تلویزیون جدید سونی 4K اسمارت 49 اینچ 2020 مدل X8000HNew 4K Smart 49 inch SONY TV 2020 model X8000H

تلویزیون جدید سونی 4K اسمارت 49 اینچ 2020 مدل X8000H
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی تلویزیون جدید سونی 4K اسمارت 2020 مدل 49X8000H
* توجه تلویزیون جدید سونی 4K اسمارت 2020 مدلX8000H در سایز های 43 اینچ، 49 اینچ ، 55 اینچ، 65 اینچ و 75 اینچ نیز موجود است!

مقدمه
به محض سخن به میان آمدن از تلویزیون های سونی، کیفیت تصویر بالا و ماندگاری تصویر عالی است که مورد توجه قرار می گیرد. تلویزیون های تولید شده در این برند خوش نام، با وجود قیمت بالاتر سایر تولید کنندگان، اما باز هم طرفداران و خریدران بالا و خاص خود را دارند. اکنون و در سال 2020 سونی به عنوان کمپانی بزرگ و پیشتاز در زمینه ی ساخت تلویزیون ها، سری ها و مدل های مختلفی را تولید کرده و به بازارهای جهانی عرضه کرده است.

ساختار کلی
تلویزیون 49 اینچ سونی X8000H از مدل های جدیدی است که قرار است یک بار دیگر کیفیت بالای تلویزیون های سونی را به اثبات برساند. پسوند H در این تلویزیون سری 8 سونی و جایگذینی آن با G که در سال قبل برای نامگذاری استفاده می شد، نشان دهنده ی 2020 بودن آن است. سونی در این مدل جدید تغییرات اندکی را اعمال کرده است. طراحی تا حدودی ظریف تر شده است و پایه های تلویزیون نیز با طراحی شیک تر و ظریف تر قرار گرفته اند. تعداد پورت های USB از 3 عدد به 2 عدد کاهش یافته است. تغیراتی در امکانات تولید کننده ی صدا و تصویر نیز مشاهده می شود که در این میان می توان به اضافه شدن فناوری X-Balanced Speaker برای ارتقاء سطح کیفیت صدا و فناوری Object-based HDR remaster جهت ارتقاء سطح کنتراست تصویر اشاره کرد.
در این تلویزیون فورکی سونی امکانات عالی قرار گرفته اند تا تصاویر با اوج وضوح و شدت رنگی و روشنایی مطلوب ایجاد شوند و جزئیات کامل و دقیق را در صحنه ها شاهد باشید. سرعت رفرش تصویر 200 هرتز این امکان را فراهم می کند تا در هنگام مشاهده ی صحنه های اکشن و یا بسیار آرام، شاهد پرش و یا ایجاد سایه بر روی تصاویر نباشید و آن ها را با اوج وضوح ببینید. پخش صدای 20 وات نیز با همراهی فناوری های مختلف و پیشرفته همراه شده است تا به صورت کامل با تصاویر در حال پخش همراه شوید و حس موجود در صدا و موسیقی را به صورت کامل درک کنید. به رسم همیشه سونی از سیستم عامل اندروید در تلویزیون اسمارت X8000H سود برده است تا امکانات بالا را با رابط کاربری پیشرفته و در عین حال ساده برای کارایی در اختیارتان بگذارد. پیشتیبانی چند ساله از این سیستم عامل جدید کمک می کند تا از امکانات موجود و به روز برای مدت چند ساله استفاده نمایید.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل x8000h

کنتراست و وضوح بیشتر
پردازنده ی تصویر قدرتمند X1 زیبایی ها را با جلوه ای خاص تر از همیشه در اختیار شما می گذارد. این پردازنده که در سال های اخیر نیز در تلویزیون های سونی مورد استفاده قرار گرفته بود اکنون قدرتمندتر شده است. این پردازنده با الگوریتم خاص و پیشرفته ی خود با تلفیق کاهش نویز و تقویت جزئیات تصاویر، صحنه ها را طبیعی تر ایجاد خواهد کرد. با این وجود شما قادر خواهید بود صحنه های فورکی را واضح تر از همیشه و به رنگ و کنتراست دقیق، کاملا زنده و طبیعی به نمایش می گذارد. هنگام سازی صحنه های در حال پخش با پایگاه داده ی قوی و منحصر به فرد، تمامی صحنه ها را به صورت کامل و با جزئیات دقیق مشاهده کنید.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل x8000h

رنگ هایی واقعی تر از گذشته
فناوری TRILUMINOS در تلویزیون سونی X8000H با همراهی پردازنده ی تصویر X1 رنگ هایی را ایجاد می کند که در سایر مدل ها مشاهده نخواهید کرد. این فناوری طیف رنگی به نمایش درآمده بر روی این تلویزیون 49 اینچ را کاملا گسترده خواهد کرد تا هر صحنه های را با رنگ واقعی اش ببینید و هیچ کدام از جزئیات صحنه را از دست ندهید. این فناوری با تجزیه و تحلیل دقیق تصاویر، رنگ ها را طبیعی و کامل به نمایش می گذارد تا صحنه هایی کاملا زنده و دقیق ببینید.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل 49x8000h

سرعت رفرش تصویر در تلویزیون 49 اینچ سونی X8000H
دیدن صحنه های سریع آن هم با کمترین تاری از خواسته های بینندگان و هدف های تولید کنندگان است. فناوری Motionflow™ XR 200 این کارایی را به بهترین شیوه بر روی مدل X8000H سونی امکان پذیر کرده است. با وجود این قابلیت صحنه ها با استراتژی پیشرفته تجزیه و تحلیل خواهند شد. تغییر فریم های تشکیل دهنده ی تصویر به صورت متمادی و سریع تاری را در صحنه ها به حداقل رسانده است و شما شاهد صحنه های روان و یکدست خواهید بود. با وجود این قابلیت از جذابیت و حس صحنه های اکشن و بازی ها و انواع صحنه های ورزشی کاسته نخواهد شد.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل 49x8000h

ایجاد صحنه هایی با کنتراست بالا
تجربه ی متفاوت دیداری با وجود فناوری های تقویت کننده ی کنتراست در تلویزیون سونی 49 اینچ X8000H امکان پذیر شده است. این تلویزیون در صدر امکانات تقویت کننده ی کنتراست از فناوری Dolby Vision سود می برد. ایجاد صحنه هایی با نورهای برجسته، صحنه هایی تاریک با عمق کامل و رنگ های زنده و شاداب به واسطه ی این فناوری امکان پذیر شده است. این فناوری تجربه ای همه جانبه و جذاب را از دیدن تصاویر در اختیار شما می گذارد و از دیدن صحنه های کامل و زنده شما را به وجد می آورد.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل 49x8000h

کیفیت صوتی تلویزیون سونی X8000H
در کنار ایجاد صحنه هایی کاملا زنده و شفاف، کیفیت صدا در تلویزیون 2020 سونی نیز از کیفیت عالی برخوردار است. این تلویزیون خوش ساخت صدای پاک و چند بعدی را ارائه می دهد. این صدای شفاف شما را در احاطه ی خود قرار می دهد و حسی کامل از صحنه ها را به گوشتان می رساند.


پخش صدای همه جانبه
فناوری Dolby Atmos بر روی تلویزیون سونی X8000H مسئولیت ایجاد و پخش صدا را بر عهده گرفته است. البته این مسئولیت به نحو احسن توسط این فناوری ایجاد شده است. فناوری پیشرفته ی موجود با دقت بالا تمامی اجزای تشکیل دهنده ی صدا را ایجاد خواهد کرد. همچنین صدای ایجاد شده به کمک کانال های صوتی اصلی و مجازی با دقت بالا توزیع شده و پخش می گردد. با این وجود صدای که از اسپیکرهای این محصول پخش می شود کاملا همه جانبه بود و در اطراف شما قرار می گیرد تا کاملا با صحنه های در حال پخش هماهنگی داشته باشد.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل 49x8000h

ساختار اسپیکرهای پخش کننده ی صدا
سونی با دقت بالا در تلاش است تا صدای در حال پخش بیشترین تاثیر را بر روی شما داشته باشد. ساختار خاص اسپیکرهای پخش کننده ی صدا بر کیفیت پخش بالاتر اصوات تاثیر خواهد گذاشت. اسپیکرهایی با ساختار مرسوم به X-balanced صدایی با وضوح و شفافیت بالا را ارائه خواهند داد. قرار گرفتن این اسپیکرها در مکان و جایگاه مخصوص نیز بر روی کیفیت صدای در حال پخش بی تاثیر نبوده است.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل 49x8000h

دیزاین هماهنگ تر با فضای خانه شما
حاشیه های بایک و طراحی ظریف از جمله ویژگی های جذاب تلویزیون 49 اینچ X8000H سونی می باشند. این تلویزیون با گوشه های تیز و فریم بسیار باریک، جذابیت بالا را برای شما به همراه می آورد. ظاهر لطیف این محصول خانه های شما را لوکس تر و امروزی تر خواهد کرد. حاشیه های باریک اطراف نمایشگر کمک می کنند تا تمرکز بیشتری بر روی تصاویر در حال پخش داشته باشید. با وجود این طراحی زیبا، رضایت از خرید برای شما بیشتر خواهد بود. طراحی پایه های متفاوت با تلویزیون X8000G از تولیدات هم سری و 2019 این برند سبب شده است تا این محصول با زیبایی بیشتر از قبل در اختیارتان قرار گیرد.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل 49x8000h

امکانات اسمارت
تلویزیون های اسمارت در سال های اخیر طرفداران خاص خود را یافته اند. البته تولید کنندگان این محصولات نیز در حال حاضر اکثر مدل های خود را به امکانات اسمارت مجهز کرده اند. تلویزیون سونی X8000H نیز از جمله مدل های هوشمندیست که امکانات متعدد را مبتنی بر سیستم عامل اندروید در اختیارتان می گذارد. دسترسی آسان به مطالب و خدمات این امکان را فراهم می کند تا لذتی بیشتر از امکانات اسمارت ببرید و کارایی بالایی از این تلویزیون 49 اینچ را در اختیار داشته باشید.
امکان کنترل و اجرای عملکردها به صورت صوتی نیز فراهم می باشد. با وجود این امکان شما می توانید برای کنترل کامل پخش تنها از طریق صوت و حرف زدن مدیریت را در دست بگیرید. این ویژگی در حین جستجو و یا تایپ مطالب برای شما کارایی خواهدداشت و عملکرد مورد نظرتان را با سرعت بیشتر در اختیارتان می گذارد.با این وجود تمامی مطالب چند ثانیه ای در دسترس شما خواهند بود. با وجود این ویژگی جذاب از تایپ کردن خسته کننده و نیاز به زمان خداحافظی کنید.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل 49x8000h

بیش از 5000 برنامه متنوع با تلویزیون اسمارت 49 اینچ سونی X8000H
برخورداری تلویزیون 2020 سونی از  سیستم عامل اندروید سبب شده است تا به بیشترین کتابخانه ای صوتی و تصویری دسترسی داشته باشید. شما با وجود برنامه های بارگذاری ویدئو قرار گرفته بر روی این محصول قادر خواهید بود تنوع بالایی از محتوا را در اختیار داشته باشید. امکان مشاهده ی فیلم های آنلاین و اشتراک در انواع وبگاه های برایتان فراهم خواهد بود.
تاخیر در اجرای برنامه ها و جابجایی در میان آن ها به حداقل رسیده است. شما می توانید از طریق ریموت کنترل قرار گرفته به همراه مدل X8000H سونی برنامه ها را به سرعت اجرا نمایید. شما علاوه بر دکمه های موجود بر روی ریموت کنترل، می توانید خواسته ی خود را به صورت صوتی ادا نمایید.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل 49x8000h

اتصال هوشمندانه به سایر دستگاه های اسمارت
ارتباط با دستگاه آمازون الکسا از امکانات عالی برای شما خواهد بود.  شما با این اتصال امکانات مربوط به این محصول را نیز در اختیار خواهید داشت. با وجود این قابلیت، امکان روشن کردن تلویزیون، تغییر سطح صدا، جابجایی در میان کانال ها و ... را در اختیار خواهید داشت.
ارتباط با Google Home از دیگر قابلیت های موجود می باشد. به واسطه ی این قابلیت دسترسی به فیلم های مورد علاقه یتان آسان تر و سریع تر از همیشه خواهد بود. ارتباط با این اسپیکر هوشمند بسیار راحت و جذاب خواهد بود.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل 49x8000h

ارتباط وسیع تر با دنیای هوشمند
در سال های اخیر امکانات اتصالی بی سیم با دیوایس های هوشمند ساخته شده در برند اپل نیز فراهم شده است. برقراری ارتباط به راحتی محدوده ی دیداری و شنیداری شما را افزایش خواهد داد و علاوه بر آن این امکان را فراهم می کند تا مدیریت کامل تری از لوازم هوشمند را در اختیار داشته باشید. قابلیت Apple AirPlay از جمله ویژگی هایی است که امکان اتصال آیپد، گوشی آیفون و یا مک بوک را به شما خواهد داد. این ارتباط هوشمندانه بسیار با کیفیت و با سرعت مطلوب خواهد بود. نکته قابل توجه اینکه شما با وجود این ویژگی حتی می توانید ارتباط هوشمند و صوتی را از طریق دستیار هوشمند صوتی سافاری برقرار کنید.

تلویزیون جدید سونی 4k اسمارت 49 اینچ 2020 مدل 49x8000h

کنترل راحت و سریع با ریموت کنترل هوشمند
تلویزیون سونی X8000H ریموت کنترلی هوشمند را به همراه خود دارد که امکانات را با سرعت بیشتر و بسیار راحت از قبل در اختیار شما می گذارد. اما علاوه بر امکاناتی که گفته شد، قابلیت جذاب دیگری نیز در اختیار شما خواهد بود. شما می توانید تمامی دستگاه هایی که به تلویزیون متصل شده اند را تنها به کمک همین ریموت کنترل مدیریت نمایید. این ریموت کنترل خوش ساخت، باریک تر از قبل بوده و با امکان کنترل صوتی، کارایی عالی برای شما خواهد داد و مدیریت سریع تر را برای شما امکان پذیر می کند.
کلام آخر
علاوه بر تغییراتی که مدل X8000H به نسبت مدل سال قبل خود داشته، امکانات اسمارت و رابط کاربری متفاوتی است که به شما ارائه می شود. پشتیبانی نرم افزاری از این محصول نیز برای خریداران این محصول نیز بیشتر از مدل های قبلی خواهد بود. البته توجه داشته باشید که برند خوش نام و بزرگ سونی تولیدات خود را با عالی ترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. این کیفیت بالا در تلویزیون های ساخته شده در این برند شهرت جهانی دارد و با خرید هر یک از مدل های بالا رده و میان رده این کیفیت بالا و کارایی عالی را در اختیار خواهید داشت.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha