تلویزیون 43 اینچ الجی مدل Uj752vLG UHD TV 43Uj752v

تلویزیون 43 اینچ الجی مدل Uj752v
کشورسازنده
کره جنوبی
سال عرضه
2016 میلادی
اسمارت
Nano Cell
پردازشگر 4 هسته ایی
کیفیت تصویر
Ultra HD
WIFI
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۱۰
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

تلویزیون 43  اینچ الجی مدل UJ752v

از وقتی که زندگی روزمره  بر پایه تکنولوژی پیش رفت و پیشرفت تکنولوژی به دوقسمت الکتریکی و مکانیکی تقسیم شد مردم کم کم برای گذراندن وقت خود به سرگرمی روی آوردند ،یکی از سرگرمی های آن دوره که بسیار مورد علاقه ی مردم قرار گرفت تلویزیون بود.تلویزیون یک ابزار مخابراتی برای دریافت عکسهای متحرک و صدا از یک فاصله دور می باشد تلویزیون از یک واژه یونانی گرفته شده است که تل به معنای دور و ویزیون به معنای دیدن است.امروزه تلویزیون ها نقش زیادی در زندگی مردم دارند و علاوه بر جنبه سرگرمی نقش زیادی در رساندن اخبار و دانستنی ایفا می کند.
شرکت الجی که یکی از شرکت های نام آور در تولید و پخش لوازم خانگی از جمله تلویزیون است وتوانسته است طیف وسیعی از تلویزیون ها با امکانات مختلف را به بازار ارائه دهد.
این بار شرکت الجی تلویزیون منحصر به فردی تحت مدل  UJ752v به بازار ارائه داده است که طیف وسیعی از کاربران را به طرف خود جذب کرده است.نکات قابل توجهی که در این تلویزیون می توان به آن اشاره کرد 4k بودن این تلویزیون است که تجربه ای جدید برای مشاهده را به شما ارائه می دهد.این تلویزیون دارای فن آوری Nano Cell برای رنگ های دقیق و زاویه دید بیشتر و دارای دقت رنگ فوق العاده و داشتن کنترل نور منحصر به فرد است.تلویزیون الجی مدل UJ752v در سایز های 43 اینچ،49اینچ،55اینچ و 65 اینچ تولید و در بازار موجود است.

تلویزیون 43 اینچ الجی مدل uj752v 
قابلیت Super UHD 4K:
الجی در کیفیت ها و نوع های مختلف تلویزیون هایی را وارد بازار کرده است ما تلویزیونی ک می توان گفت بسیار مورد علاقه مخاطبانش قرار گرفت تلویزیون هایی با کیفیت 4K بود این تلویزیون ها از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار اند به طوری که لذت دیدن تلویزیون را چند برابر می کنندهمانطور که می دانید ملاک اول مخاطبان برای خرید تلویزیون کیفت آن است زیرا ارائه تصویر و صدا با بهترین کیفیت سبب ایجاد حس رضایت در ما می شود.تلویزیون الجی 43 مدل UJ752v دارای کیفیت فوق العاده م قابلیت Super UHD 4K  است اما این که این قابلیت چه کیفیتی را به ما می دهد قابل بحث است.با قابلیت UHD 4K در بهترین حالت همه چیز را بر صفحه نمایش در حالت شفاف و جزئیات بیشتر مشاهده خواهید کرد تلویزیون هایی با این قابلیت سطحی از جزئیات را به شما می دهند که که تلویزیون های HD نمی توانند آن را به سادگی بدست بیاورند.در حقیقت تقریبا به شما حس در حقیقت تقریبا به شما حس 3D بودن می دهند.تلویزیون های 4K که به Ultra HD نیز شناخته می شوند به طور کلی به وضوح  2840*2160 پیکسل اشاره دارد که چهار برابر 1080*1920 در تلویزیون های HD است.تلویزیون الجی UJ752v دارای این قابلیت است و با این کیفیت شما تجربه مشاهده بهتر را کسب خواهید کرد.


تلویزیون الجی uj752v


 
فناوری Nano Cell:
همیشه قدرت رنگ یک تلویزیون باعث بالا رفتن کیفیت و لذت در مشاهده تصویر می شود.می توان گفت که رنگ تصویر تلویزیون قلب کیفیت آن است و هره قدرت رنگ دهی تلویزیون بالا تر باشد کیفیت بهتر و زاویه دید مناسب ری را به شما می دهد.شاید برای بیشتر شما پیش آمده باشد که رنگ تصاویر تلویزیون هایتان طبیعی نبوده و یا با تغییر زاویه دیدتان رنگ آن تحت تاثیر قرار گرفته است. برای بسیاری از تلویزیون های ال سی دی، زاویه دید (زاویه ای که شما روی صفحه نمایش می بینید) می تواند دقت رنگ آن را تحت تاثیر قرار دهد. اما با انتخاب تلویزیون ال جی فوق العاده UHD که در حال حاضر از فناوری نانو سل  استفاده می کنند، شما می توانید از مشاهده تصویر با کیفیت لذت ببرید.تلویزیون الجی مدل UJ752v  دارای این فناوری نیز است فناوری نانو سلول از ذرات نانو استفاده می کند که طول موج های نور ناخواسته را جذب می کند و خلوص رنگ قرمز و سبز نمایش داده شده روی صفحه را افزایش می دهد. در نتیجه کیفیت تصویری دراماتیک، پیشرفته ای به شما می دهد که تجربه سینمایی باور نکردنی را به شما می دهد.

 

تلویزیون الجی uj752v


 
طبیعی بودن رنگ:
در تلویزیون ال جی مدل uj752v با فناوری نانو سل که در آن وجود دارد رنگ ها با دقت بالا و درخشندگی بالایی در تصویر نشان داده خواهد شد.همانطور که در تصویر می بینید این فناوری باعث شده است که رنگ ها با دقت بالاتری پخش شود و به طبیعی بودن رنگ ها بیشتر از پیش بیفزاید.تلویزیون هایی که فاقد این قابلیت اند اغلب رنگ ها را به طور طبیعی نشان نمی دهند و دقت رنگ بالایی ندارد و از واقعی بودن تصویر می کاهد و کیفیت آن را کم می کند اما در تلویزیون ال جی مدل UJ752v  به لطف فناوری نانو سل این مشکل حل شده است و تصویری با  کیفیت بالا و دقت رنگ واقعی به ما می دهد.

تلویزیون الجی uj752v


 
بیان رنگ فوق العاده از طریق نانو سل(Nano Cell):
همانطور که می دانید از طریع انعکاس نور به چشم ما رنگ ها دیده می شود و از طریق طول موج دیده شده می فهمیم چه رنگ است اما بعضی وقت ها تداخل نور های دیگر در دیدن رنگ ها با دقت بالا جلوگیری می کند و باعث می شود که رنگ ها را در درخشندگی کافی نبینیم.اما با تکنولوژی نانوسل (Nano Cell) که از ذرات نانو در یک پانل ساخته شده است از بوجد آمدن این مشکل جلوگیری می کند و با جذب هر تداخل نور دقت رنگ صفحه تلوزیون را بالا می برد و به طرز چشم گیری خلوص رنگ نمایش داده شده روی صفحه را افزایش می دهد.این نمایشگر ها رنگ های پیچیده تری نسبت به صفحه نمایش معمولی دارد.

تلویزیون الجی uj752v


 
مشاهده تلویزیون از هر زاویه ای:
شاید خیلی برایتان پیش آمده باشد که بخواهید از زاویه ای دیگر به غیر از روبروی تلویزیون آن را نگاه کنید اما با کم شدن کیفیت و وضوح تصویر مجبور به نشستن روبروی آن شده اید تلویزیون ال جی Uj752v  این مشکل را برای شما حل کرده است و با داشتن زاویه دید گترده ای که دارد ی توانید از هر زاویه و محوری به تماشای تلویزیون بپردازید و دیگر نگران کم شدن وضوح تصویر وکیفیت آن نباشید.

تلویزیون الجی uj752v 
عدم تغییر رنگ با تغییر زاویه:
تحقیقات نشان می دهد که 60 درصد مردم از زاویه به تلویزیون نگاه می کنن و دقیق روبروی آن نمیشیند اما این کار در تلویزیون های معمولی سبب کم شدن وضوح و کیفیت تصویر می شود و مهمتر از آن باعث پایین آمدن دقت رنگ در تلویزیون و دید شما می شود اما به سبب ویژگی نانوسل ک شرکت الجی به تلویزیون الجی uj752v بخشیده است دیگر نگران پایین آمدن دقت رنگ در زاویه های مختلف نخواهید شد و با هماهمنگی رنگی که در همه نقاط تلویزیون دارد باعث عدم اعوجاج رنگ به علت زاویه دید می شود.

تلویزیون الجی uj752v


 
قابلیت  HDR فعال:
تلویزیون الجی مدل UJ752v محتوای premium HDR را که توسط Dolby Vision تسلط یافته است را پشتیبانی می کند. و همچنین با کیفیت های HDR10 و HLG سازگار است. شما می توانید تصویر ها را در هر کیفیتی که دوست دارید ببنید و از دیدن آن لذت ببرید

تلویزیون الجی uj752v 
کنترل نور:
همانطور که می دانید نور مسئله مهمی در تلویزیون است و سبب درخشندگی صفحه و دید بهتر می شود.با قابلیت کنترل نوری که در تلویزیون الجی UJ752v تعبیه شده است باث نور دهی فوق العاده و باعث افزایش روشنایی در تلویزیون می شود و با تنظیم کردن پس زمینه و تقسیم کردن تصویر سبب نشان دادن جزئیات می شود این ویژگی سبب بالا بردن کنتراست تلویزیون می شود و شما می توانید تصاویر را در کیفیت و درخشندگی بهتری ببنید.


 تلویزیون الجی uj752v


سیستم قدرت مند صوتی:
تلویزیون الجی مدل UJ752v با با سیستم صوتی قدرت مندی که دارد و توسط Harman kardon  طراحی شده است باعث ایجاد صدا در فضای گسترده می شود به طوری که صدای تمیز و با کیفیتی را در فضای خانه گسترش می دهد و در هر نقطه از اتاق می توانید صدای آن را با کیفیت بالا بشنوید.
 

تلویزیون الجی uj752v


طراحی زیبا:
همانطور که می دانید علاوه بر کیفیت و سایز و ملاک های دیگر تلویزیون زیبایی و طراحی تلویزیون مهم است.تلویزیون 43 اینچ الجی مدل uj752v دارای طراحی بسیار زیبا و متفاوت است که به خانه شما استایل زیبایی می بخشد بدن فلزی و خطوط متمایزی که دارد بیش از پیش به زیبایی آن میبخشد.برخلاف تلویزیون های دیگر ظرافت کم نظیر تلویزیون الجی uj752 زیبایی تلویزیون را نشان می دهد حتی در هنگام خاموشی.

تلویزیون الجی uj752v


 
Webos:
تلویزیون الجی با سیستم عامل webos و کنترل جادویی که دارد شما را وارد دنیای سرگرم کننده ی می کند که دسترسی بیش از دسترسی به تلویزیون را به شما می دهد و از داشتن این تلویزیون لذت خواهید برد.

تلویزیون الجی uj752v 
امنیت فوق العاده webos:
مدیر امنیت در webOS3.5، گواهی معتبر امنیتی بین المللی CC و گواهینامه UL CAP2900-1 را برای توانایی ارائه حفاظت از حریم خصوصی برتر به دست آورد. این مانع از نصب برنامه های غیر مجاز، هک کردن و نشت حریم خصوصی می شود.شما دیگر با این حجم بالا از امنیت نگران حریم شخصی خود نخواهید بود و به راحتی از این سیستم عامل استفاده خاهید کرد.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
UJ752
سایز
43 اینچ
شرکت سازنده
ال جی LG
کشورسازنده
کره جنوبی
سال عرضه
2016 میلادی
اسمارت
پنل
Ips
Nano Cell
4k Upscaler
سیستم عامل
Web OS
ماشین زمان
بلوتوث
پردازشگر 4 هسته ایی
ویدیو
کیفیت تصویر
Ultra HD
صفحه نمایش
4K
رزولوشن
2160*3840 p
HDR
HDR Effect
ورودی و خروجی
HDMI
4 عدد
USB
3 عدد
خروجی صدا دیجیتال( اپتیکال)
خروجی هدفون
LAN
ورودی ویدیو Composite
1 پورت
کامپوننت(COMPONENT)
1 پورت
ورودی PC یا WIDI
ورودی CI-SLOT
مرورگروب
WIFI
منوی فارسی
کنترل از راه دور توسط تلفن همراه
صدا
توان کلی صدا
20 وات
CLEAR VOICE
همگام سازی صدای اپتیکال
حالت صدا
Ultra Surround
لوازم جانبی
کنترل جادویی
کنترل معمولی
پایه رومیزی
کابل برق
باتری کنترل
دفترچه راهنما
حافظه
حافظه داخلی
ضبط روی فلاش
مشخصات گیرنده(تیونر)
مشخصات گیرنده
آنالوگ - دیجیتال
قابلیت DVB-S
قابلیت DVB-C
قابلیت DVB-T2
قابلیت DVB-T
قابلیت DVB-S2
کنترل نور پس زمینه پویا
Miracast
حالت نور پس زمینه خاموش
سیستم Harman Kardon
خاموش کردن خودکار
تقویت کنترانست

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha