سیستم صوتی ال جی XBOOM ON9 با قابلیت بوست باس و بلوتوثLG XBOOM Super Bass Boost audio systems lg on9

سیستم صوتی ال جی XBOOM ON9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث
قیمت:
۱۵/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۳/۱۸
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی سیستم صوتی بلوتوث XBOOM ON9

مقدمه

رسیدن به اوج هیجان با شنیدن موسیقی و آن هم با کیفیت و توان عالی امکان پذیر خواهد بود. سیستم های صوتی ال جی این توانایی را دارند تا اوج هیجان را به مهمانی و دورهمی شما بکشانند. سیستم صوتی مدل XBOOM ON9 از جمله مدل هایی است که تمامی قابلیت های سیستم صوتی حرفه ای را دارد و نیاز شما را به صورت کلی برآورد خواهد کرد. سیستمی برای پخش صدا با توان عالی و کیفیت فوق العاده، سیستمی برای نورپردازی و همچنین تبدیل شدن به دی جی حرفه ای با سیستم صوتی جدید ال جی امکان پذیر می باشد. امکان اتصال بی سیم از طریق بلوتوث این کارایی و هیجان را به اوج خود می رساند.
ساختار کلی
سیستم صوتی حرفه ای ON9 مدلی حرفه ای با امکانات عالی و پیشرفته است که تمامی نیازهای شما را به بهترین شکل برآورد خواهد کرد. حالت ها و فرمت های مختلف پخش صدا این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هر شرایطی با توجه به موسیقی در حال پخش حالت های مختلف را برای پخش امتحان کنید تا شاهد اثر گذاری بیشتر صوت باشید. فناوری های صوتی دالبی بر روی سیستم صوتی حرفه ای ال جی، صدا را با دقت بالا رمز گشایی خواهند کرد تا هیچ یک از اجزای صدا در حین بازسازی از بین نرود. این فناوری همچنین در حین پخش صدا کمک می کند تا صدا به صورت همه جانبه پخش گردد. قابلیت اتصال از طریق بلوتوث این امکان را فراهم می کند تا انوع پخش کننده ها و لوازم دیجیتال مجهز به این قابلیت را متصل نمایید و نسبت به پخش موسیقی موجود بر روی سیستم صوتی XBOOM ON9 ال جی اقدام نمایید. با وجود قابلیت کارائوکه شما می توانید به صورت حرفه ای خوانندگی کنید و توانایی خود را در این زمینه مورد سنجش قرار دهید. حتی امکان پخش موسیقی و خوانندگی شما به صورت همزمان فراهم خواهد بود تا برای مهمانی های خودمانی، امکان به نمایش گذاشتن توانایی و استعداد شما در این زمینه فراهم باشد. پنل موجود بر روی بخش بالایی تک اسپیکر این سیستم صوتی قدرتمند امکان انجام تنظیمات مختلف را به شما خواهد داد تا مدیریت کامل پخش را بر عهده بگیرید. البته ریموت کنترل قرار گرفته به همراه این سیستم صوتی نیز این قابلیت را در اختیار شما خواهد گذاشت. سیستم صوتی های فای ال جی ON9 همچنین قابلیت پخش دیسک های CD را دارد تا محتوای صوتی بیشتری برای پخش را در اختیار داشته باشید. در ادامه ی این پست سیستم صوتی قدرتمند ال جی را با جزئیات بالاتر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سیستم صوتی ال جی xboom on9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث

انتقال کامل هیجان صوت
سیستم صوتی حرفه ای XBOOM ON9 ال جی صدایی کامل و متناسب با مهمانی را پخش خواهد کرد. قابلیت هایی همچون ووفر دوگانه، تقویت کننده ی صدای باس و ویژگی ها و فناوری های صوتی مختلف بر روی آن امکان پخش صدا را با ضربات محکم، توان صوتی بالا و قدرتمند را فراهم می کنند. میزان توان صوتی و لرزش صوتی که مدل ON9 ال جی ایجاد می کند، فضای مهمانی شما را درجه یک و با شور و نشاط بالا حتی در سالن های بزرگ همراه خواهد کرد.

سیستم صوتی ال جی xboom on9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث

تقویت کننده ی صدا باس
توان صدایی که از اسپیکر واحد ال جی پخش می شود را با تمام وجودتان احساس می کنید! فناوری صوتی تقویت کنندهی  باس صدا، جریان هوای پشتی اسپیکرها را در جریان پخش صدا قرار خواهد داد. این همسویی سبب می شود تا صدایی تپنده تولید شود. توان صوتی فوق العاده از سیستم صوتی ال جی XBOOM ON9 و همراهی آن با این قابلیت شگفت انگیز بر هیجان مهمانی شما خواهد افزود و تمامی مهمان های شما را برای لذت بردن کامل از فضا به وجد خواهد آورد.

سیستم صوتی ال جی xboom on9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث

ارائه ی هیجان بیشتر
شما برای برگذاری مهمانی کامل و پر شور علاوه بر پخش صدا با توان و ریتم صوتی عالی، به نورپردازی نیز نیاز دارید. سیستم صوتی ON9 ال جی این قابلیت را نیز در اختیار شما قرار می دهد. سیستم روشنایی چند رنگ در سیستم صوتی 2020 ال جی شما را در این زمینه یاری خواهد داد. برای این کار کافیست قابلیت رقص نور را فعال کنید. چراغ های LED رنگارنگ در سطح جلویی سیستم صوتی حرفه ای قرار گرفته اند.  این نور های رنگی متناسب با ضرب و آهنگ در حال پخش تغییر خواهند کرد و هیجان بیشتری به مهمانی شما خواهند داد.

سیستم صوتی ال جی xboom on9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث

قابلیت Beat در سیستم صوتی ال جی ON9
لذت بیشتر از مهمانی با وجود مدل ON9 ال جی امکان پذیر خواهد بود. زمانی که نور ساطع شده از اسپیکر قدرتمند ال جی را مناسب ندانستید، می توانید از گوشی های موبایل موجود نیز استفاده نمایید. با وجود این قابلیت امکان اتصال 3 گوشی موبایل به صورت همزمان فراهم خواهد بود. علاوه بر بخش های تعیین شده برای قرار دادن گوشی، می توانید از مکان های دیگر نیز برای قرار گرفتن گوشی موبایل استفاده نمایید. ریتم نورپردازی در گوشی های موبایل نیز با سیستم صوتی 2020 ال جی XBOOM ON9 همراه خواهد بود.

سیستم صوتی ال جی xboom on9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث

برنامه دی جی
دی جی بودن آن هم در مهمانی که خودتان برگذار کرده اید، مطمئنا شور و هیجان متفاوتی به شما و مهمانیتان خواهد داد. شما می توانید جلوه های صوتی را بر روی گوشی موبایل خود تنظیم نمایید. هر کدام از جلوه های صوتی دی جی شور و هیجان متفاوتی را در مهمانی حکم فرما خواهند کرد و صدا را به نحوه ای پخش خواهند کرد. این برنامه هم اکنون برای گوشی های Android یا iOS در دسترس می باشد. با وجود اپلییکشن موجود دسترسی به تنظیمات دی جی بسیار راحت تر شده است. البته دسترسی به تنظیمات DJ در سیستم صوتی حرفه ای ال جی ON9 بر روی DJ Pad که در دکمه های سطح بالایی مشخص شده نیز امکان پذیر می باشید. شما می توانید هر کدام از این روش ها را برای اعمال تنظیمات انتخاب نمایید.

سیستم صوتی ال جی xboom on9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث

قابلیت کارائوکه در سیستم صوتی حرفه ای ON9 ال جی
اصوات و موسیقی را به صورت کامل و بلند و با وضوحی کاملا طبق انتظار خود بشنوید. قابلیت کارائوکه از سال های قبل در سیستم های صوتی موجود بوده است و طرفداران خاص خود را دارد. اکنون سیستم صوتی ال جی ON9 این قابلیت را با همراهی امکانات دیگر در اختیار گرفته است. دکمه ی Voice Canceller بر روی پد بالایی سیستم صوتی 2020 ال جی قرار گرفته است. با وجود این دکمه می توانید میزان سطح صدای موسیقی و خواننده را به صورت جداگانه تنظیم نمایید. در این حالت ممکن است شما بخواهید صدای خودتان و یا صدای موسیقی را با توان بالاتر بشنیوید. پس از تنظیم کامل سطح صدا و متناسب سازی صدای موسیقی و خواننده از طریق دکمه های Key Changer امکان تنظیم کلی سطح صدا نیز فراهم خواهد بود. پس از اعمال این تنظیمات می توانید آهنگ مورد علاقه ی خود را بخوانید و توانایی خود را در خوانندگی به نمایش بگذارید.

سیستم صوتی ال جی xboom on9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث

لذت را دو برابر کنید!
به صورت بی سیم و از طریق قابلیت بلوتوث 2 سیستم صوتی بی سیم XBOOM ON9 ال جی را به هم متصل کنید. با این وجود صدای پخش شده با توانی 2 برابری پخش خواهد شد . صدای با توان بالاتر تنها می تواند یک معنی داشته باشد، مهمانی بهتر با همراهی سرگرمی های بیشتر. با این وجود 2 سیستم حرفه ای قدرتمند در اختیار خواهید داشت که می توانید برای پخش صدایی هیجان انگیز از آن ها استفاده نمایید؛ همچنین نور پردازی حرفه ای تری را نیز اعمال نمایید. تمامی تنظیماتی که در نظر دارید از صدا و نورپردازی و همچنین قابلیت کارائوکه و دی جی به صورت کامل بر دو سیستم صوتی موجود اعمال خواهند شد.

سیستم صوتی ال جی xboom on9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث


امکان ذخیره بر روی حافظه USB
ذخیره تمامی قابلیت هایی که در یک مهمانی مورد استفاده قرار داده اید و موسیقی ها با حالت هایی که پخش کرده اید کاملا هیجان انگیز خواهد بود. شما می توانید تمامی لیست های پخش و میکس های دی جی را که در مهمانی پخش کرده اید، بر روی حافظه ی USB ذخیره نمایید تا بتوانید در هر زمان که خواستید از مهمانی بزرگ خود خاطره سازی کنید. سیستم صوتی جدید ال جی ON9 دارای دو درگاه USB است که شما با اتصال 2 حافظه ی جانبی به صورت جداگانه می توانید موارد موجود را کپی کنید. امکان انتقال این فایل صوتی از طریق بلوتوث نیز برای دوستانتان فراهم خواهد بود.

سیستم صوتی ال جی xboom on9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث

از سیستم صوتی XBOOM ON9 ال جی کارایی بیشتر دریافت کنید
پورت های ورودی بر روی سیستم صوتی جدید ال جی امکان اتصال لوازم جانبی متعدد و در نتیجه دریافت کارایی بیشتر را فراهم خواهند کرد. از پورت Mic می توانید علاوه بر اتصال بلندگو، برای اتصال گیتار استفاده نمایید و آهنگ مورد علاقه ی خود را بنوازید. پخش کننده ی CD نیز از امکانات مناسب در مدل XBOOM ON9 ال جی است که می تواین برای پخش موسیقی مورد علاقه ی خود از آن استفاده نمایید. از طریق این سیستم صوتی ال جی همچنین رادیو موج FM دریافت خواهد شد تا برنامه و یا موسیقی مورد علاقه ی خود را با توان و کیفیت صوتی بالاتر از همیشه بشنوید.

سیستم صوتی ال جی xboom on9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث

دریافت هیجان اجرای زنده
می توان از سیستم صوتی بلوتوث ال جی XBOOM ON9 به صورت مستقل استفاده نمایید و از امکانات مورد برای دریافت اوج هیجان کمک بگیرید. البته امکان اتصال آن به تلویزیون نیز از قابلیت های کاربردی و هیجان انگیز این سیستم صوتی جدید ال جی است. شما می توانید از طریق کابل نوری و یا بلوتوث اتصال بین سیستم صوتی و تلویزیون را برقرار نمایید و صدایی با کیفیت چشمگیر و متناسب با فضای سالن خود را بشنوید. صدای زنده ی در حال پخش دارای بیشترین هیجان و احساس خواهد بود که به صورت کامل به شما منتقل خواهد شد.

سیستم صوتی ال جی xboom on9 با قابلیت بوست باس و بلوتوث

کلام پایانی
پخش صدا ان هم با بالاترین توان، کامل ترین جزئیات و کیفیت فوق العاده از جمله ویژگی های سیستم های صوتی ال جی است. سال 2020 برای این برند در زمینه ی تولید سیستم های صوتی سالی متفاوت و همراه با پیشرفت بوده است. ویژگی هایی از سیستم صوتی ال جی XBOOM ON9 که در این پست مورد بررسی قرار گرفت تنها برخی از امکان آن است. البته افراد حرفه ای تر می توانند کارایی بیشتر و حرفه ای تری را از این مدل در اختیار داشته باشند و در هنگام استفاده از این امکانات به اوج هیجان برسند.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha