تلویزیون جدید سونی فورکی مدل X80J اسمارت گوگل تی وی 55 اینچNew 4K google smart sony TV model X80J 2021

تلویزیون جدید سونی فورکی مدل X80J اسمارت گوگل تی وی 55 اینچ
قیمت:
۳۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات واقعی تلویزیون جدید سونی فورکی مدل X80J اسمارت گوگل تی وی 55 اینچ

هرگاه درمورد شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ تولیدکننده لوازم برقی و الکترونیکی صحبت کنیم محال است اسم شرکت سونی بر زبان نیاید که به عنوان یکی از قدیمی‌ترین‌ها و بزرگترین‌ها در این عرصه معرقی شده است این کمپانی در سال ۱۹۶۴ در توکیو تاسیس شد و در مدت زمان کوتاهی توانست به بازارهای جهانی نفوذ کند.هم‌اکنون این کمپانی توسط چند مدیر اداره میشود و ذات چند ملیتی دارد که در زمینه‌های مختلف فعالیت داشته و خط‌های تولیدی بسیار زیادی دارد.

ساختار کلی تلویزیون X80J:
 چشنواره رنگ‌ها تلفیق رنگ صداهای فراگیر و چند بعدی جزئیات بی‌نظیر به‌کارگیری تکنولوژی‌های مدرن و ظرافت در طراحی همه‌ی اینها را سونی در یک تلویزیون جمع کرده تا از یک سو مشتری و بیننده‌های خود را با هر سلیقه‌ای و با هر انتظاری راضی کندو از سوی دیگر بتواند بازرهای جهانی را در دست خود بگیرد. باتلویزیون X81J/X80J سونی سینما را به خانه بیاورید.این محصول به لطف فناوری‌هایی مثل ۴K اولترا HD و HDR و... باعث شده‌اند هر آنچه که می‌بینید واقعی بودنش را حس کنید.ویژگی که موجب شده‌ است تا تلویزیون X81J/X80J سونی توجه‌های زیادی به خود جلب کند سطح قیمت آن نسبت به کارآیی آن می‌باشد، که البته استفاده از پردازنده‌های پرقدرت سری X سخت‌افزار و کارآیی آن را بهبود بخشیده است به همین علت از نظر سرعت و عملکرد دارای پیشتازی خاصی نسبت به تلویزیون‌های هم‌رده دارا می‌باشد. استفاده از مواد بازیافتی نشان میدهد که سونی علاوه بر توجه به کیفیت محصول به حفاظت از محیط زیست در کنار آن فکر کرده است با به‌کارگیری پلاستیک قابل بازیافت SORPLAS با نرخ ۸۹% بازیافت مهر تاییدی بر این قضیه میباشد.

تلویزیون جدید سونی فورکی مدل x80j اسمارت گوگل تی وی 55 اینچ

قابلیت 4k اولترا HD تلویزیون X80J سونی  :
استفاده از این فناوری بدون شک بزرگترین تحولی است که در صفحه نمایش‌ها ایجاد شده است که در طول آن 3840 پبکسل و در عرض آن 2160 پیکسل به کار رفته است،که برخی آن را با 2060P  نشان میدهند همه‌ی اینها به به این معنی است که توجه  به جزئیات بالا کیفیت را بی‌اندازه بالا برده است. در این محصول دیدن تصاویر و فیلم‌های مورد علاقه‌تان با بالاترین کیفیت و بدون محدودیت رزولوشن از ویژگی‌هایی است که در اولین مواجهه با تلویزیون X81J/X80J  سونی نظر شما را جلب میکند. رزولوشن بالا دقت در جزئیات و کنتراست بالا هنگام نمایش چشمان شما را خیره میدهد و نمی‌گذارد شما لحظه‌ای چشمانتان را از آن دور کنید.

تلویزیون جدید سونی فورکی مدل x80j اسمارت گوگل تی وی 55 اینچ

HDR تلویزیون X81J/X80J  سونی :
HDR مخفف واژه‌ی  High dinamic range میباشد. که به طور کلی وظیفه کنترل نور در صحنه‌های مختلف بر عهده دارد که به صورت خودکار میتواند در بهتر جلوه دادن و واقع‌گرانه‌تر جلوه دادن تصاویر و فیلم‌ها به ما کمک کند. به کار رفتن این فناوری در تلویزیون X81J/X80J سونی جلوه‌گر این است که تصاویر و فیلم‌ها را همان‌گونه که هست یا حتی بهتر تماشا کنید . فرض کنید که تصویر یک غار تاریک را به نمایش میگذاریم که فناوری HDR با کنترل نور و بالا بردن کیفیت سیاهی رنگ دیواره‌ی غارها را نمایش میدهد ، و هیجان لذت بردن از مناظر و واقع جلوه دادن آنها را برای شما به ارمقان می‌آورد . این قابلیت از جمله قابلیت‌هایی است که در هنگام خرید تلویزیون باید به آن توجه کنید.

تلویزیون جدید سونی فورکی مدل x80j اسمارت گوگل تی وی 55 اینچ

صفحه نمایش OLED تلویزیون X81J/X80J سونی :
در سال‌های اخیر استفاده از کریستال مایع و سنگین در تلویزیون‌های قدیمی منسوخ شده است ، تلویزیون‌هایی که دارای نور پس زمینه بوده‌اند و مشکلات زیادی را چه در کیفیت خود محصول و چه در کیفیت نمایش را ایجاد کرده‌اند وقتی نام OLED را بر روی یک تلویزین به‌کار میبریم به این معنا است که دیگر خبری از نورهای پس‌زمینه نیست و خود نور تولید میکند. در نسل تلویزیون‌ها به دلیل نبودن کریستال مایع ما با یک تلویزیون ظریفتر با کیفیت‌تر و شیک‌تر سروکار داریم. به کارگیری این نوع صفحه نمایشگر در تلویزیون X81J/X80J  سونی کنتراست بالا در این محصول بالا برده است. با استفاده از تولید مستقل نور در هر پیکسل که موجب افزایش وضوح و کنتراست در این تلویزیون شده است.همچنین مشکل زاویه دید را که در تلویزیون‌های LCD به چشم میخورد را ندارد و دیگر زاویه دید شما تغییری در کیفیت و وضوح این محصول ایجاد نمیکند.

ویژگی‌ Dobly Vision scenes:
به کارگیری فناوری DVS برای ارتفا دادن کبفبت HDR  ارائه شده است یکی از ملزومات یک تلویزیون با کیفیت بالا همین ویژگی میباشد.اگر میخواهید آن محصول واقعیت با حتی فراتر از آن را به تصویر بکشد ناگزیر باید از این ویژگی در تلویزیون خود به‌کار ببرد. کمپانی سونی از آنجا که همیشه در طی بهود بخشیدن به کیفیت تصویر و فیلم‌های خود بوده است خوب این موضوع را ذرک کرده است که با استفاده همزمان از DVS و  HDR کیفیتی استثنایی به تصاویر و فیلم‌های پخش شده در دستگاه‌های پخش به تلویزیون خود بخشیده است.

تلویزیون جدید سونی فورکی مدل x80j اسمارت گوگل تی وی 55 اینچ

ویژگی‌ Dobly Atmos room:
این ویژگی در سال‌های اخیر برای چند بعدی کردن و فراگیر کردن صداها ارائه شده‌است که در ابتدا چند دستگاه هوشمند محدود از آن استفاده میکردند ولی با توجه به استقبال مشتریان تمامی دستگاه‌های اروز اعم از صوتی و تصویری سعی در به‌کارگیری آن داشته‌اند که سونی از این قاعده مستثنا نیست. محال است یک تلویزیون را انتخاب کنیم و کیفیت صدای آن را مدمظر قرار ندهیم سونی با به‌کار بستن این فناوری در تلویزیون X81J/X80J سونی صدای تلویزیون را در کل محوطه پر کند و تئاتری از صحنه‌ها را با استفاده از این فناوری به خانه شما بیاورد

Smart TV تلویزیون X81J/X80J سونی :
وقتی به طور کلی میوییم اسمارت تی‌وی داریم درمورد تلویزیون‌هایی با یم سیستم عامل که نسلی نو از تلویزیون‌ها را ایجاد کرده است صحبت میکنیم ، مانند خیلی از دستگاه‌های امروزی که دارای سیستک عامل هستند و می‌توان آن‌ها را به اینترنت وصل کرد. تلویزیون‌هایی که دارای این ویژگی هستند را نیز میتوان به اینترنت وصل کرد و از آن  بهره‌های زیادی برد گشت و گزار در اینترنت دیدن فیلم‌ها و وصل شدن به سایر دستگا‌های هوشمن از ویژگی این فناوری میابشد به طور مختصر به این معناست که تلویزیون ما یک کامپیوتر در درون خود دارد معمولا این سری از تلویزیون‌ها به سستم عامل اندرویید وصل میشوند. به‌کار بستن این فناوری مدرن در تلویزیون X81J/X80J سونی میتواند یک لذت بردن از دنیای اینترنت در صفحه نمایش بزرگتر را به شما هدیه بدهد دوما میتوان از این فناوری استفاده کرد و یک تجربه هیجان‌انگیز در اشتراک‌گذاری مطالب با دیگران را برای شما به ارمقان بیاورد. بخواهیم این فناوری را در این تلویزیون با چند جمله توصیف کنیم آن را یک دستگاه هوشمند مینامیم که میتوانیم آن را در کنار دیگر وسایل هوشمند خود داشته باشیم و آن را همان‌گونه که میخواهیم کنترل کنیم.

تلویزیون جدید سونی فورکی مدل x80j اسمارت گوگل تی وی 55 اینچ

Google TV تلویزیون X81J/X80J سونی :
فناوری گوگل تی‌وی در سال 2020 توسط گوگل ارائه شد این فناوری جهت آسان‌تر شدن دستیابی به محتوا دلخواه طراحی شده است با استفاده از این وسیله سرگرمی میتوان برای پیدا کردن ویدیوها بدون مشخص بودن محل انتشار آن استفاده کرد به‌طور مثال اگر ویدیویی نمبدانیم که در یوتیوب یا آپارات بارگذاری شده گوگل تی‌وی میتواند آن را پیدا کند . آسان شدن وب گردی . صرفه‌جویی در زمان یکی از دیگر کارآییی‌های این فناوری میباشد. گوگل تی‌وی یکی از سرگرم کننده‌ترین قابلیت تلویزیون X81J/X80J سونی میباشد ،جهانی از ویدیوها تصاویر و وب‌ها در دسترس شما به وسیله تلویزیون شخصی شما قرار میدهد و با کمترین اتلاف وقت کافی است یک سرچ ساده دشته باشید تا گوگل تی‌وی مطالب مورد نظر شما را پیدا کند و از استفاده از آن ها لذت ببرید.همچنین شما میتوانید به وسیله این تکنولوژی ماهواره و شبکه‌های کابلی خود را کنترل کنید از طرق کابل HDMI.

تلویزیون جدید سونی فورکی مدل x80j اسمارت گوگل تی وی 55 اینچ

کلام آخر

اگه به دنبال این هستید که با خانواده و دوستان خود تلویزیون ببینید و همه هیجانت موجود را تجربه کنید همان گونه که هست این تلویزیون یک انتخاب فوق‌العاده میباشد که میتوانید علاوه بر همه ویژگی‌های گفته شده یک خدمات دهنده‌ی تمام کمال داشته باشید که توسط صدای خود نیز کنترلش کنید و این محصول از سونی هیچ وقت اجازه نمی دهد که مشتریان خود از خرید تلویزیون X81J/X80J سونی ذره‌ای پشیمان شوند.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha