ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 14 نفره سه طبقه مدل SMS8ZDI48Q نقرهNew 14 place zeolite silver BOSCH dishwasher model SMS8ZDI48Q

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 14 نفره سه طبقه مدل SMS8ZDI48Q نقره
قیمت:
۲۸/۳۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۱/۲۸
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات کلی ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 14 نفره سه طبقه مدل SMS8ZDI48Q نقره

ساختار کلی
شرکت آلمانی بوش، ماشین ظرفشویی بی‌نظیری طراحی کرده است. این ماشین ظرفشویی آلمانی چهارده نفره است، که سه طبقه برای گذاشتن ظروف در آن طراحی شده است. این مدل ظرفشویی آلمانی Bosch دارای ویژگی های چشم نوازی است. برا مثال دارای برنامه ی سکوت است. که به طور چشم گیری صدا را کاهش می دهد. همچنین این ماشین ظرف شویی وای فای دار Bocsh مدل SMS8ZDI48Q، دارای برنامه ی HomeConnect است. که می توانید آن را به تلفن همراه خود نصب کنید و ماشین ظرفشویی چهارده نفره ی نقره ای خود را از راه دور کنترل کنید. از دیگر شگفتی های برنامه ی HomeConnect در ماشین ظرف شویی سه طبقه ی آلمانی بوش مدل SMS8ZDI48Q این است، که میزان مصرف قرص های آن را اندازه گیری می کند، شما را در جریان پایان، شروع و سایر فعالیت هایش قرار می دهد و حتی در زمان مناسب، فعالیت های مناسب را به شما توصیه می کند.ماشین ظرفشویی سه طبقه ی آلمانی بوش مدل SMS8ZDI48Q ، دارای رویه ی ضد زنگ است و برای تضمین آن دارای گارانتی ده ساله است. با ماشین ظرفشویی آلمانی Bosch شما از ماشین ظرفشویی بادوام، پرقدرت و کم مصرف در انرژی برخوردار خواهید بود.

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 14 نفره سه طبقه مدل sms8zdi48q نقره

دستور العمل متناسب با کار مورد نیاز
ماشین ظرفشویی چهارده نفره ی نقره ای ساخت شرکت آلمانی بوش مدل SMS8ZDI48Q، عملکرد های متفاوتی متناسب با کار مورد نیاز شما طراحی کرده است. بنابراین انتخاب برنامه شستشوی مناسب برای ماشین ظرفشویی نه تنها می تواند گیج کننده باشد، بلکه اغلب نتیجه ی عالیی که مد نظر شماست را نخواهد داشت. برنامه یHome Connect، که در ماشین ظرفشویی چهارده نفره ی آلمانی بوش با رنگ فقره ای طراحی شده، دارای عملکرد Easy Start است. این عملکرد ماشین ظرفشویی وای فای دار Bosch مدل SMS8ZDI48Q، حدس و گمان را از بین می برد. چرا که همیشه برنامه ی درست را به شما توصیه می کند. از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه در ماشین ظرفشویی آلمانی نقره ای ضد زنگ، این است که شما می توانید این برنامه را در هر زمانی از طریق دستگاه تلفن همراه خود کنترل کنید، و هر زمان که می خواهید ظروف خود را بشویید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که درجه کثیفی و نوع و مقدار ظروف یا کارد و چنگال در حال شستشو را در برنامه Home Connect خود وارد کنید. بنابراین شما به راحتی می توانید برنامه مناسب را انتخاب کنید و هر بار که از آن استفاده می کنید نتیجه ی عالی از کارتان بگیرید.

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 14 نفره سه طبقه مدل sms8zdi48q نقره

ماشین ظرفشویی که میزان مصرفتان را اندازه گیری می کند
تمام شدن قرص های ماشین ظرفشویی آخرین چیزی است که در صورت نیاز به ظروف تمیز می خواهید. ویژگی Tab-Count در برنامه Home Connect که در ماشین ظرفشویی آلمانی بوش مدل SMS8ZDI48Q طراحی شده است، مصرف شما را اندازه گیری  می کند و زمانی که طبق آخرین خرید خود به پنج قرص آخر خود رسیدید، از طریق یک اعلان به شما اطلاع می دهد. از طریق لینک مستقیم که برایتان ارسال می شود، می توانید به راحتی یک بسته جدید را دوباره سفارش دهید. ماشین ظرفشویی آلمانی بوش، دیگر نیازی مراقبت ندارد، چراکه با این فناوری به راحتی هر زمان که نیاز به چیزی داشته باشد شما با خبر می شوید.

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 14 نفره سه طبقه مدل sms8zdi48q نقره

ماشین ظرفشوی که شما را در جریان کارهایش قرار می دهد
منتظر ماندن برای اتمام کار ماشین ظرفشویی می تواند باعث اتلاف وقت و ایجاد استرس غیر ضروری شود. مخصوصا برای کسانی که مشغله های زیادی دارند. بنابراین برای جلوگیری از این کار، ماشین ظرفشویی وای فای دار Bosch مدل SMS8ZDI48Q برنامه ی بینظیر Home Connect را طراحی کرده است Home Connect خیال شما را راحت می کند، و به شما کمک می کند استفاده ی بهتری از وقت خود داشته باشید. با استفاده از ماشین ظرفشویی آلمانی وای فای دار بوش مدل SMS8ZDI48Q، در صورت تمایل شما می توانید برنامه را به گونه ای  تنظیم کنید، تا اعلان های مورد نیاز به گوشی تلفن شما ارسال شوند. با این اعلان ها شما وضعیت فعلی ماشین ظرفشویی خود و همچنین سایر اطلاعات مفید مورد نیاز را دریافت خواهید کرد. و کارهایتان را در داخل و خارج از خانه به راحتی انجام می دهید.

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 14 نفره سه طبقه مدل sms8zdi48q نقره

AquaStop با ضمانت 100% مادام العمر در برابر آسیب آب
به نظر می رسد خرابی ماشین همیشه در ناخوشایندترین زمان رخ می دهد و برای شما هزینه و اتلاف وقت زیادی به همراه دارد. اما با ماشین ظرفشویی آلمانی ضد زنگ Bosch مدل SMS8ZDI48Q، شما خیالتان از بابت خرابی ماشین ظرفشوییتان راحت خواهد بود. چرا که ماشین ظرفشوی چهارده نفره بوش با سیستم AquaStop از یک شیلنگ تغذیه دو جداره ویژه، یک سوپاپ ایمنی و یک مخزن کف با سوئیچ شناور تشکیل شده است. که ماشین ظرفشویی شما را در برابر هرگونه اسیب به وسیله اب محافظت می کند. با ماشین ظرفشویی المانی بوش مدل SMS8ZDI48Q نتیجه ی عالی که از یک ماشین ظرفشویی انتظار دارید دریافت کنید. و به راحتی به آن تکیه کنید.

آب کمتر، انرژی کمتر و در نتیجه عملکرد بهتر
فناوری نوآورانه ActiveWater که در ماشین ظرفشویی آلمانی بوش طراحی شده است، بازدهی را به حداکثر می رساند و در عین حال از محیط زیست حفاظت می کند، تا نتایج شگفت انگیزی را پدید آورد. ماشین ظرفشویی چهارده نفره بوش، در فناوری ActiveWater با ارائه ی ویژگی های برجسته شامل:توزیع دقیق آب، فناوری فیلتر بهبود یافته، گرمایش سریعتر و افزایش خروجی پمپ برای گردش بیشتر آب، نتایج فوق العاده ای را ارائه داده است.

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 14 نفره سه طبقه مدل sms8zdi48q نقره

EcoSilence DriveTM: قدرتمند، بادوام، بی صدا و کارآمد
شرکت آلمانی بوش در ماشین ظرفشویی نقره ای چهارده نفره اش، برای افزایش کارایی و بازدهی تمیز کردن، Ecosilence Drive TM را به شکلی کاملا اقتصادی طراحی کرده است، که کاملا بی صدا و کارآمد است، و به شما اطمینان می دهد که برق کمی را مصرف می کند. ویژگی Ecosilence Drive TM، طراحی شده در ماشین ظرف شویی آلمانی بوش مدل  SMS8ZDI48Q، بدون برس کار می کند و فوق العاده بی صدا است، که به طور خودکار تنظیم می شود و نتایج عالی ارائه می دهد.

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 14 نفره سه طبقه مدل sms8zdi48q نقره

ده سال گارانتی زنگ زدگی
شرکت آلمانی بوش در طراحی منحصر به فرد ماشین ظرفشویی نقره ای چهارده نفره خود مدل SMS8ZDI48Q، در فرایند تولید سطح، عملیات ویژه ای را انجام داده است، و دقیقا از مواد ضد زنگی که در درون ماشین ظرفشویی استفاده کرده است هم، برای سطح بیرونی نیز به کاربرده است. در نتیجه، ضمانت ده ساله در برابر زنگ زدگی قسمت داخلی، از داخل به بیرون، در تمام ماشین ظرفشویی های آلمانی بوش قابل ارائه است.همچنین، این گارانتی برای تمامی ماشین های ظرفشویی خریداری شده از تاریخ 2012/01/01 به بعد قابل فعال سازی می باشد.

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 14 نفره سه طبقه مدل sms8zdi48q نقره

ضد اثر انگشت
اثر انگشت و لک باقی مانده از آن، از عمده ترین مشکلاتی است که سطوح فلزی دارند. اما شرکت آلمانی Bosch در تولید ظرفشویی های شگفت انگیز سه طبقه ی نقره ای خود، با ارائه ی راه حل ضد اثر انگشت،  دید اثر انگشت بر روی سطح را تا حد امکان و به شکل قابل توجهی کاهش داده است.
DosageAssist با از بین بردن موثر زبانه پاک کننده، نتایج بهینه را ارائه می کند.
با DosageAssist که در ظرفشویی آلمانی نقره ای بوش مدل SMS8ZDI48Q طراحی شده است، باعث می شود، ظروف تمیزتر و شستشو به شکل آرام تری انجام گیرد. در این طراحی شگفت انگیز، مواد شوینده از قسمت پخش کننده مواد شوینده، خارج می شوند، و به صورت کاملا حل شده در یک سینی مخصوص، بر روی سبد بالایی می ریزد.

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار 14 نفره سه طبقه مدل sms8zdi48q نقره

برنامه ی سکوت
ماشین ظرف شویی آلمانی بوش مدل SMS8ZDI48Q، برای راه اندازی بی صدای ماشین ظرفشویی شما، برنامه ی Silence را طراحی کرده است‌. با فعال کردن این برنامه به طور شگفت انگیزی میزان صدای ماشین ظرفشویی به طور خودکار به کمترین حد ممکن کاهش می یابد‌. این ویژگی، با یک برنامه سازگار با محیط زیست 50 درجه سانتیگراد، کاهش فشار اسپری و مرحله تمیز کردن طولانی به دست می آید.

سخن آخر
اگر به دنبال یک ماشین ظرفشویی بادوام و با قدرت پاک کنندگی بالا می گردید، ماشین ظرفشویی چهارده نفره آلمانی بوش، مدل SMS8ZDI48Q، تمامی ویژگی هایی که شما نیاز دارید را در خود دارد. ماشین ظرفشویی Bocsh با دارا بودن ظرفیت چهارده نفر و سه طبقه فضا برای ظرف هایتان، انتخابی عالی خواهد بود. همچنین ماشین ظرفشویی وای فای دار آلمانی بوش مدلSMS8ZDI48Q، تمامی قابلیت های مورد نیاز شما را در برنامه ی HomeConnect طراحی کرده است. با این برنامه شما می توانید هر آنچه که می خواهید را با اتصال به دستگاه تلفن همراه خود در ماشین ظرفشوییتان کنترل کنید. ماشین ظرفشویی نقره ای Bosch، دارای رویه ی ضد اثر انگشت است، که از گرفتن لک و کثیف شده سطح آن جلوگیری می کند. با ماشین ظرفشویی ضد زنگ المانی بوش، ده سال گارانتی محصول خواهید داشت، که خریدی مطمان را تجربه خواهید کرد.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha