تلویزیون 43 اینچ مدل LM5500 فول اچ دی مونتاژ کرهLG TV model LM5500 FHD 43 inch

تلویزیون 43 اینچ مدل LM5500 فول اچ دی مونتاژ کره
قیمت:
۱۰/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی تلویزیون 43 اینچ مدل LM5500 فول اچ دی مونتاژ کره

مقدمه
تلویزیون های الجی همیشه به داشتن استحکام و کیفیت تصویر بالا معروف هستند. در سری تلویزیون های جدید تولیدی این شرکت نیز هر دوی این ویژگی ها تقویت یافته اند. تلویزیون سری 5 الجی 43 اینچ مدل LM5500 نیز یکی از این نوع تلویزیون هایی است که در سال جدید با کیفیت و استحکام بالا توسط الجی به بازار عرضه شده است.
ساختار کلی
تلویزیون 43 اینچ مونتا‌ژ کره فول اچ دی مدل LM5500 ال جی با داشتنن توانایی افزایش پویایی رنگ ها تصاویری با کیفیت بالا و وضوح بسیار زیادی را به شما ارائه میدهد. این امر موجب میشود تا رنگ ها بتوانند به تصاویر تلویزیون الجی ما عمق داده و بیننده را به سمت خود جلب نماید. رنگ های زنده و پویایی که به دقت و مطابق واقعیت تنظیم شده تا تصاویر پخش شده از LM5500 در طبیعی ترین حالت خود به شما ارائه دهد. همچنین تلویزیون LM5500 به دلیل داشتن صوت بسیار عالی پخش شده توسط تکنولوژی های صوتی Dolby Audio توانسته است رضایت خاطر مشتریان را کسب نماید. صوت را مکمل تصویر میدانیم به همین دلیل داشتن صوتی فراگیر و جذاب میتواند بسیار در گیرایی محتوای تلویزیون تاثیر گذار خواهد بود.قابلیت اتصال هارد خارجی یا هر نوع یو اس بی به تلویزیون مونتاژ کره‌ی ما باعث میشود تا هر محتوایی را بتوانیم بر روی صفحه‌ی شفاف و فول اچ دی LM5500 با کیفیت و رزولوشن بالا مشاهده نماییم. قاب زیبا و شیک تلویزیون LM5500 ال جی قابل انطباق در هر نوع سیستم دکوراسیون و دیزاین داخلی خانه بوده و نمایی بسیار زیبا و مدرن را به فضای ظاهری منزل شما میبخشد.

تلویزیون 43 اینچ مدل lm5500 فول اچ دی مونتاژ کره

تصاویر فول اچ دی تلویزیون LM5500
تصاویر تلویزیون های فول اچ دی دارای شفافیت و پویایی بسیاری به نسبت تصاویر HD میباشند. شرکت ال جی در ساخت تلویزیون LM5500 مونتاژ کره‌ی خود از جدیدترین تکنولوژی فول اچ دی استفاده کرده است که در آن میزان اختلال در پخش تصاویر به صفر رسیده و پویایی رنگ ها به شدت تقویت یافته است.

رنگ های پویا در نمایش تصاویر LM5500
رنگ های پخش شده از تلویزیون LM5500 دارای پویایی و دامنه‌ی بسیار گسترده‌ای مییباشند. این مطلب سبب میشود تا تصاویر دارای تغییر رنگ ملایم بوده و حالت شطرنجی نداشته باشند. رنگ های شفافی که به شیوه ای صحیح تنظیم شده باشند به تصاویر عمق داده و آنها را در نظر مخاطب گیراتر مینمایند.

تلویزیون 43 اینچ مدل lm5500 فول اچ دی مونتاژ کره


صدای تلویزیون LM5500
صدای پخش شده از تلویزیون LM5500 به وسیله‌ی سیستم Dolby Audio شرکت الجی تنظیم شده و در فضای اتاق به صورت ابرگونه پخش میشود. خاصیت این نوع پخش صوت این است که همه‌ی فضای اتاق دارای حجمی از صوت میشود دقیقا همان حالتی که در زندگی واقعی وجود دارد این امر سبب میشود تا لذت تجربه‌ی بودن در یک تئاتر یا کنسرت را با گوش دادن آهنگ از طریق LM5500 داشته باشید.

تلویزیون 43 اینچ مدل lm5500 فول اچ دی مونتاژ کره

قابلیت های اتصالی تلویزیون LM5500
تلویزیون LM5500 FHD قابلیت اتصال به هر نوع یو اس بی و هارد خارجی (اکسترنال) را دارا میباشد این سبب میشود تا شما بتوانید هر نوع محتوایی را بر روی صفحه‌ی نمایش شفاف و باکیفیت تلویزیون LM5500 نمایش داده و از نگاه کردن به آنها در صفحه‌ای بزرگ تر و همراه با سایر اعضای خانواده لذت ببرید.

تلویزیون 43 اینچ مدل lm5500 فول اچ دی مونتاژ کره

طراحی ظاهری و قاب تلویزیون LM5500
تلویزیون LM5500 کره بر اساس جدیدترین مهندسی روز دنیا دیزاین و طراحی شده تا ظاهری بسیار زیبا و در عین حال شیک داشته باشد. این تلویزیون دارای نمای ظاهری است که با هر نوع دکوراسیون و دیزاین منزلی قابلیت هماهنگی را دارد. در طراحی قاب این تلویزیون FHD همه‌ی سعی بر آن بوده است که توجه بیننده کاملا به تصویر جلب گردد.

تلویزیون 43 اینچ مدل lm5500 فول اچ دی مونتاژ کره

سخن آخر
در آخر آشنایی با تلویزیون LM5500 43 اینچ باید گفته شود که این تلویزیون فول اچ دی مونتاژ کره علاوه بر کیفیت بالای صوتی و تصویری خود دارای قیمت بسیار مناسب و ارزانی نیز میباشد در واقع این تلویزیون همیشه در صدر لیست ارزانترین تلویزیون های موجود در بازار بانه بوده است.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha