لباسشویی الجی 10/5 کیلو نقره درب فضایی جدید2020 مدل F4V5RYP2TLG washing machine 10-5K silver 1400RPM F4V5RYP2T

لباسشویی الجی 10/5 کیلو نقره درب فضایی جدید2020 مدل F4V5RYP2T
قیمت:
۳۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی لباسشویی الجی 10/5 کیلو نقره درب فضایی جدید2020 مدل F4V5RYP2T

مقدمه
لباسشویی ده و نیم کیلوگرمی (10/5Kg) مدل F4V5RYP2T را شرکت الجی با به کارگیری هوشمندانه ترین برنامه های روز خود ساخته و ارائه‌ی بازار کرده است در واقع این لباسشویی را میتوان رباتی متخصص در امور شستشو دانست که برای تک تک لباس های شما برنامه‌ی شستشو ، زمان بندی و میزان مواد شوینده‌ی خاصی تعریف میکند.


ساختار کلی
لباسشویی ده و نیم کیلوگرمی (10/5Kg) مدل F4V5RYP2T lg را میتوان نمونه‌ی برتر از بکارگیری این شرکت در اسخت ماشین های لباسشویی هوشمند دانست دلیل نامگذاری هوشمند برای این است که لباسشویی ده و نیم کیلوگرمی F4V5RYP2T الجی دارای سیستم الکترونیکی متشکل از سنسور های تشخیص وزن بار داخل دیگ و همچنین میزان خشنی یا لطافت پارچه های شما میباشد.
تا مناسب با این اطلاعات بتواند بهترین نوع شستشو را برای پاک کنندگی کامل لباس هایتان ارائه دهد. شستشوی لباس ها با ‌لباسشویی 10/5 کیلویی الجی نه تنها چرکک و لک های قابل دیدن بر روی لباس ها را از بین میبرد بلکه حتی مواد میکروسکوپی همچون آلرژن ها و ارگانیسم های بیماری زای نامرئی مخفی در بافت پارچه ها را از بین برده تا پارچه‌ی شما پس از شستشو علاوه بر تمیزی و شفافیت ظاهری ، به ایمن ترین پوشش برای پوست خود و خانواده ‌تان تبدیل گردد چرا که لباسشویی F4V5RYP2T قادر به حذف 9/99 درصد کلیه‌ی میکروارگانیسم ها میشود.ال جی به طور انحصاری در این مدل خاص خود از یک تکنیک بسیار هوشندانه به نام (Low vibration) رونمایی کرده است که باعث کاهش سرو صدای مزاحم شده و هچنین به وسیله‌ی همکاری با سنسور های ذکر شده میتواند میزان ظرفیت فضای داخل دیگ را تغییر دهد این بدین معنی است که لباسشویی متناسب با اطلاعات داده شده از میزان بار درون خود حجم دیگ را تغییر داده تا بتواند ظرفیت آنرا برای بار های سنگین تر بالا ببرد.علاوه براین دیگ طراحی شده در لباسشویی v5 دارای فیتر های استیل با دیگ ضد زنگ و خورندگی میباشد تا دوام و عمر مفید لباسشویی شما چند برابر شود همچنین این طراحی در خارج لباسشویی نیز به شکل بسیار زیبایی نمود پیدا کرده است از آنجایی که صفحه‌ی نمایش واضح و ال ای دی لباسشویی اطلاهات کامل در مورد برنامه های جاری شستشو را در اختیارتان قرار میدهد.همچنین رنگ متالیک دستگاه به سرعت به یکی از نقاط قوت زیبایی دکوراسیون منزل شما تبدیل میشود.توجه زیرکانه‌ی الجی به سلیقه های مختلف که سبب جذابیت دوچندان این برند برای مردم شده است را دوباره میتوان در تکنولوژی به ظاهر ساده‌ی لباسشویی v5 مشاهده نمود تکنولوژی با نام TwinWash Mini ، کاربران با مشکل کمبود وقت و یا نیاز به شسشتو های سریع و پشت سرهم را بسیار خشنود نموده است چرا که محفظه‌ی کوچک مخصوص این تکنلوژی دارای حجم مناسب برای شستشوی های سریع خانواده ها میباشد تا بتوانند حتی در صورت عدم توانایی برای تکمیل ظرفیت کامل 10/5 کیلویی، لباس های اندک خود را به سرعت و در بهداشتی ترین شیوه‌ی ممکن شسته و در اختیار داشته باشید.الجی لباسشویی ده و نیم کیلوگرمی خود را با هوشمند سازی توسط کنترل های راه دور و صوتی به اعلی ترین درجه‌ی هوشمندی برای یک لباسشویی رسانده است. همکاری الجی با دو شرت الکسا و گوگل اَسیستنت در لباسشویی v5 سبب تحولی هیجان انگیز در توانایی کاربران برای کنترل عملکرد لباسشویی خود شده است.

لباسشویی الجی 10/5 کیلو درب فضایی جدید2020 مدل f4v5ryp2t


توضیحات فنی


 تکنولوژی Al DD
اگر یادتان باشد و با محصولات الجی آشنایی دداشته باشید این شرکت جزو معدود شرکت های اولیه‌ی به کارگیرنده‌ی سیستم دایرکت موتور یا همان DD بود اما تکنولوژی از این دست روز به ‌روز توسط مهندسین طراحی آنها ارتقا داده شده و به سطح بالاتری از کارایی میرسند لذا الجی نیز در لباسشویی F4V5RYP2T از به روزترین نسخه‌ی این تکنولوژی بهره گرفته است. این پیشرفت در واقع به وسیله‌ی اضافه کردن چندین سنسور برای تعیین میزان بار قرار گیری در داخل دستگاه و همچنین تعیین میزان نرمی جنس پارچه میباشد (سیستمی که نرمی بافت پارچه را به پنج نوع تقسیم میکند) و با استفاده از یک الگوریتم خاص دو داده‌ی ذکر شده (جنس پارچه و وزن بار) را به کارگرفته تا یک برنامه‌ی مناسب (شامل تعیین میزان و ترتیب زمانی هر یک از مراحل شستشو ، میزان مصرف مواد شوینده و حرکت های متفاوت دیگ ) برای شستشوی لباس ها در نظر بگیرد این امر نه تنها باعث شستشویی کاملا بهینه از لحاظ میزان مصرف انرژی و وقت خواهد شد بلکه به گفته‌ی الجی باعث افزایش حفظ و دوام 18درصدی جنس پارچه نیز میشود.پس با دادن لباس های خود به لباسشویی ده و نیم کیلوگرمی F4V5RYP2T الجی در واقع شما کارها را به یک ربات کاملا پیشرفته و متخصص در امر شستشو داده‌اید بدون اینکه نیاز به دخالت بیشتر شما باشد !

لباسشویی الجی 10/5 کیلو درب فضایی جدید2020 مدل f4v5ryp2t


LG Steam
همانگونه در ساختار کلی این بحث برای شما روشن شد در واقع ال جی در لباسشویی F4V5RYP2T خود از حداکثر استاندارد بهداشتی پیوری نموده است تا حتی حساسترین ها برای پوست خود و خانواده‌ی خود اطمینان یابند که لباس های بیرون آمده از سیکل شستشوی لباسشویی F4V5RYP2T الجی مناسب ترین پوشش برای پوست لطیفشان خواهد بود. الجی با شرکت دادن تکنولوژی در تست های استاندارد سنجی سازمان آلرژی بریتانیا توانسته گواهی پاک کنندگی 9/99 درصدی آلرژن های مربوط به پارچه ها را به وسیله‌ی شستشوی بخار دریافت نماید ! همچنین این شرکت درنظر داشته که این شستشوی پر قدرت نه تنها کوچکترین آسیبی به بافت پارچه ها نزند بلکه حتی با در دسترس قرار دادن Wrinkle care در هر شش سیکل شستشو از ایجاد چروک بر روی پارچه ها نیز جلوگیری نماید.

لباسشویی الجی 10/5 کیلو درب فضایی جدید2020 مدل f4v5ryp2t


افزایش ظرفیت حجم
شرکت الجی با به کارگیری خاصیت ((Low vibration برای حرکت دیگ لباسشویی F4V5RYP2T توانسته از میزان لرزش و به تیع آن سروصدای مزاحم بکاهد. اما این افزایش در توانایی حجم دیگ میتواند در صورت محاسبه‌ی نادرست شما در مورد میزان بار مناسب برای لباسشویی دستگاه به مشکل برنخورده و با افزایش میزان حجم خود بتواند از پس شستشوی بار اضافی نیز برآید.

لباسشویی الجی 10/5 کیلو درب فضایی جدید2020 مدل f4v5ryp2t


طول عمر
در پاراگراف های قبل در مورد توانایی بالای پاکنندگی بهداشتی و طول عمر لباس های شسته شده با این لباسشویی مفصلا توضیح دادیم اما یکی از عوامل مخرب برای طول عمر خود لباس شویی میتواند ذرات و یون های مخرب موجود در آب وصل شده به لباسشویی باشد لذا علاوه بر تمهیدات لازم در انتخاب جنس قوی فولادین برای دیگ از فیلتر های قوی جهت جداسازی عوامل مخرب ساختمان دستگاه بهره گرفته شده است. تا از رسوب نمک و ... بر روی دیگ و یا قاطی شدن آنها با بافت پارچه ها جلوگیری نماید.فیلتر های بهداشتی استیل به کار رفته در مدل F4V5RYP2T ال جی تضمینی برای داوم عمر لباسشویی و لباس های شما خواهند بود. (هرچند تنها دوام این بخش ها از لباسشویی نمیتواند دلیل محکمی برای طول عمر کل دستگاه باشد یکی از مهمترین بخش های لباسشویی و وسایل الکتریکی موتور آنها میباشد و از آنجایی که موتور لباسشویی F4V5RYP2T از نوع دایرکت درایو میباشد لذا پیشنهاد میشود به مقاله‌ی اختصاصی بانه کال درباره‌ی این نوع موتور ها مراجعه نموده تا خیالتان در مورد دوام و طول عمر قلب لباسشوییتان نیز راحت شود.)

لباسشویی الجی 10/5 کیلو درب فضایی جدید2020 مدل f4v5ryp2t


طراحی خارجی
رنگ متالیک به کار رفته در طراحی خارجی لباسشویی F4V5RYP2T چهره‌ای آشنا و مانوس با اغلب طراحی های دکوراسیون منزل های مختلف دارد صفحه‌ای ال ای دی واضح این لباسشویی چهره‌ای مدرن به آشپزخانه های شما میبخشد.

لباسشویی الجی 10/5 کیلو درب فضایی جدید2020 مدل f4v5ryp2t


بخش جداگانه و اختصاصی TWINWash™
توین واش در واقع دستیاری برای ماشین لباسشویی F4V5 بزرگ ده و نیم کیلوگرمی شما میباشد با توجه به بزرگی ظرفیت این لباسشویی گاها در مواقع  کمبود وقت و یا نیاز فوری به یک دست لباس خاص (در حالی که ظرفیت کامل قابل پر شدن نیست) باعث میشود که این لباسشویی برای شما ناکارامد به نظر برسد با توجه به این الجی به فکر ایجاد محفظه‌ی کشو مانندی در زیر درب بزرگ افتاده است تا بتواند در این گونه مواقع حساس نیز پاسخگوی کامل نیاز های شما باشد چرا که در این قسمت نیز لباس ها با همان قدرت و شدت پاک کنندگی دستگاه شسته میشوند و تنها تفاوت کاهش ظرفیت به نسبت قسمت فوقانی میباشد. این همان قابلیتی است که باعث شده لباسشویی ده و نیم کیلوگرمی توین واش F4V5RYP2T الجی در کل سال (از شستن پتو ها و پرده های بزرگ ددر خانه تکانی های سالانه تا شستن لباس های کم وزن بچه ها) پاسخگوی تمام و بی عیب نیاز های شما باشد.سیستم هوشمند Al Thin Q
هوشمند شدن دستگاه های لباسشویی ، یخچال و ... امری واضح و قابل پیشبینی است حال آنکه خود الجی از پیشروان این روند میباشد چرا که از ابتدا این شرکت با به کارگیری تکنولوژی Al Thin Q خود را یک گام جلوتر از سایر شرکت های تولید لوازم خانگی قرار داد (ارجاعی به مقاله‌) اما همانطور که در مقاله‌ی اختصاصی ما دریافته‌اید این تکنولوژی در ابتدا بسیار ساده تر به نسبت امروز میباشد چرا که روز به روز بر تعداد آپشن ها و قابلیت های آن اضافه شده باگ های مربوط به آن برطرف شده و در یک کلام تکامل یافته است. این تکنولوژی به شما امکان استفاده‌ از راه دور (حتی خارج از منزل) را به شما میدهد علاوه بر این به وسیله‌ی اتصال لباسشویی F4V5RYP2T به گوشی همراه خود میتوانید سیکل ها و برنامه های دوره‌ای و جدید پیشنهادی الجی را در دریافت نموده و بر لباسشویی خود اعمال نمایید. قابلیت های هوشمند دیگری که به کمک تکنولوژی Al Thin Q در لباسشویی F4V5RYP2T  تعبیه شده است شامل به کارگیری گیرنده های صوتی الکسا و گوگل اَسیستنت است گیرنده هایی که قابلیت دریافت و اعمال دستورات صوتی شما به لباسشوییتانن را دارند.پس به آسانی حرف زدن و یا بیان یک کلمه عملکرد لباسشویی خود را تحت کنترل بگیرید !

لباسشویی الجی 10/5 کیلو درب فضایی جدید2020 مدل f4v5ryp2t


سخن آخر
مطمئنا شماهم پس از خواندن وآشنایی کامل با لباسشویی ده و نیم کیلوگرمی توین واش (twinwash) الجی مدل F4V5RYP2T دیگری به این باور رسیده اید که این لباسشویی قدرتمند بهترین ، با دوام ترین و هوشمند ترین نوع لباسشویی های حال حاضر بازار ایران و بانه میباشد این محصول مونتاژ مصر را میتوانید در طول سال هر روز و به اقتضای هر نوع نیازی استفاده نمایید همانگونه که گفته شد این غول الجی رباتی هوشمند برای شستشوی بهداشتی و کامل انواع لباس ها و پارچه های شما میباشد. زندگی سالم تر و آسان تر را با لباسشویی 10/5Kg توین واش الجی تجربه نمایید.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha