تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل TU7000New 4K Smart 55 inch samsung TV 2020 model TU7000

تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل TU7000
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل TU7000
مقدمه
سامسونگ در تلاش است تا در دسته تلویزیون های میان رده نیز حرف برای گفتن داشته باشد و سهم بالایی از فروش بازار را به خود اختصاص دهد. به همین خاطر است که محصولات 2020 خود را به امکانات و تکنولوژی های روز مجهز ساخته است و با ظاهری زیبا و شکیل در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است.
ساختار کلی
تلویزیون 50 اینچ سامسونگ TU7000 که اخیرا وارد بازارهای جهانی شده است محصولی مناسب است که با توجه به امکانات موجود بر روی آن و کیفیتی که ارائه می دهد و همچنین قیمت اقتصادی اش از جمله مواردی است که به جرات می توان گفت این مدل 2020 سامسونگ ارزش خرید را دارد. این تلویزیون 50 اینچ و فورکی مانند همیشه و بر روال تلویزیون های پیشین سامسونگ کیفیت تصویر بالایی از خود ارائه می دهد. این محصول که در دسته تلویزیون های فورکی کریستالی است تصاویری شفاف را به نمایش می گذارد که رنگ های موجود بر روی نمایشگر 50 اینچ آن زندگی و شادابی را به شما ارائه خواهند داد. موتور پردازشگر تصویر Crystal Processor 4K را می توان به عنوان نقطه عطف این تلویزیون در ارائه ی رنگ ها و کیفیت تصویر بالا به حساب آورد و نما و جلوه ای عالی از وضوح تصویر را مشاهده کرد. بر طبق انتظاری که از تلویزیون های سامسونگ می رود، این تلویزیون 2020 نیز تصاویر را با کنتراست بالا و به صورت روان پخش خواهد کرد. صدایی با توان 20 وات و به صورت همه جانبه این تصاویر را همراهی خواهد کرد تا حس بهتری را از تماشای تصاویر و شنیدن موسیقی مورد نظرتان دریافت نمایید. سامسونگ امسال با صلابت بیشتری در مورد سیستم عامل اختصاصی خود در تلویزیون هایش سخن به میان آورده است که این شاید گواهی بر حذف مشکلات قبلی این سیستم عامل است. شما می توانید امکانات متنوع هوشمند موجود بر روی مدل TU7000 سامسونگ را مورد استفاده قرار دهید. به همراه این محصول ریموت کنترل معمولی عرضه شده است؛ البته همخوانی این محصول با ریموت کنترل هوشمند نیز فراهم می باشد که در صورت خریداری تعامل بهتر و راحت تری با این تلویزیون جدید سامسونگ 50 اینچ TU7000 خواهید داشت.

تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل tu7000

کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ TU7000 مدل 2020
بخشی بالایی از رقابت در میان سازندگان تلویزیون ها مربوط به کیفیت تصویر این محصولات است از این رو برند بزرگ و خوش نام سامسونگ در تلویزیون های 2020 خود امکانات بالایی را به این بخش اختصاص داده است تا تلویزیون میان رده و اقتصادی همچون مدل TU7000 نیز کیفیت عالی را ارائه دهد و درصد فروش بالایی را به خود اختصاص دهد. حضور این تلویزیون در مدت زمان کم در بازار این ادعا را ثابت کرده است که این محصول حرف برای گفتن دارد و در جلب رضایت کاربران و خریداران موفق بوده است. کیفیت تصویر فورکی در این محصول سبب می شود ا تصاویری با رزولوشن عالی را ببنید. این مدل از تراکم پیکسل مطلوبی برخوردار است و این امکان را به شما می دهد تا صحنه هایی را ببینید که از وضوح بالایی برخوردارند. این میزان تراکم پیکسل همچنین این امکان را فراهم می کند تا صحنه هایی با رنگ های واقعی تر و تصاویری با جزئیات دقیق تر را مشاهده کنید.

تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل tu7000

ویژگی هایی که پردازنده ی تصویر کریستال فورکی به همراه می آورد!
پردازنده ی تصویر در انواع تلویزیون ها، کیفیت عالی را در این محصولات به همراه می آورد. میزان توانایی در این پردازنده است که سهم بالایی از کیفیت تصویر را مشخص کرده است. بزرگ ترین تلاش سامسونگ در سال 2020 به اضافه کردن پردازنده ی تصویر کریستال فورکی مربوط می شود. این برند بزرگ و خوش نام انقلابی بزرگ را به واسطه ی این پردازنده ی قدرتمند در تلویزیون هایش ایجاد کرده است. این پردازنده ی جدید 2020 سامسونگ تصویر و صدا را به صورت همزمان پردازش خواهد کرد و هماهنگی بالایی را در میان آن ها ایجاد خواهد کرد و صحنه هایی لذت بخش و عالی را به شما ارائه خواهد داد.
مشکل لرزش تصویر از دیرباز از عیوبی بوده که در مورد تلویزیون های سامسونگ مطرح بوده است. اما تلویزیون سامسونگ 50 اینچ TU7000 تا حد زیادی از این مشکل و به واسطه ی پردزشگر تصویر پیشرفته اش خداحافظی کرده است. از این رو شما شاهد صحنه های آرام، با آرامش بالا و با سرعت و اکشن با هیجان بالا خواهید بود.
همچنین داده های رنگی در این پردازنده ی تصویر جدید سامسونگ با سرعت و دقت بالا پردازش می شوند تا صحنه های رنگی را با بالاترین دقت رنگی به شما ارائه دهند. این پردازنده ی قدرتمند امکان خلق صحنه هایی را فراهم خواهد کرد که رنگ هایی کاملا طبیعی دارد و جذابیت های بیشتری را از طبیعیت و صحنه ها به شما ارائه خواهد داد. سرعت فوق العاده ی این محصول در پردازش تصاویر و رنگ ها و هماهنگی صدا و تصویر به شیوه ای عالی کمک می کند تا شاهد سطح جدیدی از کیفیت تصویر جدید از تلویزیون های این برند خوش نام در مدل TU7000 با سایز 50 اینچ باشیم.

تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل tu7000

قابلیت PurColor با همراهی HDR و پردازنده ی تصویر قدرتمند
اما سامسونگ امکانات دیگری را نیز بر روی تلویزیون 50 اینچ TU7000 مورد استفاده قرار داده است تا با همراهی یکدیگر سطح بالایی از کیفیت تصویر را به نمایش بگذارند. فناوری PurColor به عنوان قابلتی قدیمی از این برند در این محصول نیز مورد استفاده قرار گرفته است و قصد دارد رنگ ها را با تنوع بالایی میزبان تصاویر کند و آن ها را طبیعی تر و قابل درک تر کند. این فناوری با کارایی عالی خود هر نقطه ای از تصویر را با رنگ اصلی خود ایجاد می کند با قرار دادن پالت رنگی گسترده در اختیار نمایشگر به ایجاد صحنه های طبیعی کمک خواهد کرد. اما فناوری HDR از تداخل این رنگ ها حتی رنگ های متضاد با هم جلوگیری می کند تا صحنه هایی با وضوح رنگی بالا و عمق مطلوب را مشاهده کنید. پردازنده ی تصویر کریستال فورکی نیز با سرعت و دقت بالای خود این تصاویر را همراهی می کند تا آن را به طبیعی ترین شکل ممکن بر روی نمایگر 50 اینچ تلویزیون سامسونگ TU7000 به نمایش بگذارد.

تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل tu7000


صدا و ویژگی های صوتی
موتور پردازشگر تصویر جدید سامسونگ سهم بالایی در ارائه ی صدایی شفاف و کامل ایفا می کند. اما امکانات دیگری نیز تلویزیون 50 اینچ سامسونگ TU7000 را همراهی می کنند تا صدایی شفاف، کامل و همه جانبه را دریافت نمایید. این صدایی که طبق ادعای برند خوش نام سامسونگ همخوانی و هماهنگی بالایی با تصاویر در حال پخش دارد با توان 20 وات پخش می شود. سیستم 2 کاناله ی موجود به واسطه ی فناوری دالبی دیجیتال صدایی همه جانبه را ارائه می دهد تا موقعیت سوژه های موجود در تصویر را تشخیص دهید. این فناوری با ایجاد و پخش کامل ترین و ریزترین جزئیات صدا امکان غوطه وری بیشتری شما را در میان اصوات فراهم خواهد کرد.
قابلیت Multiroom Link بر روی این محصول کمک می کند تا این محصول را با سایر لوازم صوتی موجود اتصال دهید، بدون اینکه نیازی به اتصالات از طریق کابل باشد. همچنین پشتیبانی از هدست بلوتوثی قابلیت دیگر جذاب مدل TU7000 سامسونگ است که کارایی بالاتر را برای شما به ارمغان می آورد.

تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل tu7000

امکانات اسمارت
سامسونگ در سال 2020 تلویزیون های خود را به امکانات قدرتمند اسمارت و با تنوع بالا مجهز کرده است. سیستم عامل اختصاصی تایزن بر روی تلویزیون 50 اینچ سامسونگ TU7000 امکاناتی عالی را در دسترس شما قرار خواهد داد تا ساعت ها سرگرمی و امکانات مفید را در اختیار داشته باشید. رابط کاربری اسمارت هاب این امکان را به شما می دهد تا به امکانات موجود به راحتی دسترسی پیدا کنید و هر آنچه که می خواهید را در کمترین زمان بیابید و اجرا نمایید.
مرورگر اینترنت موجود این قابلیت را به شما خواهد داد تا نتایج مورد نظر خود را جستجو نمایید و بر روی نمایشگر با کیفیت و 50 اینچ تلویزیون سامسونگ TU7000 شاهد آن باشید. در صورتی که ریموت کنترل هوشمند را برای این محصول خریداری کنید جستجو برایتان راحت تر انجام خواهد گرفت. ارتباط با Google Assistant نیز کارایی بالایی برای شما خواهد داشت و این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا به صورت صوتی با تلویزیون خود در تعامل باشید و سوالات و خواسته های خود را به صورت صوتی و در کمترین زمان مطرح نمایید.

تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل tu7000

این تلویزیون هوشمند سامسونگ همچنین امکان برقراری ارتباط با اسپیکر هوشمند آمازون الکسا را دارد و این اتصال جذاب تری را بریا شما به همراه خواهد آورد. در واقع امکانات عالی و حرفه ای موجود بر روی این اسپیکر هوشمند نیز در اختیار شما قرار خواهند گرفت. البته بر روی این تلویزیون امکان ارتباط با دستیار هوشمند بیکسبی نیز فراهم می باشد و شما می توانید اتصال و جستجوی هوشمند را بر روی این محصول تجربه نمایید.
دسترسی به تنوع بالایی از اپلیکیشن ها نیز بر روی تلویزیون 50 اینچ TU7000 سامسونگ فراهم می باشد که کارایی این محصول را برای شما بیشتر خواهند کرد و سرگرمی و امکانات بالاتری را در اختیار شما قرار خواهد داد. پردازنده ی قدرتمند موجود بر روی این تلویزیون کمک می کند تا قابلیت ها با سرعت بالایی اجرا شوند و شاهد سرعت بالای این محصول باشید.

تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل tu7000تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل tu7000

اتصالات هوشمند
در واقع ارتباطات بی سیم در تلویزیون های هوشمند مورد توجه طیف بالایی از کاربران قرار گرفته اند و کارایی مطلوبی را به علاقه مندان ارائه خواهند داد. سرگرمی به واسطه ی این امکانات بسیتر جذاب خواهند بود. امکان اتصال گوشی موبایل به تلویزیون TU7000 و ارسال تصاویر به صورت آینه ای بر روی نمایشگر 50 اینچ این محصول این امکان را فراهم می کند تا تصاویر را با کیفیت بالا و بر روی نمایشگری وسیع و گسترده مشاهده نمایید. در واقع این فناوری که در سال های قبل نیز بر روی تلویزیون ها موجود بوده است هر آنچه که بر روی نمایشگر گوشی شما است را بدون توجه به سیستم عامل و رابط کاربری موجود بر روی نمایشگر تلویزیون انتقال خواهد داد. فناوری DLNA نیز بر روی این تلویزیون پشتیبانی می شود و این امکان را به شما می دهد تا انواع دیوایس های هوشمند موجود را به آن متصل نمایید. در واقع می توان گفت این قابلیت امکان ایجاد شبکه ی خانگی بی سیم را برای شما امکان پذیر می کند.

تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل tu7000

فناوری Wi-Fi Direct نیز از جمله قابلیت های مفید دیگری است که امکان اشتراک بی سیم را برای شما فراهم خواهد کرد. این فناوری نیز در جریان اشتراک گذاری از کیفیت صدا و تصویر نخواهد کاست و امکان اتصال 10 دستگاه هوشمند را به صورت همزمان فراهم خواهد کرد. اتصال از طریق بلوتوث نیز بر روی این تلویزیون فراهم می باشد که همانطور که اطلاع دارید امکان اتصال تنوع بالایی از دستگاه ها را برایتان فراهم خواهد کرد؛ زیرا این ویژگی در دستگاه های فراوانی پشتیبانی خواهد شد.
قابلیت AirPlay 2 نیز در این مدل جدید و میان رده ی سامسونگ پشتیبانی می شود که امکان اتصال این تلویزیون سامسونگ را با محصولات برند اپل فراهم می کند. با وجود این قابلیت که در سال پیش به تلویزیون ها اضافه شد، برای اتصال بی سیم تلویزیون 50 اینچ و فورکی سامسونگ TU7000 با مشکل مواجه نخواهید شد و نیازی به تنظیمات دردسر ساز و یا وسیله ای جانبی نیست.

تلویزیون سامسونگ جدید فورکی سری 7 اسمارت 50 اینچ مدل tu7000

کلام آخر
سامسونگ طبق روال همیشگی خود در این تلویزیون سری 7 و 2020 خود طراحی چشم نواز و خیره کننده ای را مورد استفاده قرار داده است. حاشیه ها در این محثول تا حدی باریک شده اند که تمام حواس شما تنها بر روی تصاویر خواهد بود و حاشیه ها بخشی از دید شما را محدود نخواهند کرد. امکانات ذکر شده نشان از توانایی بالای این محصول در جلب رضایت شما دارد، البته قابلیت های دیگری نیز بر روی مدل TU7000 سامسونگ موجودند که خرید آن را برای شما با رضایت بیشتری همراه خواهند کرد. قیمت این محصول در مقایسه با امکانات و کارایی که به شما ارائه می دهد مطلوب و مناسب می باشد.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha