قدرتمند آن می باشد. این پردازنده قسمت سخت افزاری نمایش تصویر را ده لول ارتقا داده است. هنگام استفاده از این تلویزیون پردازنده، تصاویر ما را پردازش کرده رنگ ها را کنترل کرده و دیگر خبری از گم شدن جزئیات در صفحه تلویزیون در رنگ های تیره و خاکستری مشاهده نمی شود و همه جزئیات بالاترین کیفیت برای ما به نمایش گذاشته می شود.

قیمت تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل nano75vpa فورکی 55 اینچ

ThinQ
ویژگی دیگری که در  تلویزیون ال جی مدل 55NANO75VPA ما با آن روبرو هستیم این فناوری بسیار به خصوص است که مختص تلویزیون های ال جی می باشد‌ در این سری از تلویزیون ها که تلویزیون‌های هوشمند نامیده می شوند یک همراه همیشگی که می توانید راحت از راه دور و با استفاده از گوشی آن را کنترل کرده و خیلی از از کارهایی که روزمره ما به یک صفحه نمایشگر بزرگتر نیاز داریم می ‌توانیم از این محصول استفاده کنید. هوش بالای این محصول در زمینه ارتباطات و کنترل از راه دور نظر همگان را نسبت به خود جلب کرده است در این قابلیت شما می توانید به راحتی چند دکمه از راه دور تلویزیون و خود را کنترل کرده یا بتوانید با صدای خودتان آن را همگام سازید یا حتی از مرورگر جستجوی آن استفاده کنید اما باید آن را قبل از آن به اینترنت متصل کنید.
ویژگی جالب دیگر ال جی مدل 55NANO75VPA که به اختصار به آن می پردازیم  تکنولوژی منحصر به فرد  است. این تکنولوژی به ما در نگاه کردن مسابقات ورزشی و تورنومنت های مختلف ورزشی کمک می کند. به این صورت که آنرا برای زمان مسابقات تنظیم کرده و تلویزیون خود به خود به ما هشدار می دهد و با استفاده از این ابزار دیگر هیچ مسابقه تلویزیونی را از دست نمی‌دهیم.

قیمت تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل nano75vpa فورکی 55 اینچ

HDMI
ویژگی دیگر ال جی مدل 55NANO75VPA hdmi به کار رفته در آن می باشد. به طور کلی hdmi وظیفه کنترل نور و حرکات را به عهده دارد به طور مثال در صحنه هایی که درون یک غار می باشد نور را تنظیم کرده قسمت های تاریک را با جزئیات بیشتر نشان داده یا مثلاً صحنه هایی که دارای چمن و سبزه می باشد را با جزئیات بیشتر برای ما به نمایش گذاشته است. HDMI به طور کلی یک ابزار ارتقا دهنده تصویر می باشد.
اما وقتی ما یک تلویزیون را خریداری می کنیم همانطور که به کیفیت تصویر آن توجه داریم به کیفیت صدای آن نیز توجه خواهیم داشت ابزارهایی که و فناوری هایی که در این تلویزیون به کار رفته است و مسئولیت کیفیت صدا را در بر عهده دارند همگی نقش خود را به بهترین شکل ایفا کردند تا صدای این تلویزیون هم رسا و سه بعدی باشد و هم در تمام خانه شنیده شود. هنگامی که این تلویزیون را روشن میکنید صدای آن در کل فضا پخش شده که این با کیفیت بالای صدا قرین شده تا بهترین کیفیت را در صدا از خود بروز دهند.

قیمت تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل nano75vpa فورکی 55 اینچ

کنترل جادویی تلویزیون NANO75
کنترل جادویی تلویزیون ال جی مدل 55NANO75VPA ، وسیله ای است که شما برای کنترل سرگرمی‌های خود به آن نیاز دارید؛ به سادگی اسکرول یا کلیک کنید و یا با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد تشخیص صدای تلویزیون ال جی Voice Mate کانال‌ها را عوض کرده و یا برنامه هایی را برای مشاهده جستجو کنید. حالا شما با این کنترل می‌توانید زمان کمتری را صرف جستجو کرده و بیشتر به لذت بردن از سرگرمی‌های خود بپردازید.

قیمت تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل nano75vpa فورکی 55 اینچ

Filmmaker mode
از دیر باز یکی از اختلاف های اصلی بین تولید کنندگان تلوزیون و فیلم سازان چگونگی نمایش فیلم بر روی صفحه نمایشگر تلویزیون های خانگی بوده است.فناوری که امروزه به هرچه بهتر نشان داده شدن فیلم ها کمک کرده همین تکنولوژی filmmaker mode می باشد که فیلم ها را همانگونه که کارگردان می خواهد برای ما به نمایش می گذارد.

قیمت تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل nano75vpa فورکی 55 اینچ

قابلیت اتصال به بلندگو
در تلوزیون ال جی مدل 55NANO75VPA ما شاهد این هستیم که می توانیم تلویزیون خود را به بلند گوهای بلوتوث دار وصل کنیم و صدایی چند برابر گیرا تر و وسیع تر داشته باشیم.

قیمت تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل nano75vpa فورکی 55 اینچ

استند گالری تلویزیون ال جی نانوسل
وسیله دیگری که شما می توانید به همراه  تلویزیون ال جی مدل 55NANO75VPA خریداری کنید استند گالری می باشد که یک پایه نگهدارنده بسیار زیبا و متفاوت است که دیگر نیازی به میز تلویزیون نمی باشد.

ALLM
این فناوری تلویزیون ال جی NANO75 ال جی برای علاقه مندان به بازی های ویدئویی طراحی شده است و وظیفه اصلی آن کم کردن زمان بین پردازش داده و نمایش آن است و مخصوص کسانی است که سرعت بی نظیری در نمایش تصاویر به هنگام بازی می خواهند. همچنین می تواند که به صورت خودکار تلویزیون را به حالت گیم یا بالعکس در بیاورد.

قیمت تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل nano75vpa فورکی 55 اینچ

New home
قابلیت دیگر شخصی سازی تلویزیون ال جی مدل 55NANO75VPA می باشد که دسترسی برنامه های مورد علاقه شما  را آسان تر از همیشه کرده است و می توانید تمام ابزار های متصل را کنترل کنید.
ویژگی دیگری که در این تلوزیون برای علاقه مندان به بازی طراحی شده است؛ کیفیت بی نظیر در نمایش تمام تصاویر می باشد که هیچ چیز از نگاه شما مخفی نمی ماند.

کلام آخر
در کل شاید در یک یا دو مقاله بیشتر هم برای گفتن تمام مزیت های این تلویزیون نانوسل 55 اینچ ال جی کافی نباشد. اما آپشن های اصلی آن را به اختصار تعریف کردیم تا شما را در خرید یک تلویزیون فوق پیشرفته و همه کاره یاری داده باشیم. تلویزیون نانوسل ال جی 55 اینچ همه جوره می تواند به قلب تپنده خانه شما بدل شود که عمری در کنار خود و خانوادتان از آن استفاده کنید.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha