تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500HNew 4K Smart 65 inch SONY TV 2020 model X9500H

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی تلویزیون جدید سونی 4K اسمارت 2020 مدل X9500H
* توجه ! تلویزیون جدید سونی 4K اسمارت 2020 مدل  در سایز های 55 اینچ، 65 اینچ و 75 اینچ موجود است !

مقدمه
برای خرید تلویزیون فاکتورها و ملاک های فراوانی مورد توجه قرار دارند. کیفیت تصویر بالا، پخش صدا با وضوح و توان بالا، امکان اتصال به اینترنت و برخورداری از امکانات اسمارت به روز و سرگرم کننده از جمله قابلیت هایی است که خریداران به آن ها توجه دارند. برند سونی تمامی این قابلیت ها را با عالی ترین کیفیت در اختیار تلویزیون های سری 9 و بالا رده ی خود قرار داده است.


ساختار کلی
تلویزیون سونی X9500H مدلی با امکانات عالی است که می توان به جرات آن را یک سر و گردن بالا تر از مدل های تولید شده در برند سونی معرفی کرد. این تلویزیون اسمارت امکانات کاملا حرفه ای و جذاب را در اختیار دارد که به نسبت مدل 2019 با نام X9500G تغییراتی عمده و جذابی کرده است. در بخش طراحی، شما در تلویزیون جدید 2020 سونی شاهد طراحی پایه ی جذاب و بدنه ای ظریف تر هستید. ساختار نمایشگر تغییراتی کلی داشته است و امکاناتی نیز برای ارائه ی تصاویر طبیعی تر و رنگ های کامل تر به تلویزیون سری 9 اضافه شده اند. امکانات، توان و کیفیت صوتی نیز تغییراتی را به همراه داشته اند. سیستم صوتی در این تلویزیون با توان 30 وات صدا را پخش می کند، که توان 10 وات مربوط به 2 اسپیکر اضافه تر در این محصول می باشند و صدایی همه جانبه و قدرتمند را با جزئیات دقیق به گوش شما می رسانند. نوع طراحی اسپیکرها و فناوری های پخش صدا نیز در مدل X9500H سونی پیشرفته تر شده اند. امکانات اسمارت موجود بر روی این محصول شما را به دنیای هوشمند می کشانند. راحتی استفاده و بهره گیری از این امکانات شما را به این بخش از قابلیت تلویزیون ها علاقه مندتر می کند و دورهمی هایی جذاب و خاطره انگیزی را برای شما رقم خواهد زد. انتظارات از تلویزیون X9500H سونی به عنوان عالی ترین مدل از سال 2020 در میان تلویزیون های ال ای دی بسیار بالاست و برند بزرگ و موفق سونی با امکاناتی که در آن گنجاده است در حد بالایی این انتظارات را برآورد خواهد کرد.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

کیفیت تصویر تلویزیون X9500H
تلویزیون های سونی همواره پیشتاز ارائه کیفیت تصویر عالی بر روی نمایشگر خود بوده اند. پردازنده X1 به عنوان پردازنده قدرتمند بر روی تلویزیون X9500H سونی در تلاش است تا امکان دیدن رنگ های مشکی عمیق و روشنایی بالا را فراهم کند و از هر زاویه امکان دیدن صحنه هایی واضح و طبیعی فراهم باشد. این پردازنده قدرتمند به کمک پایگاه داده قوی که در اختیار دارد رنگ ها، کنتراست و وضوح تصویر را آنالیز می کند تا آن ها را به عالی ترین شیوه به نمایش بگذارد. نمایش واقعگرایانه تصاویر از هر زاویه بر روی نمایشگر این تلویزیون اسمارت امکان پذیر شده است و کمترین تاری در آن ها به نمایش گذاشته می‌شود و جزئیات بیشتری از صحنه های اصلی و سایه ها را بر روی نمایشگر حرفه ای تلویزیون سونی کشف خواهید کرد. تکنولوژی نمایشگر جدید Full Array LED امکان نمایش صحنه هایی کاملاً واضح و با روشنایی و تیرگی کامل را فراهم می‌کند.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

مکانیزم تولید تصاویر با فناوری Full Array LED
بر روی نمایشگر تلویزیون جدید و 2020 سونی مدل X9500H از دیدن تصاویر واقعی و زنده لذت ببرید. بر روی این نمایشگر سطح جدیدی از کیفیت تصویر و جزئیات صحنه ها را مشاهده می کنید و صحنه هایی کاملاً واضح و طبیعی را می بینید. نمایشگر با ساختار Full Array LED با ایجاد نقاط تاریک در بخش‌های تاریک تصویر و تقویت روشنایی در مناطق روشن تصویر، صحنه هایی با کنتراست و تضاد رنگی بیشتری را ایجاد می کند. این تضاد بیشتر، تصاویر واقع بینانه تری را ایجاد می کند. صحنه‌ها با عمق طبیعی تر و روشنایی متناسب‌تر ایجاد و ارائه می شوند. فناوری های پیشرفته تقویت کنتراست از جمله X-tended Dynamic Range  نیز بر روی این محصول مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا روشنایی مناطق روشن و تاریکی مناطق تیره بیشتر و با عمق بالاتر دیده شود و صحنه هایی طبیعی را ببینید.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500Hتلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H


تاثیر قابلیت Object-based HDR remaster  بر روی کیفیت تصویر
تلویزیون X9500H سونی به کمک Object-based HDR remaster صحنه هایی با جذابیت بیشتر را ایجاد می کند. به کمک این فناوری جدید از برند سونی، رنگ ها و تصاویر به صورت مجزا آنالیز می شوند و مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت. این فناوری اشیا را از پس زمینه اصلی جدا کرده و به صورت جداگانه تجزیه و تحلیل می‌کند تا کنتراست آن ها را به صورت دقیق تر تنظیم نماید. با این وجود کنتراست تنها در یک منحنی سیاه و سفید تنظیم نمی‌شود بلکه اشیا نیز در این تنظیم کنتراست تاثیرگذار خواهند بود. با این وجود صحنه هایی که ایجاد می شوند دارای عمق، بافت و صحنه‌هایی واقع گرایانه تر می باشند.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

پردازنده تصویر X1™ Ultimate
در برخی از مدل های سونی پردازنده تصویرX1™ Extreme  مورد استفاده قرار گرفته است اما اکنون برنده بزرگ سونی پردازنده X1™ Ultimate  را مورد استفاده قرار داده است تا ویژگی های منحصر به فردی را به این تلویزیون جدید و بالارده خود ببخشد. پردازنده جدید دو برابر از مدل نسل قبلی خود سریع تر و پایگاه داده غنی تری را در اختیار دارد تا تصاویر فورکی را با جزئیات و بافت نزدیک تر به دنیای واقعی در تجزیه و تحلیل کرده و ایجاد کند. این پردازنده قدرتمند حتی صحنه هایی که با رزولوشن فول اچ ‏دی شده اند را نیز با پایگاه ‌داده قوی خود به وجود می‌آورد تا این صحنه ها نیز با کیفیت بالاتر و در حد رزولوشن فورکی ایجاد شوند. با این وجود صحنه هایی که ایجاد می شوند مبتنی بر شی بوده و کاملاً به واقعیت نزدیک اند.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

رنگ های طبیعی تر با تنوع بیشتر
فناوری TRILUMINOS بر روی تلویزیون اسمارت X9500H سونی به خلق تصاویر با دقت رنگی بیشتر کمک می کند. این فناوری با در اختیار گرفتن طیف رنگی وسیع تر و با همراهی پردازنده ی تصویر X1 و انطباق آن با پایگاه داده قدرتمند سونی، به نسبت تلویزیون های معمولی، صحنه هایی با رنگ های بیشتر و طبیعی تر را ایجاد خواهد کرد. پایگاه داده قدرتمند موجود با همراهی این فناوری با ارزش، تصاویر را به دقت تجزیه و تحلیل می کند و صحنه های را با رنگ های طبیعی تر و کامل تر ایجاد می کند تا صحنه های نقش بسته بر روی این نمایشگر پیشرفته نزدیک به واقعیت و زنده دیده شوند.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

تصاویری زیبا از هر طرف
 بر روی تلویزیون سونی X9500H از طرفین نیز به اندازه مرکز تلویزیون، صحنه های رضایت  بخش را  خواهید دید. با وجود صفحه نمایش پیشرفته این تلویزیون نور تصاویر و میزان روشنایی پس زمینه به صورت دقیق کنترل می‌شود و به کمک پنل پیشرفته با زاویه دید گسترده شما می توانید در هر مکانی از سالن خود با کیفیت عالی و اصلی اش صحنه های با رنگ های اصلی را ببینید. البته این ویژگی در تلویزیون های با سایز نمایشگر 65 اینچ و بالاتر قابل توجه تر خواهد بود.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

خلق صحنه های پر سرعت و اکشن
حتماً تا کنون با صحنه‌های ورزشی و یا حرکات سریع بر روی نمایشگر تلویزیون ها با تاری که از آن ها ایجاد می‌شود روبرو شده اید. اکنون با فناوری X-Motion Clarity  همه چیز را صاف، روشن و شفاف ببینید. هر صحنه و فریم تصویر به صورت جداگانه کنترل می شود و مدت زمان ماندگاری آن بهینه خواهد شد. در هر محله از نمایش فریم به صورت جداگانه بخش هایی از تصویر مشکی مطلق خواهد شد تا بر روی همدیگر تاثیر نگذارند و در این صورت صحنه هایی با سرعت عالی و بدون تاری را خواهید دید. این فناوری با افزایش سطح روشنایی در مواقع لزوم، کمک می‌کند تا هیچ یک از جزئیات تصویر را از دست ندهید و از دیدن  صحنه‌هایی با سرعت بالا و مسابقات ورزشی لذت بیشتری ببرید.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

کیفیت صوتی تلویزیون سونی X9500H
همانطور که در ابتدای این پست اشاره کردیم تلویزیون X9500H سونی در سال 2020 با تغییرات عمده در بخش صدا همراه شده است. بر روی این تلویزیون صدا و تصویر هماهنگی کامل با یکدیگر دارند و شما می توانید موقعیت مکانی هر یک از سوژه های موجود در تصویر و صدای که از آن پخش می شود را تشخیص دهید. با این وجود در هر صحنه ای می توان صدایی دقیقاً متناسب با صحنه در حال پخش و کنترل شده را بشنوید. سیستم صوتی این تلویزیون 4 کانال بوده و توان صوتی 30 وات را دارد. با این وجود علاوه بر اسپیکر های 10 وات که در بخش زیرین و دو طرف تلویزیون قرار گرفته‌اند اسپیکرهای نیز در طرفین تلویزیون جدید ‏سونی جای گرفته اند تا شما را با تصاویر در حال بخش همراه تر کنند.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

همسانی کامل صدا و تصویر
در اکثر تلویزیون های موجود در بازار اسپیکر های پخش کننده صدا در زیر صفحه قرار دارند و صدا با تصاویری در حال پخش همگام سازی خواهد شد. اما تلویزیون جدید سونی X9500H به کمک فناوری Acoustic Multi-Audio  شامل دو اسپیکر جداگانه است که موقعیت سوژه در هنگام خلق صدا را تشخیص می دهد و این امکان را به شما خواهد داد تا تجربه واقعی گران تر از همیشه را دریافت کنید. قابلیت هایی که بر روی این تلویزیون قرار گرفته‌اند به صورت جداگانه، موقعیت سوژه را خواهند سنجید و دقیقاً با توجه به آن، صدا را از مناطق مختلف وبر روی هر کدام از بلندگوها پخش خواهند کرد. شدت صوتی هر یک از اسپیکرها و پایداری آن، بر روی واقع گرایانه بودن بیشتر صدا تاثیر خواهند گذاشت. این ویژگی که در مورد تلویزیون های 55 اینچ و بالاتر در دسترس است، زمانی بیشتر خود را نشان می دهد که سایز صفحه نمایش بزرگتر و تا 75 اینچ باشد.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

کیفیت صوتی بالاتر
نوع و ساختار اسپیکرها بر روی کیفیت صوتی که ارائه می‌دهند تاثیر مستقیمی دارد. برند سونی با خلاقیت خاص خود بر روی تلویزیون فورکی X9500H اسپیکرهایی با ساختار جذاب و با نام X-Balanced  را مورد استفاده قرار داده است. ساختار این اسپیکرها با دیزاین باریک و ظریف تلویزیون همخوانی بالایی دارد و این محصول را نسبت به مدل های قبلی، باریک تر و شیک تر کرده است. علاوه بر آن شما می توانید تصاویر و موسیقی را با صدای واضح تر و کیفیت بالاتر بشنوید.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500Hتلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H


فناوری صوتی Dolby Atmos
شما با صدای در حال پخش از تلویزیون سونی X9500H به گونه ای مواجه خواهید شد انگار که در خود صحنه حضور پیدا کرده اید. فناوری Dolby Atmos  این امکان را فراهم کرده است. این فناوری با قابلیت خاص خود صدا را تجزیه و تحلیل می‌کند و دقیق ترین و کامل ترین اجزای تشکیل دهنده آن را ایجاد کرده و در اختیار اسپیکرهای قرار می‌دهد؛ که علاوه بر قسمت زیرین در طرفین آن نیز قرار گرفته‌اند و صدای کاملاً جذاب و همه جانبه را در اختیار شما قرار خواهند داد. با این وجود حس کامل تصاویر و موسیقی شنیده خواهد شد و شما خود را در دل اصوات و صحنه ها تصور خواهید کرد.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

پخش صدا چند بعدی
فناوری S-Force Front Surround با ارائه ی صدای چند بعدی لذت بیشتری از شنیدن اصوات را به شما خواهد داد. تلویزیون سونی X9500H به کمک این فناوری از هر اسپیکر خود صدایی چند محوره را ایجاد می کند. با این وجود صدای در حال پخش همه جانبه خواهد بود و شما بیشتر خود را در میان صداهای در حال پخش احساس خواهید کرد. پخش صدای چند بعدی و همراهی آن با صحنه هایی کاملا شفاف و طبیعی لذت بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

پخش صدای واضح تر
اینکه تلویزیون اسمارت سونی X9500H با همراهی قابلیت Voice Zoom می تواند صدایی کاملا واضح را پخش کند از جذابیت های دیگر این محصول می باشد. در واقع این ویژگی سبب می شود تا هیچ نویز و ناخالصی بر روی اصوات قرار نگیرد. این قابلیت برای پخش اخبار، مستند و گفتگو بسیار کاربردی خواهد بود. با وجود این فناوری ها و سیستم صوتی قرار گرفته بر روی تلویزیون سونی 2020 سری 9 شما اوج رضایت را از صدای طبیعی در حال پخش خواهید داشت.
ویژگی های خاص طراحی تلویزیون فورکی سونی X9500H
به کار گیری سبکی نوین از طراحی در تلویزیون 2020 سونی این امکان را به شما خواهد داد تا دیزاین خانه ی خود را با جدیدترین طراحی روز دنیا وفق دهید. تلویزیون جدید سونی از طراحی بسیار باریکی سود می برد و فریم ظریف آن باعث می شود تا شما بیشترین تمرکز را بر روی نمایشگر و صحنه های در حال پخش داشته باشید. این طراحی زیبا و خاص غوطه وری کامل شما را در تصویر عمیق و کامل به همراه می آورد. بدنه ی فلزی این محصول به هر چه جذاب تر و ظریف تر جلوه کرده این تلویزیون کمک می کند.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

پایه ها در تلویزیون جدید سونی به نسبت مدل سال قبل تغییرات عمده ای را به دنبال داشته اند. این پایه ها بسیار باریک و خوش فرم می باشند. نحوه قرار گیری این پایه ها نیز جذاب خواهد بود، زیرا شما هم می توانید آن ها را به سمت داخل و هم به سمت خارج قرار دهید و نمایی متفاوت را در تلویزیون خود شاهد باشید. شما می توانید با توجه به سطح میز تلویزیون خود هر کدام از این چینش ها را انتخاب نمایید. مدیریت کابل در تلویزیون X9500H سونی به بالاترین سطح خود رسیده است زیرا شما می توانید از پایه های این مدل و همچنین مکان هایی که برای هدایت کابل ها در نظر گرفته شده است انواع کابل های اتصال دهنده را عبور دهید. با این وجود تلویزیون سری 9 سونی از هر نظر و هر زاویه ای زیبایی و جذابیت خواهد داشت.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

 

ویژگی های اسمارت
اسمارت بودن تلویزیون را به شیوه ی جدید سونی تجربه کنید. دسترسی در تلویزیون اسمارت سونی ب مطالب و خدمات و همچنین امکان اتصال هوشمند به لوازم جانبی بسیار راحت بوده و در کمترین زمان امکان پذیر می باشد. سیستم عامل اندروید بر روی مدل X9500H سونی امکانات بالاتر با امکان دسترسی راحت تر را برای شما فراهم می کند.
امکان کنترل صوتی این امکان را برای شما فراهم می کند تا تنها از طریق ادای خواسته های خود به آن ها دست یابید. قابلیت های مورد نظرتان با بالاترین سرعت در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

برخورداری از دستیار صوتی
به کمک دستیار صوتی گوگل و سیستم عامل اندروید بر روی تلویزیون سونی X9500H کنترل صوتی پیشرفته ای داشته باشید. با وجود این قابلیت زندگی هوشمندانه و در عین حال ساده در دسترس شما خواهد بود. انچه که می خواهید بر روی نمایشگر پیشرفته ی این محصول ببینید را اعلام کنید و در زمان کم آن را در دسترس داشته باشید. با وجود این ویژگی سرگرمی های به روز در اختیار شما خواهند بود، امکان بررسی برنامه های جدید فراهم خواهد شد و کنترل کامل خانه ی هوشمندتان در دستان شما و بر روی نمایشگر پیشرفته ی این تلویزیون 2020 سونی قرار خواهد گرفت. تمامی این قابلیت ها تنها با امکان مدیریت صوتی فراهم خواهند شد.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

 

اتصال به دستگاه های هوشمند جانبی
امکان اتصال به دستگاه های هوشمند جانبی از دیگر قابلیت هایی است که کارایی را در تلویزیون سونی X9500H بالا خواهد برد و این امکان را فراهم می کند تا امکاناتی که مورد نظر دارید را به صورت کامل و عالی در اختیار داشته باشید. دسترسی بر روی این محصول با آمازون الکسا فراهم می باشد. امکان برقراری اتصال با این تلویزیون و سایر لوازم هوشمندی که از آن پشتیبانی می کنند فراهم می باشد. با وجود این اسپیکر هوشمند می توانید خواسته های خود را اعلام کرده و شاهد اجرای آن ها در کمترین زمان باشید. دسترسی به تنظیمات از جمله تغییر کانال، کنترل سطح صدا و سایر موارد فراهم خواهد بود.امکان اتصال به گوگل هوم نیز فراهم شده است تا امکان دسترسی شما به تنوع بالایی از رسانه های صوتی و تصویری فراهم شود. شما می توانید با وجود این قابلیت در کمترین زمان به فیلم مورد علاقه ی خود دسترسی پیدا کنید.
قابلیت های Apple AirPlay و Apple HomeKit از امکانات دیگری هستند که با امکان اتصال این تلویزیون سونی به دستگاه های اپل این امکان را فراهم می کنند تا به تنوع بالایی از محتوای صوتی و تصویری دست یابید. بدون در نظر گرفتن سیستم عامل و رابط کاربری آن شما تمامی امکانات پیشرفته ی دیوایس های برند اپل را در حین اتصال به تلویزیون در دسترس خواهید داشت.

تلویزیون جدید سونی 65 اینچ فورکی اسمارت 2020 مدل X9500H

کنترل آسان با ریموت کنترل هوشمند
تمامی دستگاه های جانبی که از طریق پورت های اتصال دهنده به تلویزیون اسمارت سونی X9500H متصل شده اند را می توانید با ریموت کنترل موجود به همراه این محصول مدیریت نمایید. ساختار و طراحی این ریموت کنترل باریک تر از قبل شده است و شما می توانید به صورت صوتی نیز فرامین خود را اعمال نمایید. دکمه های پیشرفته و متنوعی که بر روی ان نیز قرار گرفته اند، امکان کنترل راحت تر را فراهم می کنند.
در پایان...
به جرات می توان تلویزیون سونی X9500H را مدلی همه چیز تمام معرفی کرد که تمامی امکانات مورد نظر شما را به بهترین شیوه بر روی خود دارد. این تلویزیون 2020 سونی که در میان محصولات ال ای دی این برند بالاترین جایگاه را در اختیار دارد، قابلیت هایی حرفه ای و کیفیت خیره کننده را ارائه می دهد تا اوج رضایت شما جلب کند. البته در صورتی که می خواهید برای خرید تلویزیون هزینه ی کمتری داشته باشید، می توانید انتخاب خود را به یکی از مدل های سری 8 تغییر دهید. با این وجود نیز کیفیت عالی و امکانات به روز است که در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha