لباسشویی 7 کیلو الجی 1000 دور مدلF10C3QDP2LG washing machine F10C3QDP2

لباسشویی 7 کیلو الجی 1000 دور مدلF10C3QDP2
مدل
F10C3QDP2
ظرفیت
7KG
دور موتور
1000 دور
رده انرژی
++A
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات وقیمت  لباسشویی 7 کیلو ال جی مدلF10C3QDP2

شرکت ال جی یکی از شرکت هایی است که در زمینه لوازم خانگی توانسته است که به تمام سلیقه ها و نیازهای کاربران با بهترین شیوه ممکن جوابگو باشد.و کاملا با نیازهای مشتری هماهنگ باشد.تفاوت برند ال جی با سایر برندهای دیگر در این است که توانسته نیازهای به روز کاربران و مشتری ها را با به روز ترین ایده پاسخ دهد.حتی اگر محصولی هم در ظاهر ساده باشد اما کمپانی ال جی این محصول در ظاهر ساده که با بهترین کیفیت ممکن روانه بازار کرده و با استقبال چشم گیری هم روبرو بوده است.این بار هم با توجه به نیاز روز بازار و مشتری های خاص این محصول(F10C3QDP2) ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی رو روانه بازار کند

.لباسشویی 7 کیلو ال جی دارای 9 برنامه شستشو و 6 برنامه شستشوی اضافی مجهز به سیستم ضد چروک و قفل کودک می باشد .از مهمترین ویژگی های شستشو این مدل لباسشویی ،شستن لباس های کودکان (Baby Care) است. لباس های کودکان همیشه باید با دقت بالا و حساسیت خاصی شسته شوند .و همچنین لباسها باید بدون حساسیت به مواد شوینده و بدون آسیب  رساندن به بافت لباسها کار شستشو یشان انجام گیرد.در مدل F10C3QDP2 شما با داشتن حالت شستن (Baby Care) میتوانید لباس های کودکان خود را بدون کوچکترین نگرانی به لباسشویی 7 کیلوی ال جی مدل F10C3QDP2واگذار کنید.
یکی دیگر  از گزینه های  شستشو در این مدل لباسشویی ،شستن لباسهایی روغنی که شستن این نوع لباس ها کار دشوار است  و حتما باید قبل از افزودن پودر و مواد شستشو دهنده  باید کاملا خیسانده شوند چون مواد روغنی یا خیلی چرب باید کاملا در آب حل شوند بعد پودر یا مواد شستشو دهنده به انها اضافه شوند که  لباسشویی مدل F10C3QDP2با افزودن گزینه pre wash قبل از شستشو کامل در این حالت لباس ها کاملا خیس و آماده می کند برای افزودن مواد شستشو دهنده در لباسشویی.

یکی از سوال های کابران این است که لباسشویی من در کجا ساخته شده است؟
تمام قطعات مدل F10C3QDP2در کشور کره ساخته شده است ،اما مونتاژاین محصول در کشور چین است.اما چرا در چین؟ تنها دلیل اینکه بعضی از محصولات در چین مونتاژمیشن فقط به دلیل ارزان بودن کارگر در آن کشور است.پس نگران نباشید لباسشویی ال جی مدل F10C3QDP2اصلی و به چندین کشور جهان صادر می شود.

لباسشویی 7 کیلو الجی 1000 دور مدلF10C3QDP2

موتور DIRECT DRIVE:
موتور لباسشویی 7 کیلو مدل F10C3QDP2 موتور Direct Drive می باشند که شستن لباس ها را بدون سر و صدا انجام داده و هیچگونه اصطکاکی در موتور لباسشویی به وجود نمی آورد که در مصرف انرژی کاملا بهینه است ماشین  لباسشویی ال جی  با حذف تسمه از قطعات کمتری در موتور استفاده کرده است و با این کار میزان برخورد قطعات را به شدت کاهش داده است و با کاهش برخورد قطعات موتور میزان تولید صدای اضافی به شدت کاهش یافته است .


از مزایایی موتور DIRECT DRIVE:
  جلوگیری از هدر رفتن انرژی به میزان 30 درصد
  بدون ایجاد  صدا در هنگام استفاده از لباسشویی
 با کاهش میزان مصرف انرژی و کاهش برخورد قطعات با یکدیگر میزان استهلاک و فرسودگی ماشین لباسشویی به شدت کاهش پیدا می کند .
به همین جهت است که لباسشویی های شرکت ال جی با اطمینان به مشتری ها  10 سال گارانتی داده است.

لباسشویی 7 کیلو الجی 1000 دور مدلF10C3QDP2

تکنولوژی 6Motion :
"این بار میخواهم لباس ها رو با دست بشورم.   با دست تمیزتر لباس ها رو میشورم "جمله آشنا که خیلی از خانم هایی خانه دار بعضی وقت ها بکار میبرند. "
از سال 2013 شرکتهای سازنده لباسشویی به فکر افتادن که سیستمی را  بکار ببرند که لباسشویی ها شستن با دست را مشابه سازی کنند.شرکت ال جی هم با زیباترین شکل ممکن این ایده را پیاده سازی کرد وکاربران را  با انواع حالتهای مختلف شستن با دست را سورپرایز کرد. گزینه ی  شستشو با دست یکی از بی نقص ترین حالتهای شستن در لباسشویی ال جی  مدل F10C3QDP2  می باشد.

لباسشویی 7 کیلو الجی 1000 دور مدلF10C3QDP2

حالتهای مختلف شستن با دست در لباسشویی ال جی  مدل F10C3QDP2 :
 
1) پله ای:
در این حرکت لباسها در داخل دیگ(درام) به بالا برده شده و خیلی سریع به پایین انداخته می شوند که از چروک شدن لباسها جلوگیری شوند.


2)پیچاندن:
 پیچاندن لباس برای شستشوی بهتر و کم کردن صدا می باشد که در هنگام شستشو کمترین صدای ممکن از لباسشویی شنیده شود.


3) غلتاندن:
در این نوع حرکت، به شیوه معمول، لباسها از قسمت پایین دیگ(درام) به بالا رفته و می چرخند که باعث شستشوی بهتر و یکنواخت می شود.


4) ساییدن :
 با ایجاد حرکتی موجی شکل و ترکیب آب و مواد شوینده و لباس با هم کاری می کند تا آب و مواد شوینده کاملاً یکنواخت با هم ترکیب شوند و در نتیجه ی این ترکیب مواد شوینده بسیار با نفوذ تر از قبل عمل می کنند ودر دل و جان پارچه نفوذ می کنند و هر نوع لکه ای را از روی الیاف پارچه بر می دارد ...


5)تاب دادن:
 این حرکت بسیار ملایم برای تاب دادن لباس ها و شبیه سازی حرکات شستشوی دستی مخصوصاً برای لباسهای ظریف و حساس می شود.


6)  آبکشی :
 در این مرحله دیگ با بالاترین سرعت چرخش ، موتور شروع به چرخش می کند و با ایجاد نیرویی بسیار قویی کاری می کند تا لباس ها به دیواره ی لباسشویی بچسبند و به بهترین شیوه لکه ها و جرم را از لباس می زداید توانند شستشویی مشابه دستی را فعال کنند تا بی نقص ترین و کامل ترین شستشو را برای کاربر به ارمغان بیاورد.

لباسشویی 7 کیلو الجی 1000 دور مدلF10C3QDP2

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
F10C3QDP2
رنگ
سفید
ظرفیت
7KG
کشورسازنده
China
قطعات محصول
کره
دور موتور
1000 دور
ویژگی های کلیدی
رده انرژی
++A
شستشوی مطلوب لباس با تکنولوژی 6motion DD
تشخیص هوشمند ™ Smart Diagnosis
برنامه های شستشو
تعداد برنامه های شستشو
۹ برنامه شستشوی
شستشو در 30 دقیقه Quick 30
شستشو لباسهای پشمی و نخی(wool)
شستشوی ظریف و با دقت Delicates
شستشوی لباس بچه Baby Care
کتان Cotton
چرمی Synthetics
شستشوی لباس های پشمی Wool
حالت شستشو دستی (Hand wash)
گزینه های ویزه
قفل کودک
ضد چروک ( Intensive)
آبکشی و خشک کن (Rinse+Spin)
بدون صدا ولرزش

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha