تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل A1 اسمارت 65 اینچNew 4K Smart OLED 65 inch LG TV model A1 2021

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل A1 اسمارت 65 اینچ
قیمت:
۴۳/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۵
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات کلی تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل A1 اسمارت 65 اینچ

ساختار کلی
تلویزیون هوشنمد ال جی اولد، مدل A1 تلویزیونی بی نظیر در هر زمینه ای است. تلویزیون OLED، ال جی 4k، مدل A1، یک جشن واقعی برای چشم های شماست. چراکه دارای میلیون ها پیکسل خود نور است که کیفیت تصویر فوق العاده ای را به نمایش می گذارد. همچنین با تلویزیون ال جیOLED، مدل A1، دیگر نیازی نیست که نگران سلامت چشم هایتان باشید. چراکه با تلویزیون ال جی فورکی اولد مدل A1، می توانید مدتی طولانی تلویزیون نگاه کنید. چون نمایشگرهای آن، نور آبی کم، بدون سوسو و تابش نور است. همچنین نور پس زمینه ی محدودی که تلویزیون ال جی 65 اینچ، OLED دارند، واقع گرایی شدیدی به شما در نمایش تصاویر، نشان می دهند. تلویزیون شگفت انگیز، ال جی، هوشمند اولد مدل A1، حجم کاملی از رنگ ها را به نمایش می گذارند، که در هر شرایطی، رنگ‌ها زنده باقی می‌مانند، مهم نیست صفحه را چقدر تاریک یا روشن کنید. تلویزیون ال جی OLED، یک صفحه سینما است که دروازه ای جدید را به دنیای بازی برای شما باز می کنند. آن چیزی که کیفیت تصاویر را در تلویزیون ال جی 65 اینچ، اولد فورکی مدل A1، ثابت می کند، جوایز جهانیی است که دریافت کرده است. با تلویزیون ال جی، اولد، به تمام سرگرمی های مورد علاقیتان در تمام برنامه ها شامل: Netflix، Apple TV+و ... به آسانی دسترسی داشته باشید. بلندگوهای بلوتوث دار در تلویزیون ال جی اولد مدل A1، این امکان را فراهم می کند، که به راحتی به آن وصل شوید و از صدایی فراگیر لذت ببرید. آنچه که تلویزیون ال جی OLED، را در مقایسه با سایر تلویزیون ها برجسته می کند، توجه شرکت ال جی به محیط زیست است. چراکه تلویزیون ال جی A1 65 اینچ، اولد، با پلاستیک کمتری ساخته شده اند. با تلویزیون A1  ال جی OLED، انتخاب کاملی داشته باشید.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

دنیای خود را با پیکسل های تلویزیون OLED، مدل A1، روشن کنید
تلویزیون A1 ال جی، یک جشن واقعی برای چشم های شماست. پیکسل های خودنور تلویزیون 65 اینچ، اولد، مدل A1، کیفیت تصویر فوق العاده و طیف وسیعی از امکانات را طراحی و ارائه کرده است. تلویزیون A1 ال جی OLED، با به کارگیری پیشرفته ترین فناوری ها، سطوح بی سابقه ای از شگفتی را ارائه می دهد. با داشتن تلویزیون هوشنمد OLED، هرچیزی از از یک تلویزیون انتظار دارین، ابعاد جدیدی به خود می گیرد.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

چه چیزی تلویزیون OLED را غیرقابل مقایسه می کند؟
پیکسل های خودنور، در تلویزیون فورکی ال جی و به کارگیری فناوری های منحصر به فرد نمایشگر، مشاهده ی متفاوتی را تجربه خواهید کرد. طراحی های بی نظیر تلویزیون اولد، مدل A1 برخلاف تلویزیون ال ای دی، که نور پس زمینه ی محدودی دارند، واقع گرایی شدیدی را به شما ارائه می دهند. که منحصر بودن تلویزیون 4k، ال جی OLED A1 را ثابت می کند.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

پیکسل های خودنور، 100 میلیون دلیل برای دوست داشتن OLED
از نظر کیفیت تصویر، اولدA1 بر LED ها پیشی گرفته است. زیرا تلویزیون اولد ال جی مدل A1، دارای میلیون ها پیکسل خودنور است که رنگ های واقعی را به نمایش می گذارد. در نتیجه با تلویزیون هوشمند OLED ال جی، تجربه ی یک‌ تماشای بی نظیر را داشته باشید.
با کنتراست بی نهایت در تلویزیون OLED ال جی، مدل A1، LED ها را به فراموشی بسپارید.
به بیان ساده، تلویزیون ال جی اولد، دارای میلیون‌ها پیکسل خودنور است که برای دستیابی به سیاهی کامل و کنتراست بی‌نهایت روشن و خاموش می‌شوند. کنتراست بی نهایت، در تلویزیون ال جی مدل A1، اولد، چندین برابر بهتر از تلویزیون LED و مینی ال ای دی است.مهم نیست که تلویزیون LED، چقدر نور پس زمینه داشته باشند، تلویزیون LED همیشه از تلویزیون ال جی مدل A1، OLED عقب می مانند.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

تلویزیون اولد مدل A1 آزمون صد در صدی خلوص رنگ را با موفقیت پشت سر گذاشت.
Intertek، آژانس بین‌المللی تست، تأیید می‌کند که تلویزیون‌های OLED ال‌جی مدل A1 100% رنگ‌ها را تولید می‌کنند. این رنگ‌ها به طور کامل با رنگ‌های اصلی مطابقت دارند. بنابراین، تمام مطالب مطابق با خواسته های کسی است که آنها را ایجاد کرده است.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

100% حجم رنگ؛ نمایشگر رنگی خیره کننده
تلویزیون‌های OLED ال‌جی مدل A1،به لطف فناوری بازتولید رنگ عالی، به حجم کاملی از رنگ می رسند. با 100 درصد حجم رنگ، فناوری موجود در تلویزیون اولد ال‌جی می‌تواند 100 درصد طیف رنگ DCI-P3 را در یک فضای رنگی 3 بعدی، که کل محدوده روشنایی تلویزیون را در بر می‌گیرد، ایجاد کند. این بدان معناست که مهم نیست، صفحه را چقدر روشن یا تاریک کنید، رنگ ها در هر شرایطی همیشه زنده باقی می مانند.

تلویزیون OLEDA1 ال جی یک تجربه دیداری بی نظیر.
اگر به دنبال تلویزیونی هستید که شبیه هیچ تلویزیون دیگری نباشد، تلویزیون 4k، ال جی مدل A1 اولد، بهترین انتخاب برای شماست. تلویزیون هوشمند ال جی اولد، یک شاهکار به تمام معناست. چراکه تلویزیون فورکی ال جی OLED، یک صفحه سینما، دروازه ای به دنیای بازی و صندلی ردیف جلو برای رویدادهای ورزشی شماست. تلویزیون اولد ال جی A1 65 اینچ هرآنچه که شما از یک تلویزیون خاص انتظار دارید را، به شما ارائه می دهد.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

سینما OLED A1، با بهترین جوایز جهانی
تلویزیون ال جی 65 اینچ اولد، مدل A1، با عملکردی شایسته در ارائه ی تصاویری تیز، جایزه ی اسکار را دریافت کرده است. چرا که در تلویزیون ال جی، 65 اینچ اولد A1، با رنگ سیاه و سفید و صددرصد پایداری و خلوص رنگ، می‌توانید فیلم‌های خود را آنطور که می خواهید تماشا کنید.

سرگرمی های دلخواه تان را در خانه داشته باشید.
با تلویزیون ال جی 65 اینچ اولد، می توانید به تمامی برنامه های، Disney و Netflix و +TV Apple و پرایم آمازون دسترسی داشته باشید. با این ویژگی شگفت انگیز در تلویزیون 4k ال جی مدل A1، اولد، برنامه های مورد علاقه یتان را از میان جدیدترین فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی، مستندها و رویدادهای ورزشی زنده انتخاب کنید. و همه ی آنچه را می خواهید یک جا و به راحتی داشته باشید.

Dolby Vision IQ و Dolby Atmos یک تجربه تلویزیونی انقلابی
فناوری Dolby Vision IQ در تنظیمات تلویزیون فورکی ال جی، اولد، تصویر را بر اساس نوع محتوا و محیط تنظیم می کند‌. همچنین Dolby Atmos صدای فراگیر چند بعدی را ارائه می دهد. این ترکیت فوق العاده در تلویزیون 4k ال جی 65 اینچ، اولد، تنایج فوق العاده سینمایی خیره کننده ای را ایجاد می کند.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

با FILMMAKER MODE فیلم را از دید کارگردان ببینید.
ویژگی FILMMAKER MODE، در تلویزیون ال جی A1 اولد فورکی، صاف کردن حرکت را غیرفعال می کند و ظاهر، رنگ های فریم اصلی را حفظ می کند. این فناوری در تلویزیون OLED، مدل A1، به شما امکان می دهد، فیلم را آنطور که گارگردان ساخته است، یعنی با دیدگاهی که او داشته است ببینید. این ویژگی بی نظیر تلویزیون 65 اینچ A1  اولد ال جی تجربه ی لذتی بینهایت را برای شما به ارمغان می آورد.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

لذت کامل با HDR10 Pro
فناوری محدوده ی دینامیکی تلویزیون فورکی ال جی اولد مدل A1، روشنایی را برای غنی‌سازی رنگ‌ها، آشکار کردن تمام جزئیات و ارائه وضوح فوق‌العاده واقعی در هر فریم تنظیم می‌کند.همچنین این ویژگی منحصربه‌فرد محتوای کلاسیک HRD را تشدید می کند. اکنون با تلویزیون 65 اینچ A1 اولد، ال جی همه فیلم ها و برنامه های مورد علاقه یتان از ابتدا تا انتها زنده تر و زنده تر به نظر می رسند.

با تلویزیون OLED، همیشه برنده ی بازی باشید
تلویزیون فورکی ال جی اولد، مدل A1، با زمان پاسخ‌دهی سریع و نمایشگری که تجربه بازی روان‌تری را ارائه می‌کند، شما جلوتر از هرکسی خواهید بود. با تلویزیون ال جی اولد نهایی شدن بازی هایتان را تجربه کنید.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

بهینه سازی بازی، سطح بی سابقه ای از کنترل
 فناوری Game Optimizer در تلویزیون 4k ال جی OLED، مدل A1، تمام تنظیمات بازی شما را در یک جا جمع آوری می کند. تلویزیون 65 اینچ ال جیA1  OLED، بدون توجه به نوع بازی، تصویر را برای بهینه سازی گرافیک تنظیم می کند. و تصویری با نهایت کیفیت و گرافیک به شما نشان می دهد.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

تلویزیون OLED A1، تلویزیونی که برای ورزش دوستان ساخته شده است.
تلویزیون اولد ال‌ جی مدل A1، هر رویداد ورزشی را با واقع‌گرایی بی‌نظیر ارائه می‌کند. همچنین سریع‌ترین حرکت همراه با حرکت روان، سطح بی‌سابقه‌ای از سرگرمی را به شما هدیه می‌دهد. با داشتن تلویزیون ال جی فورکی 65 اینچ A1، شما همیشه یک صندلی در ردیف جلو برای همه رویدادهای بزرگ ورزشی خواهید داشت.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

هشدار ورزشی
هیچ بازی را از دست ندهید!
فناوری طراحی شده در تلویزیون اولد ال جی فورکی مدل A1، با نام Sport Alert، اعلانی را قبل، حین و بعد از هر بازی ارسال می کن. بنابراین با تلویزیون اولد، ال جی 65 اینچ، مدل A1، شما هرگز نگران از دست دادن بازی های تیم های مورد علاقه خود نخواهید بود، حتی زمانی که در حال تماشای چیزهای دیگر هستید.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

BT Surround یک مزیت قطعی
بلندگوهای بلوتوث دار در تلویزیون ال جی اولد مدل A1، این امکان را فراهم کرده اند که به راحتی به آن وصل شوید تا از صدایی فراگیر و بی سیم نهایت لذت را ببرید. با این مزیت فوق العاده، کوچکترین اقدام در بزرگترین بازی ها برایتان واقعی تر خواهد شد.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

طراحی بی نظیر OLED A1 ، نوآوری با ابعاد باورنکردنی
تلویزیون OLED ال جی فورکی مدل A1، ظاهر تلویزیون ها را متحول کرده اند. طراحی غیرممکن باریک تلویزیون 65 اینچ، اولد A1، نفس شما را بند می آورد. تلویزیون فورکی اولد A1 ال جی، فقط مکملی برای دکوراسیون منزل شما نیست، بلکه چیزی فراتر از آن است .
سبک خود را انتخاب کنید.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

اندازه های بیشتر، شگفتی بیشتر
تلویزیون A1 اولد ال جی در 4 سایز از 48 اینچ تا 77 اینچ موجود است. همچنین تلویزیون OLED ال جی مدل A1، اکنون در رنگ‌های Meteor Titan یا Vanilla White نیز موجود است.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

پایه گالری طراحی شده تا برجسته باشد.
آثار هنری دیگر فقط برای دیوارها نیستند. پایه گالری طراحی شده در تلویزیون A1 ال جی اولد فورکی به شما این آزادی را می دهد که تلویزیون خود را در هر کجا که می خواهید قرار دهید و خانه خود را به یک گالری هنری تبدیل کنید.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچتلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

پردازنده 4K IA نسل چهارم α7 هوشی که شگفت زده می کند.
در قلب تلویزیون OLED A1 ال‌جی، پردازنده نسل چهارم AI 4K α7 قرار دارد، که یک تراشه انقلابی  است که از الگوریتم‌های یادگیری عمیق برای تحلیل و بهینه‌سازی محتوا استفاده می‌کند. در تلویزیون ال جی 4k، اولد مدل A1، تنظیمات تصویر و صدا به صورت خودکار هستند، بنابراین هر چیزی که تماشا می کنید دیدنی می شود.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

تصویر هوش مصنوعی، چیزی که حرفه ای به نظر می رسد.
الگوریتم یادگیری عمیق در تلویزیون فورکی الجی 65 اینچ A1، با استفاده از یک پایگاه داده بزرگ، از بیش از یک میلیون نقطه داده بصری، محتوا را شناسایی می کند، بنابراین نویز را حذف می کند و کیفیت تصویر را بهینه می کند.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

ال جی OLED A1 از وضعیت کلی غافل نمی شود.
در مقایسه با تلویزیون LED، تلویزیون اولد ال جی مدل A1، برای شما ایمن تر و برای محیط زیست بهتر هستند. از آنجایی که در تلویزیون‌های ال جی 65 اینچ، OLED، از پیکسل‌های خودنور استفاده می‌شود، هنگام تماشای طولانی ‌مدت، چشم‌های شما را کمتر تحت فشار قرار می‌گیرد. همچنین پنل‌های OLED A1 ال‌جی نیز به دلیل کاهش خطر انتشار آلاینده‌های مضر به عنوان دوست‌دار محیط ‌زیست شناخته شده‌اند.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

هوش مصنوعی  ThinQ
گمان می کنید می دانید هوش مصنوعی چیست؟
دوباره فکر کنید، LG ThimQ اینجاست تا تجربه ی شما را از داشتن تلویزیون هوشمند، به حداکثر برساند. در تلویزیون ال جی OLED، مدل A1، دستیار صوتی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تلویزیون خود را با صدای خود با صفحه اصلی کاملاً جدید کنترل کنید. تلویزیون اولد ال جی، مدل A1، امکان کنترل بیشتری را به شما ارائه می دهد. بنابراین شما با تلویزیون ال جی اولد A1، راحتی را به معنای واقعی آن احساس می کند.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

طراحی صفحه ی اصلی جدید
با تلویزیون ال جی OLED، مدل A1، روزهای جستجوی بی پایان شما برای محتوای جدید یا موارد دلخواه قدیمی به پایان می رسد. صفحه ی اصلی در تلویزیون 65 اینچ اولد مدل A1، مجدداً طراحی شده است تا همه چیزهایی را که ارزش داشتن دارند، در یک مکان به شما نشان دهد. با تلویزیون ال جی اولد A1 4k، از توصیه های شخصی بر اساس سابقه مشاهده، دسترسی سریع به انواع محتوا و کنترل آسان تر دستگاه های متصل لذت ببرید.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

ریموت جادویی جدید، تقریباً یک عصای جادویی
کنترل از راه دور جادویی جدید، در تلویزیون اولد مدل A1 ال جی دارای طراحی ارگونومیک است که گرفتن آن را آسان می کند. همچنین سیستم نقطه و اسکرول تلویزیون ال جی، OLED A1  امکان جستجوهای سریعتر را فراهم می کند. همچنین هوش مصنوعی داخلی، در تلویزیون ال جی،65 اینچ، اولد، مدل A1، دسترسی آسان به خدمات را فراهم می کند، در حالی که میانبرهای ارائه دهندگان برتر محتوا به شما امکان دسترسی به محتوای مورد علاقه خود را می دهد. علاوه بر این تلویزیون ال جی OLED، مدل A1، اکنون دارای قابلیت Magic Tap است. که یک ترفند جدید هوشمند است، که تلفن شما را به تلویزیون شما متصل می کند.

تلویزیون فورکی ال جی جدید اولد مدل a1 اسمارت 65 اینچ

دستور صوتی، اوج رفاه شما
فناوری هوش مصنوعی ThinQ، در تلویزیون ال جی OLED، مدل A1، به شما امکان می دهد، وسایل اینترنتی خود را از طریق صدای طبیعی خود، کنترل کنید. چراکه صدای ظبیعی شما را تشخیص می دهد و می توانید به وسیله ی آن فرمان دهید و کنترل کنید. بنابراین، با ادغام آمازون الکسا، می توانید تلویزیون اولد ال جی مدل A1، خود را با صدای خود کنترل کنید و سریعتر به سرگرمی های موردعلاقه ی خود برسید.

راحتی چشم
 برای مدت طولانی تری بدون ناراحتی تلویزیون تماشا کنید.
اگر نگران چشم‌های خود و خانواده‌تان هستید، تلویزیون‌های OLED ال‌جی مدل A1، به شما امکان می‌دهند برای مدت طولانی‌تری تلویزیون تماشا کنید. آنها توسط آژانس های بین المللی TÜV Rheinland (TUV) و Underwriter Laboratories (UL) به عنوان نمایشگرهایی با نور آبی کم، بدون سوسو و تابش نور تأیید شده اند. تلویزیون‌های اولد ال‌جی 65 فورکی مدل A1، همچنین اولین پنل‌هایی از هر نوع تلویزیونی هستند که گواهینامه Eyesafe® توسعه یافته توسط TUV-Eyesafe® را دریافت کرده‌اند

توجه به محیط زیست در ذات ماست.
 تلویزیون OLED A1 ال جی رسما برای کره زمین بهتر هستند. چرا که در مقایسه با تلویزیون‌های LED، تلویزیون 4k ال جی اولد، مدل A1، ایمن‌تر هستند، زیرا از نور پس‌زمینه استفاده نمی‌کنند، با پلاستیک کمتر ساخته شده‌اند، از مواد خطرناک کمتری استفاده می‌کنند و خطر کمتری برای آلودگی هوای داخل ساختمان دارند.

سخن آخر
راحتی، زیبایی و کیفیت را همزمان با تلویزیون ال جی OLED، مدل A1، تجربه کنید. با استفاده از تلویزیون 4k، ال جی OLED A1، تلویزیون خود را از راه دور کنترل کنید. چراکه فناوری هوش مصنوعی ThinQ، این امکان را به شما می دهد که با صدای طبیعی خود، تلویزیون خود را کنترل کنید. همچنین طراحی های بی نظیر تلویزیون ال جی اولد، مدل A1، در طرح ها و اندازه های متفاوت، دکوراسیون منحصر به فردی را به منزل شما می دهد. همچنین پیکسل های خودنور تعبیه شده در این تلویزیون ال جی OLED، مدل A1، تصاویری با کیفیت بی نظیر ارائه می دهند، که واقع گرایی را تجربه خواهید کرد. و سلامت چشم های خود را تضمین می کنید.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha