تلویزیون ال جی فورکی مدل UP8100 اسمارت 65 اینچNew LG 4K Smart TV 2021 model UP81 65 inches

تلویزیون ال جی فورکی مدل UP8100 اسمارت 65 اینچ
قیمت:
۳۷/۳۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

قیمت و آشنایی با تلویزیون ال جی فورکی مدل UP8100 اسمارت 65 اینچ

ساختار کلی
با تلویزیون فورکی ال جی اسمارت ۶۵ اینچ مدل UP8100، کیفیت را به معنای واعقی آن تجربه می کنید. تلویزیون ال جی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی مدل UP8100، فراتر از آنچه که شما می خواهید سرگرمتان می کند. تلویزیون فورکی اسمارت ۶۵ اینچ ال جی مدل UP8100، با ارائه ی گارانتی عملکرد بلاک باستر را تضمین می کند، و تجربه ی تماشای فراگیر را برای شما به ارمغان آورده آست. با دسترسی به برنامه های Netflix و Apple TV، در تلویزیون ال جی مدل UP8100 اسمارت فورکی ۶۵ اینچ، شما به تمامی برنامه های مورد علاقیتان دسترسی خواهید داشت. همچنین فناوری FILMMAKER MODE در تلویزیون UP8100 ال جی ۶۵ اینچ فورکی، این امکان را به شما می دهد که تصاویر را به شکل هموارسازی شده ببینید. در واقع با تلویزیون ال جی اسمارت 4K ۶۵ اینچ مدل UP8100، شما فیلم را از دید کارگردان می بینید. علاوه بر آن، با  HDR فعال در تلویزیون اسمارت ۶۵ اینچ فورکی ال جی مدل UP8100، شما قادر خواهید بود ریزترین جزئیات را هم ببینید. و فیلم ها و تصاویر مورد علاقیتان را با کیفیت اصلی ببینید. تلویزیون ال جی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی UP8100، تاخیر ورودی بسیار کمی دارد، که به کاربر اجازی واکنش سریع در هنگام بازی را می دهد. همچنین هشدار ورزشی در تلویزیون اسمارت فورکی ال جی مدل UP8100، شما را از زمان پخش بازی مورد علاقیتان آگاه می کند، حتی زمانی که در حال تماشای محتوای دیگری هستید. تلویزیون ال جی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، با تکنولوژی هوش مصنوعی thinQ، به شما امکان کنترل تلویزیون با صدای خود، کنترل صدا، کنترل روشنایی و کنترل سایر وسایل خانگی تان را می دهد. بنابراین با تلویزیون LG اسمارت 4K ۶۵ اینچ مدل UP8100، راحتی را تجربه خواهید کرد.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

فورکی UHD به معنای واقعی

کیفیت بالای واقعی برای سرگرمی شما
کیفیت تلویزیون UHD اسمارت ۶۵ اینچ ال جی فورکی مدل UP8100، هر بار از آنچه که شما انتظار دارید فراتر می رود. با تلویزیون ۶۵ اینچ اسمارت فورکی ال جی مدل UP8100، کیفیت تصویر واقعی و رنگ‌های زنده را با دقت پیکسل چهار برابر بیشتر از تلویزیون Full HD تجربه کنید.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

دارای گرانتی برای تضمین عملکرد بلاک باستر
با خرید تلویزیون ال جی اسمارت ۶۵ اینچ فورکی مدل UP8100، سینما را به خانه بیاورید.FILMMAKER MODE™ و HDR در تلویزیون ال جی 4K ۶۵ اینچ اسمارت مدل UP8100، تجربه تماشای فراگیرتری را برای شما به ارمغان می آورد. چرا که این تکنولوژی بی نظیر به شما امکان می دهد. که فیلم مورد علاقه ی خود را از دید کارگردان ببینید. همچنین می توانید برای دسترسی به محتوای مورد علاقه خود، با پلتفرم های پخش مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنید.

تلویزیون ال جی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، خانه ای برای تمامی سرگرمی های مورد علاقه ی شما
در تلویزیون ارسمارت فورکی ۶۵ اینچ LG مدل UP8100، به برنامه های Netflix و Apple TV دسترسی دارید. با دسترسی به این برنامه ها، شما می‌توانید از میان جدیدترین فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی، مستندها و ورزش‌های زنده، برنامه ی مورد علاقه یتان را انتخاب کنید. علاوه بر آن، این امکان را برایتان فراهم می کند که به همه ی برنامه های مورد پسندتان در یک مکان دسترسی داشته باشید.
*سرویس های پشتیبانی برای این فناوری، در کشورهای متفاوت، مختلف است.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

FILMMAKER MODE™
فیلم را از دید کارگردان ببینید
با فناوری FILMMAKER MODE، در تلویزیون ال جی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، پردازشگر به طور خودکار تصویر را تنظیم می کند و هموارسازی حرکت را برای جلوه کامل تصویر متحرک، خاموش می کند. با تلویزیون اسمارت ال جی فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، فیلم ها را با نیت خلاقانه و حفظ تجربه ی سینمایی تماشا کنید. همچنین با تلویزیون 4K اسمارت ۶۵ اینچ ال جی مدل UP8100،  از تمام محتوای خود با استانداردهای سینمایی لذت ببرید و هدف هنری کامل هر فیلم را احساس کنید.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

HDR پویا
ریزترین جزئیات را ببینید
تلویزیون UHD ال‌جی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، رنگ‌های زنده و جزئیات دقیق را با Active HDR ارائه می‌کند. با فرمت های HDR چندگانه از جمله HDR10 و HLG از فیلم های مورد علاقه خود با همان کیفیت اصلی لذت ببرید.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

بهینه ساز بازی
 راه اندازی سریع و آسان بازی.
با تلویزیون LG اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، می توانید تمام تنظیمات خود را در یک مکان با حالت های بهینه سازی شده برای ژانرهای مختلف بازی مدیریت کنید: FPS، RPG، و RTS. هچنین تلویزیون فورکی اسمارت ۶۵ اینچ ال جی به شما امکان کنترل کنتراست را با تثبیت کننده سیاه و سفید برای دید بهتر به شما می دهد.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

HGiG
 غرق در بازی HDR شوید.
فناوری HGiG، در تلویزیون ال جی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، عملکرد تلویزیون و کیفیت تصویر را تشخیص می دهد و سپس گرافیک HDR را تنظیم می کند تا تجربه نهایی بازی HDR را ارائه دهد.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

تاخیر ورودی کم
کنترل کامل بدون تاخیر
 تلویزیون‌ UHD ال‌ جی اسمارت ۶۵ اینچ مدل UP8100، به کاربران اجازه می‌دهند تا کنترل کامل و فوری بازی‌ها را بدون تأخیر در دست بگیرند.

تجربه ورزشی هیجان انگیز
با تلویزیون ال جی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، احساس کنید در استادیوم هستید. با ویژگی  Sports Alert در تلویزیون ال جی اسمارت ۶۵ اینچ 4K مدل UP8100، اعلانی را برای تماشای بازی مورد علاقیتان دریافت می کنید. بنابراین با تلویزیون ال جی فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، همیشه می‌دانید که تیم‌های مورد علاقه شما چه زمانی بازی می‌کنند. و هیچ بازی را از دست نمی دهید.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

هشدار ورزشی
هرگز بازی تیم مورد علاقه ی خود را از دست ندهید.
فناوری Sports Alert در تلویزیون LG فورکی اسمارت ۶۵ اینچ مدل UP8100، زمان قبل، حین و بعد از بازی به شما اطلاع می دهد. بنابراین با تلویزوین ال جی اسمارت ۶۵ اینچ فورکی مدل UP8100، شما هرگز نگران از دست دادن بازی های بزرگ تیم های مورد علاقه خود نخواهید بود، حتی زمانی که در حال تماشای محتوای دیگر هستید.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ]

فضای داخلی خود را تقویت کنید
طراحی تلویزیون ال جی فورکی اسمارت ۶۵ اینچ مدل UP8100، به صورت یک پانل باریک و یک قاب باریک است، که همراه با طراحی زیبایی شناختی هر فضای داخلی را ارتقا می دهد.

پایه تلوزیون
آثار هنری زیبا دیگر فقط برای دیوارها نیستند. پایه طراحی شده برای تلویزیون ال جی اسمارت ۶۵ اینچ فورکی مدل UP8100،  به شما این آزادی را می دهد که تلویزیون خود را در فضای باز قرار دهید و خانه خود را به یک گالری هنری تبدیل کنید.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

پردازنده ی چهار هسته ای فورکی
ارتقای هر آنچه که می بینید و می شنوید
پردازنده چهار هسته ای در تلویزیون ال جی 4K ۶۵ اینچ اسمارت مدل UP8100، نویز ویدیو را حذف می کند و رنگ و کنتراست زنده تری ایجاد می کند. هچنین تصاویر با وضوح پایین ارتقا یافته و با کیفیت نزدیک به 4K بازتولید می شوند.

ارتقاء فورکی
همه چیز را در فورکی ببینید
تلویزیون اسمارت فورکی UHD ال‌جی ۶۵ اینچ مدل UP1800، با بهبود جزئیات، وضوح و رنگ، محتوای 2K را به تصویر فورکی واقعی‌تر تبدیل می‌کند.بنابراین با تلویزین ال جی 4K اسمارت ال جی ۶۵ اینچ مدل UP1800، از متن و تصاویر بسیار واضح تر با نویز کمتر و وضوح بیشتر لذت ببرید.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

هوش مصنوعی برای کنترل روشنایی
ایده ای خاص برای تلویزیونی بهتر
در تلویزیون ال جی فورکی اسمارت ۶۵ اینچ مدل UP8100، یک سنسور نور، نور محیط اطراف را اندازه گیری می کند، سپس پردازنده به خوبی نگاشت تن را برای روشنایی بهینه صفحه تنظیم می کند. کنترل هوشمند کم نور و الگوریتم جبران پیکسل، کنتراست را برای تصاویر تاریکتر بهبود می بخشد. و محتوای HDR، با تنظیمات روشنایی که صحنه‌های تیره‌تر را به صحنه‌هایی با کنتراست، جزئیات و عمق رنگ خیره‌کننده تبدیل می‌کند، اصلاح می‌شود.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

هوش مصنوعی برای کنترل صدا
ارتقای صدا، به سطحی حرفه ای
در تلویزیون اسمارت LG فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، پردازنده با استفاده از بیش از 17 میلیون نقطه داده صوتی، صداها، افکت‌ها و فرکانس‌ها را شناسایی می‌کند تا بتواند صدا را بر اساس سبک برای تجربه‌ای فراگیرتر ارتقا دهد.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

هوش مصنوعی thinQ
زندگی راحت تری را تجربه کنید
با thinQ در تلویزیون ال جی اسمارت ۶۵ اینچ فورکی مدل UP8100، تجربه ی تلویزیون خوب داشتن شما به حدا اکثر می رسد. چرا که با تلویزیون ال جی اسمارت ۶۵ اینچ فورکی مدل UP8100، می توانید دستیار صوتی مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید و تلویزیون خود را با صدای خود با صفحه اصلی کاملاً جدیدی کنترل کنید. و راحتی و کنترل را تجربه کنید.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

کنترل جادویی
با کنترل از راه دور جادویی، عصایی جادویی به همراه داشته باشید
ریموت جادویی بازطراحی شده در تلویزیون 4K ال جی ۶۵ اینچ مدل UP8100، بیشتر شبیه یک عصای جادویی است. طراحی ارگونومیک آن، آن را به راحتی قابل نگه داشتن می کند، و سیستم نقطه و اسکرول آن امکان جستجوی سریعتر را فراهم می کند. همچنین هوش مصنوعی داخلی طراحی شده در آن دسترسی آسان به خدمات را فراهم می کند، در حالی که کلیدهای میانبر برای ارائه اصلی محتوا و همچنین میانبرهایی را برای همه موارد دلخواه، به شما می دهد.

تلویزیون ال جی فورکی مدل up8100 اسمارت 65 اینچ

کنترل صوتی
بدون زحمت هانه ی خود را کنترل کنید
LG ThinQ™ با تشخیص صدای طبیعی به شما اجازه می‌دهد لوازم خانگی هوشمند خود را کنترل کنید.

سخن آخر
تلویزیون LG اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، با ارائه ی فناوری های نوین، از محبوب ترین تلویزیون های موجود در بازار شده است. تلویزیون ال جی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل UP8100، دارای ویژگی های برجسته ای چون: FILMMAKER MODE، دسترسی به شبکه های Netflix و Apple TV، راه اندازی سریع و آسان بازی، HDR فعال، تاخیر ورودی کم، دارای هشدار ورزشی، تقویت فضای داخلی، پردازنده ی چهار هسته ای و هوش مصنوعی، همه ی آنچه را که شما از یک تلویزیون انتظار دارید را در اختیارتان می گذارد.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha