لباسشویی ده کیلو و نیم 10.5 ال جی مدل WV9142BRP با قابلیت توین واشLG Washing machine KG twinwash model WV9142BRP

لباسشویی ده کیلو و نیم 10.5 ال جی مدل WV9142BRP با قابلیت توین واش
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

قیمت و مشخصات لباسشویی ده کیلو و نیم ال جی مدل WV9142BRP با قابلیت توین واش

ماشین لباس شویی ال جی مدل WV9142BRP است که می‌خواهیم آن را به شما معرفی کنیم ال جی اصولاً در ساخت ماشین های لباسشویی زبانزد عام و خاص می باشد .هرکسی که به دنبال یک ماشین لباسشویی باشد؛ با هر بودجه و هر سلیقه ای می تواند یکی از محصولات ال جی را خریداری کند اگر ماشین لباس شویی یا حتی لوازم برقی دیگر می خواهید که برای شما یک عمر کار کنند حتماً شرکت ال‌جی و محصولات بی نظیر آن را فراموش نکنید.

ساختار کلی ماشین لباس شویی ال جی ده کیلو و نیم مدل WV9142BRP
این محصول یک ماشین لباسشویی  خاص در نوع خود می باشد که در زمینه های مختلف از نمونه های قبلی همچنین از نمونه های مشابه چینی و ایرانی خود توانسته پیشی بگیرد.به طور مثال وجود حالت های مختلف شست و شو ،هوش مصنوعی،مینی واشینگ و ...این محصول توانسته در بازار های جهانی سریعا نفوذ کرده و خانم های خانه دار زیادی جذب ویژگی ها و خصوصیات خاص این محصول شده اند و رضایتمندی صد در صدی را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است. خصوصیاتی که چشم همگان را به خود دوخته است. ماشین لباس شویی ال جی مدل WV9142BRP از همه لحاظ کیفیت بی نظیری را در خود جای داده است چه از لحاظ کیفیت موتور و شویندگی چه از نظر کیفیت بدنه حرف اول را این روز ها می زند. این حرف یک ادعا کاملا جدی است که بگوئیم یکی از بهترین ماشین لباسشویی های حال حاضر را به شما معرفی می کنیم اثبات این ادعا را به شما و تمام کسانی که آن را خریداری کرده اند می سپاریم.  تجربه تمام کسانی که تا امروز این محصول را خریداری کرده اند نشان داده که رضایت صد در صدی با این محصول قرین شده است به اختصار یک سری از آپشنهای این محصول را برای شما توضیح می دهیم.

لباسشویی ده کیلو و نیم ال جی مدل wv9142brp با قابلیت توین واش

ویژگی ضاهری ماشین لباس شویی ال جی مدل WV9142BRP (جنس و کیفیت بدنه و طراحی ظاهری)
این محصول با ابعاد ۶۲۰×۸۵۰×۶۰۰عرضه گردیده است و دارای گنجایش ۵/۱۰کیلو گرمی می باشد.جنس بدنه این محصول از استیل براق ضد زنگ می باشد که مقاومت بسیار زیادی نسبت به انواع ضربه ها و خطرات تهدید کننده دارد. مشکلی که خیلی معمول است برای ماشین های لباسشویی سنتی و حتی جدید پیش بیاید زنگ زدن بدنه محصول بعد از مدتی استفاده است که در بعضی موارد موجب نابود شدن بدنه نیز می شود. اما در این سری از ماشین های لباس شویی ال جی دیگر نگران این موارد نباشید و علاوه بر همه این ها  ضد خش بودن آن نیز نگرانی دیگری را از شما دور خواهد کرد و از نظر مقاومت بدنه خیالتان تخت باشد که یک محصول کاملا مقاوم را خریداری می کنید.اما جنس کف ماشین لباس شویی ال جی مدل WV9142BRP نیز بسیار هوشمندانه ساخته شده است تا از نفوذ آب یا دیگر مواد اضافی به بدنه جلوگیری کند. جنس کف بسیار مقاوم و لرزه گیر طراحی شده تا کم ترین حرکتی از این دستگاه به هنگام استفاده رخ ندهد مورد بعدی که مطمئنا مورد توجه شما قرار می گیرد طراحی ظاهری این محصول می باشد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده که در خانه شما کمترین فضا را اشغال کند اما زیبایی آن چشم همگان را به خود جلب کند. طراحی کاملا هوشمندانه و مدرن که ال  جی در تولید آن از طراحان بسیار زبده استفاده کرده است تا علاوه بر این که به خانه شما رنگ و رویی تازه ببخشد فضای خانه شما را از حد معمول بیشتر اشغال نکند تا جا برای همه وسایل خود داشته باشید.

لباسشویی ده کیلو و نیم ال جی مدل wv9142brp با قابلیت توین واش

چند کاره بودن
ماشین لباس شویی ال جی مدل WV9142BRP برخلاف ماشین های لباسشویی قدیمی که تک کاره بودند یا دو محفظه جداگانه برای شست و شو و خشک کردن داشتند ماشین لباس شویی ال جی مدل WV9142BRP کاملا دست شما را برای شست و شو باز گذاشته است. شما لباس هایتان را می توانید به چندین روش متفاوت شست و شو دهید در زمان های مختلف با توجه به شرایط خودتان کاملا کنترل لباسشویی خود را در دست خود نگه دارید ؛به طور مثال گاهی اوقات نیاز دارید که لباس هایتان کمی شسته شوند ولی خوب خشک شوند می توانید به وسیله گردونه آن مدل شست و شو خود را انتخاب کنید. حالت های دیگری نیز برای استفاده شما وجود دارند که بسته به زمانی که دارید مقدار لباسی که دارید یا حتی میزان تمیزی لباس ها یکی از موارد را انتخاب کنید تا بهترین بازخورد را نیز داشته باشید. خشک کن قوی این محصول نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. خشک کن این محصول به قدری قدرتمند است که پس از مدت کوتاهی از خشک کردن آن می توانید به راحتی لباس های خود را مورد استفاده قرار دهید. لباس هایتان کمترین زمان را برای خشک شدن نیاز دارند بعد از استفاده از این لباسشویی.

لباسشویی ده کیلو و نیم ال جی مدل wv9142brp با قابلیت توین واش

شست و شو کامل در ۳۹ دقیقه
برای اکثر زنان خانه دار پیش آمده که در ماشین لباسشویی های دیگر به علت کمبود وقت،تایم شست و شو را روی زمان کمی تنظیم کرده باشند و بعد از بیرون آوردن لباس ها از نتیجه کار راضی نباشند اما ماشین لباس شویی ال جی مدل WV9142BRP لباس های شما را در ۳۹ دقیقه به صورت کامل میشوید؛ و از اتلاف وقت شما جلوگیری می کند.

لباسشویی ده کیلو و نیم ال جی مدل wv9142brp با قابلیت توین واش

مقرون به صرفه بودن لباسشویی ال جی WV9142BRP

در لباسشویی ال جی WV9142BRP برعکس لباسشویی های رایج در بازار از اسپری های شستشوی پمپ آب سه بعدی بهره گرفته شده است این اسپری ها با کمک پمپ کنترل اینورتردار  به صورت مداوم و در انواع زاویه ها و جهت های مختلف آب مورد نیاز برای شستشوی لباس ها را به داخل دیگ با فشار بالا و گردش دورانی وارد می کند این امر سبب می‌شود تا آب در سریع ترین زمان با تمام سطوح لباس برخورد کرده و امر آبکشی به صورت سریع تر و کاراکتری به اجرا در بیاید این ویژگی سبب شده است تا میزان مصرف انرژی لباسشویی WV9142BRP  ۲۸ درصد کمتر از لباسشویی های رایج در بازار باشد همچنین شستشوی تمام جهت سبب می شود تا امر بکشی با ۳۸% صرفه‌جویی در وقت همراه شود.

لباسشویی ده کیلو و نیم ال جی مدل wv9142brp با قابلیت توین واش

خشک کردن با بخار
درون محفظه شست و شو این محصول یک سری منافذ وجود دارد که به وسیله بخار آب لباس ها را شروع به خشک کردن می کند و به بافت لباس های شما به وسیله چرخش های سریع آسیب نمی زند. این فناوری که LG steam نام دارد چین و چروک های لباس شما را تا ۳۰ درصد کاهش می دهد و گرد و غبار ها را به راحتی پاک می کند.

لباسشویی ده کیلو و نیم ال جی مدل wv9142brp با قابلیت توین واش

مینی واش
این فناوری که بسیار جالب و کاربردی نیز می باشد وجود یک محفظه شست و شو برای شما به هنگامی که شما مقدار کمی لباس دارید و وقت زیادی نیز ندارید؛ در پائین ماشین لباس شویی ال جی مدل WV9142BRPمی توانید یک مینی ولش تعبیه کن تا کارآیی این محصول را برای خود دو برابر کنید.

لباسشویی ده کیلو و نیم ال جی مدل wv9142brp با قابلیت توین واش

فناوری thin Q
فناوری که این روزها ال جی بر روی دستگاه های خود قرار می دهد و مانور ویژه ای روی آن می دهد فناوری thin Q می باشد این فناوری همان هوش مصنوعی ماشین لباس شویی ال جی مدل WV9142BRP  است. اما این تکنولوژی چگونه به کمک ما می آید؟ این تکنولوژی را به منظور استفاده خیلی ساده تر از این محصول به کار گرفته شده است.شما می توانید از راه دور به وسیله گوشی همراه خود ماشین لباسشویی خود را کنترل کنید. همانگونه که گفته شد این محصول دارای کاربرد های گوناگون است؛ به وسیله این تکنولوژی می توانید حتی حالت شست و شو را نیز انتخاب کنید.برای همین است که میگوئیم این محصول بهترین محصول حتی برای کسانی است که در بیرون از خانه کار می کنند؛ برای این دسته از افراد  این محصول کارایی به خصوصی دارد.

دستیار الکسا
یکی دیگر از مواردی که دال بر هوشمند بودن ماشین لباس شویی ال جی مدل WV9142BRPمی باشد ؛سازگار بودن این دستگاه با دستیار هوشمند الکسا می باشد برای راه‌اندازی سرویس این دستیار صوتی تنها کافیست عبارتAlexa  را صدا بزنید. برای اغلب دستگاه‌ها گفتن این عبارت تنها گزینه پیش روی شماست، اما با ضربه بر روی یک دکمه نیز می‌توانید آن را فعال کنید.بعد از آن می توانید ماشین لباسشویی خود را با گفتن چند کلمه کنترل کنید.

لباسشویی ده کیلو و نیم ال جی مدل wv9142brp با قابلیت توین واش

حرف آخر
در کل اگر بخواهیم یک نتیجه گیری کلی داشته باشیم؛ باید به هنگام خرید محصولات این چنینی همه جوانب را در نظر بگیریم چون پشیمانی بعد از خرید دیگر فایده ای برای شما نخواهد داشت. ولی با خرید لباسشویی WV9142BRP حداقل میدانید پولی را که می دهید یک محصول کاملا با دوام و کامل خواهی داشت یک نکته بسیار مهم دیگر طریقه اضافه کردن مواد شوینده می باشد که به وسیله دریچه این محصول انجام می شود و با کف مناسب وارد محفظه اصلی شده که محفظه کاملا جا دار است که دست شما را برای میزان لباسی که در آن می ریزید باز میزارد.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha