تلویزیون ال جی 49 اینچ اسمارت فورکی جدید مدل UT661HNew 4K Smart 49 inch LG TV 2020 model UT661H

 تلویزیون ال جی 49 اینچ اسمارت فورکی جدید مدل UT661H
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی تلویزیون ال جی اسمارت فورکی جدید مدل UT661H

* تلویزیون ال جی اسمارت فورکی جدید مدل UT661H در سایز های 43 اینچ، 49 اینچ، 55 اینچ و 65 اینچ موجود است !

مقدمه
تلویزیون هایی که برای کارهایی مخصوص طراحی میشوند را میتوان کماکان به عنوان یک تلویزیون عادی برای تماشای محتواهای مختلف به کاربرد. تلویزیون هتلی UT661H که شرکت ال جی در سایز 49 اینچ در سال 2020 به بازار معرفی کرده است از جمله این تلویزیون های فورکی با قابلیت های متفاوت هوشمندی میباشد که نه تنها هتلداران بلکه خانواده ها با خرید این تلویزیون بهترین استفاده با کمترین قیمت را داشته باشند.
ساختار کلی
تلویزیون UT661H ال جی جدیدترین نوع تلویزیون های هتلی با کیفیت فورکی این شرکت میباشد که در سایز های 65، 55، 49 و 43 ساخاته و روانه‌ی بازار شده اند. علاوه بر قابلیت های بی شمار و فوق العاده راحت این محصول برای ارتباط مستقیم و غیر مستقیم با سایر وسایل هوشمند از یک تلفن گرفته تا لوازم خانگیتان میتوان به کیفیت بسیار زیبای 4Kی این تلویزیون ها اشاره نمود. این همان قابلیتی است که به ما اجازه میدهد این تلویزیون با دوام و با قیمت مناسب ال جی را به مشتریان خود پیشنهاد بدهیم. توانایی این تلویزیون از پشتیبانی فرمت های مختلف HDR سبب میشود که ادعا کنیم سنگین ترین تصاویر نیز از صفحه‌ی نمایش تلویزیون UT661H ال جی قابل نمایش هستند. همانگونه که میدانید تلویزیون های فورکی از جمله UT661H دارای رزولوشن یا وضوح تصویری چهار برابر FHD میباشد ! این کیفیت بالای تصویر در هماهنگی کاملی با صوتی که از طریق سیستم های دالبی و کانال های صوتی خارج میشود است؛ تا بتواند تصاویر و لحظاتی هیجان انگیز و جذاب را با تماشای این تلویزیون فورکی ال جی به شما ارائه دهد. DOLBY ATMOS سیستمی برای تنظیم و بهینه سازی امواج صوتی است تا صوت خروجی از کانال های صوتی این تلویزیون بدون هیچ نویز و اختلالی در تمام فضای اتاق شما پخش شده و توجه شما را کاملا جذب نماید. سیستم عامل webOS در تلویزیون هایی مانند UT661H به نسبت سایر تلویزیون های ال جی بیشتر ارتقا یافته است چرا که این تلویزیون ها به سبب کارایی اختصاصیشان نیاز بیشتری به وبگردی و دریافت محتواهای مختلف از آن دارند. پس دسترسی به انواعی از شبکه های اجتماعی و یا سایت های متفاوت با UT661H بسیار راحت تر و آسان تر خواهد بود.تلویزیون اسمارت فورکی UT661H از تکنولوژی LG Al ThinQ بهره میبرد این تکنولوژی این تکنولوژی سبب میشود تا شما به کمک منوی فارسی این تلویزیون به راحتی کار سایر لوازم خانگیتان که دارای هوش مصنوعی هستند را کنترل نمایید. این گونه تلویزیونتان خود به یک ریموت کنترل برای کنترل فعالیت سایر لوزام خانگیتان به حساب می آید. توانایی اتصال انواع تلفن های همراه به تلویزیون UT661H الجی اجازه‌ی پخش هرگونه فایل صوتی را از بلند گوهای با کیفیت این تلویزیون به شما میدهد.کابل های aux lan قابلیت وای فای دایرکت و هات سپات نیز از وسایل ارتباطی تلویزیون UT661H ال جی هستند تا شما بتوانید محتوای هر ابزار هوشمندی را به کمک صفحه‌ی نمایش زیبای 4K تلویزیون UT661H مشاهده نمایید.

 تلویزیون ال جی 49 اینچ اسمارت فورکی جدید مدل ut661h

تصاویر فورکی 4K
کیفیت های تصویر از SD به HD و سپس FHD و در حال حاضر به UHD رسیده است. تفاوت این کیفیت ها در قابلیت پخش تصاویر با سرعت های بالا و دامنه‌ی پویایی آنها میباشد. تصاویر با کیفیت  و سرعت بالارا نمیتوان توسط تلویزیون هایی با کیفیت HD و یا SD پردازش کرده و بر روی صفحه آورد. فیلم ها دارای سرعت بسیار بیشتری از فیلم های ده سال قبل شده اند و برای همین است که تلویزیون هایی با تکنولوژی های قدیمی در پردازش و پخش این فیلم ها با اختلال، گیرکردن های مداوم و اطی شدن رنگ های و بسیاری معایب دیگر همراه است اما امروزی با تلویزیون هایی نظیر تلویزیون 49 اینچ UT661H ال جی تصاویر اولترا اچ دی به راحتی قابل نمایش بر روی صفحه میباشند. تصاویر این تلویزیون فورکی ال جی دارای وضوح چهار برابری به نسبت تلویزیون های فول اچ دی هست ! این به معنی افزایش خلوص و غنی سازی رنگ ها، جزئیات و نرمی حرکت تصاویر و حذف گیرکردن ها و اختلالات میشود.

 تلویزیون ال جی 49 اینچ اسمارت فورکی جدید مدل ut661h

پشتیبانی از فرمت های مختلف HDR
عکس هایی با دامنه ی دینامیکی بالا که توسط تکنولوژی های تصویر برداری امروزه تهیه و ثبت میشوند را جدیدترین و با کیفیت ترین تصاویری هستند که پردازش آنها برای بسیاری از تلویزیون ها مشکل است این در حالی است که تلویزیون UT661H 49 اینچ ال جی قابلیت پشتیبانی از تمامی فرمت های HDR یعنی HLG و 10Pro را دارد. تصاویر HDR دارای جزئیات بسیار ظریف تر و گیرایی و هیجان بالاتری به نسبت تصاویر دیگر دارد رنگ سیاه یا همان مشکی در این تصاویر دارای عمق و رنگ های روشن دارای درخشندگی چشمگیری هستند که خود کنتراست بالای تصاویر را به وجود آورده و سبب جذب حداکثری توجه بیننده ها میشوند.

 تلویزیون ال جی 49 اینچ اسمارت فورکی جدید مدل ut661h

صدای تویزیون UT661H
سیستم های صوتی به کار رفته در تلویزیون های مختلف دقیقا به همان اندازه‌ی تصاویر اهمیت داشته و تاثیر زیادی بر میزان گیرایی و لذت نگاه کردن به تلویزیون ها میگذارد. به همین دلیل است که شرکت ال جی در ساخت تلویزیون های جدید خود همیشه همراه و همگام با افزایش سطح کیفیت تصاویر تلویزیون‌هایش به ارتقای کیفیت، گیرایی و حجم صدایشان اهمیت میدهد. علاوه بر این هماهنگی بین صوت و تصویر از ارکان مهمم لذت تمام عیار یک شخص از نگاه کردن به تلویزیون میباشد. این هماهنگی توسط سیستم های مختلفی ایجاد شده که خود سیستم ها نیز توسط ال جی ارتقا می یابند. سیستم به کار رفته در تلویزیون UT661H ال جی که به سیستم دالبی یا DOLBY ATMOS مشهور شده است. یکی از بهترین فناوری ها برای بهینه سازی و رفع اختلال امواج صوتی میباشد تا در نهایت صوت خارج شده از بلندگوهای تلویزیون UT661H صاف، رسا و محصور کننده باشد. به گونه‌ای که بیینده خود را در فضای درون تصاویر پخش شده از تلویزیون UT661H حاضر احساس نماید.

 تلویزیون ال جی 49 اینچ اسمارت فورکی جدید مدل ut661h

Webos
همانطور که میدانید هر وسیله و دستگاه هوشمندی نیاز به یک سیستم عامل برای اداره و راه اندازی بخش های مختلف دارد.سرعت سیستم عامل ها، سبکی و کارایی راحت آنها از فاکتور های اساسید برای انتخاب یک تلویزیون با سیستم عاملی مناسب است. از اینرو ال جی با استفاده از سیستم عامل فوق سریع و راحت Webos در تلویزیون های خود از جمله تلویزیون اسمارت فورکی UT661H توانسته به کاربر اجازه دهد تا به راحتی کارهای مربوط به اینترنت، مرورگر ها،شبکه های اجتماعی و ... را انجام داده و بدون هیچ هنگ کردن یا تاخیری در روند کارش از استفاده‌ی مداوم تلویزیون UT661H لذت ببرد.

 تلویزیون ال جی 49 اینچ اسمارت فورکی جدید مدل ut661h

Al Thin Q
ال جی برای اتصال راحت و هماهنگی بیشتر بین لوازم خانگی خود از یک وسیله‌ی ارتباطی یا میتوان گفت هوش مصنوعی بهره برده است این سیستم که به Al Thin Q شهرت یافته است و در تمامی لوازم خانگی جدید ساخت شرکت ال جی به کارگرفته شده است. باعث میشود تا شما در هر زمان و مکانی با اتصال گوشی همراه خود به لوازم خانگیتان از جمله تلویزیون UT661H بتوانید کنترل کاممی بر لوازم خانگیتان داشته باشید.علاوه بر این با اتصال سایر لوازم خانگی به تلویزیون UT661H میتوانید برای مثال از طریق تلویزیونتان زمان شروعو اتمام، انواع برنامه های شستشو و... لباسشوییتان را تعیین نمایید!

 تلویزیون ال جی 49 اینچ اسمارت فورکی جدید مدل ut661h

قابلیت های اتصال
بسیاری از افراد دائم به دنبال محتواهای متنوع و گوناگونی هستند که گاها ممکن است از طریق تلویزیون قابل دسترسی نباشد. اما امروزه به کمک تلویزیون های اسمارت ما میتوانیم هرکدام از وسایل هوشمند یا حتی حافظه های متفاوتی که قابلیت ذخیره‌ی محتوا را دارند به تلویزیون وصل نموده و برنامه‌ی ممورد نظر را بر روی صفحه نمایش آن پخش کنیم. تلویزیون اسمارت 49 اینچ UT661H ال جی به دلیل هتلی بودن و نیاز به اتصال به دستگاه ها و ابزار های مختلف دارای متنوع ترین راه های اتصالی از جمله بلوتوث، وای فای دایرکت، هات سپات و.... میباشد. تا شما بتوانید پر کیفیت ترین و سنگین ترین تصاویر را به وسیله‌ی پردازشگر تصویری فورکای تلویزیون UT661H ال جی بر روی یک صفحه نمایش شفاف نمایش دهید.

 تلویزیون ال جی 49 اینچ اسمارت فورکی جدید مدل ut661h تلویزیون ال جی 49 اینچ اسمارت فورکی جدید مدل ut661h

سخن آخر
علاوه بر هتلداران بسیاری دیگر از مردم میتوانند با خرید تلویزیون اسمارت فورکی UT661H ال جی علاوه بر داشتن یک تلویزیون اسمارت 4K داشتن یک تلویزیون با قابلیت های اتصال بالا را نیز تجربه نموده و از تماشای محتواهای جهانی که میتوان به وسیله‌ی تلویزیون UT661H با کیفیت فورکا در خانه‌ی خود مشاهده کرد لذت ببرید.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha