قیمت سینما خانگی ال جی 1000 وات مدل LHD655New lg home theatre system 1000 watt model LHD655

قیمت سینما خانگی ال جی 1000 وات مدل LHD655
قیمت:
۶/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۲۳
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصاتواقعی سیستم سینما خانگی الجی مدل LHD655

ساختار کلی
سینما خانگی 1000وات، 5.1 کاناله الجی مدل LHD655 که شامل چهار باند بزرگ و یک ساب ووفر قوی همراه یک باند کوچک که بر روی دستگاه DVD قرار می گیرد. پس این سیستم صوتی بسیار قوی و با کیفیت شامل یک DVD خیلی شیک با امکانات بالا می باشد که تمامی این پک ساخت کشور کره می باشد. طراحی مدرن و منحصر به فرد این سینما خانگی به اتاق پذیرایی ما جلوه ای خاص می بخشد. قرار دادن بلندگو در بدنه این دستگاه به شیوه ای مهندسی شده می باشد. ظرافت بلندگو ها و رنگ مشکی خاص و تراشیده این سینما ظرافت جذابی به این محصول بخشیده است. سیستم وایرلس این سینما خانگی یکی دیگر از ویژگی های کلیدی آن به شمار می رود که در جابه جایی بلندگوها آزادانه عمل کنید و بدون نگرانی از سیم کشی زیر فرش ها سینمای خانگی خود را تزئین کنید. امکانات دیگر همچون بلوتوث برای اتصال گوشی و وسایل هوشمند خارجی برای گذاشتن آهنگ بر روی دستگاه همیشه آماده بکار خواهد بود. در ادامه به جزییات و امکانات این سینما خانگی بیشتر می پردازیم.

باس قدرتمند
با کیفیت صدای شگفت انگیز 5.1 کانال و خروجی قدرت 1000 وات شگفت زده خواهید شد. ساندبار با یک ساب ووفر بی سیم برای باس با کیفیت بالا می آید. سیستم سینما خانگی الجی مدل LHD655 صدای با کیفیت را ارائه می دهد که موسیقی و صدای با کیفیت را به ارمغان می آورد. شما می توانید صدای با کیفیت بالا و تجربه HD را پخش کنید.

قیمت سینما خانگی ال جی 1000 وات مدل lhd655

 پخش DVD / CD
سیستم سینما خانگی الجی مدل LHD655 دارای یک دستگاه DVD مجهز و پیشرفته می باشد که با کمک آن می توان هر آهنگ و فیلم مورد علاقه خود را بر روی آن پخش کرد و کیفیت صدای عمیق و پویا در اختیار شما قرار می دهد ، اما جالبی این DVD در این است که با وصل شدن به تلویزیون و دستگاه های خارجه می توان برنامه پخش شده از آن ها را به USB  آن منتقل کنید و بر روی آن ضیط پس شما هم قادر به پخش فیلم و آهنگ می باشید هم ضبط بر روی فلاش آن البته با کمک دستگاه دی وی دی امکان پذیر خواهد شد.

قیمت سینما خانگی ال جی 1000 وات مدل lhd655

بلوتوث
شما می توانید سینما خانه خود را به دستگاه های تلفن همراه خود از طریق بلوتوث برای جریان صوتی بی سیم وصل کنید. شما می توانید آهنگ های CD و برنامه های رادیویی FM را روی USB خود ضبط کنید. با استفاده از اتصال Wi-Fi به دستگاه های تلفن همراه، صدا را با صدای بلند از طریق گوشی لذت ببرید.

سخن آخر
پخش صدای سیستم سینما خانگی الجی مدل LHD655 ان هم با بالاترین توان وکیفیت فوق العاده از جمله ویژگی های این سیستم صوتی است که درهنگام استفاده از این امکانات به اوج هیجان برسند.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha