تلویزیون فورکی سامسونگ مدل AU7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021New 4K Smart 50 inch samsung TV 2021 model AU7500

تلویزیون فورکی سامسونگ مدل AU7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

قیمت و مشخصات واقعی تلویزیون فورکی سامسونگ مدل AU7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021
ما نام سامسونگ را شاید در روز چندین بار یا بشنویم یا بر روی محصولات خود ببینیم. سامسونگ جزو سه کارخانه بزرگ تولید لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی مخصوصاً گوشی همراه و تلویزیون می باشد .همواره تلویزیونه ای برند سامسونگ جز بالا رده ترین تلویزیون های بازار هستند همه ی محصولات سامسونگ دارای بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی می باشند تلویزیون‌های این کارخانه نیز از این قاعده مستثنا نیستند و همواره تلویزیون های این کمپانی با بهترین متریال در ساخت آنها استفاده می‌شود و به روزترین فناوری های دنیای دران ها بهره گرفته می شود.

تلویزیون فورکی سامسونگ مدل au7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021

ساختار کلی
تلویزیون Au7500 یکی ازجدید تلویزیون های سامسونگ است که در سال ۲۰۲۱ عرضه گردیده است که به محض ورود با فروش فوق‌العاده روبرو شد و مد نظر تمامی خریدارهایی قرار گرفت که به دنبال یک تلویزیون همه کاره و به صرفه بودند. این تلویزیون از فناوری‌های روز دنیا برخوردار است که ما را از تلویزیون های سنتی و بی کیفیت که صرف نگاه کردن به چند شبکه محدود بود بی نیاز میکند فناوری 4k ,hdr view, pur color تلویزیون au7500 از پردازنده های قدرتمندی برای کیفیت هرچه بهتر تصویر و سایر مدیا های تصویری نیز بهره می برد شکل و شمایل بسیار زیبا و مدرن که در طراحی آن لحاظ شده است نیز از جمله ویژگی‌های مثبت این محصول است تلویزیون au7500 در زمره بهترین محصولات دیجیتال است که بسیار هوشمند و باکیفیت ما را در تماشای تصاویر زنده و و صداهای فراگیر و کنترل های از راه دور یاری می رساند.

تلویزیون فورکی سامسونگ مدل au7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021

فناوری 4k
از جمله ویژگی هایی که تولید کنندگان و عرضه کنندگان این محصول بسیار آن را تبلیغ می کنند و توجه ویژه ای به آن داشته اند کیفیت خارق العاده این محصول در ارائه عکس ها و تصاویر می باشد. کیفیت 4k که جزو بهترین کیفیت ها در رده انواع رزولوشن و کیفیت های متعدد تلوزیون های رقیب است همواره تصاویر را زنده تر از همیشه نشان می دهد و ما را در صفحه نمایش با کیفیت خود غرق می کند و لذت بردن از تماشای تصاویر و فیلم ها را برای ما دو چندان می کند. رزولوشن این صفحه نمایشگر ۳۸۴۰ افقی در ۲۱۶۰ عمودی می باشد که نشان دهنده کیفیت بی نظیر در نمایش دادن فیلم ها و سایر فایل های چند رسانه ای می باشد که همراه شده است با توجه بی نظیر به کوچک ترین جزئیات و نمایش چشم نواز آن ها؛ حذف کردن نویز های تصاویر از فواید اصلی فناوری ذکر شده است که در تلویزیون au7500 سامسونگ استفاده شده است.زمانی ما متوجه تفاوت این تلویزیون با تلویزیون های قدیمی تر یا سایر تلویزیون های موجود در بازار می شویم که تصاویر ای داشته باشیم که در آنها از رنگ های تیره و سیاه استفاده شده با شد وقتی که در این تلویزیون به نمایش گذاشته شوند هیچ چیز گنگ و نامحسوس نمی ماند تمام صحنه‌ها با بالاترین کیفیت و جزئیات برای ما به نمایش گمارده می شود.

تلویزیون فورکی سامسونگ مدل au7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021

طراحی ظاهری
 به هنگامی که ما برای خرید تلویزیون می رویم ؛در نگاه اول زمانی که از فناوری ها و کارایی های آن محصول اطلاع چندانی نداریم المان هایی که ما را به خود جذب می کند طراحی ظاهری محصول می باشد. طراحی ظاهری تلویزیون au7500 یک طراحی بی نظیر حتی در تلویزیون های رده بالا محسوب می شود .طراحی شکیل مدرن و مجلل که به خانه شما رنگ و لعاب تازه‌ای می ‌بخشد .صفحه نمایش بسیار نازک و ظریف ولی مستحکم که در مواد سازنده آن از مرغوبترین مواد اولیه استفاده شده است در مقابل انواع خطرهایی که کارایی و دوام آن را تهدید می‌کند بسیار مقاومت نشان می دهد. پایه های نگهدارنده این محصول نیز طراحی و مقاومتی نظیر سایر قطعات استفاده شده در بدنه را دارا می‌باشد. در تلویزیون au7500 بدنه یکی از المان ها و ویژگی های مثبت و جذاب در اولین نگاه به این محصول می باشد. تلویزیون فلان در ابعاد ۵۰ و ۵۵ و ۶۵ اینچ موجود می باشد که با کیفیت بی نظیر آن در نشان دادن تصاویر عجین شده و صفحه نمایش مطلوب و بزرگی را به ما ارائه می دهد.

تلویزیون فورکی سامسونگ مدل au7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021

پردازنده کریستالی
پردازنده به کار رفته در تلویزیون au7500 جز برترین پردازنده های حال حاضر بازارهای جهانی می باشد پردازنده‌ای که تصاویر ما را آنالیز کرده و رنگ هر پیکسل را تشخیص می دهد و تصویر ما را به کیفیت خارق العاده ای می رساند. می توان این پردازنده را نقطه قوت سخت افزاری این محصول دانست که چه در قدرت و چه در سرعت پردازش بالاترین کیفیت را دارا می باشد.پردازنده کریستال به کار رفته در این محصول به روند حذف نویز ها در تصاویر و کیفیت هر چه بالاتر فیلم ها کمک کرده و تصاویر و فیلم ها را برای چشم ما از همیشه جذاب تر کرده است.

تلویزیون فورکی سامسونگ مدل au7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021

فناوری pur color
همانطور که از نام این فناوری پیدا است. وظیفه اصلی این فناوری در بهتر جلوه دادن رنگ ها می باشد این فناوری با کمک پردازنده این محصول رنگ ها را در هر پیکسل تجزیه می کند و رنگ ها را واقعی تر نشان می دهد. تفاوت این فناوری با دستگاهی که فاقد این فناوری می باشد در واضح تر بودن رنگ ها شکوفا می شود و به چشم ما می آید. اگر دو تصویر قبل و بعد از این فناوری را ارزیابی کنیم تفاوت چشمگیر آن ما را شگفت زده خواهد کرد این امر چه در رنگ‌های تیره و چه در رنگ‌های روشن جلوه گر و کارایی بالایی دارد.

تلویزیون فورکی سامسونگ مدل au7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021

HDR

به طور کلی چیزی که در تلویزیون ها انتظار داریم کیفیت تصویراست  عوامل و مدیران  سامسونگ با هر فناوری و تکنولوژی که بتوانند سعی در هر چه بهتر کردن کیفیت تصاویر در تلویزیون های خود را دارند تلویزیون فلان شاید نمونه بارز این ویژگی سامسونگ باشد .همانطور که از ابزارهایی مانند پردازنده قدرتمند فناوری 4k و از تکنولوژی purcolor استفاده کرده است; در نمونه ۲۰۲۱ این تلویزیون  فناوری به نام HDR را نیز برای  کمک به آنها اضافه کرده است. وظیفه HDR شاید در نگاه اول خیلی مهم نباشد ولی اگر به مدل‌های قدیمی که فاقد این فناوری بودند نگاه کنیم اهمیت وجود آن بیشتر برای ما نمایان می شود وظیفه اصلی این فناوری کنترل نور و سایه ها است. در فیلم ها و تصویر ما HDR می تواند نور بیش از اندازه را کم کند و جزئیات را در تاریکی و رنگ های سیاه بیشتر نمایان سازد و رنگ های نمایش داده شده در فناوری pur color را نیز بهبود می بخشد و به طور کلی یک کمک کننده و بهبود دهنده برای سایر فناوری های موجود در این تلویزیون می باشد.
فناوری های دیگر مانند uhd diming,mega contrast در هرچه با کیفیت تر و وضوح بالاتر تصاویر به این محصول کمک کرده اند.

تلویزیون فورکی سامسونگ مدل au7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021

کیفیت صدا
تلویزیون au7500 سامسونگ از کیفیت صدای بسیار قدرتمندی برخوردار است .سیستم صوتی در این تلویزیون دو کاناله و خروجی ۲۰ وات می باشد .سیستم صوتی در این محصول فضا را مملو از هیجانات می کند و باعث می شود موقعیت شما نسبت به تلویزیون دیگر اهمیتی نداشته باشد و بتوانید صداها را فراگیر رسا و با بالاترین کیفیت بشنوید و فیلم ها را به صورت یک تئاتر شخصی تجربه کنید .این تلویزیون از فناوری dolby digital بهره مند می باشد که صدای تلویزیون را از حالت خشک و یکنواخت خارج کرده و صدایی سه بعدی را در محیط پخش می کند .ویژگی Q-symphony نیز در هرچه بهبود کیفیت صدا و هماهنگی بین متن دیالوگ ها و تصاویر برقرار می کند.

تلویزیون فورکی سامسونگ مدل au7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021

فناوری های مربوط به سیستم عامل و هوش مصنوعی
سیستم عامل این دستگاه تایزین نسخه ۶ می‌باشد که مجهز شده است تا به شما امکان وبگردی و استفاده از بسیاری از برنامه های سرگرمی و هیجان انگیز جهت لذت بردن هر چه بیشتر از این محصول را برای شما به ارمغان بیاورد. این محصول از فناوری smart thing نیز پشتیبانی می کند که به وسیله آن به راحتی می توانید از طریق گوشی همراه خود تلویزیون خود را کنترل کنید و با قابلیت view با چند دکمه ساده می‌توانید تصویر گوشی خود را به تلویزیون انتقال دهید و برای کارهایی که به صفحه نمایش بزرگ تر نیاز دارید استفاده کنید.

تلویزیون فورکی سامسونگ مدل au7500 اسمارت 50 اینچ کریستالی 2021

کلام آخر
تلویزیون au7500 شاید یکی از محبوب ترین تلویزیون های میان رده است که محبوبیت خود را همانطور که گفتیم مدیون فناوری های به روز و کیفیت در بدنه صدا و تصویر می باشد. کمتر تلویزیونی را شما پیدا می‌کنید که این چنین بتواند خواسته های ما را برآورده کند و با محیط خانه ما نیز بالاترین سازگاری را داشته باشد.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha