تلویزیون سونی فورکی مدل X95J اسمارت 65 اینچNew 4K Sony smart TV model X95J 2022

تلویزیون سونی فورکی مدل X95J اسمارت 65 اینچ
قیمت:
۹۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

قیمت و ساختار کلی تلویزیون سونی فورکی مدل X95J اسمارت 65 اینچ

ساختار کلی
تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j اسمارت فورکی، از فناوری های نوین شرکت سونی که به تازگی‌ وارد بازار شده است، از برترین تلویزیون های بازار شده است. چراکه اولین تلویزیون هوش شناختی در جهان است. این تلویزیون هوشمند سونی مدل x95j، بینایی و صدا را با پردازنده ی مبتکر Cognitive Processor XR به سطحی بالاتر می برد. همچنین ارائه ی تصاویر مبتکرانه 4K، در تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j اسمارت فورکی، موجب نمایش تصاویر عمیق، طبیعی و زیبا می شود. تلویزیون سونی مدل x95j اسمارت فورکی، با فناوری پیشرفته پردازنده ی XR، هر منبع صوتی را به یک تجربه ی صوتی فراگیر تبدیل می کند. همچنین با تلویزیون سونی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل x95j، می توانید از صدای خود برای پیدا کردن سریع آنچه که می خواهید استفاده کنید. با تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی مدل x95j، به دنیای بازی های همه جانبه شیرجه بزنید. چراکه صفحه نمایش های BRAVIA XR، در تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j، یک ویترین فوق العاده برای گرافیک فوق العاده و صداهای فراگیر است که بازی ها را زنده می کند. همچنین تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی مدل x95j، تلویزیونی ایده‌آل برای PlayStation5، است. چون می توانید در هنگام بازی رنگ های پر جنب و جوش و کنتراست شدید را تجربه کنید. همچنین صدا در تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j اسمارت فورکی، تطابق کاملی با صحنه های اکشن دارد. همچنین تلویزیون سونی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ، با استفاده از مواد پایدار باعث می شود که آلودگی محیط زیست کاهش یابد، و با ملاحظات محیطی روبه‌رو می شود. همچنین در ساخت تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j، از پلاستیک کمتری نسبت به سایر تلویزیون ها استفاده شده است. این کار علاوه بر افزایش کیفیت، امکان بازیافت بیشتری را فراهم می کند. با تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی مدل x95j، پالتی گسترده از رنگ های طبیعی و زیبا داشته باشید.با تلویزیون ۶۵ اینچ سونی اسمارت فورکی مدل x95j، عمق زندگی واقعی را با سیاهی عمیق و روشنایی شدید احساس کنید. همچنین با تلویزیون اسمارت فورکی ۶۵ اینچ‌ سونی مدل x95j، صحنه های سریع و اکشن را بدون تاری تماشا کنید‌ و هچنین شاهد تصاویر زیبا در سرار صفحه نمایش باشید. با تلویزیون اسمارت فورکی سونی ۶۵ اینچ مدل x95j، هر چیزی را که تماشا کنید از صدای فراگیر واقعی برخوردار است. چراکه تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی مدل x95j، بهترین صدا را ارائه می دهد. این تلویزیون سونی اسمارت فورکا، وضوح صدا را افزایش می دهد، بنابراین شما قادر خواهید بود تمامی گفتگو ها را واضح بشنوید و از چت تصویری با دوستان و خانواده ی خود نهایت لذت را ببرید. با تلویزیون اسمارت فورکی سونی ۶۵ اینچ‌ مدل x95j، این امکان برایتان فراهم می شود که تمامی دستگاه های خود را با یک کنترا از راه دور هوشمند کنترل کنید. پایه ی پرستیژ طراحی شده برای تلویزیون سونی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل x95j، به شما امکان این را می دهد که تلویزیون خود را در چند حالت مختلف نصب کنید. بنابراین با داشتن تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدلx95j اسمارت فورکی، تلویزیونی عالی از هر لحاظی را داشته باشید.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

اولین تلویزیون هوش شناختی در جهان
تلویزیون BRAVIA XR سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی مدل x95j، بینایی و صدا را با پردازنده مبتکر Cognitive Processor XR به سطحی بالاتر می برد. این تلویزیون سونی اسمارت فورکی مدل x95j، درک می کند که انسان ها چگونه می بینند و می شنوند، و یک تجربه کاملاً جدید ارائه می دهد که شما را کاملاً در صحنه غرق می کند.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

ارائه ی تصاویر مبتکرانه 4K، همانطور که توسط چشم انسان درک می شود
با تلویزیون اسمارت فورکی ۶۵ اینچ سونی، از تصاویر عمیق، طبیعی و زیبا از هر زاویه ای با حداقل انعکاس نور لذت ببرید. پردازنده ی انقلابی تلویزیون سونی مدل x95j اسمارت فورکی، از تجزیه و تحلیل چشم انداز انسانی برای تجزیه و تحلیل متقابل و بهینه سازی صدها از هزار عنصر در یک چشم به هم زدن استفاده می کند. این فناوری در تلویزیون فورکی سونی ۶۵ اینچ مدل x95j، همراه با پنل LED Full Array، تصاویر فوق العاده واقعی و با کنتراست بسیار بالا و واقعی ارائه می دهد.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

هر صدایی را به یک تجربه کاملا فراگیر تبدیل کنید.
فناوری پیشرفته بلندگو با پردازنده شناختی XR، در تلویزیون ۶۵ اینچ اسمارت فورکی سونی، هر منبع صوتی را به یک تجربه صوتی فراگیر تبدیل می کند. با تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j، صدای ه‍ر آنچه را که میبینید، واضح و دقیق می شنوید. با تلویزیون اسمارت فورکی مدل x95j سونی، از سرگرمی های خود به روشی کاملاً جدید با صدا و تصویر در هماهنگی کامل لذت ببرید.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

هزاران فیلم و نمایش با صدای شما
با تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j اسمارت فورکی، از صدای خود برای پیدا کردن سریع آنچه می خواهید تماشا کنید استفاده کنید. برای این کار فقط کافیست عنوان آنچه را که می خواهید بگویید. برای مثال با گفتن عنوان خاصی مانند: «نمایش‌های تلویزیونی ماجراجویانه علمی تخیلی را به من نشان بده» به طور گسترده‌ای در آین مورد به جستجو بپردازید. به دنیای بازی های همه جانبه شیرجه بزنید صفحه نمایش های BRAVIA XR، در تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j، یک ویترین فوق العاده برای گرافیک فوق العاده و صداهای فراگیر است که بازی ها را زنده می کند.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

ایده آل برای PlayStation®5
 تلویزیون سونی اسمارت فورکی BRAVIA XR، خود را با کنسول PlayStation®5 جفت کنید تا تجربه بازی فوق العاده ای داشته باشید. با تصویر و صدای فراگیر، در این تلویزیون سونی اسمارت فورکی مدل x95j،  احساس خواهید کرد که درست در میانه صحنه هستید.
تجربه ی رنگ های پر جنب و جوش و کنتراست شدید در هنگام بازی
 تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j اسمارت فورکی، بازی‌ها با طیف وسیعی از رنگ‌های دنیای واقعی و کنتراست عمیق زنده می‌شوند که بهترین جزئیات را به نمایش می‌گذارد. بنابراین با تلویزیون سونی اسمارت فورکی مدل x95j، با زاویه ی دید گسترده‌ای،از جزئیات در تمامی قسمت های کناره و مرکز، لذت ببرید.

تطابق کامل صدای فراگیر با صحنه های اکشن
فناوری تعبیه شده در صفحه نمایش تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j اسمارت فورکی، صفحه را به بلندگو تبدیل می کند. این فناوری باعث می شود هر آنچه را که شما می شنوید از مکانی درست به گوش شما برسد.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

جزئیات بیشتری را در صحنه های با کنتراست بالا مشاهده کنید نقشه برداری خودکار HDR Tone
در تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی مدل x95j،با خودکار HDR Tone Mapping، تنظیمات HDR فوراً در طول راه اندازی اولیه کنسول PS5™ شما بهینه می شود. PS5™ شما به‌طور خودکار مدل‌های تلویزیون BRAVIA XR را تشخیص می‌دهد و بهترین تنظیمات HDR را برای تلویزیون شما انتخاب می‌کند. بنابراین حتی در صحنه‌های کنتراست بالا، جزئیات و رنگ‌های مهم را در روشن‌ترین و تاریک‌ترین قسمت‌های صفحه مشاهده خواهید کرد.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

حالت تصویر ژانر خودکار
در تلویزیون اسمارت فورکی ۶۵ انچ مدل x95j سونی، XR به‌طور خودکار به حالت بازی می‌رود تا تاخیر ورودی را به حداقل برساند و عملکرد را سریعتر کند. هنگام تماشای فیلم در کنسول‌های PlayStation5®، به حالت استاندارد برمی‌گردد تا روی پردازش تصویر با صحنه‌های واضحتر تمرکز کند.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

پلتی گسترده از رنگ های طبیعی و زیبا
رنگ هایی را ببینید که برای چشم انسان طبیعی و زیبا هستند. پردازنده شناختی XR، صفحه نمایش منحصر به فرد تلویزیون سونی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ را قادر می سازد تا به پالت وسیع تری دسترسی داشته باشد و هر رنگ را با تفاوت های ظریفی که در دنیای واقعی مشاهده می شود، بازتولید کند. در تلویزیون سونی مدل x95j اسمارت فورکی، با رنگ و اشباع گسترده، سایه های روشن و بافت واقعی را می توان در گل ها مشاهده کرد. حتی رنگ های کم رنگ نیز واقعی به نظر می رسند.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

عمق زندگی واقعی با سیاهی عمیق و روشنایی شدید
با تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j، کنتراست نفس گیر را احساس کنید، درست مانند زندگی واقعی. پردازشگر شناختی XR تعبیه شده در تلویزویون سونی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ، داده ها را تجزیه و تحلیل می کند و تصاویر را به همان روشی که چشم انسان برای رنگ و عمق زندگی واقعی متمرکز می کند، بهبود می بخشد. با تقویت‌کننده کنتراست XR، نواحی روشن روشن‌تر و نواحی تاریک تیره‌تر می‌شوند و دیگر هیچ جزئیات دیگری تحت تأثیر سایه قرار نمی‌گیرد یا در نقاط برجسته از بین می‌رود.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

بازسازی بافت از دست رفته، روشی هوشمندانه
محتوا و منابع در تلویزیون سونی مدل x95j اسمارت فورکی،با ارتقاء مقیاس XR 4K، از سرگرمی هایتان با رزولوشن نزدیک به 4K، لذت خواهید برد. با پردازشگر شناختی XR تلویزوین سونی مدل x95j اسمارت فورکی ۶۵ اینچ، به حجم وسیعی از داده ها دسترسی دادید چراکه بافت ها و جزئیات از دست رفته را برای تصاویر دنیای واقعی به طور هوشمند بازسازی می شوند. با تلویزیون اسمارت فورکی ۶۵ اینچ،جزئیاتی مانند خز حیوانات با مشخصه طبیعی و صخره هایی با خطوط واضح را ببینید.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

پردازش هوشمند حرکت برای صحنه های سریع و بدون تاری
تماشای فیلم های ورزشی و سریع با تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی، بسیار بهتر شده است. پردازنده شناختی XR تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j، با XR Motion Clarity داده‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کند تا اطمینان حاصل شود که عملکرد صاف، روشن و شفاف باقی می‌ماند.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

تصاویر زیبا در سراسر صفحه نمایش
 پانل X-Wide Angle™، در تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی مدل x95j، تصاویر را از هر زاویه ای زیبا نگه می دارد، بنابراین حتی افرادی که در کناره ها تماشا می کنند، به اندازه کسانی که از مرکز تماشا می کنند، تجربه رضایت بخشی دارند. و با X-Anti Reflection، تصاویر با انعکاس نور کمتر بسیار واضح تر می شوند.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

مطابقت کامل صدا با تمامی صحنه ها
تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی، با تجربه ی صوتی که ما از جهان داریم، مطابقت دارد. فناوری XR Sound Position، در تلویزیون ۶۵ اینچ سونی اسمارت فورکی، واقعیت صدای پشت تصویر را برای شما به ارمغان می‌آورد. با توییت‌های موقعیت‌یابی صدا در این تلویزیون LED BRAVIA XR Full Array، صدا دقیقاً با آنچه روی صفحه است مطابقت دارد تا تجربه‌ای واقعاً فراگیر داشته باشد.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

ارتقای تمامی سرگرمی هایتان به صدای فراگیر سه بعدی
با BRAVIA XR، در تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j اسمارت فورکی، هر چیزی که تماشا می‌کنید از صدای فراگیر واقعی برخوردار است. XR Surround صدای فراگیر را از طرفین و به صورت عمودی ایجاد می کند تا بتوانید صدای سه بعدی را بدون نیاز به بلندگوهای درون سقفی یا بلندگوهای بالا تجربه کنید.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

بهترین با صدای سونی
 جدیدترین تلویزیون براویا سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی، با تجهیزات صوتی سونی، یک تجربه صوتی و تصویری فراگیر را با کیفیت تصویر و صدای XR فوق العاده برای شما به ارمغان می آورند.

افزایش وضوح صدا برای گفتگو با Voice Zoom™
با تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی، بدون افزایش صدا، گفتگوهای تلویزیون را واضح تر بشنوید. حتی اگر شنیدن گفتار سخت باشد، Voice Zoom  نوع صدا را تشخیص می دهد، آن را تجزیه و تحلیل می کند و وضوح آن را افزایش می دهد.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

موارد دلخواه گوشی هوشمند خود را بزرگ کنید
با تلویزون سونی مدل x95j اسمارت فورکی، به سرعت و به راحتی از ویدیوها، عکس‌ها، بازی‌ها و موارد دیگر در دستگاه‌های iOS یا Android خود در صفحه بزرگ لذت ببرید.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

چت تصویری با دوستان و خانواده در صفحه بزرگ لذت ببرید
با اتصال تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی خود به دوربین، با دوستان و خانواده خود در صفحه بزرگ تماس بگیرید.
تمام دستگاه های خود را با یک کنترل از راه دور هوشمند کنترل کنید
همه دستگاه های متصل شما را می توان با کنترل هوشمند تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی، کنترل کرد. دسترسی یک دکمه به خدمات ویدیوی درخواستی، نمایش‌ها و فیلم‌ها را در چند ثانیه به اتاق شما می‌آورد.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

پایه پرستیژ چند حالته و همه کاره، برای قرار دادن تلویزیون
 پایه چند حالته در تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j اسمارت فورکی، به شما امکان انتخاب یک تنظیم استاندارد را می دهد که شما را بر روی تصویر متمرکز می کند، امکان تنظیم باریک برای قفسه های کوچکتر و تنظیم نوار صوتی برای موقعیت ایده آل سیستم صوتی شما با تلویزیون ۶۵ اینچ سونی مدل x95j برای شما فراهم می شود.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچتلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

طراحی زیبا برای تماشای همه جانبه
طراحی مینیمالیستی One Slate تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j، با حاشیه‌های Seamless Edge، صفحه‌نمایش را در یک صفحه شیشه‌ای قرار می‌دهد که به طور طبیعی ظریف است و شما را روی عکس متمرکز می‌کند. تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی، یک تلویزیون با استایل بسیار عالی است که به گونه ای طراحی شده است که ظاهر و صدایی زیبا داشته باشد، چه روی پایه یا روی دیوار نصب شود.

تصاویر و صدای عالی در هر محیطی که باشد
 با تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی، بنشینید و از یک تجربه تماشای جذاب لذت ببرید.چراکه فناوری منحصربه‌فرد بهینه‌سازی محیط در تلویزیون اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل x95j، با حسگر نور به‌طور خودکار تصویر و صدا را با محیط شما تنظیم می‌کند.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

از سرگرمی هایتان با کیفیت استودیو لذت ببرید.
این تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j اسمارت فورکی، با طیف وسیعی از فناوری‌هایی که نیت سازندگان را حفظ می‌کند، از جمله حالت کالیبره‌شده Netflix و Dolby Vision®، تمام درام و هیجان تخیل کارگردان را بازتولید می‌کند. و از آنجایی که Calman Ready است، سازندگان حتی می توانند از آن در طول ویرایش های تولید استفاده کنند.

تلویزیون سونی فورکی مدل x95j اسمارت 65 اینچ

با رنگ‌های مشکی OLED نهایی، به تماشای همه‌جانبه بروید
 با تلویزیون OLED، از رنگ‌های واقعی‌تر و تصاویر سیاه خالص لذت خواهید برد. از آنجایی که صفحه OLED تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j، بلندگو است، صدا مستقیماً از صفحه نمایش می‌آید که دقیقاً با عملکرد و تصاویر مطابقت دارد تا تجربه‌ای کاملا همه‌جانبه داشته باشید.

امکانات جانبی دیگر

پیچ بسته با قابلیت بازیافت مکرر
یکی از مزایای SORPLAS™در تلویزیون سونی ۶۵ اینچ مدل x95j اسمارت فورکی، این است که حتی پس از چندین بار بازیافت، بیش از حد تخریب نمی شود. چراکه قطعات بازیافتی SORPLAS دارای پتانسیل کاهش حجم زباله و کمک به جامعه بازیافت هستند.
تولید با وزن کمتر و تزریق هوای خارجی
تکنیک‌های قالب‌گیری دقیق، در تلویزیون سونی مدل x95j اسمارت فورکی، پانل‌ها را در حین کاهش وزن قوی و زیبا می‌کند، بنابراین بسته‌بندی نیز نازک‌تر می‌شود و مصرف پلاستیک را کاهش می‌دهد. همچنین تزریق هوای خارجی قطعات رزین را با هوا فشار می دهد تا هم تاب برداشتن و هم ضایعات را از بین ببرد.
لجستیک پایدارتر، بسته بندی بهتر و پلاستیک کمتر
به طور معمول، مواد بسته بندی در بالا و پایین تلویزیون های براویا و همچنین در انتهای چپ و راست مورد نیاز است. پس از شبیه‌سازی‌های متعدد و دهه‌ها تجربه جهانی لجستیک، شرکت سونی، طراحی بسته‌بندی را برای محافظت از تلویزیون با مواد بسته‌بندی کاهش‌یافته بهینه کرده‌ است. و به کاهش تقریباً ۳۵ درصدی حجم پلاستیک بسته‌بندی دست یافته‌ است.

برش CO2 با بسته بندی کوچکتر و سبکتر
سونی،با مهندسی مجدد بسته بندی که از محصول در حین حمل و نقل محافظت می کند، اندازه بسته را 15٪ و وزن کل را 10٪ کاهش داده‌ است. این تعداد واحدها را در یک پالت تقریباً 1.3 برابر افزایش می دهد. در نتیجه، انتشار CO2 در هر واحد از حمل و نقل محصول تقریباً 15٪ کاهش یافته است.

صرفه جویی در منابع با استفاده ازجوهر کمتر
اطلاعات محصول چاپ شده بر روی بسته بندی به دلیل سادگی و به دقت در نظر گرفته شده اند، تا مصرف جوهر چاپ را تقریباً 90٪ کاهش دهند. تا بدون اینکه به طراحی بسته بندی و جذابیت لطمه ای وارد شود، تاثیر کمتری بر ایجاد آلودگی داشته باشد.

بازیافت، تمدید و حفظ محیط زیست
تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی BRAVIA XR  نه تنها برای شیک بودن طراحی شده است، بلکه محیط را نیز در نظر می گیرد. چراکه در تلویزوین سونی ۶۵ اینچ مدل x95j اسمارت فورکی، تا ۴۰ درصد از مواد پایدار در صفحه نمایش بزرگش استفاده شده است.
پایداری در هر صحنه با BRAVIA
با افزایش تقاضا برای صفحه نمایش تلویزیون های بزرگتر، خطر استفاده بیشتر از منابع و انرژی نیز وجود دارد. با این حال، تعهدات پایداری سونی در حال تحقق دستاوردهای بهره وری از توسعه محصول تا تلویزیون  تماشا کردن است.
تجارب همه جانبه با ملاحظات محیطی روبرو می شود
 با BRAVIA، می‌توانید از همه‌جانبه‌ترین تجارب تلویزیون و طراحی‌های خیره‌کننده، درست در کنار نوآوری‌هایی برای کاهش اثرات زیست‌محیطی با کمک به کاهش مصرف انرژی و استفاده از منابع تجدید ناپذیر لذت ببرید.
ساختن، جابجایی و استفاده موثرتر از تلویزیون با مهندسی پیشرفته
برای کاهش اثرات زیست محیطی، شرکت سونی در حال کار بر روی جنبه های مختلف در طول چرخه عمر محصول است، مانند کاهش پلاستیک بکر، بهبود راندمان حمل و نقل و بررسی مصرف برق در طول استفاده.
استفاده از پلاستیک کمتر با امکان بازیافت بالا و کیفیت عالی محصول
شرکت سونی موفق به افزایش استفاده از مواد بازیافتی، در‌ همه ی جنبه های طراحی، از توسعه ی مواد گرفته تا زیبایی شناسی، شده است و در عین حال کیفیت بالای محصول را حفظ کرده است. مخصوصا برای تلویزیون سونی اسمارت فورکی ۶۵ اینچ مدل x95j، پلاستیک‌های بازیافتی SORPLAS™ توسعه‌یافته سونی برای پوشش پشتی استفاده می‌شود، که بزرگ‌ترین بخش تلویزیون به‌حساب می‌آید، که مصرف کلی پلاستیک را تقریباً 60% کاهش می‌دهد.

سخن آخر
تلویزیون اسمارت فورکی ۶۵ اینچ سونی مدل x95j، تلویزیونی با کیفیت از هر لحاظ است. از برترین ویژگی های آن می توان به دارا بودن هوش شناختی، ارائه ی تصاویر مبتکرانه 4k، تجربه ی صدای فراگیر، استفاده از صدای خود برای پیداکردن سریع آنچه مه می خواهید، ایده آل برای انواع بازی و PlayStation5، ارائه ی رنگ های پرجنب و جوش و کنتراست شدید، تطابق صدای فراگیر با صحنه های اکشن، ارائه ی تمامی جزئیات در صحنه با کنتراست بالا، امکان بازیافت، تمدید و حفظ محیط زیست، استفاده از پلاستیک کم، کیفیت بالا و غیره اشاره کرد. بنابراین با تلویزیون سونی ۶۵ اینچ اسمارت فورکی مدل x95j با خیال راحت از سرگرمی هایتان لذت ببرید.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha