لباسشویی الجی تایتان 9 کیلو 1400 دور مدل F4J8VSP2S LG washing machines F4J8VSP2S

لباسشویی الجی تایتان 9 کیلو 1400 دور مدل F4J8VSP2S
مدل
F4J8VSP2S
ظرفیت
9KG
شرکت سازنده
LG
موتور
Direct Drive
دور موتور
1400 دور
رده انرژی
+++A
ضد آلرژِی
تکنولوژی Turbo Wash
فناوری True Steam
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۱/۱۷
تضمین اصالت:
موجود نیست
اضافه به مقایسه

قیمت و مشخصات لباسشویی تایتان جدید 2018 مدل F4J8VSP2S

 لباسشویی الجی 9 کیلو 1400 دور مدل f4j8vsp2s

شستشوی سریع و تمیز
لباسشویی ال جی 9 کیلو مدل تایتان Turbowash ™ به طور قابل توجهی زمان های شستشو را کاهش می دهد، و این امر موجب صرفه جویی در انرژی و شستشوی بهتر می شود. آن را به مدت 120 ثانیه به طور مستقیم بر روی پارچه اسپری می کند و باعث می شود که برنامه های شستشوی که در حال حاضر در ان جایی داده شده به خوبی انجام می شود، کارآمدتر می کند.


 لباسشویی الجی 9 کیلو 1400 دور مدل f4j8vsp2s


این فناوری کهTurboWashنامیده می شود از مهم ترین آپشن های این لباسشویی محسوب می شود. و یک عملکرد شستشوی ویژه در برخی از آخرین ماشین لباسشویی طراحی شده توسط LG است. به گفته این شرکت، این فناوری جدید باید مصرف آب و انرژی را کاهش دهد و علاوه بر این، باید زمان چرخه کلی و حفظ عملکرد بالا شستشو را کاهش دهد. ما با کنجکاوی حرکت کردیم تصمیم گرفتیم عمل کرد این فناوری را توضیح دهیم بگذاریم.
چگونهTurboWash   کار می کند.
این عملکرد، که می تواند به صورت دستی فعال شود، می تواند برخی برنامه ها را در طی مرحله شستشو و خشک کردن تغییر دهد، در نتیجه کمک به کاهش مصرف آب، انرژی و کل مدت برنامه. چگونه کار می کند؟ در عمل، در این دو مرحله نهایی چرخه شستشو، سیستم اسپری دوش نقش مهمی ایفا می کند: یک نازل که در قسمت بالای سبد قرار می گیرد آب اسپری مستقیم را روی شستشو اسپری می کند. بنابراین، یکی از دو دوره شستشو با یک مرحله شستشوی کوتاهتر جایگزین می شود که طی آن این جت آب خالص نیز به عنوان پیش شستشو عمل می کند.


لباسشویی الجی 9 کیلو 1400 دور مدل f4j8vsp2s


LG TurboWash ™ چرخه شستشوی نرمال را فقط به مدت 59 دقیقه کاهش می دهد. به علاوه، TurboWash ™ هزینه های انرژی را کاهش می دهد، مصرف انرژی را تا 15 و مصرف آب تا 40٪ کاهش می دهد. شستن لباس های خود را در زمان کم و صرفه جویی در آب و برق به نتیجه برسانید.
 

لباسشویی الجی 9 کیلو 1400 دور مدل f4j8vsp2s


سیستم بخار TrueSteam
لباسشویی ال جی 9 کیلو با داشتن تعداد زیادی برنامه یک شستشو لذت بخش را به شما هدیه می دهد یک از این فناوری ها شستشو با بخار است.بخار LG به طور مستقیم به داخل دیگ قرار داده می شود، سپس در تماس با لباس های شسته شده، به شما امکان می دهد تا در مورد عملکرد ضدعفونی بخار LG اطمینان داشته باشید. بخار برای مدت زمان چرخه شستشو به داخل درام یا دیگ وارد می شود، به طوری که برای حفظ گرما همگن در داخل درام دستگاه شستشو، محیطی ایجاد می کند که دشمنی با تکثیر باکتری ها را دارد. فقط با درجه حرارت بالا می تواند به طور موثر نفوذ به مقاوم ترین کثیفی و کاهش باکتری ها شد.بخار در یک ژنراتور ایجاد شده است که حاوی مقاومت بسیار است. این کار اجازه می دهد تا فقط یک مقدار کمی از آب را در یک زمان گرم کنید. با بخار، استفاده از آب تا حد زیادی کاهش می یابد به عنوان مثال 1 لیتر آب تولید حدود 1000 لیتر بخاررا انجام می دهد.
بخار ظریف تر است و از لباس ها محافظت می کند، روشنایی رنگ ها را حفظ می کند و پارچه ها را از بین نمی برد. مولکول های بخار کوچکتر از آب هستند و به داخل پارچه های ظریف بهتر نفوذ می کنند تا لکه ها را از بین ببرند. بخار باعث شستشوی لباس ها می شود زیرا آب به تنهایی الیاف پارچه را شل می کند. لباس های شسته شده با بخار به مراتب نرم تراز آنهایی است که به روش سنتی شسته شده اند. علاوه بر این، شستن با این روش یک عطر تازه و دلپذیر را می دهد و اتو کردن را نیز آسان تر می کند.تکنولوژی بخار TrueSteam؛ ضد حساسیت، دمای مطلوب؛ آلرژی ها را از لباس حذف می کند. بخار refresh تازه بخار؛ در 20 دقیقه بدون استفاده از مواد شوینده تمیز می شود. از بین بردن چروکها و حذف بوهای نا مطبوع نیز می شود.این فناوری سه چیز بسیار مهم را در اختیار شما قرار می دهد1:بوی خوش و ضد باکتری و آلرژی 2: ضد چروک ودر نتیجه اتو کردن ساده تر 3: نرم شدن لباس ها و کاهش مواد شوینده ومضر برای لباس والیاف لباسشویی الجی 9 کیلو 1400 دور مدل f4j8vsp2s


 
با نگاهی به فهرست ماشین لباسشویی ال جی، متوجه خواهید شد که همه موتور Inverter Direct Drive را برای مدت ده سال تضمین کرده ایم. این فن آوری است که به شما اجازه می دهد تا شش حرکت متفاوت سبد را ایجاد کنید تا بتوانید شستشوی دست ها را کاملا تولید کنید.ماشین لباسشویی LG تنها لباسشویی هایی هستند که می توانند بر روی سیستم نوآورانه 6 حرکتی، تکامل فن آوری Direct Drive حساب کنند. با ترکیبی کامل از مدرن و نوآوری، این لوازم هوشمند جدید به شما امکان می دهد که از شش حرکت مختلف سبد لذت ببرید.
هر جنبش به یک نوع پارچه اختصاص داده شده است تا آن را با همان مراقبت و اثربخشی درمان کند که می تواند با شستن دست ها به دست آید. این جنبش ها چیست؟ و چه برنامه های خاصی برای طراحی هر گونه پوشاک طراحی شده است؟

1: جنبش نوسانی به آرامی از پارچه های ظریف مانند پشم و ابریشمی مراقبت می کند همانطور که ما با شستن لباس های دستی انجام می دهیم. مناسب برای: پشم و ابریشم.

2:لباس ها برداشته می شوند و در بالاترین نقطه سبد نگهداری می شوند، سپس آنها به تدریج پایین می آیند تا از لکه ها خلاص شوند بدون اینکه شکل های مزاحم ایجاد کنند. مناسب برای: پیراهن

3:حرکت کلاسیک برای شستن استاندارد با عملکرد سنتی. مناسب برای: تی شرت و شلوار

4:حرکت اصطکاکی در هنگام سوخت گیری از آب، برای پاک کردن مواد شوینده بهتر و سریعتر و به طور موثر لکه ها را حذف می کند. مناسب برای: لباس با لکه های سفت و سخت

5:حرکت چرخشی لباس در انتهای سبد باعث ایجاد نویز کم می شود و مواد شوینده را به طور موثر در بافت نفوذ می کند. مناسب برای: شستن شبانه

6: این حرکت اجازه می دهد تا مواد شوینده بلافاصله به پارچه نفوذ شود، افزایش کارایی شستشو و در عین حال اجازه می دهد تا مواد شوینده باقی مانده را به راحتی حذف کنید.
مناسب برای: دستمال مرطوب و حوله
 


لباسشویی الجی 9 کیلو 1400 دور مدل f4j8vsp2s


موتور دایرکت درایو(A+++)
در یک ماشین لباسشویی سنتی، 3 عنصر را تشکیل می دهند که سیستم مدیریت دیگ را تشکیل می دهد: موتور، تسمه و قرقره.
در ماشین لباسشویی ال جی موتور یک اینورتر بدون تسمه و بی سیم است که به طور مستقیم به درام وصل شده است. سیستم مدیریت دیگ شامل تنها یک عنصر است: موتور Inverter Direct Drive.
موتور Inverter Direct Drive یک موتور اینورتر است. اینورتر یک کنترل کننده موتور الکترونیکی است که ولتاژ، فرکانس و شدت جریان را تعدیل می کند تا حداکثر کارایی را در هر سرعت چرخش تضمین کند. با تشکر از اینورتر، ماشین لباسشویی ورودی دقیق از میزان نیروی مورد نیاز برای انجام کار مورد نیاز هر فاز چرخه شستشو را دریافت می کند.
مزایای موتور اینورتر مستقیم مستقیم:
قابلیت اطمینان: تنها از یک عنصر (به جای 3 موتور سنتی) تشکیل شده است، موتور Inverter Direct Drive دارای سایش و پاره شدن نیست که بسیار قابل اعتماد می باشد
ثبات: موتور Inverter Direct Drive در راستای چرخش سبد قرار می گیرد، این امر ارتعاش و حداکثر پایداری را تضمین می کند.
بیصدا: در مقایسه با موتورهای سنتی ، موتور Inverter Direct Drive Motor یک موتور اینورتر الکتریکی است و از این رو تمام صداهای ایجاد شده توسط دیگ را حذف می کند.
 

لباسشویی الجی 9 کیلو 1400 دور مدل f4j8vsp2s


تشخیص هوشمند ™
سیستم تشخیص هوشمند LG یک راه سریع و آسان برای حل مشکلات بدون نیاز به تماس با تکنسین است. فقط از طریق خط تلفن خدمات مشتری LG تماس بگیرید و تلفن را به دستگاه ببرید. دستگاه شما سپس به کامپیوتر متصل می شود که مشکلات را در عرض چند ثانیه شناسایی می کند و یک راه حل را پیشنهاد می کند.
 

لباسشویی الجی 9 کیلو 1400 دور مدل f4j8vsp2s


اضافه کردن لباس
اگر فراموش کرده اید که لباس یا جوراب یا حوله حمام را در طول شستشو اضافه کنید ، فقط دکمه "مکث" را فشار دهید و تمام انواع لباس ها خود چه کوچ و بزرگ از جمله  کت های بزرگ اضافه کنید حتی اگر این نوع لباس ها احتیاج به برنامه های خاصی همچون پنبه، مخلوط، حساس، داشته باشد نیز نی توانید از دکمه Quick14، را فشار دهید تا همگی برنامه را پوشش دهد و بلافاصله (در حدود 3 ثانیه) در طول شستشو فعال کند و اجرای کامل را برایتان انجام دهد.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
F4J8VSP2S
سری
تایتان
رنگ
نقره ای
ظرفیت
9KG
کشورسازنده
China
شرکت سازنده
LG
قطعات محصول
کره
موتور
Direct Drive
دور موتور
1400 دور
ویژگی های کلیدی
رده انرژی
+++A
شستشوی مطلوب لباس با تکنولوژی 6motion DD
تشخیص هوشمند ™ Smart Diagnosis
برنامه های شستشو
تعداد برنامه های شستشو
۱۴ برنامه شستشوی
شستشوی لباس های پشمی Wool
شستشوی لباس های لکه دار Stain Care
شستشو با نهایت مراقبت از لباس Gentle Care
شستشوی بی صدا Silent wash
لباس های ورزشی Sports wear
شستشو با سیستم ضد آلرزی (Hygiene)
لباسهای مخلوط MIX
ضد چروک برای اتو کشی Easy Care
کتان و پنبه ایی Cotton
کتان و پنبه ایی ( خاص ) Cotton+
حالت شستشو دستی (Hand wash)
شستشوی لحاف (Duvet)
برای پوست حساس Skin Care
گزینه های ویزه
قفل کودک
ضد چروک ( Intensive)
اضافه کردن لباس (Add Item)
ضد آلرژِی
آبکشی و خشک کن (Rinse+Spin)
تکنولوژی Turbo Wash
فناوری True Steam
نشانه قفل درب
صفحه نمایش LED
ابعاد
ابعاد ( عرض * عمق * ارتفاع )
600 * 560 * 850 ( بر حسب میلیمتر )

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha