یخچال ساید بای ساید جدید مدل RS80 سامسونگ 34 فوت کره ایNew 34 foot Samsung RS80 side by side refrigerator

یخچال ساید بای ساید جدید مدل RS80 سامسونگ 34 فوت کره ای
قیمت:
۶۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۹
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی یخچال ساید بای ساید جدید مدل RS80 سامسونگ 34 فوت کره ای

مقدمه
یخچال های سامسونگ دارای بهترین نوع سیستم خنک کنندگی مخصوصا در ساخت یخچال های ساید بای ساید میباشد به خصوص در سال جدید و در تولید یخچال های ساید بای ساید پرقدرت ترین موتور ها و جدیدترین تکنولوژی ها را به کار برده است. در معرفی یخچال ساید بای ساید دور این دور RS8000 سال 2021 این شرکت به وضوح این ادعا اثبات میشود.

ساختار کی
یخچال ساید بای ساید بار 2021 مدل RS8000 سامسونگ ساخت کره با قابلیت Metal cooling door ابداعی نو از شرکت سامسونگ در سال جدید میباشد.قابلیت درب متالی RS8000 سامسونگ قابلیت جدیدی است که برای اولین بار در یخچال های ساید بای ساید این شرکت مورد استفاده قرار گرفته است درب کوچکی که بر روی قفسه‌ی نوشیدنی ها (و موادی که در طول روز زیاد استفاده میشوند) باز شده و آنها را به شما نمایش میدهد همچنین قابلیت Metal cooling door در کاهش میزان انرژی مصرفی یخچال بسیار تاثیر گذار است چرا که با سرد و فشرده نگه داشتن هوای درون یخچال از اتلاف انرژی ناشی از باز کردن های مکرر در جلوگیری مینماید. فناوری ارتقا یافته‌ی Twin Cooling در این یخچال ساید بای ساید سامسونگ باعث شده تا در هر قسمت از این یخچال سیستم خنک کننده‌ی جدا گانه‌ای فعالیت نماید و شرایط دمایی خاصی برای مواد غذایی ایجاد نماید. یخچال ساید بای ساید RS8000 سامسونگ همان یخچالی است که میتواند مواد غذایی مختلف را بر اساس بافت و نوع آنها توسط یک دیجیتال اینورتر در شرایط خاصی نگه میدارد تا پس از هفته ها با همان میزان تازگی آنها را به شما ارائه دهد.سیستمی که از نوسان دمایی درون یخچال جلوگیری مینماید. هیچ یک از غذا و خوراکی های درون یخچال ساید سامسونگ RS8000 به دلیل سیستم UV Clean دچار تغییر بو و رنگ نمیشوند این سیستم به صورت کامل هر نوع بود و میکروب را دفع میکند. سیستم خنک کننده‌ی سراسری درون یخچال RS8000 سبب میشود تا دمای درون یخچال در هر نقطه دقیقا یکسان و یکنواخت باشد. در طراحی ظاهری یخچال ساید بای ساید RS8000 سامسونگ از دیزاین مینیمالیستی بسیار شیکی بهره گرفته شده است تا بتواند با هر دکوراسیون انطباق یافته و در آن خود نمایی کند و در نهایت سیستم یخ ریز آب ریز این یخچال سامسونگ نیز با همان  طراحی و با فیلتر های بسیار قوی به شما ارائه داده میشود. فیلتر هایی که سلامت آب آشامیدنی روزانه‌ی شما را تامین میکند.

یخچال ساید بای ساید جدید مدل rs80 سامسونگ 34 فوت کره ای

درب بار متالیک در RS8000
قبلا هم در ساخت یخچال های ساید بای ساید دیگر هم از این حالت استفاده میشود. که بسیار هم در زمینه‌ی کاهش مصرف انرژی توجه مشتریان را جلب کرد چرا که از باز و بسته کردن های مداوم درب بزرگ یخچال و اتلاف سرمای داخل آن جلوگیری میکرد یعنی همین یک درب کوچک از اتلاف 55 درصد از هوای خنک داخل یخچال جلوگیری میکند. در یخچال ساید جدید سامسونگ ما برای درب بار از قابلیت متال کولینگ استفاده شده است. این قابلیت با متراکم و سرد نگه داشتن هوای اطراف درب یخچال از اتلاف انرژی چندین برابر میکاهد.

یخچال ساید بای ساید جدید مدل rs80 سامسونگ 34 فوت کره ای

یخ ریز آب ریز بهداشتی یخچال RS8000
مهم ترین بخش یخچال که به صورت روزانه مورد استفاده قرار میگیرد بخش یخ ریز آب ریز آن میباشد. مهم است خروجی این قسمت از یخچال بسیار بهداشتی و سالم باشد. برای همین شرکت سامسونگ در ساخت یخچال ساید RS8000 از فیلتر های بسیار قدرتمند NSF (فیلتر سه مرحله‌ای) استفاده کرده است تا آب خروجی از این قسمت از یخچال بدون نیاز به تصفیه دوبار مستقیما مصرف شود. این فیلتر ها در سال تنها یکبار نیاز به تعویض دارند.

یخچال ساید بای ساید جدید مدل rs80 سامسونگ 34 فوت کره ای


ماندگاری چند هفته‌ای مواد غذایی در یخچال RS8000
یکی از مشکلاتی که در یخچال های معمولی سبب گندیده و خراب شدن مواد غذایی میگردد تغییر پی در پی دمای درون یخچال میباشد. اما خوشبختانه در یخچال های ساید بای ساید جدید از فناوری دیجیتال اینورتر استفاده میشود که سبب نوسانات نیم درجه‌ای دما میشود! رکوردی بسیار شگفت انگیز که ماندگاری بو ، طعم و بافت مواد غذایی را چندین روز افزایش میدهد.

یخچال ساید بای ساید جدید مدل rs80 سامسونگ 34 فوت کره ای

به کار گیری فیلترهای هوایی RS8000
پاک کننده های هوا، در یخچال های ساید بای ساید سامسسونگ به عنوان برگ برنده‌ی این شرکت عمل کرده اند. چرا که همیشه دارای قوی ترین عملکرد در نابودی ذرات میکروبی و بوهای نامطبوع بوده‌اند. اما این بار در یخچال جدید ساید بای ساید بار RS8000 از سیستم فیلترینگ UV CLEAN استفاده شده است سیستمی که بدون نیاز به هیچ فیلتری و تنها با همان نور درون یخچال هوا را استریل میکند! تکنولوژی شگفت انگیزی که در RS8000 به کار گرفته شده است هوا را استریل کرده و ماندگاری موادد غذایی را بسیار افزایش میدهد.

یخچال ساید بای ساید جدید مدل rs80 سامسونگ 34 فوت کره ای

سخن آخر
انختاب بهترین نوع یخچال ساید بای ساید به خصوص در بین مدل های شرکت سامسونگ ممکن است کار سختی باشد اما در مورد یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS8000 دو نکته بسیار حائز اهمیت و نقطه قوت به نسبت سایر یخچال های ساید سامسونگ وجود دارد آن هم توجه بسیار زیاد به رعایت شرایط بهداشتی در نگهداری مواد غذایی و کاهش مصرف انرژی است.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha