تلویزیون 55 اینچ الجی 4K مدل SK8500PVALG ULTRA HD 4K TV 55 SK8500PVA

تلویزیون 55 اینچ الجی 4K مدل SK8500PVA
مدل
SK8500PVA
کشور سازنده
کره جنوبی KOREA
سال عرضه
2018
پردازشگر
4 هسته ایی
هوش مصنوعی THINK AL
Nano Cell Color
کیفیت تصویر
سوپر الترا اچ دی S-UHD
رزولوشن
2160*3840
مدل صفحه نمایش
تخت FLAT
موتور پردازشگر تصویر
α7 Intelligent
HDR
4K Cinema HDR
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی تلویزیون 55 اینچ 4k جدید 2019 مدل SK8500PVA

 


سال های زیاد است که تلویزیون ها با مدل های جدید وارد بازار می شوند و هر کدام هر روز با قابلیت های تصویری جدید و ویژگی های منحصر به فرد در بین طرفداران خود سر و صدا به پا می کنند.این بار شرکت الجی با مدل sk8500pva قابلیت Super UHD 4K TV را در تلویزیون خود گنجانده است و تجربه ی فوق العاده ای از مشاهده تلویزیون را به شما می دهد.حتی قبل از اینکه تلویزیون را روشن کنید نمای فریبنده فوق العاده باریک تلویزیون Super UHD به خانه ی شما نمای زیباتری می دهد.طیف گسترده ای از رنگ دهی فوق العاده تلویزیون صحنه های مورد علاقه شما را در میلیاردها رنگ غنی نشان می دهد.تلویزیون الجی SK8500 با قابلیت Super UHD،بهترین تلویزیون برای نمایش محتوای HDR است. در نهایت شما فقط با دیدن این تلویزیون از نزدیک می توانید به ویژگی های منحصر به فر آن پی ببرید.
 

تلویزیون الجی sk9500pva


ویژگی Nano cell
تلویزیون ال جی SK8500pva با ویژگی نانو سل که در خود دارد دید عالی رنگ ها را از هر زاویه ای که بخواهید به شما می دهد و دیگر برای دیدن تلویزیون لازم نیست که جای خود را عوض کنید و هر بار برای روشن شدن تلویزیون و تشخیص رنگ مستقیما روبرو تلویزیون بنشینید.این ویژگی محدوده گسترده ای از تاریکی و روشنایی با کنتراست چشمگیر را برای شما تضمین می کند.

ال جی، که عمدتا برای تکنولوژی صفحه نمایش OLED شناخته می شود، اخیرا تکنولوژی ال ای دی جدید خود را به نام "Nano Cell" معرفی کرده است. در حالی که کار دقیق درونی مخفی محسوب می شود، این تکنولوژی برای صنعت نمایشگاه جذاب است؛ یک راه جدید برای افزایش گستره رنگ و بهبود زاویه دید. اما دقیقا چه چیزی است و چه کاری انجام می دهد ؟ ما برخی از گمانه زنی ها را در مورد آنچه LG انجام می دهد برای افتراق خط LCD خود را از صفحه نمایش برای رقابت با سامسونگ و دیگران که تصویب نقطه کوانتومی برای رسیدن به گستره رنگ (WCG) است.
طیف رنگی در سالهای اخیر به یک ویژگی مهم در صنعت تلویزیون تبدیل شده است. شرکت های Display Technologies بسیاری از فن آوری های مختلف را به منظور بهبود گستره رنگ از جمله فسفر قرمز و سبز باریک، نقاط کوانتومی، بهبود فیلتر رنگ، حتی خود کریستال مایع، مورد بررسی قرار داده اند. ما به پتنت ها و ادبیات، ویژگی های یک نمایشگر Nano Cell واقعی در تلاشیم تا دقیقا درک دقیق آنچه را که فن آوری مورد استفاده قرار می گیرد، چه مقدار رنگ را بهبود می بخشد و در مورد آن، "نانو" است.
بنابراین دقیقا این فناوری نانو سل چیست؟
تحقیقات ما در مورد فن آوری نانو سلول ما را به یک دنیای شگفت انگیز انداخت. کشف شد که LG قبلا "IPS-Nano" نامیده است. این تکنولوژی به نظر می رسد که یک تکنولوژی کریستال مایع IPS ال جی همراه با فناوری نانو مواد نامرئی است که ظاهرا حدود 1 نانومتر است. دو مزیت عمده که LG در فناوری Nano Cell خود ارائه می دهد، وجود دارد: 1 - زاویه دید فعال شده توسط تکنولوژی IPS و 2 - WCG توسط فن آوری نانوذرات جدید جذاب جدید مرموز فعال شده است.به تازگی ال جی این فن آوری را مجددا بکار برده و وزن بیشتری را به بخش نانو اختصاص داده است احتمالا به این دلیل که بازاریابی های الجی پیشبینی کرده است که تاثیر رقابتی بیشتری با خط سامسونگ QLED داشته باشد.
 

تلویزیون الجی sk9500pva

 


طیف رنگ های جذاب
تلویزیون الجی با تکنولوژی نانو سل ذرات نانو رنگ را به تلویزیون اعمال می کند که هر رنگ را به طور گسترده ای بهینه می کند.این تکنولوژی که پیشرفته ترین تکتولوژی در تلویزیون است طیف کاملی از رنگ ها را تولید کرده و به بیشتر واقعی نشان دادن تصاویر کمک زیادی می کند.

 

تلویزیون الجی sk9500pva


این تکنولوژی نور های اضافی در تلویزیون را گرفته و با کم کردن طول موج رنگ های تلویزیون،رنگ ها را در تلویزیون واقعی تر نشان می دهند.

 

تلویزیون الجی sk9500pva
رنگ واقعی در تلویزیون را نشان می دهد
تلویزیون الجی با قابلیت SUPER UHD TV نه تنها تصویری با کیفیت عالی را ارائه می دهد،همچنین رنگ را با کیفیت بالا تر فراهم می کند و میزان تولید رنگ را به طور دقیق تری حفظ می کند و به شما اجازه می دهد که با خیال راحت تلویزیون را در هر نقطه که نشسته اید ببینید.

تلویزیون الجی sk9500pva 
تصویر واضح با قابلیت Array Dimming Pro:
با استفاده از این قابلیت در تلویزیون الجی SK8500pva نور پس زمینه در تلویزیون را به طور دقیق تنظیم می کند و و با به حد اکثر رساندن سطح سیاه در تلویزیون نمایش دقیق تری از رنگ ها را به ما می دهد.این ویژگی تضمین تصاویر روشن و واضح با کنتراست عالی است.

 

تلویزیون الجی sk9500pva


استفاده از پرازنده هوشمند 7α :
همراه با این پردازنده در تلویزیون الجی SK8500pva پردازش منحصر به فرد تلویزیون ال جی اجازه می دهد که رنگ ها غنی و با جزئیات عمیق و زنده ای در اختیار شما قرار بگیرد.


 تلویزیون الجی sk9500pva


پردازنده هوشمند 7α با کاهش نویز دو مرحله ای باعث کاهش نویز ها و باندینگ برای تصاویر واضح می شود که این باعث وضوح بیشتر و تصاویر صاف تر می شود.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
تلویزیون الجی SK8500pva با پردازنده ی 7α تصویر منحصر به فردی را را با افزایش کنتراست نشان می دهد.با جدا کردن زمینه شی از پس زمینه تصویر،عمق تصویر را بیشتر کرده و به آن می افزاید.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
پردازنده 7α طیف گسترده ای از رنگ ها را برای نمایش دقیق تر و غنی تر رنگ ها به تصویر می هد.این امر برای به حداقل رساندن اعوجاج رنگی،به شما امکان می دهد که از تصویری نزدیک تر به رنگ اصلی لذت ببرید.

تلویزیون الجی sk9500pva


 

HDR  و Dolby Vision
Dolby Vision یک فناوری قدرتمند سینمایی است که در حال حاضر تجربه تماشایی تلویزیون شما را تغییر می دهد. این سرگرمی ها را برای تصویربرداری دراماتیک، روشنایی، رنگ، کنتراست، جزئیات و ابعاد باور نکردنی به ارمغان می آورد. و با قابلیت های پیشرفته Dolby Vision، خواهید دید که داستان بیشتر ازیک HDR عمومی است.
سازندگان فیلم و سرگرمی های تلویزیونی با استفاده از تکنولوژی جدید در تلویزیون خود، محتوای خود را در یک فرمت HD ویژه رمزگذاری می کنند. دو نوع فرمت HDR برای امروزه تلویزیونها در دسترس است Dolby Vision، که توسط Dolby طراحی شده است، و HDR عمومی، همچنین به نام HDR10 شناخته می شود. تلویزیون باید از فناوری مناسب HDR برای پخش محتوای مورد استفاده در این فرمت ها استفاده کند.
LG 4K Cinema HDRچشم انداز فیلم ساز را با پشتیبانی از اکثر فرمت های HDR ارائه می دهد. Dolby Vision ™ و Advanced HDRتوسط Technicolor، و همچنین HDR10 Pro و HLG Pro، از یک تجربه واقعا سینمایی در خانه لذت ببرید.
Dolby Vision محبوب ترین و پیشرفته ترین راه حل HDR است.
Technicolorبیش از یک قرن در بخش چشم انداز هالیوود بوده و در حال حاضر نیز هدف اصلی آن در خانه شماست. سلاح آن یک فرمت جدید به نام HDRپیشرفته است.این شرکت با رقابت شدیدی در اتاق نشیمن شما مواجه است. محدوده دینامیکی بالا (HDR) بهترین تصاویر ویدئویی خانگی را در اختیار شما قرار می دهد که باعث افزایش کنتراست و کیفیت می شوند.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
تلویزیون الجی مدل SK8500PVA از بهترین و به روز تزین سیستم صوتی های حال حاظر دنیا بهره می گیرد دو فن آوری surround sound از Dolby's Atmos به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از مهمترین تکنولوژی های سینمای خانگی است.
Atmos فناوری صدای فراگیر است که در ابتدا در سال 2012 توسعه داده شد. با توجه به تنظیمات صدای فراگیر صدای 5.1 و 7.1، با کانال های فراگیر گسترش می یابد.
Dolby Atmos® صوتی قدرتمند و متحرک را ایجاد می کند که به نظر می رسد همه چیز را در اطراف شما جریان می دهد این سیستم در خانه ی شما کمک می کند که کوچک ترین صدا و حرکت را لمس و گوش دهید. Dolby Atmos® شما را به محیطی تبدیل می کند که صوت حرکتی است که در اطراف شما جریان می یابد و واقع گرایی نفس گیر می کند.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
با تلویزیون Super UHD شما می توانید با عملکرد سریع و صاف به بازی کردن با آن بپردازید و از کیفیت فوق العاده و غنی سازی سینمایی آن لذت ببرید.همچنین با قابلیت صدای سینمایی که دارد می تواند شما را به عمق دنیای بازی ببرد و گیم ها را برای شما هیجانی تر کند.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
با قابلیت گالری مود رنگ و نمای دیگری به محل کار یا منزلتان بدهید
تلویزیون الجی sK8500PVA با قابلیت گالری مود که در خود دارد بسته به فصلی که در آن هستید و یا فضایی که می خواهید به شما تصاویر زیبایی از دیگر نقاط جهان را می دهد و در صورتی که نمی خواهید تلویزیون خاموش باشد ولی تصاویر زیبایی را نشان بدهد به راحتی می توانید از این قابلیت استفاده کرده و نظر مهمانان خود را به طرف آن جلب کنید.
با استفاده از قابلیت می توانید تصاویر را با منزل خود ست کرده و همانند یک تابلوی متحرک از آن لذت ببرید.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
طراحی منحصر به فرد
با طراحی بی نظیر و خیره کننده و قاب زیبایی تلویزیون شما صفحه نمایش خیره کننده ای در منزل خود دارید که نمای منزل شما را به طور کل عوض کرده و به آن زیبایی بالای می بخشد.این تلویزیون با قاب ظریفی که دارد نظر هر کسی را به سمت خود جلب کرده و به طور کامل شما را با ویژگی های جالب و کیفیت تصویر فوق العاده ای که دارد شگفت زده می کند.
 
 


 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی تلویزیون
مدل
SK8500PVA
سایز
55 اینچ
شرکت سازنده
ال جی LG
کشور سازنده
کره جنوبی KOREA
سال عرضه
2018
پنل
IPS
سیستم عامل
وب ا اس Web Os
ماشین زمان (Time Machine (DVR
بلوتوث
WI-FI
پردازشگر
4 هسته ایی
هوش مصنوعی THINK AL
زاویه دید Viewing Angle
تجربه مشاهده مطلوب از هر زاویه
فناوری Nano Cell
Nano Cell Color
ویدیو
کیفیت تصویر
سوپر الترا اچ دی S-UHD
رزولوشن
2160*3840
مدل صفحه نمایش
تخت FLAT
سیستم نور پس زمینه
Slim Direct
موتور پردازشگر تصویر
α7 Intelligent
فوق العاده روشنایی U-Luminance
تقویت کننده رنگ Color Enhancer
Dynamic Color
UPSCALER
4K Upscaler
HEVC
4K@120P, 10bit
SHVC
4K@60P, 10bit
تکنولوژِی HDR
HDR
HDR
4K Cinema HDR
HDR 10
HLG
HDR Effect
HLG PRO
ورودی - خروجی /IN-OUT
HDMI
4 ورودی
USB
3 ورودی
Bluetooth
Wi-Fi
LAN
ورودی ویدیو Composite
ورودی Component
خروجی هدفون -Head-Phone
Simplink
(SPDIF (Optical Digital Audio Out
ورودی RF
(ARC (Audio Return Channel
تلتکست
مشخصات صدا دستگاه
توان کلی صدا-خروجی صدا
40W
صدای شفاف II
Simulated Surround Sound
Dolby Surround / ULTRA Surround
دالبی آتموس Dolby Atmos
کانال Channel
2.0
Direction
Down Firing
خروجی همزمان صوتی
پشتیبانی از فرمت های صوتی
AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3,
HE-AAC, AAC,
MP2, MP3,
PCM, DTS, DTS-HD,
DTS Express,
WMA,
DTS DECODER
همگام سازی صدا LG Sound Sync
Adaptive Sound Control
مشخصات گیرنده ( تیونر)
دیجیتال دار
پذیرش تلویزیون دیجیتال (زمینی ،کابل،ماهواره و ...)
DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
آنالوگ
ویژگی های هوشمند-اسمارت Smart
Smart TV
Mobile App
Mobile TV On نمایش صفحه موبایل بروی تلویزیون
Wi-Fi TV On
چرخش 360 درجه - با کنترل هوشمند
LG ThinQ AI
Live Zoom
(LG Content Store ( App-Store
Music Player
Dial
(My Channel(s
Channel Advisor
Universal Control
SST
Gallery
اینترنت
مرورگر وب Web Browser
Magic Link
منبع تغذیه
منبع تغذیه
AC 100~240V 50-60Hz
حالت ذخیره انرژی
مصرف برق در حالت روشن بودن دستگاه
Under 0.5W
وزن دستگاه Net Weight
وزن محصول
17.2 کیلو گرم
وزن محصول + پایه
18.7 کیلو گرم
وزن محصول + بسته بندی
23.2 کیلو گرم
ابعاد تلویزیون Dimensions
اندازه تلویزیون بدون پایه
عمق :62.5 * ارتفاع: 709 * عرض : 1232 ( بر حسب میلیمتر )
اندازه تلویزیون + پایه
عمق :248.5 * ارتفاع: 778 * عرض : 1232 ( بر حسب میلیمتر )
اندازه تلویزیون + بسته بندی و کارتن
عمق :175 * ارتفاع: 860 * عرض : 1360 ( بر حسب میلیمتر )
برنامه ها -ویژگی ها - امکانات
PVR
Digital Recording
پخش صوتی بلوتوث
دقت رنگ واقعی True Color Accuracy
(HLG ( RF/HDMI/USB
VP9
4K@60P, 10bit
دالبی ویژن Dolby Vision
Ultra Luminance
Professional Game Tv
Advanced HDR By Technicolor
Technicolor Expert Mode
Enhanced Motion Picture Response Time
Luminance Optimizer For Local Dimming
Dynamic Tone Mapping
Enhanced Dynamic Tone Mappng
Object/Active /Depth Enhancer
Active Depth Enhancer
2k HFR
4k HFR
لوازم جانی - تجهیزات
کنترل
کنترل هوشمند و جادویی M-Control
نوع و مدل کنترل
MR18
کابل برق
باتری
اندازه باتری (ها)
AA x 2EA
E-Manual

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha