تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل TU8500New 4K Smart 55 inch samsung TV 2020 model TU8500

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل TU8500
قیمت:
۱۹/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۵
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل TU8500

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل TU8500 در سایز های 43 اینچ، 50 اینچ، 55 اینچ و 65 اینچ موجود میباشد!

مقدمه
شرکت سامسونگ در سال 2020 جدیدترین سری تلویزیون های خود را تحت عنوان سری TU به بازار عرضه  کرده است.سامسونگ در سال 2018 سری NU و در سال 2019 سری RU را به همین ترتیب وارد بازار کرده است تمامی تلویزیون های سری TU, NU و RU تلویزیون های اسمارت فورکی بوده و دارای قابلیت پشتیبانی از فرمت های HDR هستند. اما بزرگترین تفاوت آنها در افزایش قدرت پردازش تصاویر ، هماهنگی بیشتر بین صوت و تصویر ، قابلیت اتصال به ابزار های مختلف و افزایش محتواهای قابل دسترس در این سری تلویزیون های سامسونگ میباشد در اینجا به پیشرفته ترین و جدیدترین مدل تلویزیون های 4K اسمارت سامسونگ تحت عنوان مدل TU8500 میپردازیم.
ساختار کلی
تلویزیون سامسونگ کریستال 4K اسمارت 2020ی که در چند روز گذشته وارد بازار بانه شده است ، دارای جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های بهینه سازی شده‌ی شرکت سامسونگ میباشد.در تلویزیون فورکایی مانند تلویزیون اسمارت TU8500با افزایش تعداد پیکسل ها و کاهش وسعت آن ها کیفیت تصویری به نام اولترا اچ دی تولید میشود که چهار برابر تصاویر تلویزیون های FullHD وضوح دارند. مهم نیست که تصویر وارد شده به پردازنده‌ی فورکی تلویزیون TU شما دارای چه کیفیتی باشد چرا که پردازنده‌ی تصاویر این تلویزیون هر تصویری را بهینه سازی نموده و با کیفیت 4K به نمایش میگذارد.به سبب وجود بیش از یک میلیارد از پرده های تاریک تصویر در صفحه‌ی نمایش تلویزیون 55اینچ TU8500 سامسونگ رنگ های پخش شده از این تلویزیون دارای مرزهای بسیار نامحسوسی میباشند، امری که باعث میشود تصاویر پخش شده از TU8500 موزائیکی (با مرزهای مشخص) نشده بلکه تصاویر مانند بافتی یکدست و رنگین کمانی از رنگ های به هم پیوسته مشاهده شود.رنگ ها و تفاوتهایشان دقیقان مانند آنچه که در واقعیت مشاهده میشوند به نمایش در می آیند. اما کنتراست بالا و وضوح جزئیات دقیق در تصاویر تلویزیون TU8500 سبب محو شدن تماشاگر در محتواهای پخش شده از این تلویزیون میگردد.


تلویزیون اسمارت TU8500 سامسونگ از تمامی فرمت های HDR پشتیبانی میکند امری که سبب میشود طیف رنگ های نمایش داده شده توسط صفحه‌ی TU8500 دارای نقاط تاریک روشن(کنتراست) بسیار واضح تری باشند غنای رنگ هایی که در صفحه‌ی TU8500 به نمایش در می آیند به تصاویر عمق  داده و سبب گیرایی بیشتر آنها میشود.دیدن تصاویر HDR با تلویزیون هایی مانند TU8500 لذتی وصف ناپذیر و تجربه‌ای هیجان انگیز برای حس بینایی شما ایجاد مینماید. تصاویر پخش شده از صفحه‌ی تلویزیون tu8500 سامسونگ از هر زاویه‌ای قابل رویت میباشد چرا که صفحه‌ این تلویزیون دارای دامنه‌ی دید گسترده‌يای بوده و به اصطلاح سه وجه میباشد همچنین طراحی ظاهری تلویزیون TU8500 بسیار مرتب، ظریف و ساده است تا همه‌ی توجه بیننده را به محتوای پخش شده از تلویزیون جلب نماید. هماهنگی صوت و تصویر یکی از مهم ترین پارامتر های انتخاب یک تلویزیون بی نقص است که در مورد تلویزیون 55 اینچ TU8500 میتوان گفت که این استاندارد کاملا رعایت شده است.
محتواهای آنلاینی که توسط تلویزیون اسمارت فورکی TU8500 قابل دسترسی میباشند شامل تمامی برنامه های موجود بر روی نت فلیکس (Netflix) ، بی بی بی سی آی پلیر (BBC iPlayer) ، اپل تی وی (Apple ) ، دیزنی پلاس (Disney+) و سایر برنامه هایی که از طریق Smart Hub نمایش داده میشود است.سرچ و جستجو در تمامی این اقیانوس های پر از محتواهای سرگرم کننده و جذاب را تنها با به کارگیری یک ریموت کنترل ساده یا حتی دستورات صوتی که از طریق دستیارهای چند گانه‌ی گوگل (Google Assistant) ، الکسا (Alexa)، بیکس بای (Bixby) به تلویزیون میدهید قابل اجرا میباشد علاوه بر این راهنمای جهانی تلویزیون TU8500 شما را با پرطرفدارترین و هیجان انگیزترین برنامه‌های دنیا آشنا مینماید. همچنین قابلیت اتصال چندگانه‌ی تلویزیون TU8500 برای اتصال به موبایل های هوشمند و پخش تصاویر و محتواهای آنلاین امکان دید وسیع تر با جزئیات بیشتری به نسبت صفحه‌ی گوشیتان را فراهم مینماید.
تلویزیون اسمارت TU8500 سامسونگ قلب تپنده و مرکز اتصال و کنترل تمامی وسایل و لوازم خانگی هوشمند شما خواهد بود. بدین شکل شما عملکرد ظرفشویی ، لباسشویی یا ... هوشمند خود را میتوانید توسط تلویزیون نسل جدید اسمارت سامسونگ کنترل نمایید. برعکس تلویزیون های رایج در بازار که پس از خاموشی به صفحه‌ای سیاه تبدیل میشوند تلویزیون TU8500 پس از خاموش شدن نیز مانند یک تابلوی هنری خود نمایی کرده و میتواند به انتخاب شما هماهنگ ترین تصویر با دکوراسیونتان را به نمایش بگذارد.

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل tu8500


پردازنده‌ی پرقدرت کریستال فورکی
پردازنده های نسل جدید 4K سامسونگ دارای قدرتی بی نظیر برای تولید تصاویری هیجان انگیز و واقعی هستند. در مدل TU8500 سامسونگ پردازنده‌ی کریستالی فورکی به کار رفته است. این پردازنده‌ی کریستالی بسیار فضای کمتری را به نسبت پردازنده های دیگر اشغال میکند در نتیجه ظرافت کلی تلویزیون بیشتر میشود. اما با همه‌ی کوچکی این پردازنده‌ی کریستالی بهترین نوع پردازنده های تصویری شرکت سامسونگ میباشد که در سال 2020 به بازار عرضه نموده است. این پردازشگر فورکا رنگ های مختلف با طول موج های متفاوت را هماهنگ کرده تا تصویر دارای رنگ و کیفیت ظاهری واقعی باشد. همچنین مهارت تمام این پردازنده‌ی کریستالی در پردازش تصاویر با فرمت HDR شگفت آور است. نسبت بالای کنتراست در تصاویر ایجاد شده توسط پردازشگر کریستالی سامسونگ هر تصویری را (حتی با کیفییت پایین تر از UHD) به صورت 4K به نمایش در می آورد.

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل tu8500

تکنولوژی جدید Dual LED
شرکت سامسونگ در جدیدترین فناوری برای ایجاد تصاویر زیباتر و واقعی تر از چندین نوع سیستم های خروجی تصویر استفاده کرده است. یکی از بهترین این تکنولوژی ها، تکنولوژی Dual LED است که در ساخت صفحه‌ی نمایش تلویزیون TU8500 نیز به کار رفته است. همانطور که از نام این فناوری پیداست دو منشا نوری ال ای دی برای ساخت تصویر به کار گرفته میشود. این دو لایه سبب ایجاد عمق در رنگ مشکی،افزایش کنتراست ، افزایش دقت رنگ ها و پیشگیری از نشت نور میشود.سامسونگ میگوید این تکنولوژی را برای درک حقیقی و قرار گیری کامل بیننده در فضای تصویر ایجاد کرده ایم.

معجزه‌ی زیبایی رنگ ها
همانگونه که گفته شد ساخت صفحه‌ی نمایش تلویزیون TU8500 سامسونگ از ذرات کریستالی دارای مزیت های بیشماری میباشد. همچنین نمایش رنگ های پویای کریستال توسط صفحه‌ی نمایش این تلویزیون ظرافت تصاویر را در حد مشاهده رنگبرگ های یک درخت و تار های موی یک قرس قطبی ارتقا داده است. سامسونگ این تکنولوژی را وسیله ای برای غوطه‌ور شدن در تصاویر به مشتریان خود هدیه کرده است.

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل tu8500


جلب حداکثر توجه شما به تصاویر تلویزیون
سامسونگ در توصیف قاب تلویزیون خود و طراحی مینیمالیستی آن میگوید که این نوع طراحی مخصوص جذب حداکثری توجه و حواس بیننده به آنچه که در صفحه‌ی نمایش نشان داده میشود است.طراحی بسیار ظریف و نفیسی که شما را به داخل صحنه های پخش شده از تلویزیون TU8500 جذب میکند تا به جای نظاره گر بودن یک تصویر خود را جزئی از تصویر ببینید.

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل tu8500


 HDR و 4K دو تکنولوژی که تصاویری شایسته‌ی چشمان شما را به نمایش میگذارند.
تصاویر با سرعت بالا اغلب برای تلویزیون ها و پردازنده هایشان میتواند دردسر ساز بوده و آنها را در پردازش این تصاویر دچار اختلال های تصویری شوند امری که بیشتر هیجان صحنه های اکشن ، مسابقات و ... را از شما میگیرد. اما سامسونگ به کارگیری این دو تکنولوژی در تلویزیون TU8500 خود توانسته تصاویری خلق کند که ارزش نگاه کردن شما را داشته باشد!

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل tu8500

آنچه که در تصاویر این تلویزیون مشاهده میشود دقیقا ابری از فضا و جو صحنه میباشد که شما را در خود احاطه میکند تا در یک فضای واقعی به دیدن ظریف ترین اجزای یک صحنه‌ی زیبا از طبیعت بپردازید. تصاویری که به لطف تکنولوژی HDR در صفحه‌ی نمایش TU8500 به نمایش در می آیند به دلیل داشتن دامنه‌ی پویایی بالا و قدرت واقعی نور پردازی تصاویر به چشمانتان عرضه  گردد. غنای رنگی تصاویر و وجود کنتراست بالا همه مقدمات را برای ایجاد تصویری شگفت انگیز مهیا میکند.
افزایش سرعت پردازش تصاویر سنگین بازی ها
سامسونگ با بهره گیری از سیستم Game Enhancer توانسته تصاویر فوق سریع و سنگین بازی های کنسول و پلی ستیشن را با قدرت تمام پردازش کرده و بدون ایجاد هیچ اختلال یا وقفه در پخش آنها عمل نماید. این تکنولوژی به کار گرفته شده در تصاویر تلویزیون TU8500 توانسته لرزش ها و تاری صحنه ها را به شدت کاهش دهد تا تصویری روان نمایش داده شود.

 

طراحی ظاهری آراسته و دکوراسیون
تلویزیون TU8500 یکی از معدود تلویزیون هایی است که توانایی هماهنگی با دکوراسیون مختلف را درا میباشد در واقع این تلویزیون در هنگام پخش گالری تصاویر شما میتواند حاشیه ها را به رنگ دکوراسیون خانه‌ی ما در آورده تا تصاویر را مانند تابلو های هنری یک گالری مشاهده کنید.
همچنین برای  آراستگی ظاهری بیشتر سیم های این تلویزیون برعکس تلویزیون های رایج در بازار هیچ فضایی را نه اشغال و نه نامنظم میکند. چرا که سامسونگ با تعبیه‌ی کانال های معین و رد دادن این سیم ها از این کانال ها سبب آراستگی و جمع و جوری ظاهر تلویزیون شده است. تمام کابل های TU8500 به طور منظم در یک مکان محافظ قرار میگیرند.

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل tu8500

با یک پارو در اقیانوسی از محتواهای متفاوت سفر کنید !
ریموت کنترل ساده و بسیار خوش دستی که ما به عنوان  پاروی گردش در اقیانوس محتوا معرفی کردیم در واقع وسیله‌ای ساده و راحت برای سرچ محتواهای مختلف میباشد. تمامی برنامه های موجود بر روی نت فلیکس (Netflix) ، بی بی سی آی پلیر (BBC iPlayer) ، اپل تی وی (Apple ) ، دیزنی پلاس (Disney+) و سایر برنامه هایی که از طریق Smart Hub نمایش داده میشود را تنها میتوان با به کارگیری این ریموت کنترل زیر و رو کرد تا بهترین برنامه ها و محتواهای مورد نظرتان را در سریع ترین زمان پیدا کنید.


حالت آینه
به احتمال زیاد کسانی گه دارای گوشی سامسونگ گلکسی میباشند به قسمت Mirror یا آینه‌ی آن برخورده اند این قسمت از گوشی های همراه هوشمند را میتوان به آسانی فعال نموده و بر روی تلویزیون هایی که این مسیر ارتباطی را پشتیبانی میکنند تمامی محتواهای موجود بر گوشی همراهشان را به نمایش در آورند. تلویزیون TU8500 سامسونگ تنها با یک لمس ساده میتواند تصاویر تلفن هوشمند شما را در زیباترین تلفیق صوت و تصویر برای شما در یک صفحه‌ی بزرگتر و شفاف تر به نمایش در آورد.
این در حالی است که ویژگی Multi view نیز به شما امکان میدهد همزمان با پخش و استفاده از حالت آینه‌ی موبایلتان به تماشای برنامه، فیلم یا هر محتوای دیگری از خود تلویزیون بنشینید.

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل tu8500تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل tu8500

دستیار های صوتی
اگر حوصله‌ی استفاده از ریموت کنترل را ندارید مهم نیست ! چرا که تنها با استفاده از صدایتان و با دستور دادن میتوانید به آنچه که میخواهید دست یابید. به کارگیری سه نوع دستیار صوتی متفاوت در تلویزیون TU8500 سامسونگ باعث شده  تا شما به راحتی حرف زدن با یک تلویزیون بتوانید به محتواهای مورد نظرتان در کمترین زمان دست یافته و یا کانال های تلویزیونی میزان صدا و بسیاری دیگر از کار هایی که قبلا با ریموت کنترل انجام میدادید را میتوانید به وسیله‌ی دستورات صوتیتان به تلویزیون اعلام کنید. اینگونه زمان برای سرچ و جستجوی محتواها افزایش یافته و زمان بیشتری را صرف لذت بردن از تلویزیون میکنید.دستیار های صوتی گوگل (Google Assistant) ، الکسا (Alexa)، بیکس بای (Bixby) با ساپورت زبان های مختلف میتوانند در هر نقطه‌ای از منزل نصب شده تا صدای شما را به تلویزیونتان انتقال دهد.

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل tu8500

Air Play 2
همانگونه که در مورد موبایل های هوشمند گلکسی سامسونگ به قابلیت Mirror یا آینه اشاره کردیم در مورد گوشی های همراه برند اپل نیز میتوان به قابلییت Air Play2 اشاره کرد. Air Play2 به اتصال تمامی ابزار های هوشمند اپل از جمله آی پد، مک و آیفون به تلویزیون TU8500 سامسونگ کمک مینماید. تا شما بتوانید به راحتی تمامی ویدیو ها، موزیک و عکس هایتان را به وسیله‌ی تلویزیون اسمارت فورکای TU8500 به نمایش بگذارید.

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل tu8500

خانه‌ی هوشمندتان را با تلویزیون کنترل نمایید.

همانگونه که میدانید امروزه بیشتر لوازم خانگی مانند لباسشویی، ظرفشویی و ... هوشممند میباشند این قابلیت میتواند سبب ایجاد اتصال بین این لوازم گردد. از همین رو سامسونگ برای تلویزیون اسمارت 4K خود هوش مصنوعی طراحی کرده است که بتواند با اتصال به لوازم خانگی هوشمند دیگر آنها را کنترل نموده و کارکردشان را به وسیله‌ی تلویزیونتان و چه با ریموت کنترل یا دستورات صوتی تنظیم نمایید.

تلویزیون سامسونگ جدید کریستال فورکی سری 8 اسمارت 55 اینچ مدل tu8500

سخن آخر
همانگونه که در مقدمه نیز عرض شد سری TU سامسونگ ادامه‌ی سری تلویزیون های 4K اسمارت سامسونگ یعنی NU و RU میباشد.و سری TU در سال 2020 به بازار عرضه شده و در نتیجه جدیدترین و پیشرفته ترین نوع سری تلویزیون های اسمارت فورکی سامسونگ میباشد. آنچه که در مورد این سری قابل بحث است افزایش دسترسی به محتواهای وسیع تر و هممچنین بهینه سازی چندین برابر تصاویر و تلفیق آن ها با صوتشان میباشد.مدل TU8500 سامسونگ در میان سری های تی یو دارای ویژگی های منحصر به فردی میباشد که در همین ابتدای عرضه شدن به بازار نه تنها توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید بلکه به سرعت اعتبار و معروفیت بسیاری را برای خود کسب نماید.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha