لباسشویی 8 کیلو الجی مدل Wj6140wtpLG washing machine Wj6140wtp

لباسشویی 8 کیلو الجی مدل Wj6140wtp
مدل
WJ6140WTP
ظرفیت
8KG
شرکت سازنده
LG
موتور
Direct Drive
دور موتور
1400 دور
رده انرژی
+++A
ضد آلرژِی
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

قیمت و مشخصات لباسشویی ال جی 8 کیلو مدل WJ6140wTP :

لباسشویی 8 کیلو الجی مدل Wj6140wtp


لباسشویی ال جی wj6140wtp با ظرفیت 8 کیلو و دور موتور 1400 دور و مجهز به سیستم شستن  ضد آلرژی یکی از محصولات شرکت ال جی که در سال 2017 وارد بازار شد.لباسشویی های 8 کیلو در تمام برند ها جز پرفروشترین و استاندارد ترین لباسشویی ها می باشد.چون مناسب است برای خانواده های به نسبت جمعیت متوسط.لباسشویی های 8 کیلو در تمام برندها اکثرا دارای یک امکانات می باشند و تفاوت ها  یا در:
نوع موتور،کشور سازنده ،شکل درب ،و طراحی منوی که کار مشتری را راحت می کند برای انتخاب .چون تمام آبشن های شستشو یکی است .پس در نتیجه انتخاب در لباسشویی های 8 کیلو با برند های متفاوت زیاد مشکل نیست.اما این بار کمپانیایی ال جی با تولید لباسشویی 8 کیلو با مشخصات و کارآیی متفاوت توانسته که کابران را به طرف خود بکشاند.شرکت ال جی با افزودن یک سری آبشن کاملا به روز و تکنولوژی های استاندارد روز دنیا توانسته از برندهایی که در زمینه تولید 8 کیلو فعالیت میکنند ،به سرعت پیشی بگیرد و کاربران و مشتری های 8 کیلویی ال جی این بار لباسشویی انتخاب می کنند که تفاوت های چشم گیری داده باشد.برای مثال :افرادی که بیمار هستند و به نسبت محیط اطراف خود به آلرژی حساس اند و شستن لباس این افراد باید با مراقبت ویژه ایی شستشو شود که در لباسشویی مدل wj6140wtp این فناوری دیده می شود .همچنین فناوری Add Item از سورپرایزهای دیگر لباسشویی 8 کیلوی ال جی می باشد.که میتوان در هر زمانی که لباسشویی در حالت شستشو هستش ،متوقف کرد و لباس های که یادتان رفته در داخل لباسشویی بندازید .
در ادامه توضیحات در مورد سایر ویژگی های این مدل لباسشویی خود شما این تفاوت را کاملا احساس میکنید.

لباسشویی 8 کیلو الجی مدل Wj6140wtp


درب لباسشویی 8 کیلوی ال جی مدل wj6140wtp از نوع پلاستیک  فوق العاده محکم توسط کمپانی  ال جی با ساخته شده است .که با زاوایه 180 درجه باز می شود. انتخاب آبشن های شستشویی لباسشویی با دکمه ولوم انتخاب می شود.14 برنامه شستشو و 6 برنامه شستشو با دست در مجموع از انتخاب های کاربران برای شستن لباس های خود می باشند. 
یکی از گزینه های  شستشو در این مدل لباسشویی ،شستن لباسهایی روغنی که شستن این نوع لباس ها کار دشوار است  و حتما باید قبل از افزودن پودر و مواد شستشو دهنده  باید کاملا خیسانده شوند چون مواد روغنی یا خیلی چرب باید کاملا در آب حل شوند بعد پودر یا مواد شستشو دهنده به انها اضافه شوند که  لباسشویی مدل wj6140wtp با افزودن گزینه pre wash قبل از شستشو کامل در این حالت لباس ها کاملا خیس و آماده می کند برای افزودن مواد شستشو دهنده در لباسشویی.
به هنگام انتخاب یکی از حالتهای انتخاب شستشو به طور خودکار زمان تعیین می شود،برای هر کدام از حالتهای شستشو زمان معینی خود لباسشویی ال جی 8 کیلوبه صورت خودکار  مشخص کرده است .در لباسشویی مدل wj6140wtp می توان مدت زمان را به آسانی افزایش داد.

 

 یکی از سوال های کابران این است که لباسشویی من در کجا ساخته شده است؟
تمام قطعات مدل wj6140 در کشور کره ساخته شده است ،اما مونتاژاین محصول در کشور چین است.اما چرا در چین؟ تنها دلیل اینکه بعضی از محصولات در چین مونتاژمیشن فقط به دلیل ارزان بودن کارگر در آن کشور است.پس نگران نباشید لباسشویی ال جی مدل Wj6140wTP اصلی و به چندین کشور جهان صادر می شود.

 

لباسشویی 8 کیلو الجی مدل Wj6140wtp

موتور DIRECT DRIVE:


موتور لباسشویی 8 کیلو مدل J6  موتور Direct Drive می باشند که شستن لباس ها را بدون سر و صدا انجام داده و هیچگونه اصطکاکی در موتور لباسشویی به وجود نمی آورد که در مصرف انرژی کاملا بهینه است .ماشین  لباسشویی ال جی  با حذف تسمه از قطعات کمتری در موتور استفاده کرده است و با این کار میزان برخورد قطعات را به شدت کاهش داده است و با کاهش برخورد قطعات موتور میزان تولید صدای اضافی به شدت کاهش یافته است .


از مزایایی موتور DIRECT DRIVE:
 جلوگیری از هدر رفتن انرژی به میزان 30 درصد

بدون ایجاد  صدا در هنگام استفاده از لباسشویی 

با کاهش میزان مصرف انرژی و کاهش برخورد قطعات با یکدیگر میزان استهلاک و فرسودگی ماشین لباسشویی به شدت کاهش پیدا می کند .


به همین جهت است که لباسشویی های شرکت ال جی با اطمینان به مشتری ها  10 سال گارانتی داده است.

 
لباسشویی 8 کیلو الجی مدل Wj6140wtp

تکنولوژی 6Motion :
"این بار میخواهم لباس ها رو با دست بشورم.   با دست تمیزتر لباس ها رو میشورم "جمله آشنا که خیلی از خانم هایی خانه دار بعضی وقت ها بکار میبرند. "
از سال 2013 شرکتهای سازنده لباسشویی به فکر افتادن که سیستمی را  بکار ببرند که لباسشویی ها شستن با دست را مشابه سازی کنند.شرکت ال جی هم با زیباترین شکل ممکن این ایده را پیاده سازی کرد وکاربران را  با انواع حالتهای مختلف شستن با دست را سورپرایز کرد. گزینه ی  شستشو با دست یکی از بی نقص ترین حالتهای شستن در لباسشویی ال جی  مدلj6  می باشد.

لباسشویی 8 کیلو الجی مدل Wj6140wtp


 حالتهای مختلف شستن با دست در لباسشویی ال جی  مدل   WJ6140wTP:
  
1) پله ای:
 در این حرکت لباسها در داخل دیگ(درام) به بالا برده شده و خیلی سریع به پایین انداخته می شوند که از چروک شدن لباسها جلوگیری شوند.


2)پیچاندن:
 پیچاندن لباس برای شستشوی بهتر و کم کردن صدا می باشد که در هنگام شستشو کمترین صدای ممکن از لباسشویی شنیده شود.


3) غلتاندن:
 در این نوع حرکت، به شیوه معمول، لباسها از قسمت پایین دیگ(درام) به بالا رفته و می چرخند که باعث شستشوی بهتر و یکنواخت می شود.


4) ساییدن :
 با ایجاد حرکتی موجی شکل و ترکیب آب و مواد شوینده و لباس با هم کاری می کند تا آب و مواد شوینده کاملاً یکنواخت با هم ترکیب شوند و در نتیجه ی این ترکیب مواد شوینده بسیار با نفوذ تر از قبل عمل می کنند ودر دل و جان پارچه نفوذ می کنند و هر نوع لکه ای را از روی الیاف پارچه بر می دارد ...


5)تاب دادن:
 این حرکت بسیار ملایم برای تاب دادن لباس ها و شبیه سازی حرکات شستشوی دستی مخصوصاً برای لباسهای ظریف و حساس می شود.


6)  آبکشی :
 در این مرحله دیگ با بالاترین سرعت چرخش ، موتور شروع به چرخش می کند و با ایجاد نیرویی بسیار قویی کاری می کند تا لباس ها به دیواره ی لباسشویی بچسبند و به بهترین شیوه لکه ها و جرم را از لباس می زداید توانند شستشویی مشابه دستی را فعال کنند تا بی نقص ترین و کامل ترین شستشو را برای کاربر به ارمغان بیاورد.

لباسشویی 8 کیلو الجی مدل Wj6140wtp

سیستم ADD ITEM:
جمله "آه !یادم رفت این چند تیکه  رو هم  داخل لباسشویی بندازم."بارها در هنگام استفاده از لباسشویی های قدیمی تان بکار برده اید و حتما ناراحت شده اید که باید یکبار دیگر  بعد از اتمام کامل لباسشویی  دوباره لباسهای جا گذاشته رو داخل لباسشویی بندازید که واقعا وقت گیر، ودر یک جمله حال گیر است.
اما  لباسشویی ال جی 8 کیلو  مدل J6 با افزودن و قابلیت سیستم ADD ITEM این مشکل را برطرف کرده است. شما با فشردن این آبشن لباسشویی متوقف می شود،دستگاه متوقف شده  وفرصتی خوبی را برایتان فراهم کرده که   بتوانید لباس های دیگر خود را به لباسشویی اضافه کنید.

لباسشویی 8 کیلو الجی مدل Wj6140wtp


"نمیتوانم لباسهای او را در داخل لباسشویی قرار بدم چون بیمار هست وآلرژی دارد و مجبورم لباس ها ی او را جداگانه و کاملا بصورت حساس بشورم."
جمله بالا یکی از مشکلات افراد است که در منزل چند نفر از اعضایی خانواده ش حساس به محیط و آلرژی دارند و در کار شستشویی لباسهای این افراد به مشکل بر میخورند یا باید وقت زیادی برای شستن لباسهایشان گذاشت.این کار خسته کننده و بسیار وقت گیر است و همچنین باید کاملا در شستشو دقت کرد.اما لباسشویی ال جی 8 کیلو مدل WJ6140 با اضافه کردن آبشن شستشوی Hygiene تمام نگرانی های که افراد با شستن لباس در لباسشویی آلرژی می گیرند با کمک این فناوری کاملا برطرف کرده است.در این حالت شستشو(Hygiene) تمام لباسهای با دمای بالا و نیز با کیفیت بسیار خوب که به بافت لباس آسیب نمی زند شستشو انجام میگیرد.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
WJ6140WTP
سری
j6
رنگ
سفید
ظرفیت
8KG
کشورسازنده
China
شرکت سازنده
LG
قطعات محصول
کره
موتور
Direct Drive
دور موتور
1400 دور
ویژگی های کلیدی
رده انرژی
+++A
شستشوی مطلوب لباس با تکنولوژی 6motion DD
تشخیص هوشمند ™ Smart Diagnosis
برنامه های شستشو
تعداد برنامه های شستشو
۱۴ برنامه شستشوی
شستشو در 30 دقیقه Quick 30
شستشوی لباس بچه Baby Care
قبل از شستشو Prewash
شستشوی لباس های پشمی Wool
شستشوی لباس های لکه دار Stain Care
لباس های ورزشی Sports wear
لباس مخملی Duvet
شستشو با سیستم ضد آلرزی (Hygiene)
کتان و پنبه ایی Cotton
حالت شستشو دستی (Hand wash)
شستشوی لحاف (Duvet)
گزینه های ویزه
قفل کودک
ضد چروک ( Intensive)
اضافه کردن لباس (Add Item)
ضد آلرژِی
سیستم عیب یابی هوشمند
نشانه قفل درب
صفحه نمایش لمسی
صفحه نمایش LED
میزان صدا(دی سی بل)شستن
52
میزان صدا(دی سی بل)چرخش
75
تایمر تاخیر
ابعاد
ابعاد ( عرض * عمق * ارتفاع )
610 * 560 * 850 ( بر حسب میلیمتر )
وزن
وزن خالص(کیلو گرم)
59 کیلو گرم

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha