یخچال ساید بای ساید هایسنس مدل RS741 دو درب سیلورNew Hisense silver side by side refrigerator model RS741N4WC11

یخچال ساید بای ساید هایسنس مدل RS741 دو درب سیلور
قیمت:
۵۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

قیمت و آشنایی با یخچال ساید بای ساید هایسنس مدل RS741 دو درب سیلور

ساختار کلی
شرکت هایسنس به تازگی یکی دیگر از فناوری های مدرن خود با نام یخچال فریزر ساید بای ساید مدل RS741N4WC11 ( یخچال ساید بای ساید فولادی ضد زنگ) معرفی کرده است. ویژگی های منحصر به فرد یخچال ساید بای ساید هایسنس شامل :  کشو های جادار، ۶۲۴ لیتر گنجایش ، مصرف کم انرژی kwh/year۴۶۴ و سایز 908 1790 x 745x است. اما آنچه که یخچال ساید بای ساید هایسنس را در مقابل سایر رقبایش برتری داده است، تنها ویژگی های ظاهری نیست بلکه کارکرد های آن مانند: جلو گیری از برفک زدگی در هیچ کدام از قسمت های یخچال که مانع از اتلاف وقت شما برای پاک کردن برفک می شود ، سیستم خنک کننده اب منحصر یه فرد با استحکام بالا که هر بار آبی خنک و تازه را برای شما فراهم می کند ، کنترل دقیق و آسان دمای محتویات درون یخچال با استفاده از صفحه نمایشگر لمسی پیشرفته ی LED تعبیه شده بر روی درب یخچال ، تثبیت روطوبت مواد غذایی که باعث می شود شما مواد غذایی تان سالم و با طراوت بماند و همچنین طعم آن ها ماندگار و تازه باقی بماند، روشنایی LED که علاوه بر مصرف کم انرژی دیدی قوی و کافی به شما می دهد تا از سالم ماندن مواد غذایی خود اطمینان داشته باشید و هم چنین دارای گارانتی دو ساله که آرامش خاطر را برای شما به ارمغان می آورد.

یخچال ساید بای ساید هایسنس مدل rs741 دو درب سیلور

یخچال ساید بای ساید هایسنس، یخچالی فوق العاده شیک، جادار و مدرن
یخچال ساید بای ساید هایسنس  RS741N4WC11 ، طراحی بینظیری را از نظر سبک و فضا ارائه کرده است. دارای ظرفیت ۵۷۸ لیتری و دارای فضای کافی برای بیش از ۳۱ کیسه خرید و همچنین یک آبریز بدون لوله کشی برای آب تازه خنک و یخی در صورت نیاز شما هستند. علاوه بر ان یخچال های ساید بای ساید هایسنس دارای جدیدترین فناوری های خنک کننده،و به طور کلی بدون کوچک ترین یخ زدگی، با جریان هوای چندگانه هستند.که به این معناست که دیگر شما نیازی به پاک کردن دوباره و دوباره یخ زدگی های یخچال فریزر خود ندارید. این یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس دارای یک صفحه نمایش LED پیشرفته ، و عملکرد های سوپر‌ خنک کننده و فریز است که دستگاه کنترل الکترونیکی لمسی است و شما به وسیله ی آن قادر خواهید بود که به طور کامل، نحوه عمل کرد و کارکرد یخچال ساید بای ساید خود را تحت کنترل داشته باشید.

جلوگیری از برفک زدگی به طور کامل
ویژگی «جلوگیری از برفک زدگی به طور کامل» یخچال ساید بای ساید هایسنس تنها یک شعار نیست، بلکه به معنای واقعی آن است . یعنی به هیچ عنوان هیچ کجای یخچال فریزر ساید بای ساید شما امکان ندارد برفک بزند. فناوری نوآورانه ی «جلوگیری از برفک زدگی» یخچال ساید بای ساید هایسنس، پیشرفته تر از هر نوع یخچال بدون برفک معمولی، هوای سرد را به طور یک نواخت در سراسر یخچال فریزر ساید بای ساید شما، به گردش در می آورد، تا از تشکیل کریستال های یخی و در نتیجه از برفک زدن به طور کامل جلوگیری می کند.

هر بار آب خنک بنوشید
در یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس، طراحی منحصر به فردی را در مخزن آب به کار گرفته شده است، به این صورت که مخزن آب دارای استحکام زیاد در بدنه و لبه ی نرم و همچنین گنجایش زیاد آب در مقایسه با سایر یخچال ها است. از ویژگی های بی نظیر مخزن یخچال ساید بای ساید هاسنس می توان به برخوداری از آب سردکن داخلی اشاره کرد. بنابراین یچخال ساید بای ساید هایسنس به شما این امکان را می دهد که به سادگی تمام، مخزن اب را پر کنید و با فشار دادن یک دکمه با آب سرد کن داخلی، آب کاملا خنک دریافت کنید و لذت نوشیدن آب تازه و خنک را هر بار تجربه کنید
ویژگی های یخچال فریزر ساید بای ساید خود را به طور دقیق کنترل کنید.
 در یخچال فریزر ساید بای ساید، بر روی درب ان صفحه نمایش کنترل لمسی LED قرار داده است. محل قرار گیری این صفحه نمایش دسترسی شما به آن را بسیار ساده می کند. همچنین عملکرد ساده ی این صفحه نمایشگر شما را متحیر خواهد کرد، فقط کافیست با لمس چند دکمه که روی صفحه نمایشگر قرار دارند، دمای مورد نظر خود را برای هر محفظه تعیین کنید.در این صورت هر کدام از مواد غذایی تان را با دمای مورد نیاز خودش نگه داری کنید.
با سیستم فوق العاده انجماد و خنک‌ کننده، مواد مغذی و رطوبت بیشتری را جذب کنید.

یخچال ساید بای ساید هایسنس مدل rs741 دو درب سیلور

از جمله عواملی که باعث تازه ماندن و سالم ماندن مواد غذایی می شود، تثبیت دمای آن است. در یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس شما تازگی و طراوت را در مواد غذایی خود به خوبی احساس می کنید . چراکه عملکرد های بی نظیر هایسنس سوپر خنک کننده و سوپر انجماد به گونه ایی است که شما به محض اینکه مواد غذایی را در یخچال یا فریزر قرار دادید، دمای مواد غذایی به خوبی تثبیت می شود ، که به این معنی است که مواد غذایی، مواد مغذی و رطوبت بیشتری را حفظ می کنند ،که طعم عالی و تازه مواد غذایی شما تا حد امکان باقی می ماند.

روشنایی LED روشن تر و کارآمدتر
هایسنس در یخچال های ساید بای ساید مدلRS741N4WC11 خود لامپ های LED ، روشن و کارآمدی قرار داده است ، که قابل مقایسه با یخچال های معمولی نیست. چرا که رشته لامپ های معمولی در سایر یخچال ها نمی توانند به شما امکان دید کافی را بدهد. در یخچال هایسنس RS741، نور LED به شما این امکان را می دهد، که محتویات درون یخچال خود را به طور کاملا واضح ببینید و در عین عال از مصرف بیش از حد انرژی جلوگیری کنید و تا حد امکان در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

یخچال ساید بای ساید هایسنس مدل rs741 دو درب سیلور

دارای دو سال گارانتی
یخچال هایسنس ساید بای ساید ، مانند تمامی محصولات هایسنس از دو سال گارانتی استاندارد برخوردار است. چراکه یخچال ساید بای ساید هایسنس برای ماندگاری ساخته شده است و شما می توانید با برخورداری از یخچال ساید بای ساید هایسنس RS741 آرامش را به خود هدیه دهید .

سخن آخر
زندگی در دنیای مدرن، نیازمند مدرن بودن است. دنیای مدرن امروزی باعث شده است که تنوع زیادی وجود داشته باشد و در نتیجه انتخاب ها روز به روز سخت تر شوند‌. اما آیا می شود با هر انتخاب مدرنی شیک بود؟ قطعا جواب شما به این سوال منفی خواهد بود. شرکت آمریکایی هایسنس با تولید محصولاتی از جمله یخچال ساید بای ساید چنین انتخاب هایی را برای همه آسان کرده است. چرا که در یک آن ، شیک بودن و مدرن بودن را به شما ارایه می دهد . علاوه بر آن جادار بودن یخچال ساید بای ساید هایسنس فضای کافی را برای تمامی نیاز های شما فراهم می کند. چراکه طراحی بینظیری از نظر سبک و فضا ارائه کرده است . و همچنین عملکرد های فوق العاده ای دارد برای مثال شما می توانید در هر لحظه آبی خنک و گوارا بنوشید .

برچسب ها

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha